Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Dienoraščiai

2016 Vasaris


08
Kai užaugi..? (4)

2015 Spalis


18
Apie gyvenimo dalykus (1)

Visi autoriaus dienoraščiai


Skaityti dienorat RSS formatu
Kas yra RSS ir kaip j skaityti?

Apie gyvenimo dalykus

Paskelbė: If, paskelbta 10-18 16:28, vizitų: 350, komentarų: 1 .

Mane auklėjo būti paprasta. Nesipūsti, nedaryti drąsiu ir ryžtingų dalykų, nes labai svarbu, kaip atrodysi kietiems iš šalies. Mane mokė laikytis tradicijų ir taisyklių, kuriomis, abejoju, ar jie patys tikėjo.

Dabar aš kitokia. Ne taip suvaržyta ir jaučiuosi laisvesnė ir ramesnė, nei daugelis aplink. Pakalbi ir supranti, kad turi būti suaugusia, kad prasideda naujas rimtas etapas, į kurį visi žiūri viltingai. Žiūri, nori, bet kartu primena sau, kad neturi to dabar ir dėl to ima galvoti, kad niekada neturės tų dalykų ateityje. Nes jau LAIKAS. Smagu, kad jie nors kalba, bet kai kurie vis dar nenuleido visiškai rankų. Laikas tiksi ir niekur nesustoja. Su kiekviena diena paimdamas iš mūsų "jaunas dieneles". Dabar juk negalima, nes nebeleidžia ne laikas, o padėtis . Dabar gi reikia pačiai galvoti, ką valgyti, ką apsirengti ir kaip už viską viską sumokėti. Jau nebe laikas žaisti.

O aš žinau, kad žmogaus smegenys plastiškos. Žinau, kad kartais reikia atsiriboti nuo emocijų, nes kitaip nieko nepasieksi. Suprantu, kad esu ten, kur galiu sakyti, kad nieko nemoku, tačiau AŠ GALIU IŠMOKTI. Reikia tik tikslų. Jei pagrindinis tikslas per didelis ir smegenys nesuvokia, kaip galima jį pasiekti, tai daryk taip, kad jos suprastų. Suskaidyk viską į mažesnes skiltis, pasirašyk sau planą, kaip to sieksi. Kai turėsi ir matysi ženklus/ žemėlapį, vieną dieną ir turėsi. Jei tiks stengsiesi ir motyvuosi save.

Tikiu, kad reikia svajoti. Reikia racionaliai įvertinti tai, ką gali turėti ir tai, ko kol kas negali turėti. Reikia visada turėti realią svajone ir šalia jos didesnę, kuri neleis sustoti judėti pirmyn.

Visi turi gyvenimą. Jie principe nėra tokie jau skirtingi. Visi gyvena, kad gyventi. Ir kai supranti, kad tiesiog reikia gyventi ir nieko mandriau, tai lengviau ir būti laimingai. Yra, kas man sako, jog kartais žiūrint į mane, gali pagalvoti, kad esu apsinešusi. Ot kaip būna, kai nieko nevartoji. Vartoji gyvenimo laiką.


Žmogus.
Žmogus gimė kurti. Žmogus turi tobulėti, vystyti savo protines savybes.
Man patinka skaityti ir suprasti. Kartais, kai nesupranti, reikia įdėti daugiau pastangų. Susmulkinti viską į mažesnes dalis. Kaip riešutus gliaudyti. Kol neatidarai kevalo, kartais ir nematai. Pamatai tik atidaręs.

Aš dėkoju mokslo pažangai. Dabar iš tiesų nėra sunku pasiekti informaciją, kurios tau reikia. Sunkiausia dabar yra būti sąžiningai su savimi. Sunkiausia netingėti. Sunkiausia būti drąsiai ir ryžtingai tada, kai to iš tiesų reikia.

Šiandien keliu naujus tikslus su apibrėžtu laiku. Žiūrėsiu, kas iš to gausis. Žiūrėsiu, ar įmanoma pasiekti dalykus. Analizuosiu, jei nepavyks įgyvendinti iki termino pabaigos. Taisysiu klaidas, aiškinsiuosi, kodėl nepavyko.

Nes aš netikiu demotyvacija. Aš netikiu, kad negaliu. Aš tikiu, kad galiu ir tikiu, kad pasieksiu . Yra žmonių, kurie pasiekė, nes ieškojo ir norėjo pasiekti. Yra tokių, kurie neišdrįso ir tokių, kurie paprasčiausiai nenorėjo, kad jiems pasisektų.


Ir jei vis dar nežinai, ko nori, svarbu bandyti visi širdimi ir visomis pastangomis. Nes arba pats/pati pamatysi, arba padės suprasti žmonės, arba dalykai.

VisadaValkata | 10-19 08:57
svarbiausia gyvent taip, kad nebūtų gėda. Viduje, sau savęs nebūtų gėda. Jei dar likęs tas jausmas


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]


If

Geriausia senbuvė

Apie
Dienoraščiai
Pradėtos temos klubuose

Veiksmai

Rašyti privačią žinutę
Įtraukti į adresų knygelę
Dienoraščio prenumerata
Klubų žinučių prenumerata
Į garbės pakylą
Ant gėdos stulpo
Kiti Banga.lt vartotojai

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Apie gyvenimo dalykus

Prisijungę draugai

Visi draugai