Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Dienoraščiai

2022 Sausis


13
ketvirtadienis (3)

2020 Kovas


25
trečiadienis (2)

2015 Birželis


20
šeštadienis. Jūreivio belaukiant. (2)

2015 Gegužė


16
Seven months in here. Yeah. No. Yeah. No. (3)

2015 Balandis


17
gerai, nežadėk.

2015 Kovas


17
kovo 17. Troškimai.

2015 Vasaris


28
Riga. Asmeninis rekordas.

13
Bučiuoju Tavo blakstienas* (1)

08
vasario 2 Mėnulis

08
sausio 31 . Lauro lapai

08
sausio 30. Kur aš buvau

08
sausio 27 Ar ateisi?

08
sausio 11 . Temzė

Visi autoriaus dienoraščiai


Skaityti dienorat RSS formatu
Kas yra RSS ir kaip j skaityti?

sausio 11 . Temzė

Paskelbė: GarsuFeja, paskelbta 02-08 18:55, vizitų: 280, komentarų: 0 .

Ar taip ir turi būti? Ar tai -laimė? Kai Tau patinka mano megztinio pūkai, kai mūsų fantazijos kartais bauginančiai realizuojasi, kai manai, kad man tinka Tavo žydra spalva, kai kartu tariam žodžius, nesitarę dėl to, kai kažkokios kosminės bangos užplūsta mus tuo pačiu metu. Kai Tu juokiesi iš mano kaklo, kaip aš groju be formos, kaip mums pinasi žodžiai, kojos ir mintys. Kaip Tu skubi manęs paklausyti ir kaip išties nori mane girdėti. Ir kaip įmanoma , norint Tau paties geriausio, nenorėti Tavęs? Nepyksiu, jei suvalgysi.
Aš irgi noriu, kad viskas būtų lyg nuo pradžių, noriu nešti šilumą, gėrį, ramybę, savo laime dalintis, nes laimė nesidalina, jii dauginasi. Matai, aš ne kūrėja, bet Tu mano įkvėpimas. Ir šįkart tikrai netikiu, kad tai galėtų pasikeisti, išblukti, va toks va jaukumas ir šiluma. Ar dykumoj, ar mėnuly. Netgi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje nebėra gravitacijos. Kol dar nesudegėm. Kol dar tik liepsnojam, tyliai kažko tikėdamiesi. Laukdami rytų. Nes nights are forever without You. It's gonna be a looong winter. Bet mano pavasaris prasidėjo spalį.
Vėl mojuoju Temzei. Ir svaigstu apie Tavo rankas, jūrą Tavo akyse ir šilumą, kuria spinduliuoji. Jau ilgiuosi kažko, ko niekada neturėjau. Kažko, ko gal niekada ir neturėsiu. Ir skęsiu savo saldžiam ilgesio skausme. Ir pamilsiu save labiau ir nieko nebesitikėsiu. Ir šiaip jau greit susitiksiu su savo taip geidžiamu pavasariu. O gal Tu mano pavasaris? Mano audros, mano ramybė? Mano sūrios lūpos, mano lengvas atodūsis, gal Tu mano Marsas? Dangus ir pragaras, vanduo ir liepsna? Tu mano begalinės pievos ir laipteliai pušyne? Tu mano saldžios ašaros, mano malonus skausmas, mano neišsipildžiusi svajonė. Taip netikėtai atsivėrusi į laimę mano širdis atvedė pas Tave. Ar išmokysi mane būti laiminga? Ar mylėsiu Tave taip, kaip niekada nesapnavai?Gal atsivers nežinomos erdvės ir skambės niekada negirdėta muzika, tarsim dar niekam nežinomus žodžius> Ir mylėsiu Tave taip, kaip žmonės mylėti nesugeba. Pasiilgstu Tavo jaukaus žvilgsnio, Tavo artumo. Ir kartais taip noriu, kad ateitum atbulas priešais, kad net nepastebiu, kaip ašaros pradeda riedėti veidu... Ir tikrai keista. Kad likimas tai sugalvojo būtent čia ir dabar... Aš jau Tavo.

Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]


GarsuFeja

Nauja dalyvė

Apie
Dienoraščiai
Pradėtos temos klubuose

Veiksmai

Rašyti privačią žinutę
Įtraukti į adresų knygelę
Dienoraščio prenumerata
Klubų žinučių prenumerata
Į garbės pakylą
Ant gėdos stulpo
Kiti Banga.lt vartotojai

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: sausio 11 . Temzė

Prisijungę draugai

Visi draugai