Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Dienoraščiai

2022 Sausis


13
ketvirtadienis (3)

2020 Kovas


25
trečiadienis (2)

2015 Birželis


20
šeštadienis. Jūreivio belaukiant. (2)

2015 Gegužė


16
Seven months in here. Yeah. No. Yeah. No. (3)

2015 Balandis


17
gerai, nežadėk.

2015 Kovas


17
kovo 17. Troškimai.

2015 Vasaris


28
Riga. Asmeninis rekordas.

13
Bučiuoju Tavo blakstienas* (1)

08
vasario 2 Mėnulis

08
sausio 31 . Lauro lapai

08
sausio 30. Kur aš buvau

08
sausio 27 Ar ateisi?

08
sausio 11 . Temzė

Visi autoriaus dienoraščiai


Skaityti dienorat RSS formatu
Kas yra RSS ir kaip j skaityti?

sausio 31 . Lauro lapai

Paskelbė: GarsuFeja, paskelbta 02-08 19:01, vizitų: 259, komentarų: 0 .

Kažkaip nemėgdavau lauro lapų. Ir dabar jų skonis bei aromatas manęs nelabai žavi. Bet žavi žodžio kilmė. Ir tai, kad buvau jų pavėsyje Veronos pievose.

Spyruoklė, įsitempusi tarp mūsų, neduoda ramybės. Esi priklausomas nuo jos, eini ten, kur ji veda. Begalinė vidinė trauka, kažkokie nepaaiškinami dėsniai, guma, magnetas, įsielektrinimas. Negaliu neklausyt, ką galvoji. Because I want to be the girl You think about when You can't go to sleep at night. Kur bebūtum, ta jėga Tave veikia. Čia kaip gravitacija, tik ne žemės, o kažkokios kitos planetos. Turbūt Marso. Jis beprotiškai traukia mane ir aš nepajėgi atsilaikyti. Stipri, protinga, atsakinga moteris... oi, tas šokoladas (:
Gaudau Tavo bangas, sako plaukai, kuo ilgesni, tuo geriau, padeda susisiekti su kosmosu. Gaudai energetines bangas. Kaip tada jaustis touch-screenams? (:

Kaip keista vaikščioti tomis gatvėmis, būti ten pat, vėl ten. Gera, bet šalia jaukumo sėlina ir kažkoks vienišumo vaiduoklis. Nes žinau, kad kažin ką padaryčiau, kad ateitum ir paimtum už rankos. Pasaulis mažas, per mažas, kad jame būtų vieta, kur galėčiau pabėgti nuo savo apsėdimo. Nuo savo svaigulio, savo nemigos, priklausomybės ir atsidavimo. Kad galėčiau švariomis mintimis ir skaidriu žvilgsniu viską matyti.

O išties, tai tik hormonų išdaigos, gamtos žaidimas, chemijos laboratorija. Visi mes joje ir nei vienas nežinom, kas įvyks su mūsų bandymais, prie kokių sprogimo teorijų tai nuves ir kokios bus tyrimo išvados.
Nes žirafai nepapasakosi, kurią žolę jai skabyt ir su kuo poruotis, kurio krokodilo bijot, o kurio ne. Na jau neee, žirafa turi aiškią savo nuomonę, pagrįsta patirtim ir nuojauta. Nes yra kažkokie instinktai, kažkoks pirminis pradas, kuriam visi priklausom, gyvenam jo vedini. Ir jaučiamės saugūs, nes, atsargumo dėlei vengiam bet kokio krokodilo, net jei šis galėtų būti vegetaras.
Ir savo sprogimų nuspėti negalim, suvaldyti nepajėgiam arba nenorim. Ir niekas nežino, kaip elgtis teisinga, nes nieks nebuvo mūsų batuose (If I were in your shoes, I would...)
Nes kiekvieno chemija kitokia, unikali, ne tik pirštų ar liežuvio antspaudai. Nes čia mūsų pasaka, mūsų istorija. Ir patys sprendžiam, ar tai bus istorinė drama, sitcom, scarry movie 8, mokslinė fantastika ar kvailokas miuziklas su solistais be klausos.
Aš renkuosi animal planet, nes serijos "Kupranugario kelionės", "Miegapelės ąžuolai" ir "Žirafos dėmės" jau įrašytos į mano hardą (:
Vis galvoju, kurioj serijoj pasirodys vargšas ėriukas iki 6 mėnesių.

Nenoriu, kad man darytum vakarienę. Noriu, kad būtume ten, kur maisto nebereikia. Viskas įskaičiuota


Ką jauti, kai glostau Tave?
Grožis.

https://www.youtube.com/watch?v=5PXs0griaJs

Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]


GarsuFeja

Nauja dalyvė

Apie
Dienoraščiai
Pradėtos temos klubuose

Veiksmai

Rašyti privačią žinutę
Įtraukti į adresų knygelę
Dienoraščio prenumerata
Klubų žinučių prenumerata
Į garbės pakylą
Ant gėdos stulpo
Kiti Banga.lt vartotojai

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: sausio 31 . Lauro lapai

Prisijungę draugai

Visi draugai