Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Dienoraščiai

2020 Gruodis


22
senuko Valkatusino Urbi at Orbi 2020 (8)

20
Valkatuko Urbi et Orbi 2019 (4)

21
Valkatusino Urbi et Orbi 2018 (9)

27
Valkatusino urbis at orbis (2)

23
Valkatos Urbi et Orbi (9)

2015 Spalis


08
ketvirtadienio ryte pro Valkatos langą nežvelgė buriatų vaikai. (15)

2015 Rugsėjis


03
ketvirtadienio rytas beklausant Zimmermano (49)

02
trečiadienis po vasaros

2015 Rugpjūtis


24
pirmadienis po savaitgalio (60)

19
trečiadienis, o vakar. (26)

2015 Liepa


31
penktadienis ne toks (39)

22
trečiadienis rudenėjant (49)

2015 Birželis


08
pirmadienis mintys apie bendravimą. nesakysiu kodėl (93)

2015 Gegužė


27
trečiadienį pas Valkatą ateina Ramuma (40)

21
ketvirtadienį pasaka apie Rudnosiuką Valkatą Visada (43)

05
antradienis po pirmadienio ir to kas buvo tarp (93)

2015 Balandis


30
ketvirtadienis. žuvų diena. gerai darbingai nuotaikai praskaidrint (22)

29
trečiadienis darganas kaip ir... (37)

23
ketvirtadienis visu garsu (50)

07
paminėsiu (40)

2015 Kovas


31
antradienio atradimai (16)

27
penktadienis valkata aptingo (22)

2015 Vasaris


02
pirmadienis. Perkūno diena. Sapno herojai ar holograma (18)

2015 Sausis


26
pirmadienis - po barsuko pasivertimo ant kito šono - buvo rūkas ir prietema ir Saulelė vėl nežadino (64)

16
penktadienis po ketvirtadienio. nenorėjo valkata (30)

09
penktadienis ir laisvė (22)

05
pirmas pirmadienis (32)

2014 Gruodis


31
paskutinis metų trečiadienis (9)

22
pirmadienis priešpaskutinis ŠM (9)

15
pirmadienis ne ketvirtadienis (20)

11
ketvirtadienis nis nis nis (20)

04
ketvirtadienis vėl (11)

2014 Spalis


27
pirmadienis ir vėl (15)

24
penktadienis pagaliau (5)

2014 Rugsėjis


16
Gentis (56)

10
neatostogos (67)

2014 Balandis


30
Raudonos vėliavytės ir manipuliaciniai žaidimai (378)

08
Rinkimai ir kitos demokratijos grimasos I (109)

2014 Kovas


14
šaltam savaitgaliui biskis briedo + šnekos apie juos ir mus (40)

2014 Vasaris


03
patarkite tingiam Valkatai (38)

2003 Rugsėjis


23
pradžia (užeikit, balius tesiasi) (476)

Visi autoriaus dienoraščiai


Skaityti dienorat RSS formatu
Kas yra RSS ir kaip j skaityti?

Raudonos vėliavytės ir manipuliaciniai žaidimai

Paskelbė: VisadaValkata, paskelbta 04-30 15:59, vizitų: 1733, komentarų: 378 .

Gegužės raudonų dienų bei maskolių pavykusių bandymų sugriauti beveik nusistovėjusias žaidimo taisykles fone karts nuo karto begėdiškai išlenda manipuliatorių ausys.

Manipuliacija - Kas yra manipuliacija?

" Manipuliacija – tai toks elgesys (sąmoningas arba nesąmoningas, tai yra, kai žmogus elgiasi manipuliuodamas aplinkiniais, bet pats to nesuvokia), kuriuo siekiama gauti iš aplinkinių sau naudos, nors jie galbūt nenusiteikę ją suteikti; kai žmonės nesąžiningai verčiami elgtis taip, kaip jie nenori; kai aplinkiniai įtikinėjami kokia nors tiesa arba jiems peršamas požiūris, kuris neatspindi realybės...."
http://www.psichoterapija-jums.lt/Straipsniai-manipuliacijos.htm
kaip liretuvišaki visa tai pavadinti - nesugalvojau. gal kas nors sugalvojo, bet ...

Kuom susiję raudonos vėliavėlės, maskoliai ir manipuliacija mėlynos vėliavėlės fone?
Ogi manipuliacija vertybėmis. Tai vienas tai kitas vis pasako, kad tradicinės vertybės yra didelis blogis ir kas jas gina - tas yr maskolių pakalikas, o kas yra superduper liberastas, niekinanatis ir kalbą ir šeimą ir lytį ir ttt ir pan - tas yr didelis europietiškas gėris.
Gal būtų ir neblogai, bet ta manipuliatoriška propaganda neabejotinai daro poveikį.

pailsėkit.


Zhulikas Vilenskas | 04-30 20:34
Poveiki galima padaryti ten,kur nera nieko tvirto -tuscia vieta.O Gamtoje tusciu vietu nebuna,todel jei nera savu susiformavusiu isitikinimu-galima ikalti i galva svetimas "tiesas" ir jos taps "nuosavomis", jei nera pagrindo po kojom - nuversti arba "duoti pagrinda" ir jau stoves naujai iskeptas "tvirtuolis"!

VisadaValkata | 05-05 08:42
Taip, Žulike, esi teisus. tačiau dar liaudis sako, kad lašas po lašo ir akmennį pratašo.
manipuliacija yra menas. Ir net Leninas buvo teisus sakydamas, kad svarbiausia meno šaka yra kinas, nes kino vaizdais gali sumanipuliuoti visai kitokią praeitį, dabartį ir ateitį. Ir ta manipuliacija bus veikli.

kazkodel | 05-05 19:45
Taip, reikia su Jumi sutikti, kad manipuliacija daro didelį poveikį, netgi tvirtus įsitikinimus ir vertybes turintiems žmogeliukams, o tai ką jau kalbėti apie mažą mažą (ne ūgiu) žmogeliuką kuris viskuo tiki. Ir kas liūdniausia, kad manipuliatoriai atsitrenkę į kliūtį nesustoja, jie randa plyšelius pro kuriuos kaip skruzdėliukai lenda ir daro savo kenkėjišką darbą.

VisadaValkata | 05-06 07:49
laba, kažkodėlčia. Smagu, kad aplankaiApkabinimas.
Keigu žmogelikas miške klaidžioja nežinodamas link kur jam reikia eiti, kokio velnio jis tan miškan atsibeldė, tai jį ir paklaidinti ar į raganos trobelę įvilioti yra langva. Tačiau jei tas žmogeliukas tvirtai žino kur eina ir ko eina - labai didelė tikimybė, kad manipuliacijos jojo nesuklaidins ir nenuvilios....
tad gal tiesiog reikia padėt žmogeliukam susiformuot tikslus bei lūkesčius?

kazkodel | 05-06 08:23
Laba, VisadaValkata. Smagu, kad mano apsilankymai netrukdo Apkabinimas
Ar visuose žmogaus tobulėjimo etapuose jis yra tvirtas ir turintis įsitikinimus atsparius manipuliacijom? Ir kaip žinoti, kad suformuoti tikslai ir lūkesčiai yra nesinaudojant manipuliacijom. Visi mes esam manipuliatoriai, vieni labiau, kiti - mažiau. Grįžtant prie miške klaidžiojančių, tai kol pamiškėj esi atrodo viskas gerai su tikslais, o kai papuoli į medžių tankmę kartais sunku rasti kelią.

VisadaValkata | 05-06 14:57
Žmogeliukai turi savybę būti neatspariais. Tai vienokiom, tai kitokim manipuliacijom. kartais sąmoningai pasiduoda, kartais patys to net nepastebėdami. Tikėtina, kad didžioji dalis žmogiškųjų nuostatų sukurtos manipuliacijų pagalba. Šiais laikais net lytinė orientacija ar maitinimosi įpročiai keičiami manipuliuojant. jau nekalbant apie tikėjimus, autoritetus, dievus ar siekaimybes.
Bet kažkas tai turi labai aiškiai aprašyti ar apsakyti esamą situaciją ir manipuliaciją pakreipti taip, kaip reikia.
O vat kam reikia, tai jau kitas klausimas. ar reikia jiems ar reikia mums ar dar kam. Taip jau atsitiko, kad žmonija susikirstė bandomis, etninėmis, socialinėmis, religinėmis ir kt grupėmis. Apsisprendus kuriai grupei priklausai - tos vardan ir veiki.

kazkodel | 05-06 15:38
Na taip, bet kaip suprasti, kad apsisprendimas nėra vien tik manipuliacija, juk tam, kad apsispręstum su kuo eiti ir greičiausiai yra manipuliacijos padarinys. Čia greičiausiai laimi tie manipuliatoriai, kurie moka veikti tyliai ir tiksliai. Kažkaip ėmiau ir susimąsčiau, kad ir aš linkėdama vaikams gero, iš dalies tenkinu savo norus, dangstydamasi jų gerove ir visaip kaip bandau įtikinti, kad jiems ir to reikia.

VisadaValkata | 05-06 16:33
Tikrai taip. Meilė, nepriklausomai nuo to ar ji yra nukreipat į vyrą/moterį ar į vaiką ar į tėvynę ar į partiją ar į sotų pavlgymą yra labai savanaudiška manipuliacija. Tąja manipuliacija visų pirma siekiama sukurti komforto būseną sau pačiam o ne kitam/kitai. Nes jei būtų kitaip, tai gal nebūtų pavydų, o būtų tik džiaugsmo bei palaimos pliūpsniai, dėk to, kad jis ar ji pasielgė taip, kaip jam/jai tuo metu buvo geriau/maloniau....
ane?
Jei pripažysti, kad apsisprendimas yra manipuliacija ir priimi žaidimo taisykles, tai tu žinai kaip ir kodėl žaidi. nepriklausomai nuo to ar esi akla višta ar plėšikas Alibaba ar koks Hocenplocas. Svarbu nesiblaškyt ir žaidimo viduryje nebandyt vienašališkai keist vaidmenų. Nes tai komanda.
Nuo gimimo esi manipulaicinės šeimos komandos dalis, paskui tampi kiemo komandos dalimi, tautos dalimi, valstybės piliečiu, gal europiečiu ar azijatu ir pačioj pabaigoj, jei pakankamai gerai sumanipuliuojama - pasaulio vieniu. Svarbu prioritetai.
Ar jautiesi komfortiškai priklausydama mažajam manipuliaciniam klanui, kurio papročius, pasakas, kalbą, dainas pažysti ar geriau komfortas jaučiams tautų, papročių košelienoje...

kazkodel | 05-07 18:05
VV, žinoma jaučiuosi kiek labiau komfortiškai priklausydama mažajam klanui, tiesa pasakius norėčiau iš vis nepriklausyti jokiam klanui. Nes didesnio klano mažasis klanas staiga ėmė keisti taisykles ir virti košelieną, kuri ne tik neišvaizdi, bet ir neskani. Ir kaip elgtis, jei dalis komandos ima ir pradeda keisti prioritetus, kurie su ankstesniais ne tik, kad nedera, bet totaliai skiriasi. Ar priimant apsisprendimą, kad tai manipuliacija nebuvo įvertinti visi bet?

VisadaValkata | 05-08 08:25
Kažkodėlčia, nepriklausymas jokiam planui sukelia nesaugumo jausmą. Nes tada nėra savų. Nes visi negali būti vienodai savi. Dėl to yra klaniukai susijungiantys į klanus. Košeliena yra gėris. skanu ir sveika, ypač sąnariams ir kremzlėms. Geriua už betkokius papildus. Totalus planų pasikeitimas gali būti esmingai reikšmingas tik tada, kada jis nukreiptas esamo klano išardymo ir naujo sukūrimo linkme. Visa kita - yra bliuzas, ty. variacijos laisvalaikio tema.
Dauguma sprendimų priimama emociniame lygmenyje, nieko nevertinant. Tad ir nagų kramsnot tada neverta.

kazkodel | 05-08 09:08
VisadaValkata, kadangi nevisada pavyksta visuomeninius aspektus atskirti nuo asmeninių, todėl kalbu remdamasi savo pojūčiais. Matyt šiuo metu tiek yra užkirtę manipuliaciniai ir visi kiti -aciniai veiksniai, kad mieliau rinkčiausi komfortiškumą ir tik po to, žiūrėčiau saugumą. Juolab, kad nesijaučiu aš saugi, matydama iš ko verdama ta košeliena. Kad neštų sveikatą ji turi būti verdama iš kokybiškų ir nepašvinkusių žaliavų, ko nepasakysi apie dabartinius brukamus komponentus - visus subproduktus ir tai ne aukščiausios kokybės.

VisadaValkata | 05-08 09:58
kažkodėlčia, nuo pat gimimo mes patenkame į pirminę visuomenės ląstelę - kalną - šeimą, paskiau ta visuomeninė apgultis plečiasi. Tad atskirti kas yra asmeniška nuo to kas yra visuomeniška tikrai nėra paprasta. Dėl komfortiškumo ir saugumo galima kalbėti skirtingais "kampais", tačiau šaime kontekste komfortiškas atsiskyrimas, sienų pastatymas tarp saves ir manipuliuojančios aplinkos komforto būseną sukelia tik trumpam laikui. Paskui norisi vėl nert. net ir iš principo vienišiui valkatai. Gal net tam piliečiui, kuris mėgaujasi plūduriuodamas melancholijos kokone ir save apgaudinėdamas, kad niekas juom nemanipuliuoja. net Dostojevskis.
O dėl košelienos - kas trukdo nueit į turgų, nusipirkt pusę galvos, kelias ausis, kojas, gal dar šoninės ir išsivirt superduper košekieną?

kazkodel | 05-08 16:11
VisadaValkata, neturiu argumentų labai prieštarauti ir vis tik manipuliavimas užknisantis reikalas, nesvarbu ar tai vyksta tiesiogiai ar ne. Ir kaip bebūtų nors trumpam norisi prisiliesti prie vadelių, kad būtum pats sau šeimininkas ir su visa atsakomybe, kad saugumą pats užsitikrinsi. Nežinau, kaip tas Dostojevskis, nes pastaruoju knygų neskaitau, užtenka studentų rašliavų (beje, kartais visai neblogi komiksai būna), tai ir tvirtinti negaliu ar labai norisi gryžti pas manipuliatorius.
Kas link košelienos, jei kalbam tiesiogiai kaip apie patiekalą, tai daug terlionės ir iš didelio tingėjimo (nes vis laiko tam neatrandu) jos neverdu.

VisadaValkata | 05-08 17:40
Kažkodėlčia,
manipuliavimas turbūt nėra užknisantis reikalas tada, kai nekreipi į tai dėmesio arba apsimeti, kad nemanipuliuojama arba pats užsižaidi manipuliacija. Užknisa tada, kai pastoviai jauti, kad manipuliaciniai manipuliatoriai manipuliuoja aplink tave ir tavo komfortišką aplinką. Tada ima siutas ir noras susivyniojus meškeres pakeist aplinką. Studentiškų rašlaivų seniai neskaičiau, bet kai reikėdavo skaityt, tai būdavo visko. Tad situaciją žinau. Pats Dostojevskį seniai beskaičiau, bet vis kyla noras atsiverst, bet namie yra tik lietuviški, o man norisi originalo, o originalo neturiu, o nueit į biblioteką tingiu, o kiti irgi nenueina arba nuėję pasiima tai kas jiems rūpi, o susirast kokį kokiam antikvariate seną jaus kitytą nebrangų egzempliorių tingiu arba nespėju arba...pasiteisint mes visi mokam.
Tiesą pasakius ir aš labai retai košelieną verdu, bo šeimynoj nelabai kas mėgsta, o pačiam sau daug prisivirt neverta, tad nusiperku kokiam turguj šmotelį ir basta.
Taivat taip.

kazkodel | 05-09 08:16
VisadaValkata,
Dėl manipuliatorių besaikių manipuliacijų tu teisus - norisi suvynioti meškerėles ir išeiti. Bet kai pasėdi tyloj su savim ir pagalvoji, kad kita aplinka lygiai taip pat manipuliuojama kažkieno, tai sukaupi visą drąsa ir toliau žaidi žaidimą. Vieno ko norėčiau išmokti, tai nekreipti dėmesio į manipuliacijų keliamas bangas.
Dėl pasiteisinimų tai taip, tą meną esam įvaldę visi, tik gaila, kad po pasiteisinimais glūdi ne tik tinginystė, bet ir savęs bei sau artimų žmonių apgaudinėjimas.
Hmm, pasirodo VisadaValkata nevengia paisukinėti virtuvėje ir moka net košelieną išvirti Laimingas.

VisadaValkata | 05-09 08:45
Laba Kažkodėlčia - žinai, kelis kartus iš skirtingų manipuliacinių terpių jau buvai beišeinąs bet kažkaip, reikalai beveik visada savaime susitvarkydavo taip, kad arba manipuliatoriai pirmi susivyniodavo arba kažkaip viskas nurimdavo...lyg nujaučiant. Į bangas jau senokai dėmesio nebekreipiu (na, paslapčiomis gal pasiparinu kartais) - išmokau laiku pasakyti sau DZIN. T.p išmokau į viską žiūrėti ne kaip reultato siekiantis o kaip smalsus kūnas. Tai padėjo, nes kai sieki rezultato, tai kartais tenka nusivilti, o kai viską darai dėl smalsumo, tai tada betkoks rezultatas tavo smalsumą patenkina ir nebėra dėl ko parintis ar ašaroti.
O teisiniesi dėl to, kad geriau nestabilus komfortas nei stabili nežinomybė.
O valkata mėgsta sukinėtis virtuvėj ir mėgsta bei moka su maistu elgtis. VaDrovus

kazkodel | 05-09 10:16
VisadaValkata, ar tas sau sakymas DZIN nėra tik savęs apgaudinėjimas, ar iš tikrųjų galima įjungti abejingumą (ta prasme, kad ne tik sakai, bet ir jauti, kad DZIN). Man kažkaip nepavyksta, prakeiktas idealizmas trukdo.
Ir dažnai tenka Valkatai sukinėtis virtuvėje? Paplepėkim

VisadaValkata | 05-09 11:47
Kažkodėlčia, DZIN turi galybę skambesių. jei matau, jaučiu, kad manipuliavimu siekiama reikšmingų tikslų ir mano reakcija gali turėti reikšmingą poveikį - tada dažniausiai reaguoju. Jei visa tai tėra fonas beigi užgaidos arba mano reakcija į tai niekaip arba beveik niekaip neįtakos įvykių bei aplinkos - tada visa tai praleidžiu pro ausis ir kitus jurimo organus jų nesuerzindamas. Bent jau daugumoje atvejų kogero jau pavyksta. O idealizmo ir valkatoje labai daug.
Virtuvėje dažnokai, bet milai sukiočiausi ir dažniau.
O ką?Nekaltas

kazkodel | 05-12 19:26
Laba, VisadaValkata, ką gi, visai nebloga taktika, kurią, kaip ir manipuliaciją kitais, reikia įvaldyti. O gal tai susiję: jei moki manipuliuoti, tai moki ir užsimerkti į tai kas nepatogu. Sėdžiu ir mąstau, kad man nors truputį to Dzin, o tai sėdžiu ir suvokiu, kad nieko nepakeisiu, o va nesinervinti nepavyksta, jaučiu net keliais jei apeisiu Raudų sieną vis tiek nepavyks.
Apie virtuvę, tai šiaip įdomu Drovus, nes nelabai įsivaizduoju vyro virtuvėje, nors ir yra neginčijama tiesa, kad vyrai geriausi kulinarai.

VisadaValkata | 05-13 08:12
Aš to Dzin gana ilgai mokiausi. Per stresus ir užsiparinimus.Ir dabar stresuoju, bet jau nebetaip. Išmokau klausinėdamas labai daug pasiekusių žmonių (tiek finansine tiek karjerine ar dvasine prasme)kaip jie elgiasi, kaip dorojasi su stresais ir visomis pareigomis bei apgultimis. Nevienas prie čierkos ar bokalo patardavo įjungt Dzin. Padėjo.
O virtuvė - tau nepatiktų, nes man, kad viskas pavyktų taip kaip noriu, ir kad patiktų ne tik man, bet ir kitiems - turiu jaust meilę tam ką darau. O tam turiu būt vienas, be jokių sijonų aplinkui, viskas palengva pavirsta bardaku, kaip ir mano darbo stalas, o tada jau kulinarija valdo. Beveik toks pats poilsis kaip žvejyboje.

kazkodel | 05-14 14:37
Nežinau, bet man atrodo vis tiek neįmanoma įjungti visiško Dzin. Na gerai, gali kažkiek ignoruoti, bet vis tiek lieka vietos parinimuisi, kad nieko pakeisti negali. Tiesa, keistas dalykas, kai esi toli nuo visų manipuliatorių ir naujieji dar nespėjo atsiraitoti rankovių, visai nieko ramybės jausmas.
Dėl virtuvės, manau, kad klysti dėl kelių dalykų, bet sutinku su tuo kad tai gali būti puikus poilsis Šypsena

VisadaValkata | 05-14 15:05
LabaApkabinimas. turbūt tu teisi, turbūt neįmanoma visiškai įjugti. Tikėtina, kad tai nukreipiama kitu kanalu į kitą vietą ir ten drumzlės kaupiasi kaip pūliai ir neaišku kad gali išsiveržti. Tačiau taip pat gali būti, kad tai, dėl ko nusprendi paspausti dzindzilizmo mygtuką tiesiog susivynioja į ŠP arba vatą ir ramiai nubambsi į kampą vietoj to, kad plėšytų ausis, širdis, šiknas ar sąžinę....Gal. O ramybės jausmas aplanko meškeriojant...palaima.

O dėl virtuvės - svarbiausia jaust meilę. Nes, kai nejauti, tai nieko gardaus ir padaryt negali. Net jei receptūrą žinai ar nujauti, tačiau jei neįdedi gabalėlio Širdis, tai ir gaunasi Špyga. Kai jaučiu, kad taip bus, tai net nagų nekišu.

kazkodel | 05-14 15:47
Va va, apie ką aš ir kalbu. Matyt man visai Kvankt?, gal dėl to, kad pernelyg įsijaučiau į rolę, bet ėmiau ir išbandžiau: "spjoviau" į įsipareigojimus, prisidengiau darbo reikalais ir iškūriau į Šventą žemę. Čia sutikau žmogeliuką, kuris vienu sakiniu pasakė visą teisybę. Tik klausimas, kaip ja pasinaudoti Šypsena ir dar indomu ar ryt gryžus išliks ramybės jausmas Nekaltas
Niekad nemokėjau gaminti pagal receptus Drovus, niekad nepagaminu tokio pačio patiekalo, nes viskas priklauso nuo įkvėpimo. Ir visiškai sutinku, jei nors gabalėlio neįdedi Širdis, tai net šuo neėda Cha cha

VisadaValkata | 05-14 16:17
smagu, kai gali spjaut ir iškurt.

aš irgi pagal receptus niekad nieko nedariau. man kantrybės turbūt pristigtų tiksliai matuot kiekius, laiką, ieškot tai to tai ano. Vaizduotę įjungi ir pirmyn.

kazkodel | 05-14 16:35
Na čia yra dvi dalys: viena spjauti, kuri tikrai nesmagi ir jau jaučiu "apspjautųjų" ištiestas rankas, o antroji - iškurti, tikrai smagi, kiek neįprasta, bet nusisekusi Taip.
Kalbant apie maistą, kiek netikėta, bet Izraelio virtuvė tikrai nuostabi.

VisadaValkata | 05-14 16:39
nepatikėsi, bet Izraelis yra viena, o gal vienintelė šalis, į kurią nenoriu keliaut. net jei duotų bilietus ir nuvežtų į oro uostą - dar pagalvočiau ar nenuskridus geriau į kokį Tbilisį, Piterį, Barseloną ar zanzibarą

VisadaValkata | 05-14 16:40
asi, dėl spjovimo. viskas priklauso nuo krypties. Jei nusispjauni sau po kojomis o ne į kažką TĄ, tai tėra emocinė iškrova. Gal

kazkodel | 05-14 16:50
Na nesakyk taip, nes man "davė" bilietus, viešbutį ir netgi maitinimą ir negalvodama, na gerai pagalvojau truputį, priėmiau siūlymą. dabar nesigailiu visai. Tiesa, pačios šalies matau mažai, nes vis tik darbo pasiūlymas, bet... nesigailiuDrovus. Šiaip ir mano lankytinų šalių sąrašuose nebuvo.
Atrodo, ne visai pavyko nusispjauti po kojomis. Bet vienok pertraukos reikėjo, bent jau tam, kad susivokčiau, kas už ką atsakingas.

VisadaValkata | 05-14 16:54
šaunu, na, gal ,jei kas duotų, tai gal paimčiau....bet kad jau seniai niekas nieko neduoda. Pats turiu kitiems dalint. Bėda.Mirkt

kazkodel | 05-15 10:46
Na matai, o tai duotų - neimčiau Laimingas. Na taip, kai pats pradedi dalinti, tai niekas nebeduoda. O iš esmės keista, kad mūsuose dar kažkas kažką duoda Mirkt.

VisadaValkata | 05-16 07:32
nekeista, žinok, ir tarp žmonių yra žmonių, o kai žmogus žmogiškai žmogui, tai ir žmogus žmogiškai žmogui. Arba atvirkščiai.

kazkodel | 05-16 10:51
VisadaValkata, sutik mūsuose turi labai pasistengti, kad įžvelgtum Žmogų žmoguje. O su teiginiu, kad jei žmogus žmogui žmogus, tai ir žmogus žmogui žmogus sutinku. Tik kartais taip sunku išlikti pačiam žmogui, nepasiduodant kitų manipuliacijoms ir intrigoms. Per jas kartais nebesimato žmonių. Nors aš neturiu labai kuom skųstis, nes visi sutikti yra Žmonės.

VisadaValkata | 05-16 12:37
Lai lai lai, Kažkodėlčia. Aš tai sutinku tik žmones, o nežmonės praeina pro šoną. Arba praleidžiu juos išbraukdamas iš jutiminio lauko, ir įjungdamas didelį DZIN

kazkodel | 05-19 12:23
Na taip, turėjau susiprasti, kad jumi tai ne problema ir mokate reikiamu momentu pasinaudoti Dzin dzilin metodu Laimingas

VisadaValkata | 05-19 15:19
o kas belieka....nes gi kitu atveju, bendraudamas su galybe žmogų būčiau įspraustas į pastovaus užsiparinimo bei susinervynimo ar užsidepresavimo būseną.

kazkodel | 05-21 10:40
Kas tiesa, tai ne melas Šypsena. Mano bėda tame, turbūt, kad esu linkusi sutirštinti spalvas, na gal nesutirštinti, bet viską padaryti maksimaliai gerai. Tuomet, kažkur pasislepia Dzin mygtukas. Bet... pora dienų "atsotogų" ir vėl viskas gerai - Dzin veikia.

VisadaValkata | 05-21 12:32
vat vat..labai moteriška. O aš spalvas skiedžiu arba maišau. Ir turbūt nieko nedarau maksimaliai geria, nes ... nes arba nemoku arba nematau praemės daryt dar geriau jei gerai ir taip...ai, dzinMirkt

kazkodel | 05-21 17:53
Kaip viskas greit ir lengvai nurašoma moteriškumui Flirtas. Matyt moteriškumo silpnybė, kad nelabai gaudomės spalvų skiedimui naudojamuose skiedikliuose. Tačiau kaip bebūtų, gyvenimo spalvos turi būti ryškios, gal kartais ne visai grynos, bet ryškios Laimingas

VisadaValkata | 05-22 08:22
kodėl nurašoma? priskiriama tiesiog. Pakankamai senas valkata esu, kad atskirčiau moteriškumą nuo vyriškumo, moteriškas reakcijas į supantį pasaulį ir vyriškas. dą neaišku ar būtų moteros tokios moteriškos, jei jų emocijos nešokinėtų beveik neprognozuojamose skalėse ir emocinės iškrovos nežaibuotų kaip dangus šiom dienom. Net amalai, tie, kur be garso, bet žybsi moterom labai artimi...ane?Flirtas
O jei ir vyrija taip parintųsi ir užsišikinėtų, tai jau būtų kažkas nerealausCha cha

kazkodel | 05-22 12:58
Kaip pavadinsi nepagadinsi, esmė vis tiek išlieka. Aš nė neabejoju, kad puikiai skiriate moteriškumą nuo vyriškumo, tik vat su tom neprognozuojamom skalėmis, tai čia perlenkėte. Viskas prognozuojama: koks veiksmas, toks ir atoveiksmis (na gerai, kartais truputį didesnis nei veiksmas Drovus). O amalai būdingi ir labai artimi, bo kitaip užmigtumėt Laimingas
Na apie vyraujos parinimąsi tai atskira kalba: tipo nesiparina, tipo Dzin Liežuvis

VisadaValkata | 05-22 13:04
parinasi, parinasi, tik dėl visai kitokių parių...ane?
Drovus

kazkodel | 05-22 16:49
Na šitoj vietoj būtų kvaila prieštarauti ir senu valkata, kaip pats sakote, reikia sutikti Nekaltas.
Taip įdomiai pokalbis pasisuko nuo politinių manipuliacijų iki parkių. Nors reikalui esant šitus du dalykus galima vieną prie kito pritempti Laimingas

VisadaValkata | 05-22 17:34
pritempti viską galima prie ko nori. net ir kūnus. Net ir tuos, kurie nesileidžia pritempiami. Ką jau kalbėt apie dvasines manipuliacijas, parkes, dūsavimus bei sapnus.
politika, jugtais berods turėtų būti skirta tam, kad piliečiai jaustųsi laimingi ir apsaugoti ir ramūs dėl saves ir anūkų ir nesiparintų dėl visokiausių galvasopių ar šiknasopių, kad niekas nesikėsintų į jų kalbą ir jų atžalas ir kad žemėje būtų taika. ir kad alus būtų pigus ir tikras o ne iš miltelių ir kad kapuose žydėtų tikros gėlės o ne plastmasinės. Ir kad skristų balti balandžiai ir mekakotų ant paminklų bei laimingų vaikų švarių smėlio dėžių.....
Gudriai?

kazkodel | 05-22 18:01
Netgi sakyčiau per gudriai Drovus.
Keista, visos (na gal dauguma) politinės programos deklaruoja kokį tai gėrį, kuris iš esmės yra neįmanomas (bent aš taip manau, nes tokios kaip absoliučios gerovės nėra). O kas dėl alaus - tai arba natūralus, arba pigus iš proškių. Altruistai išmirė su dinozaurais. Jei dar ir atsiranda koks apsisapnavęs, tai greit supranta, kad pigios kokybės nėra ir jei nori išsilaikyti, tai prie gerųjų tradicijų vis tiek turi derinti pramonės "pasiekimus". Arba kita versija: pramoninkas lyg ir užaugęs gaminti kokybišką produktą, bet nūnai jam pastoja skersai kelią prekybininkas (kuris gink Dieve nėra sudaręs kartelinių susitarimų su kitais prekybininkais, bet kainos skirtingų gamintojų lyg kirviu apkapotos ir vienodos, o politikai kuria įstatymus saugančius, kad jokių kartelinių susitarimų nebūtų) ir neperka to kokybiško produkto, neva jis per brangus. Ups, užsikalbėjau vėl ne į temąDrovus.

VisadaValkata | 05-23 07:59
Laba. Nu jo, tu kaip prezidentė apie pakalnutesJuokiasi
Teisingai (politikai) - reikia deklaruoti svajonę, ty nepasiekiamą, bet siekiamą idealą. arba kitaip sakant strateguot. O jau virtimo ežiais mechanizmą turi sugalvot zuikiai.
alaus ar kokio kito gėrio kokybė nevisada priklauso nuo kokybės. Jei pusę alaus ar kito gėrio kainos sudaro reklamos, marketingo ir kt pridėtinės išlaidos, tada net pigiausios proškos būna brangesnės už gerą natūralų dalyką. Dėl to pasirinkdamas gėrį ne iš tos lentynos kuri yra akių lygyje (padėjimas ten gamintojui kainuoja daugiau, taip ir kaina padidėja), o iš apatinės, prie kurios reikia sulaužius savo orų pasipūtimą pasilenkt - gali rast geriau ir pigiau. kartais dvigubai. Na, tyai turnūt irgi manipuliacija

kazkodel | 05-23 10:19
Stiprus palyginimas Juokiasi
Kadangi mano politinės žinios stipriai, na gerai, labai stipriai ribotos, tai sunku man suvokti, iš kur pas zuikius tiek drąsos ir išradingumo.
Dėl apatinių lentynų drįsčiau prieštarauti. Dalis tiesos yra, bet...Atmetus visus marketingus ir mokesčius, jei nuostata, pas gamybininką yra, kad galima gerą produktą pagaminti iš proškių, tai nieko gero nebus. Teko aplankyti kelias stambias įmones (maistą gaminančias) ir ne po vieną kartą, tai esu labai aiškią nuomonę susidariusi(plius žinant technologinius niuansus). Todėl viskas prasideda nuo kokybiškų žaliavų. Aišku, yra atvejų, kai kokybišką žaliavą taip supaškudina, kad belieka stebėtis tokiais sugebėjimais

VisadaValkata | 05-23 10:33
jie nėra tokie išradingi, tačiau anot legendos buvo gavę tokį strateginį uždavinį.
dėl stambių gamybininkų tu teisi. Ten kitos žaidimo taisyklės, tačiau jos kitos net ir tuo, kad ta pati produkcija , na ,kad ir tas pats alus, šnapsas, kruopos ir kt supilstoma į skirtingas pakuotes ir ta pati kokybė parduodama už skirtingas kainas.
o aš daugiau žvalgausi į smulkių bravoriukų alų ar ūkininkėlių mėsos gaminius. su didžkiais reikalų turiu gana retai...

kazkodel | 05-23 16:01
Kiek žinau, tai paprastai stambus gamintojas nepakuoja į skirtingas pakuotes savo noru, nes nori išsaugoti savo ženklą. Esmė yra ta, kad tokia ale koks didžiai didžiulis prekybos tinklas sumąsto, kad jis nori prekiauti prekėmis savo ženklo pakuotėje ir dar pigiau. Tada anas kreipiasi į gamybininką ir sako: man reikia produkto, bet supakuoto į mano pakuotę ir dar pigaus. Va čia žaidimas ir prasideda ar gamintojas siekdamas pagaminti užsakymą kirs per kokybę ir gamins pigų produktą ar ne. Labai konkretus pavyzdys: krabų skonio lazdelės. Kiek yra pakuočių su skirtingais prekių ženklais ir kiek gi Lietuvoj yra gamyklų jas gaminančių?

jurgis | 05-24 10:51
cia jus daug kalbejote, as tik apie "manipuliacija" leptesiu.
valkata, tavo duotas (is kazkokiu psichologu) manipuliacijos "aptarimas" stokoja vieno dalyko, kuris nebuvo paminetas, o yra be galo svarbus. ir esti tikroveje.

tai, jog manipuliuoja visi, kas tik sugeba sitai daryti. tai yra "manipuliacija" nera kazkas neigiamose spalvose, o naturalus komunikabilus budas save isreiksti ir pasiekti uzsibreztu ar iskylanciu tikslu. sitaip, noredami gauti bet ko, imame manipuliuoti tuo, ka turime, kad tai gauti: zodziais, elgesiu, daiktais. visa tai daro itaka mums ir kitiems ir uzvadinama "manipuliacija". nezinau is kur sis zodis kiles ir kokios ten saknys su prasmemis, bet panasu, jog tiesiogine reiksme butu "kazka valdyti, kazkuo nudirbti koki darba". va ir zodziai lt meta "rankų judesys tam tikram uždaviniui atlikti", mikli isdaiga, machinacija.

beda tame, kad vienam zodziui suteikia daugiau nei viena prasme. tuomet stebime sumaisti galvoje, nesusipratimus, nesusikalbejima, reikalaujanti papildomu paaiskinimu.

zodziu-manipuliuoti kitais-norma. jau verkiantis kudikis manipuliuoja mama ir gauna ko nori.

as apie tai, kad apie kazka kalbant, ne pro sali pasitelkti daugiau ir ivairiu saltiniu. nes zinai, daugiau nei puse visu saltiniu skirti ne mus daryti protingesniais, o DURNINTI.

VisadaValkata | 05-26 08:32
Kažkodėlčia, aš rašiau apie to paties gamintojo prekės ženklą, bet skirtingus pavadinimus. Na, kad ir kokia auksinė degtinė ir švogerių degtinė. skonio skirtumo neretai niekas nepajustų - kainos - visi. Taip gali būti ir su galybe kitų produktų.

Jurgi - aš kalbėjau apie manipuliaciją psichologiniame lygmenyje. Taip, tu teisus - ir su psichika galima padaryti tai ko sieki, jei sieki kryptingai ir esi psichikos keitimo profas. Tad gali arba pakeist arba sulaužyt. Sulaužymas turbūt irgi yra pakeitimas.
Tam, kad manipuliacija būtų mažiau veiksni - turi turėt galimybę naudotis kelių šaltinių informacijosmis. Net ir medžiaginiame lygyje (Pvz. puikioji coca cola ar švyturio alus). O ką jau kalbėt apie mentalinį...(šių dienų rusija)

kazkodel | 05-28 17:14
Laba,VisadaValkata. Na aš nesu degtinės ekspertas, bet... Skirtumo tarp degtinių gal ir nėra arba reikia būti juslinės analizės ekspertu (jie tai sugeba atrasti), bet galvos skausmai, neatsargiai pavartojus, skiriasi. Pigesnė ir bus pigesnė, nes nevisiškai išvalyta (na išvalyta iki minimalių reikalavimų). Tas pats gamintojas gamina kitiems, kurie turi savo produkcijos ženklą. Vienu žodžiu, koks skirtumas po kokiu ženklu produkcija tupi, svarbu, kad gamintojas vienodos kokybės gamintų. Bet kalbant apie kokybę vėlgi manipuliacijos vietos sočiai.
Vat mįsliju, kodėl kartais manipuliacinius žaidimus "žaisti" yra lengviau nei pasiduoti manipuliacijai. Ir iš kur manipuliatorių toks įkirumas: jau atrodo aiškiau pasakyti neįmanoma, kad neįdomu, o vis tiek bando paveikti Nekaltas

VisadaValkata | 05-28 17:25
laba, kažkodėlčia. šiais laikais kaina nereiškia kokybės. net išvalymo lygis nereiškia kokybės. kokybės lygį dažniau rodo visokių priedų - cukrų, rūgščių, ekstraktų, kvapų, smirdų ir ttt ir pan. kokybė. Kadangi į pigią priedų deda mažiau, tai nuo jos ir galvos netaip skauda. turbūt. nežinau, nes tiek kad galva skaudėtų ryte jau seniai negeriu. na, gal kokį kartą per metus. arba rečiau...
dažnaiusiai sauda nuo labai gerų "brendų" šnapsų, viskių, tekilų, brendžių kurie parduodami per akcijas. Dažniausiai ten tikra chaltūra.
...............................................
žaisti visuomet lengviau nei pasiduoti. nep[riklausomai nuo to ar tai manipulaicija ar ne. O jeigu jau kokis Manipulaitorius inkyriai pristojęs komba, tai znočyj, kad patinki....gal net labai. arba net gal labiau nei labai....Mirkt

kazkodel | 05-29 08:36
Na apie gėrimus aš mažai ką nusimanau Nekaltas. Tik kartą teko spręsti, koks brudas gamybos metu papildomai susidaro, kuris iškrenta kaip vaškai. Kaip bebūtų išvalymo lygis labai turi įtakos kokybei. O visi priedai ir dažikliai ir pan., yra griežtai reglamentuoti, todėl ne bet ką gali pilti Nekaltas.
--------
Hmmm, sakai Drovus. Kažkaip nesusimąsčiau ta linkme Nekaltas.

VisadaValkata | 05-29 08:56
vadinas nepasiduodi tai manipuliacijai apie katrą nesusimąstai. arba kurios nelauki....

kazkodel | 05-29 12:20
Matyt aš esu beviltiškai naivi, nes jei kas patinka tai manipuliacija turbūt net nesugalvočiau pasinaudoti Drovus. Turbūt reikia plačiau atmerkti akis Nekaltas

VisadaValkata | 05-29 13:10
Gal kam tavo naivumas toks žavus....
jei žingsniuoji pieva svajodama apie varnas, tai žemuogių saldių ir nepastebi, nors jos ir vilioja kvapais bei raudoniu...
jei nelauki žodžių, tai ir negirdi ar/ir nesupranti jų užuomazgų...
jei užsidedi filtrus - manipulaicijos nebepastebi, bo anoji zaraza ir neprasimuša...atšoka į nelaukimo sienas. Jugtais ir šviežias oras patenka tik pro atvertus langus...
ane?Flirtas

kazkodel | 05-29 14:02
Bet... visa tai be manipuliacijųDrovus
jei eini užvertęs galvą ir nematai, bet užuodi žemuoges, tai pradedi dairytis.
Žodžių gali nelaukti, bet tai nereiškia, kad jei jie bus ištarti be klastos neišgirsi.
Su filtrais ir gaiviu oru turiu sutikti Taip

VisadaValkata | 05-29 14:26
Kažkodėlčia.
mes (žmogai) kažkodėl augdami vis dažniau ir tvirčiau nuleidžiam filtrus, uždarom ne tik langus, bet ir langines užveriam. Kad neužuostume, nepasiduotume, neišgirstme, nes viskame arba matome manipuliaciją arba bijome arba ir viena ir kita. Nes esame tiek kartų užlipę ant grėblio, nes net tas langų užvėrimas yra savotiška manipuliacija savąja aplinka. Artimais žmonėm, ryšiais, santykiais. Nes atvertas langas, gaivaus oro gūsis ar žemuogės kvapas gali sugriauti status quo...

kazkodel | 05-29 15:47
Taip taip, tik baltasis žmogus gali du kartus užlipti ant to pačio grėblio. Na ką išvardinai labiau įžvelgiu baimes prarasti status quo, nei manipuliacijas Nekaltas. Dėl žmogaus smalsumo dažnai baimė rungiasi su noru pažvelgti pro langą, dėl ko vėl yra pradaromos langinės, atveriami langai ir įkvėpti gaivaus oro. O čia žiūrėk ir vėl pasimaišo grėblys. Manipuliaciją kaip po tokią suvokiu kiek kitaip: kai nesmalsu langą praverti, bet praveri kažkieno įtikintas ir nejausdamas, kad tai darai ir gauni su grėbliu per kaktą.

VisadaValkata | 05-29 15:58
o kai nei pats neatidarai, nei kitiems neleidi, saugai nuo pagundų, keli balsą ar grūmoji ar net spiri blauzdon, kai kas smalsumo ar nuovargio pagautas krapštosi prie tikėtinai galimos galimybės kažką pakeisti? ar tai ne manipuliacija? savimi ir savais aplinkui?
taip kaip tu - apie balto žmogaus sugebėjimus kalbėjo Vinetu, indėnų vadas....tais laikais, kai dare norėjosi viską mest ir lėkt į pagalbą dakotų genčiai...

kazkodel | 05-29 16:28
Ne, neįžvelgiu čia manipuliacijos. Čia tik baimė ir beveik visa nukreipta į status quo išsaugojimą. Mano suvokimu manipuliatoriai elgiasi tyliai ir netriukšmaudami ir dirba savo darbelį greitai ir švariai, kol nesusivokia žmogeliukas, kad jis gyvenime taip nesielgtų, kaip elgiasi.
Na indėnų vadas buvo sumanus, todėl jo žodžiai vis sklando ore Šypsena. Kažkaip ilgesingai skamba žodžiai apie Dakotų gentį. Norėjosi, tais laikais.... Nekaltas

VisadaValkata | 05-29 16:41
aš gal ir neteisus. bet. Bet status quo išsaugojimo geismas yra visų pirma egoistinis jausmas, veiksmas, būvis. Nes visų pirma norima status quo išsaugoti sau. Dažniausiai prisidengiant meilės, pagarbos, draugystės, nuoankumo, prieraišumo, pagalbos, pašlovinimo ir kitais tarytum ne į save patį nukreiptus jausmus rodančiais žodžiais. Bet gi neklausiame tų, nuo kurių priklauso nūsų status quo ar jiems nesinori tyro oro...ar nesinori bent trumpam išsklesiti sparnus ir įkvėpti žemuogių kvapo.
Neklausiam, o jei kalba- neklausom, nes mes patys nusprendžiam, kad tas mūsų status quo yra nepajudinamas gėris ir jiems. O kad aplinka tuo neabejotų - manipuliuojame. net save pačius kartasi apgaudinėdami ir taip įsijausdami į vaidmenis ir manipulaicijas, kad nebeskiriame kas yra tikra o kas ne. Netaip, kaip tad, kai tais laikais jausmai šuoliavo su Čiugačkiuku ir kitais laisvais prerijų gyventojais....

kazkodel | 05-29 17:30
Sutinku, kad status quo būsenos išsaugojimas labiausiai susietas su egoistiniais jausmais. Tačiau gali dengtis kuom nori, bet egoizmo ausys kyšo kur kas aukščiau ir geriau matomos nei manipuliaciniai veiksmai. Todėl šitoj vietoj sunku manipuliuoti, nors... reikia pripažinti, kad tiesos tavo žodžiuose yra. Bandyti manipuliuoti galima, bet... tai reikalauja milžiniškų jėgų, nes tokį troškulį galima numalšinti tik trumpam. Galų gale tai jau ne manipuliacija, nes nė vienas nebegauna naudos - abu kankinasi: vienas nesiklausydamas, kitas - nebekalbėdamas.
Nesitiki, kad jausmai gali prarasti laisvo vėjo ošimo ir laisvės pojūčio troškulį.

VisadaValkata | 05-30 08:20
nesunku, nes nebepastebi. kaip didžioji dalis maskolių nepastebi, kad putkino propogandos mašina jais manipuliuoja, taip ir gyvenimo bitės palaipsniui taip apsipranta su aplinkinių dūzgimu, kad jų pačių ir jų avilio bendrių manipuliaciniai dūzgimai įgauna normalios kasdienybės, net nekvep[enčios manipuliacijomis kvapą.
dėl "abu kankinasi ir nebegauna naudos" - čia susitarimo (jei tariamasi) ir prioritetų (jei jie dėliojami) klausimas. Nes gali būti, kad ilgalaikėje perspektyvoje visiems dabartinio status quo išsaugojimas "išeis į naudą".
Kuo to liau, tuo labiau įsitikinu, kad nelaimingumo jausmą daugeliui žadina tariami arba realūs suvaržymai, kurie kerta sparnus. Tai galioja ir darbuse ir namuose ir "užklasinėje veikloje". Situaciją labai pataiso fomalizuoti, kad ir žaidimo forma "paleidimai" tam tikram laikui ar tam tikriems veiksmams. vien tik formlaus leidimo buvimas, net jei tuo leidimu nepasinaudojama sukuria visai kitokią psichologinę aplinką. Panašų efektą duoda konkrečių tikslų - pasiekti tą ar aną pakeitimas tikslu "pasižiūrėti o kas iš to išeis". Toks tikslas ženkliai sumažina streso kiekį, nes betkos rezultatas yra teigiamas.
...................................................
Gali. Troškulys kartais užtrokšta

kazkodel | 05-30 09:56
Gal ir esi teisus Nekaltas, ypač dėl tikslų. Tik, ar visus tikslus "pasiekti" galima pakeisti į "pažiūrėti kas iš to išeis" įmanoma nežinau.

Nedrįstu ginčytis dėl troškulio užtroškimo, tik manau, kad vieną troškulį keičia kitas Nekaltas

VisadaValkata | 05-30 10:14
Mirktnebūtinai, bet gal...
dėl pakeitimo - manau, kad verta pabandyt ir pažiūrėt kas iš to išeis...NekaltasFlirtas ane?
...........
jei vieną troškulį pakeičia kitas - tai gerai. blogai, kai atslenka abejingumas...
.........
o, ooo, o aną įrašą įrašiau, išsaugijau ir perskaičiau http://www.collective-evolution.com/2014/05/28/something-powerful-that
-we-can-all-learn-from-dogs/

taivat...jei iš to pasimokai, tai lieka mažiau erdvės manipulaicijoms...

kazkodel | 05-30 10:56
Kiek žmonių tiek ir tiesų Laimingas
Hmmm, na man kiek keistai skamba tas "kas iš to išeis", nes dažniausiai ši frazė susijusi su konkretaus darbo planavimu nežinant rezultato. Bet skamba intriguojančiai DrovusFlirtas
-----
Sutinku, nieko nėr blogiau už abejingumą, nepriklausomai ar jis visiškai užima troškulio vietą ar šalia troškulio bando įsitaisyti.
------
Kartais mokymosi procesas užtrunka kiek ilgiau nei norėtųsi...

VisadaValkata | 05-30 11:13
taip, esi teisi su savo tiesa apie tiesų įvairovęMirkt
..............
taip, konkretus darbas, tačiau ar tik vienas rezultatas gali būti "pergalingas". Juk tuomet, kai į veikimą, kuris duoda arba neduoda teigiamo rezultato pradedi žiūrėti ne kaip į nesėkmę, o tik kaip į smagią pamoką, kuri turbūt kainavo, bet kainuoja viskas, tada stresai sumažėja.
Dėl to ir į biudžetus jau žiūriu ne kaip į skaičių grandinę su juodais ar raudonais "boldais", bet kaip į kelionę link svajonės. O svajonė yra ne skaičiai o būsena....
ir kaime į viską žiūriu kaip į procesą vedantį link būsenos o ne būtinybės visuiomet vaikščioti gražiai nupjauta veja ar turėti šviežių cibulių...
ir žvejyboje svarbu ne rezultatas o procesas
ir naujose pažintyse aiškiai išreikšto egoistinio tikslo nebėra...
..............................
abejingumas ateina tada, kai nebėra vilties išskleist sparnus link svajonės.
....................
taip ir turi būti....mokymosi procesas su mumis peris į kitą būvį kai išleisim šioje pasaulėje paskutinį kvapą
.................

kazkodel | 05-30 12:03
VisadaValkata, man vis tiek lieka mistika, kaip neigiamas rezultatas gali teikti mažiau streso, net jei žiūrėti pro prizmę "kas iš to išeis". Ir į nesėkmę aš negaliu žiūrėti kaip į smagią pamoką, kaip į pamoką - taip, bet tikrai, ne kaip į smagią.
Pataisyk, jei blogai supratau Drovus. Gaunasi, kad tikslas, na arba "kas iš to išeis" yra antraeilis dalykas, svarbesnis yra pats procesas Nekaltas.
---------
Nežinau nė vienos priežasties, dėl kurios galėtų dingti viltis pasiekti svajonę.
---------
O kodėl mes neatsinešam su savim patirties ateidami į šį pasaulį ir tarsi naujai visko turim mokytis? Nekaltas

VisadaValkata | 05-30 15:00
Kažkodėlčia, jeigu siekiamas rezultatas yra pasižiūrėjimas kas iš to išeis, o kad niekas neišeitų, tai taip nebūna, kaipžinia, tai betkoks nutikimas ar išėjimas yra teigiamas rezultatas. Gal kalats mano amžius nebelabaijaunatviškas. T.y. kai nuo betkokio rezultatpo betkokios veiklos nėra labai priklausomi bambyzai - vaikai, nes anie jau suaugo ir sugreba vienaip ar kitaip savim pasirūpint. Visa kita aplinka taip pat sugeba ar sugebėtų savimi pasirūpinti nepriklausomai nuo to kaip valkatai sekasi žiūrėjimo į tai kas atsitiks procesai. Tad tarsi nebebėr jokios giluminės prasmės parintis dėl kokio nors rezultatao. Nes bene vienintelė likusi varomoji jėga yra smalumas - o kas iš to išeis. Na, dar smagu pameškeriot, pagrybaut, pasimėgaut geru viskiu ar alum geroj kompanijoj. bet gal ir tiek...negi dabar parintis dėl to?Nekaltas
Taip, tu teisi, svarbu procesas. Ir tai kaip mes jį vertinam. Nes turiu įtarimą ir seniai jį nešiojuosi, kad nemaža dalis formaliai užuojautą keliančių žmogeliukų be namų ir be darbų jaučiasi gerokai laimingesni nei visą tą turintys užiparinę bendrapiliečiai.
.............
Pagrindinė priežastis - Svajonės mirtis arba jos išskydimas. Kai Svajonės nėra - nėra ir vilties ją pasiekti.
....................................
Iš kur žinai, kad neatsinešam? Gal atsinešam kažkokias kitokias patirtis, įgūdžius, savo karmą ar likimą, kuris glūdi giliai užspaustas užmarštyje ir skleidžiasi mums augant?

kazkodel | 06-02 13:34
Taip, jei yra veiksmas, bus ir atoveiksmis. Tik, manau, nesvarbu ar vaikai suaugę ar maži, priklausomi ar ne, jiems vis tiek mūsų veiksmai daro įtaką Nekaltas (bent jau man).
Dėl proceso, na jei pats procesas nepatinka, tai ir tikslas tada nelabai artėja. Nebent, jei žmogus pratęs gauti neįdedant pastangų, tada ir koncentruojasi tik į tikslą. Iš to ir kyla nepasitenkinimas - procesas nepatinka ir tikslas neartėja ir, dėl to kalti visi tik ne pats
----------
Nelabai įsivaizduoju, kaip gali mirti ar išskysti Svajonė... Kai jos nebelieka, tai dėl ko tada stengtis?
----------
Nežinau, ar atsinešam ar neatsinešam. Jei daryti prielaidą, kad atsinešam - tai mano patirtis praeitam gyvenime turbūt buvo skurdi, nes kur besisukčiau turiu įlipti į stiklo kalną.

VisadaValkata | 06-02 23:11
Kszkodelcia,
tau tavo tėvų veiksmai daro įtaką? abejoju ar reikšmingą. vaikų veiksmai gal ir daro, bet tai daugiau emociniame lygmenyje. Nes tu jų nepaleidi gyvent.
Kiek LT ir visoje post erdvėje nepatenkintų procesu, bet jame dalyvaujančių? turbūt daugiau nei patenkintų....bet čia egzistencinės problemos susijusios su pareigos džiaugsmais ir nuopoliais...
.......................
valkatos Svajonės seniai mirę. arba paskendę komoje. Belieka mėgautis smalsumu - o kas ir kaip bus.
p.s. kalbu ne aie vulgarią, satykinai lengvai įgyvendinamą norą, kuris kaikurių sutapatinamas su Svajone.
------------------
o gimei be geležinių kurpaičių?Flirtas

kazkodel | 06-03 08:58
VisadaValkata, kai uždavei tokį klausimą truputį keistai pasijutau Drovus. Jei kalbėt atvirai, tai daro. Na nepriimamiems sprendimams, vaikų auklėjime ar juolabiau ne nematerialiais klausimais daro įtaka. Bet... kai pasidaro labai, labai sunku pasižiūriu į tėvus ir suvokiu, kad neturiu ko inkšti, kai atrodo, kad materialinės vertybės nieko vertos, pasižiūriu į tėvuką, ir suprantu, kad turiu kur augti Nekaltas. Nežinau, gal tai skamba, kad aš nuo jų priklausoma, bet ne tai.
LT matyt iš esmės yra tradicija būti nepatenkintu Šypsena, nepriklausomai ar patinka procesas ar ne, ar tu jame dalyvauji ar tik iš šono žiūri.
--------------
Suprantu, kad kalba eina apie lengvai įgyvendinamą norą, kuris nė iš tolo neprilygsta Svajonei. Stebiuosi, kodėl Svajonei leidai panirti į komą Nekaltas, užleisdamas smalsumui vietą.
--------------
Atrodo, kad į lauknešėlį pamiršo įdėti geležines klumpes. Gerai, kad spėjau nors sidabrinį šaukštą prigriebti. Naudos nedaug, bet nors rankos netuščios Drovus

VisadaValkata | 06-04 08:54
Jei kalbėt atvirai, tai turbūt būtų neteisūs tie, kurie teigtų, kad aplinka įtakos nedaro. daro įtaką visi su kuriais vienaip ar kitaip bendrauji ar susiduri.
gali būtti, kad dėl niurnėjimo kaltasvisuotinis biednumas ir su tuo susijęs nesaugumo jausmas. nes tie, kurie jaučiasi saugūs - nebamba. Nebamba Lietuvoje, nebamba ir kitose šalyse - kuo daugiau besijaučiančių saugiai - tuo mažiau verkšlenimų.
..................
galvojau, galvojau ir gal sugalvojau naują Svajonę - turėt ant ežero kranto ūkelį su desėtku avių, keliais aviliais bičių ir geromis atsargomis gero viskio bei alaus bravorėliu. Ir kad galėčiau ramiai ten sau meškeriaut, ūkininkaut ir nesiparint. Ir kad niekas nežinotų kur tai yra ir kad negalėtų surast ir suradę bambėt, mokyt kaip reikia gyvent, kaip reikia rengtis, kad kažkodėl negalima nešiot skirtingų spalvų kojinių ar pankiškai suadytų džinsų. kad paliktų valkatą valkatai. Ir kad nuo valkatos veikimo ar neveikimo priklausytų tik valkata. Vat. Meškeriočiau auginčiau avis ir rašyčiau.
.....................
kartais tuščiomis rankomis lengviau pagriebt pro šalį skriejančią paukštę....ar bėgantį babuiną

kazkodel | 06-04 10:48
Gal ir taip, bet ne vien saugumo jausmas turi įtakos Nekaltas. Nelabai įsivaizduoju visiško saugumo pojūčio: visada lieka kažkokia galimybė, kad ir iš labai stiprių pozicijų, būsi nuleistas ant žemės. Bet tai nereiškia, kad reikia ištisai bambėti. Ta prasme bambančių motyvai skirtingi; kas iš tingėjimo, kas iš nuovargio, kas iš beprasmybės, kas iš nesaugumo.
---------
O VisadaValkata prijaučiantis geltonai-juodai dryžuotoms. Aš su jomis nedraugauju, nes jos nutaikiusios progą man skaudžiai gelia Drovus. Vis tik Svajonė yra, tik reikėjo gerai pasirausti. Hmm, argi Valkatai daug nurodinėja? Maniau jis kaip katinas - vaikšto kur nori ir daro ką nori (bent jau kažkur užkliuvo tokia mintis išsakytaDrovus)
----------
Sutinku, kad pagauti, reikalingos abi laisvos rankos (o tam, kad rankos būtų laisvos yra sugalvotos kišenės liemenėjeTaip), bet iš kitos pusės - ne visada esi pats medžiotojas, kartais gali ir patį sumedžioti, nepriklausomai ar rankos laisvos ar užimtos.

VisadaValkata | 06-04 11:21
saugumas saugumui nelygu. taip, visada turi galimybių būt trinkteltas į žemę. tačiau jei pasitiki aplinka - šeima, draugais, bendruomene ir esi garantuotas, kad kas benutiktų neliksi ant ledo - tada jautiesi saugiai. jei kalbėt apie kitas šalis kokie švedai jaučiasi saugūs ir žiauriai atsiplaidavę dėl socialinės sistemos. Nors žiauriai nesocialūs, nors tokius vaidina, tačiau turi sistemą, kuri juos saugo. Net tie, kurie savo noru atsisako sistemos ir pasirenka valkatautojo/bomžo kelią visvien jaučiasi saugūs, nes gali sugryžti į "normalybę" be labai didelių pastangų. gruzinai saugūs ir atsiplaidavę dėl labai "saugios" bendruomeninės tradicijos. gal ir ispnai panašiai.
----------------------
katinui valkatai nurodinėja dažnai, tačiau katinas valkata nelabai klauso ir kreipia dėmesį. Tačiaujei lašas po lašo akmenį pratašo, tai ir bambėjimas gali ką nors pratašyt.
------------------
kas gali pasakyt ar geriau sumedžiot ar būt suedžiotam?Drovus

kazkodel | 06-04 12:49
Na taip saugumas saugumui nelygus. Kalbant apie visuomeninį saugumą, tai gal ir taip, nes kai kuriose šalyse žmonės nebijo į gatves išeiti ir už visuomenines, o tuo pačiu ir savas, teises pakovoti. Mūsuose, įžvelgiu kiek kitokią situaciją, mes gana apatiški visuomeninei gerovei ir dauguma nesuvokia, kad visuomenę ir sudaro: aš, tu, jis ji ...jie. Keisčiausia išgirsti, kodėl turiu stengtis vardan tos Lietuvos, jei ji man nieko neduoda Kvankt?. Na bet čia turbūt ne visai į temą Nekaltas. O sava artima aplinka, gal ir galima pasitikėti, bet... Kadangi nesenai savo elgesiu ne tik aplinkinius nustebinau, bet ir save, tai nedrįstu visiškai aklai pasitikėti ir kategoriškai teigti. Na čia turbūt, kai neturi ką veikti imi ir apsisunkini sau gyvenimą.
--------
Ar Valkatai kada teko matyti pratašytą akmenį? Man neteko Drovus, bangų mūšos nugludintą akmenį taip, bet ne skylėtą
---------
Čia greičiau priklauso nuo asmenybės savitumų, vieni - medžiotojai, o kiti - ale leidžiasi sumedžiojami arba nuo tuo metu esančio poreikio - noro pačiam medžioti ar leistis sumedžiojamam Nekaltas, turbūt taip Drovus

VisadaValkata | 06-04 13:02
mūsiškių neviena karta augo baimėje. nes bet kas iš artimos ar tolimos aplinkos galėjo nulemti, kad negalėtum mokytis tu ar tavo vaikai, kad negautum darbo ar kelialapio į Krymą ar Palangą, gal net būtum išvežtas toli toli toli... . Ir buvome mokomi nutylėti, neišsišokti, nusileisti...nes didesnis brolis buvo stipresnis ir piktesnis...
dėl to turi pasikeit dar kelios kartos kol nebemokėsime taip bijoti ir jaustis nesaugiai. O gyvenimo apsisunkonimas - iššūkis, kuriam ryžtasi nedaugelis, bet tik apsisunkinus galima pasiryžti šuoliui į pasilengvinimą.
................................
teko matyt. gal nevisai, bet pakankamai prataškuotą...po lietvamzdžiu..
......................
o nebūna taip, kad medžioji, medžioji, manipuliuki ir vilioji ir vėl manipuliusji ir medžioji, fig išeina, prisėdi pailsėt ir tuo metu tave ima ir ApkabinimaspagaunaNekaltasDrovus

kazkodel | 06-04 14:32
Taip, tas tiesa. Ir tai įsirėžę taip giliai... Kažkada teko bendrauti su norvege, jai buvo labai keistas tas nuolankumo bruožas.
Na nežinau, ar gyvenimo apsisunkinimas - iššūkis ar visiškas naivumas ir situacijos neįvertinimas. Kaip ten bebūtų, labai gerai atskleidžia šalia esančių žmonių veidus ir kaukes.
--------
Na po lietvamzdžiu nesiskaito Cha cha. Nevienodos sąlygos. Be to, prataškuotą, bet neskylėtą (pratašytą)Nekaltas
--------
Nežinau Drovus. Bet visai įmanoma, nes kuomet nustoji vaikęsis ar bėgęs prarandi budrumą, o čia capt ir pagauna Nekaltas

VisadaValkata | 06-04 15:05
na, rėžta buvo pakankamai ilgai... ir pakankamai nuožmiai. manipuliuojant ir ne.
žmonių veidai ir kaukės labai priklauso nuo to kokią informaciją jie turi apie įvykius. jei šalia esantys žmonės vertina įvykius neturėdami informacijos arba turėdami klaidingą informaciją arba tik vadovaudamiesi nuojautomis - tada atsiskleidimas taip pat gali būti klaidingas. viskas yra apie bendravimą. Ir papročius. ir tradicijas.
..................
o po kuom skaitosi? jei iš lietvamzdžio varva ar iš kokio kūno sklinda (bambėjimai), tai ar yra esminis skirtumas?
.................
bet turbūt je nenorėtum tai ir nepagautų

kazkodel | 06-04 15:55
Taip tu teisus, dėl turimos informacijos ir vertinimo. Aš rašydama turėjau mintyse pagrindinių veikėjų veidus Drovus. Na bet turima informacija, vėlgi skirtingai gali būti interpretuojama. Ir atsiskleidimas gal neklaidingas, o ne visiškas Nekaltas.
---------
Na nežinau, po kuo, juk sakoma lašas po lašo, o iš lietvamzdžio besileidžiantis vanduo ne visada lašais kapsi ir šiaip, kartais į latakus kas akmenukų primėto...
---------
Hmm, gal. Bet kalba buvo apie prisėdimą poilsiui, kuomet nesitiki, kad kas tave gaudys Drovus

VisadaValkata | 06-04 16:25
net ir pagrindiniai veikėjai visada ar beveik visada vertna žiūrėdami iš savos varpinės. Jiems savas nuostatas pakeit gali būti dar sunkiau. Bet tai gyvenimas. tam, kad kas nors vyktų turi veikti abi pusės.
----------------------------
iš lietvamzdžio per lietų bėgantis lietus akmenį tik gludina o ne skylina. skylina po lietaus varvantys lašiukai. kap kapt kapt.
akmenų primėto tam, kad neišplautų ar neiškapsėtų duobių.
--------------------------------------
tai, kad nesitiki dar nereiškia, kad tas tikėjimas tavyje užmigęs. T.y, paslapčiomis visvien viltis rusena...ane?

kazkodel | 06-04 16:52
Turiu sutikti su tavo išsakyta mintimi. Tik nesuprantu, kodėl veikti yra pradedama tada, kai "sudreba žemė". Bet kaip ten bebūtų, kartais svarbu pamatyti, nors ir dalinai, atidengtus. Apie nuostatas - tos kurios susvyruoja nėra sunku pakeisti, bet esmė pamatyti tuos svyravimus.
-----------
Na gerai, įtikinai, kad akmuo po lietvamzdžiu geras pavyzdys Drovus. Bet bambėjimui dažnai įgyjamas imunitetas. Dažniausiai jis tampa bendru triukšmo fonu į kurį ilgainiui nebekreipi dėmesio. Taigis, netikiu, kad Valkata, kaip katinas, neįgijo imuniteto ir neišsiugdė diferencijuotos klausos Nekaltas
-----------
Na čia kaip su ta Svajone - jei ji praskydus, tai nereiškia, kad jos nėra Drovus... Viltis yra viltis, net jei aklai tvirtini, kad jos nėra, ji vis tiek kamputį susigūžus sėdi

VisadaValkata | 06-04 16:59
dėl pamatymo sudrebėju. visa tai vadinama verdamos varlės sindromu. Jis yar visur - gyvenime, versle, visuosse santykiuose tarp tingių būtybių.
Jei varlę įleidi į puodą su šaltu vandeniu ir tą vandenį pradedi pamažu šildyti, tai beplaukiojanti varlę pamažu apima palaima, ji aptingsta, pamažu užmiega ir net nepastebi kaip išverda. O jei viskas vyktų "surebinant" - aptingimo ir išvirimo būsenos turbūt pavyktų išvengti.
----------------------------------------------
valkat įgijo imunitetą, tačiau nors ir nedarydamos reikšmingos įtakos, bambėjimas mažina komforto pojūčius.
Vat.
-------------------------------
ta Svajonė tai būna išdykus

kazkodel | 06-04 17:46
Na nesu tikra ar čia galioja tas verdamos varlės sindromas, nes kaip ten bebūtų yra ir kita nuomonė, kad vandeniui pradėjus šilti ir darytis per karštu varlės šoka iš vandens Nekaltas. Čia greičiau veikia tinginystė, kam daryti jei ir taip gerai, arba ko čia muistytis, juk vis tiek niekur nedings.
-------
Nepasiginčysi komfortas - svarbu. O jei dar tą komfortą lydi tyla ir ramybė...
-------
Tai, kad išsakyta Svajonė nelabai išdykus. Ar čia reiktų žiūrėti ne į turinį, o į elgesį: tai yra, tai nėra jos? Nekaltas

VisadaValkata | 06-04 17:59
dėl varlės. manau, kad skirtumas atsiranda dėl šilimo greičio. jei šyla pakankamai greitai, tai varlė iššoka. nebandžiauDrovus.
kadangi žmonės priklauso tingių gyvūnų grupei, tai jie iš principo turbūt negali būti netingūs tada kai gali būti tingūs.
---------
ach...
---------
taigi, kad ji palaidūnė, neištikima, nesukalbama, nepasiekiama ir tik vilioja, vilioja, o paskiau ima ir kulnus parodo. Vietoj to, kad parodytų nekulnusDrovus

kazkodel | 06-04 18:16
Trumpam įsivaizdavau, kaip Valkata iš katino tampa eksperimentatoriumi Juokiasi. Ir nebūtų gaila varlės? Manyčiau, kad vandens temperatūros kilimo greitis yra pagrindinis faktorius, įtakojantis, kaip greitai varlė iššoks iš vandens.
Na jau, ne tokie ir tingūs tie žmonės.
------
Užsisvajojote? Laimingas
------
Na tik nereikia skųstis. Tiesiog gal ūpo nėra jos vytis ir užtenka tik kulnų vaizdo. Tiesa, o norėtumėte, kad parodytų ragus? Cha cha

VisadaValkata | 06-05 07:56
Girtas...gali būti, kad visai nebloga sriubytė išeitų. gal net geresnė nei iš kirvioMirkt. Tai Tamsat manote, kad verdamos varlės sindromas išgalvotas?
Visokių būna. bet iš esmės jie yra kiek darbštesni už tuos kitus gyvulius, kurie net ir vadinami tinginiais.
...................
negalima ir pasvajot?FlirtasDrovus
......................
jei ji pagaunama, tai ji ne Svajonė. O jei buvo apsimetėlė Svajonė, tai pagauta ėmė ir tapo NebeSvajonė...
ooo, o tai be ragų tai jau nieko kito parodyc negali?DrovusNekaltas

kazkodel | 06-05 14:41
Įvertinus, kad varlės kai kuriose šalyse yra naudojamos maistui, manau sriubai jos per gerai. galima būtų sukurpti visai neblogą troškinį.
Teisingai, manau, kad varlės sindromas yra išgalvotas. Nors mano nuomonė gali būti ir klaidinga Nekaltas.
Na taip visokių būna. Turbūt priklauso nuo to kaip darbą traktuoji: jei esi priverstas dirbti, kad išgyventum, tai ir dirbi atbulom rankom Nekaltas
-------
Aš nesakiau, kad negalima svajoti Drovus.
-------
ach, vis negerai: jei nepagaunama Svajonė - blogai, jei pagaunama - tai ne tikra.... Nežinau ką ji gali parodyti be ragų - niekad prie jos nebuvau taip arti priartėjusi Drovus

VisadaValkata | 06-05 15:23
pakankamai ilgą laiką verdama sriuba turi šansų tapti troškiniu. Šiuo atveju gal net košeliena.
reikės prie progo kokio varliagyvių specialisto paklaust - išgalvota ar ne. O, ai, o tai rtu tada turbūt manai, kad ir visokie princai ir princesės paverst/os varlėmis yra išgalvojimas?
Ką?
Kartais tie, kuriems reikia išgyvent dirb akaip įkirpti. Nuo natūros priklauso ir nuo auklėjimo ir aplinkos ir motyvacijos. vidinės ar išorinės...
------------------------
ačiū Drovus
-----------
tai gal buvai prie kokio Svajaus?

kazkodel | 06-05 15:38
Ne pervirtas troškinys nežavi... Kažkada teko stebėti, kaip japonas daro valgyti. Na gal ten buvo netikras troškinys, bet... kvepėdavo nerealiai. Patiekalą paruošdavo maksimum per pusvalandį, nes netroškindavo be saiko.
Nuuu, tiii nelabai tikiu princavarlėmis Drovus. Man turbūt į kraują įaugę, kad tikiu tuo ką matau ir ką paliesti arba įrodyti galiu mokslo darbais Drovus. Šiuo klausimu mano tikėjimas kiek skurdus Skaitau.
-------
Nėr už ką, mielai prašom Flirtas
-------
O tai čia, o... kas tai yra? Drovus Bet įtariu nebuvau, nes nepamenu, kad kas būtų kulnus rodęs Drovus. Dar yra galimybė, kad nepastebėjau... NekaltasDrovus

VisadaValkata | 06-06 08:01
na, daug kas priklauso nuo virimo temperatūros, sudedamųjų dalių, etc. pavyzdžiui geram plovui reūikia ~3-4 valandų. Labai lėto virimo. gero čiliako irgi per pusvalandį nepadarysi. Ir troškinių, jei bus lajus, bus jautiena ar aviena ar kiaulės mentė/karka/kumpis geriau pagaišt bent gerą valandą...
tai Tamstytė netiki varlėmis ar princais? ar plačiai pasklidusiomis legendomis apie tiesioginius ar netiesioginius ryšius tarp šalto ir karšto kraujo?
/////////////////////////
tai jau ačiūGėlė
///////////////////
na, aš irgi ne į kulnus pirmiausiai žiūrau...Drovus

kazkodel | 06-06 08:17
Nesiginčyju, nes visą tiesą ėmei ir surašei, nėr ką ir pridurti. Kalbant apie patiekalų ruošimo ypatumus. Pamenu, kai italas pamatė, kad dedu virtus makaronus į keptuvę, kad pakepinti, tai nuostaba buvo begalinė, kaip galima taip gadinti makaronus Drovus.
Varlėmis tikiu - nes jų koncertus girdžiu kiekvieną rytą ir vakarą. Princais - nežinau ar tikiu, kažkaip karts nuo karto matau vis besiganantį žirgą, o princo nematyti Drovus. Tai lyg ir turėtų jų būti, bet... Legendomis iš dalies tikiu, nes kiekvienoj legendoj yra krislas tiesos, turbūt...
---------
Gelę pasimerksiu DrovusFlirtas, ačiū
---------
Hmmm, žiūri ne į kulnus, bet tik tiek parodo ar tik tiek spėji pamatyti?

VisadaValkata | 06-06 08:41
o makaronus ir aš mėgstu pakepint. drauge su visokiaisi kumpiukais, grybukais sūriukais ir tttt ir pan.
varlių būna visokių. girdėjau per radijų, kad net kažkokių varlių giesmių cd turėjo šiemet išleist. Gal ilgesingos serenados....
Tai dar trečias atsiardo...tą prasme arklys. o gal žirgas. arkliai turbūt princais neatvirsta..o kumelės princesėmis...nebent gal atvirkščiai...
ai, sumaišiai čia tu manį.
Legendomis tikėti reikia, nes jos ne šiaip sau atsirado.
///////////////
liuks
//////////
nu tai pati pagalvok, taigi ne kokia Arabija, kad tik kulnus galėtų parodyt....na, gal nebent iš po kaldros....šaltus...

kazkodel | 06-06 09:55
Įdomiai čia - varlių giesmių CD Nekaltas. Nu gal ir to reikia, bet maloniau išeiti į kiemą ir tų varlių serenadų klausytis. Arba visai nieko kur nuvažiuoti prie ežero ir anksti anksti ryte atsikėlus, kai dar rūkas matosi ant ežero, varlių koncerto paklausyti... Ech dabar aš įsisvajojau Drovus
Nieko aš nemaišiau. Klausei ar tikiu princais, tai ir atsakiau. O arklys atsirado, nes esu girdėjus, kad princai atjoja ant balto žirgo Drovus. Tai ir sakau: baltą žirgą mačiau, o princo -ne Ne.
Gal būt, bet retai legendai galima rasti paaiškinimą.
--------
Na ne Arabija, bet labiau link šiaurės - tam, kad nesušalti viskas paslėpta po keliais rūbų sluoksniais. Ir dar... negi Svajonės lenda po kaldra? Nekaltas

VisadaValkata | 06-06 10:11
Būna varlių giemininkių. Kaip ir Prinesių, bet giesmininkės Princesės būna skardžiabalsės ir paskui labai garsiai rėkia. Bėda. Geriau negiesmininkė.
Prie ežero meškeriočiau. Ot būtų gerai...
Tai princas nupuolė nuo žirgo?Apakęs
najaune. visos legendos paaiškinamos nesunkiai....
//////////////////////
Čiukčija?Apakęs o tai ką, Svajonės po kaldra negali ? Ar kai po kaldara, tai jau nebe Svajonė?

kazkodel | 06-06 10:59
Aha, geriau princesė ne giesmininkė, nes tuomet bus tylu ir ramu. Vanduo palengva įkaista ir varlė -išverda, jei tikėti ta legenda Juokiasi. Įtariu skardžiabalsė neleistų taip greit užsnūsti Mirkt. Ir taip negerai, ir taip negerai.
O žuvį patinka darinėti? Klasta.
Nežinau ar nupuolė, bet sėdinčio tikrai nemačiau Nežinau. Tai vat ir mislyju, ar tik princas ant balto žirgas nebus ta legenda? Kurią turbūt irgi galima būtų paaiškinti Klasta
-------
Na ne Čiukčija. Pats gi rašei jei Svajonę pagauni, tai ji Nebesvajonė. Tai manyčiau, kad Svajonė norėdama išlikti Svajone nesislėps po kaldra Drovus. Ar klystu?

VisadaValkata | 06-09 07:50
labas pirmadienius. taigi žinai kaip būna...ir kur būna.. ir...
žuvį visuomet (tiki ne žiemą) stengiuosi išsidarinėt ten kur meškerioju. O ir namie niekas kitas nevalo.
kažkodėlčia kažkaip visai lengendomis netikite...Gal būsite kokia tais mitų griovėja? babadaf bum t bumt.
----------------------------
taip tai taip, betgi yra tokių, kurios tik vaidina Svajonę, o iš tiesų yra tik norai ....

kazkodel | 06-09 09:19
Labu tabu Laimingas. Oras gražus, ale vis tiek toks sunkus pirmadienis... Žinau, kaip būna ir žinau, kaip įgyjamas imunitetas bambančiojo balso tembrui. Paskui jau nebesvarbu ką ir kaip (skardžiu ar ne balsu) sako, nes vis tiek imuninė sistema viską blokuoja ir taip pasiekiama iš dalies ta norima tyla.
Man ne taip sekasi, žuvį turiu išdarinėti aš ir ne tik tą kurią pati pagaunu, bet ir tą, kurią pagauna vaikai Juokiasi. Arba iš kart katino ieškom, nes nesam žuvėdros, nepriklausomai kaip paruošiama žuvis Drovus.
Nesu aš mitų griovėja, tik.... ai kažkada tikėjau legendomis, paskui atėjo stadija kai norėjau tikėti, o dabar tikiu tuo ką matau Drovus.
---------
Visiškai baigi supinti mane su tom Svajonėm. Nebesuprantu kas kur ir kaip: Svajonė, Nebesvajonė, norai...

VisadaValkata | 06-09 09:58
Kažkodėlčia teisi esate. Gal sunkiausia pargryžt į normalų dienos ritmą. po džiazų, viskių, nemigų iki rytų ir miegų iki pietų... bet viskas čiki.
ir dėl blokavimo beveik teisi. bū na išimčių, būna detonacijų, būna atoslūgių, būna viltingų vilčių ar atsipalaidavimų. įvairiaspalvis tas gyvenimas.
kur meškeriojat?FlirtasNekaltas
-----
naginejaugi smagu tikėt tik tuo ką matai? Aš tai gal atvirkščiai - nelabai tikiu ką matau, nelabai tikiu tuo ką rodo TV ar rašo laikraščiai ar pletkyja žmonės. tikiuo tuom kuom noriu tikėt. turbūt. Nes šiais laikais turbūt net pačiupinėjęs, o ką kalbėt apie tik pamatymą gali užkibti ant manipuliacvinio kablio.
....................
Nugi kai priartėji prie Svajonės, tai ji jau tampa nebe Svajone...t.y tampa plaiečiama realybe. su savom ydom, žavesiais, bambėjimais, išdaigomis, žliumbalais ir ttt ir pan.

kazkodel | 06-09 11:16
Senai buvau teisi ir net kelis kart iš eilės Drovus. Man gal sunkiau išlaikyti normalų dienos ritmą, nes savaitgalį taip ir nepaleido darbų planavimas. Kaip suprantu džiazas padarė savo - išmušė iš kasdienybės?
Įvairiaspalvis ar įvairialypis tas gyvenimas. Ar ir tas, ir tas?
Priklausomai kas įsileidžia į sodyba, kartais Aiseto ežere, paskui dar prie Aiseto yra toks mažas ežeriukas (nepamenu pavadinimo Drovus), Kauknorio ežere ar upelyje įtekančiame į jį... Nekaltas Drovus.
----------
Na gal ir nelabai smagu Nekaltas, gal kartais ir leidžiu sau patikėti kokia legenda, bet paprastai kasdienybė greit nuleidžia ant žemės. O visais pliurpalais rodomais ir skelbiamais laikraščiuose, TV ir nelabai tikiu...Labiau tai klasifikuoju, kaip atskiras nuomones, neatmetant, kad kai kurios iš jų manipuliacinio pobūdžio Nekaltas
---------
Laimingas O galėtų ir toliau išlikti Svajone, ane? Flirtas

VisadaValkata | 06-09 11:53
aj, nunesikuklink. buvo. gal net keliolika.
savaitgaliais jau seniai bandau ištrint mintis apie nesavaitgalinius darbus. kartais pavyksta. Padeda savaitgaliniai darbai ir / ar gera kompanija. Untrep ir taip važiuojantis stogas visai nuvažiuotų.
Klaipėdos džiazai yra visiškas gėris, ypač kai dar ir oras pasitaiko geras, tad būna gera chebra, gera muzika, gera nuotaika, geras oras, geras tūsas...gal jau kokius 10 metų ...mažiausiai...renkamės.
---------
Aisete kartais žiemą ekečių pagręžioju, tam, kuris nori kaukti - nesu buvęs. Vis gundausi link Dzūkiškų ežerų, bet kažkaio nepavyksta...bet dar ne svieto galas. Pavyks gal.
-----------------
Ar neperdaug gerai tai pasipūtusiai poničkai Kasdienybei... reikia ir pasvajoc.
--------
ne, gal tiesiog reikia leist Svajonei likt Svajine ir plevėsuot kaip kokiai plevėsai nepasiekiamai toliuose ir be jokių iliuzijų turėt ką nors pačiupinėjamo arčiau.

kazkodel | 06-09 14:00
Kaip ten sako - kuklumas puošia?
Mano nesavaitgalinių darbų trynimo sistema matyt sugedusi arba geros kompanijos trūksta Laimingas. Dabar audžiu mintį kaip įgyvendinti atostogų sezoną nesukant galvos apie darbus. Bet mūsuose įsigalėjęs nesveikas požiūris, kad atostogos per ilgos Kvankt?.
Nė karto neteko sudalyvauti. Gal būt dėl to, kad džiazo taip ir neprisijaukinau Drovus
----------
Matyt, kad per gerai, nes ponia Kasdienybė bujoja ir įsijautusi į savo rolę.
--------
Būt gerai, jei kas visą tiesą rėžtų: ar leist Svajonei plevėsuoti ar bandyti ją pačiupti. Nors, kai pagalvoju, tai aš linkusi gaudyti Svajonę, nes klausimas kas būtų jei būtų taip ir liktų neatsakytas Šypsena

VisadaValkata | 06-09 14:33
puošiesi....bet taipogi, kas kitas, jei ne...
matyt trūksta. matyt prioritetų ir galimų alternatyvų sąrašiukas trumputėlis.
su atostogomis visaip būna. kartais užtenka poros dienų, kartais reikia mėnesiuko. Kad atsijungt - reikia iškeliaut be mobiliakų, kompų ir kt technologinių inkarų. Labai padeda.
Klaipėdos džiazas, kaip ir dauguma kitų festivalinių džiazų yra daugiau ar mažiau popsiškas nei džiaziškas. Ir kasmet tų naujoviškų, puspopsiškų džiazų daugėja. man jie nelabai patinka, bet būna ir tikrų perliukų.
nebuvo kas padada prisijuakint matyt...
-----------------------------
Tai gal reikia įspirt į Ignoruoju?Nekaltasarba bent įgnybt?
-----------------
pagaunama Svajonė turi kitus vardus.

kazkodel | 06-09 15:02
Na taip, daugiau nėra kam Liežuvis
Hmm, pradedant nuo alternatyvų ir prioritetų sąrašų, tai vienas nėra labai trumpas, o kitas.... kitas lyg ir sudėliotas tinkamai, bet pakiša koją prakeikta atsakomybė prieš kitus Nekaltas.
Čia tai tiesa, kad atostogos be technologijų labai padeda. Ir ne atostogų metu mėgstu namie taip nutrenkti telefoną, kad negirdėčiau. Kas per velnio išmįslas, kad turi būti pasiekiamas kiaurą parą.
--------
Nemoku aš muštis ir iš vis esu prieš smurtą, tai ana ir naudojasi Nekaltas. O sakai padėtų?
-------
Ir kokius? Drovus

VisadaValkata | 06-09 15:27
o gal tik nepastebite?Nekaltas
taivat. tada arba reikia sukeist vietomis arba alternatyvoms pasakyt, kad jos paeiliui kažkodėlčią už ausų ar už ko kitako ištempinėtų iš rutinijos liūno, arba padaryt loteriją ir ką ištrauksi tą savaitę tą ir daryt privaloma tvarka.
Taigi. geriau senobinis, laidinis. ir laiškas ranka rašytas...
--------
yra galimybių
-----------
vardų daugiau nei kelių

kazkodel | 06-10 08:25
Labu tabu antradienį.
Paskutiniu metu pastabumu pasigirti negaliu, matyt reikia plačiau atmerkti akis Nekaltas.
Kaži kaip būtų jei sukeisčiau vietomis... Ne vis tik prioritetai atrodo tinkamai sudėlioti. Su alternatyvomis kiek kebliau, nes jų tiek daug, tai renkuosi tą kuri tą dieną garsiau klykia, nes virsta nebe alternatyva o būtinybe ir beje visai jos nesiruošia traukti iš rutinos. Matyt, turėtų būti dar kažkas kas tai padarytų.
Kas dėl laiškų. Nepamenu kada paskutinį sykį gavau laišką. Turbūt, kad jį gauti ir pačiai reikia parašyti Nekaltas. Sakai, geriau senobinis telefonas? Na nežinau nežinau, baisiai garsiai jie skamba, tai išgirdus skambutį vis tiek reiktų atsiliepti. Nors... ir šitą galima išjungti Laimingas
--------
Na taip galimybių... Bet jokių garantijų Nekaltas
--------
Vis tiek man painu su tom Svajonėm ir jų vardais Drovus

VisadaValkata | 06-10 08:47
laba ba laba.
reikia. nes jei miške nori rast bent vieną grybą, tai reikia ne tik uoslę turėt, bet bent jau į šalis ar po kojom pasidairyt. Na, dar galima ir užvertus galvą aukštyn kokį skraiduolį Svajų pamatyt. Ir už uodegos pagaut.
Žinok, kad labai daug būtinybių tik apsimeta būtinybėmis. iš tiesų tai visai nebūtinybės o tik kliūrkos.
Turbūt taip.
-------------
bet pabandyti verta....
----------------
O su Svajais?

kazkodel | 06-10 09:13
Tai va, kodėl man nesiseka grybauti Idėja, pasirodo ne po kojom žiūriu. Bet... ir Svajaus nesekasi pamatyt, o ką jau kalbėt apie pagavimą... Hmmm, gal reik dažniau važiuot grybaut: ne vieną kart į metus Nekaltas
Nežinau, gal ir teisus esi dėl tų nebūtinybių, tik jos gal ne visada kliurkos Nekaltas. Kartais toks jausmas apima, kad vietoj vienos įgyvendintos, atsiranda devynios klykiančios.
-------
Greičiausiai, kad verta, tik... kai nesu tikra, kad pavyks, tai nelabai norisi kumščiais mosikuotis
-------
Su Svajais? Gal kiek mažiau painu Nekaltas

VisadaValkata | 06-10 10:00
taivat...rodos ir nebešešiolikinė, o mokyk ir mokykDrovusMirkt
ir geriau vaikščiot o nevažinėc, bo važinėjanc galima daugką pražiopsot ar leistios būt pražiopsomai. Taip, kad nei vėliavėlės nei manipuliacijos, kokios jos saldžios ir gundančios bebūtų nemačys.
Nutai kokios ten tokios superduper būtinos būtinybės, be kurių visa Svieta pasileistų?
-------------
vietoj mankštos bent...taipsakant formos palaikymui
------------
taivattaigi

kazkodel | 06-10 10:35
Mokytis niekada nevėlu Liežuvis. O aki dar yra kas pamoko DrovusFlirtas. Net ir iki miško pėsčiomis? Hmm, kiek tolokaDrovus.
Čia tik man taip atrodo, kad Svieta neatlaikytų ir pasileistų, bet... gerai apmąsčius ir įvertinus, tai nelabai pajustų Nekaltas, na gal kiek pajustų, bet pasibaigtų pabambėjimu Nekaltas.
------
Ačiū, aš forma gal kitais būdais palaikysiu Drovus. Vis tik ne mano stilius būti mušeika.

VisadaValkata | 06-10 10:57
galmir nevėlu,bet kartais ima atrodyti, kad jau nebebebebėr prasmės...
na, nebent mielai pamoko...DrovusFlirtas
jei miške gyvena Svajus ar Svajonė, tai gal ne atstumas svarbu...
Na negi dar kas nors gali tikėtis, kad bambėjimas gali ką nors angelu paverstiApsvaigęs
-------------------
kokiaisDrovusFlirtasNekaltas

kazkodel | 06-10 11:53
Na jau, prasmė visada yra, ypač, kai mielai pamoko Flirtas
Sutinku, tokiu atveju atstumo nesvarbu
Kaip čia pasakius su tuo bambėjimu. Atrodo greičiau nustotų bambėti, o kai nustoja, tai truputį priverčia sutrikti, nes staiga stojusi tyla keistai skamba. Angelu, gal ir nieko nepaverčia, bet bambėjimas bambėjimui nelygu.
------
Taigis formą galima palaikyti prasibėgant ryte lauko keliukais, maudynėmis ežere ar baseine (priklausomai nuo buvimo vietos), pasivaikščiojimais Nekaltas

VisadaValkata | 06-10 13:54
prasmė yra jei jos ieškai. net ir beprasmybėje prasmę gali surasti. ir prasmėje beprasmybę.
o gal bumbsėjimas gali pamažu periti į valco ritmą....smagaim apsisukimui. tam tam taratam....nelygu...
---------
kažkada lakstydavau. dabar tingiu. na, nebent sapnuose gal. arba paralelinaim pasaulyje..

kazkodel | 06-10 14:20
Žinoma, viskas priklauso nuo to ko ieškai. Obettačiau, manau visada geriau ieškoti kažko pozityvaus Nekaltas
Viskas įmanoma, netgi bambėjimą paversti valso ritmu, tik noro tam reikia...
------
Tingėti negarbinga tingėti negražu, bet ėmė ir aptingo Valkata pamažu, ir ėmė jis kartoti aš laiko neturiu, reik daug laivelių paleisti upeliu Laimingas
Kokiam pasauly?...

VisadaValkata | 06-10 17:10
Beabejo, na kam gi imt ir ieškot negatyvo...na, gal tam, kad jį paverstai pozityvu...arba paliktum voliotis ten kur radai, nes visakame glūdi pusiausvyra. juk jei yra kūnas - yra ir šešėlis, jei yra geroji pusė, tai yra ir išvirkščioji....ir valso žingsniukai lietuje gali pavykti. Ir gal reikia ne noro, o susivokimo, kad ne bambėjimas daro pasaulį gražesniu. Ir kad bambėjimu tikrai nieko nepribambėsi. nei sau nei kitiems. pozityvaus.
------------------
Valkat yra tinginys. Vot štai ir dabar, vietoj to, kad dirbtų darbus tik žaidžia žaidimus (bovijasi) su kažkodėlčia. Begėdis.
Paraleliniame pasaulyje, tame, kuris yra greta mūsų ir kuriame mes esame greta saves pačių kiek kitaip. turbūt.

kazkodel | 06-10 17:24
Gal ir taip - reikia suvokimo vienam nebambėti, o kitam... Ai, svarbiausia turbūt mokėti valsą šokti.
------
Koks Valkata savikritiškas Nekaltas. Tik dabar aš susinepatoginau, kad blaškau ir neleidžiu susikaupti rimtiems darbams Drovus
------
Ar tiki paraleliniu pasauliu? Ir kaip visur supėti, jei savam niekur nespėji?

VisadaValkata | 06-10 17:36
gal reikia tiesiog tolerancijos ir supratimo, kad kitas yra kitoks ir, kad kito nepakeisi. juolab bambėjimu.
ir šokt tikrai gali išmokt jei tik nori. svarbu, kad būtų su kuom
---------------------------------------
atsipatogink. viskas čiki.
------------------------------
tikiu. ir paraleriniu pasauliu (tpfu, susipynė liežuvis) ir princesėmis ir slibinais ir raganomis ir žaliais žmogeliukais ir auksinėm žuvelėm ir žvejienėm prie suskilusios geldos. Valkata yra patiklus.
Svarbu neskubėt - tada likimas nulems kur ir kada ir kaip turi šįbeitą nuveikt.

kazkodel | 06-10 17:56
Viskas taip, bet... kaip dažnai mes pamirštam tą toleranciją ir supratimą ir į kito bambėjimą atsakom bambėjimu, kuomet užtektų pakviesti šokiui.
Mane mokino, kad net jei nemoki tobulai šokti, tai viskas priklauso nuo šokių partnerio ir jo vedamo šokio. Bet taip, svarbiausia, kad būtų su kuom Nekaltas
--------
Atsipatoginau Laimingas
--------
Valkata tarsi iš Pasakų karalystės. Gerai, man pasakos patinka, gal nelabai tikiu, bet patinka, o paraleliniai pasauliai... hmmm, nežinau, gal.
Turbūt čia skubotumas, gal nelabai turi įtakos. Likimas spėja viską sudėlioti nepriklausomai patinka mums ar ne Nekaltas

VisadaValkata | 06-11 08:01
O kodėl pamirštam toleranciją? Todėl, kad skubam, ar (ir) todėl kad save ir savo Tiesą mylim šimtą kartų labiau nei kitą su jojo ar josios Tiesa? Ar dėl to, kad manom, jog kitas yra ta kempinė, kuri tiesiog ne tik privalo sugerti mūsų bambėjimus, bet ir nuo to pajusti orgazmą?
Taip, daug kas priklauso nuo partnerio. Bet net geriausias šokio vedėjas gali neatsisipirti bambančiai partnerei. Ir nušokti.
-----------------------------------------------------
Liuksiukas
-----------------
Valkata nelabai įsivaizduoja kaip gali patikti tai kuom netikima...

kazkodel | 06-11 08:21
Labas iš ryto Laimingas. Sunkūs tavo klausimai nuo pačio ryto Nekaltas. Greičiausiai ir tas, ir tas ir dar aibę papildomų priežasčių. Viskas dedasi po akmenėlį, o paskui tik pajauti, kad lagaminas tapo sunkus ir nebegali ne tik, kad panešti, bet ir pakelti.
Na jei partnerė bamba ir šokio metu - sutinku, kad retas turi geležinę kantrybę Laimingas ir ilgai nešoks
-------
Nežinau ar jau taip taikliai sugebėsiu paaiškinti, bet... Pasakos yra gražu, gal būt todėl ir turiu Pasaulio pasakų kolekciją po šiai dienai išsaugojus, bet ilgainiui bevartant jas, suvoki, kad ne viskas baigiasi taip kaip pasakose, ir ne viskas taip lengva kaip pasakose. Ir nėra to princo, kuris nukeliautų nežinia kur ir parneštų nežinia ką, nes... ir pati nesu ta mergelė, kuri negandas tylėdama prakentėčiau Nekaltas.

VisadaValkata | 06-11 08:36
o kas sakė, kad turi būti lengva?
ir priežasčių dažniausiai reikia pradėt ieškot savyje o ne kituose.
Ir akmenėlis akmenėliui nelygu. Jei gerų darbų akmenėlius meti per tvorą o tuos, į kuriuos užsigavai - slepi po patalais mielam prisiminimui....
Ir jei geras šokėjas bamba turbūt ir gerai ir blogai partnerei nepyragai ir ne shaneliai...
Jei pabandytum prisiverst savaitę, bent dieną ištvert be bambėjimo. garsaus ar tylaus. Gyvenimas turbūt pradėtų keistis.
----------------
pasakos pasakoms nelygu. Visiškai nevertinu cenzūruotų, šiai dienai adaptuotų pasakų. Jos netikros. Jos seklios, kaip pigūs rožiniai romaniukai. Tikros pasakos su visais galvų kapojimais, rankų išsukinėjimais, raganomis ir drakonais - turi labai daug gilumos. Tik reikia rast raktą į jų supratimą. Ai, dar reikia ir tokių pasakų rast.
https://www.youtube.com/watch?v=iBWu0Z5MA7w

kazkodel | 06-11 09:41
Niekas nesakė Nekaltas. Bet tai nereiškia, kad nesinori, jog būtų lengviau.
Sutinku, bet... jei vienas ieško priežaščių savyje, o kitas, tik kitame, tai gaunasi kaip toj pasakėčioj, kai vežimą traukė į skirtingas puses Nekaltas.
Akmenėliai... vis bandau nerinkti, tų į kuriuos užsigaunu, bet... jie kažkaip ima ir įsitaiso tam lagamine, todėl karts nuo karto tenka daryti reviziją, kad geriems akmenėliams užtektų vietos Nekaltas.
Nebambu nei tyliai, nei garsiai. Na gal kokį priekaištą kartais ir pasakau neapsikentus Drovus. Paprastai tikiuosi susivokimo ir sąmojingumo, o jei nesulaukiu, ką gi - yra kaip yra. Negi dabar kovosi su vėjo malūnais.
-----------
Taip, nelygu. Sutinku, kad ir prasmė ne visose pasakose yra, ypač tose naujose ir nelabai suprantu kai kurių pasakų perrašymo dėl tariamo smurto ir pan., nes gaunasi - Drakonas mirė, tegyvuoja Drakonas Nekaltas

VisadaValkata | 06-11 09:52
kas būtų lengviau? ar susigalvojam patys sau ko mes norim lengviau ir ko sunkiau? ar tik visko lengviau? ar sau ar kitiems? ar visiems?
Tai negi geriau, kai visi ieško tik kituose, aplinkoje, tik ne savyje. Aplinka kalta?
ar tikrai? sąžiningai sau. ne man. matai, malūnai nesisuka be vėjo. o vėjas malūną gali pasukt tokia kryptimi kokia duoda geriausią rezultatą. Arba sulaužyt. Jei pučia tiesmukai. Supranti gi.
----------------------------------
beprasmės pasakos numiršta, užsimiršta, iš neiškarpytų mokaisi visą gyvenimą

kazkodel | 06-11 11:12
Dar nesutikau tokio žmogaus, kuris siektų apsisunkinti. Iš dalies visi nori, kad būtų lengviau, tik tas "lengviau" turi plačias ribas. Kas vienam lengva, kitam gali būti sunku. Todėl iš esmės visiems lengviau nelabai gali būti, bet kiekvienas gali siekti, kad būtų ne tik sau, bet ir kitam lengviau Nekaltas . Iš kitos pusės, jei būtų vien lengva, tai nebeliktų to palengvėjimo, kai įveikį kokį sunkumą.
Ne negeriau, bet...būtent dažniausiai taip ir būna. Kiek žmonių linkę prisipažinti ir neieškoti kaltų?
Sąžiningai? Atsakyti negaliu. Gal ir yra tikimybė, kad nejausdama bambu Nekaltas. Sutinku, kad malūno sparnai nesisuka be vėjo ir, kad tiesioginis vėjas gali sulaužyti sparnus. Bet dar yra ir malūninikas, kuris sustabdo malūno sparnus, kad vėjas jų nesulaužytų Nekaltas
-----------
Tas tai taip, pasakos tuom ir gražios, kad turi gilią prasmę, tik personažai daugumoj tokie stilizuoti...

VisadaValkata | 06-11 12:01
būna. tokių, kurie nelabai sąmoningai. tam, kad galėtų sulaukt kitų užuojautos. savotiškų mazochistų.
man svarbiau yra "įdomiau" - tada nebaisu nei sunkumai nei lengvumai. Nes jei išeini į kalnus - turi būt pasiruošęs sunkumui. Bet neabejotinai nuo to kaifuosi. Ir santykiai tarp žmonių turėtų būti kaip kopimas į kalnus. Turėtų būti. ty taip, kad yra tikslas ir turi jį pasiekti nepriklausomai nuo to sunkiai tempi kuprinę su permirkusiomis palapinėmis, maistu dviem savaitės, degalais ir ttt ir pan, ar skrendi.
Hėgelis yra rašęs, kad net Dievas neturi teisės žmogaus laikyti priemone. Žmogus yra tikslas. O ne buitis kuri užknisa gal kartais, jei pernelyg sureikšminama.
------------------
dėl "kiek žmonių linkę" - vaiskystėje klausdavo - jei kiti šoks į ugnį ir tu šoksi?
-------------
O kas yra malūnininkas tarp dviejų žmonių, tarp vėjo ir malūno? Kas? kaimynas? Seniau tikriausiai malūnininko vaidmenį atlikdavo bendruomenė, kuri viską ar beveik viską matydavo ir vienaip ar kitaip pasukdavo malūną ar nuramindavo vėją. O kas dabar tas malūnininkas? internetas?
--------------------------
Gera fantastiką, ypač socialinė taip pat turi labai gilią prasmę. ir visai nesvarbu kas yra personažai - žmonės, šunys, marsiečiai ar robotai ar kokie kirminai....

kazkodel | 06-11 14:21
Gal ir yra, man dar nepasitaikė tokių sutikti. Dažniau pasitaiko tokių, kurie viskuo nepatenkinti, tačiau juos tokia būsena netgi labai tenkina.
Įdomiai su tuo "įdomiau". Gal ir taip, tik tas kopiant į kalną visos mantos nešimas turi būti įdomus ne vienam, o abiem Nekaltas.
Atrodo taip paprasta: Žmogus yra tikslas. Tik ar tikrovėje visada taip ir būna? Kad tokio principo Žmogus laikytųsi, turi būti pakilęs aukščiau buities su visais jos pribumbasais.
--------
Aha, ir dažniausiai klausdavo, kai jau ką pridirbus būdavau, tai yra darei ką ir kiti darė. Ir atsakymas, būdavo, nešoksiu, bet vis tiek po kiek laiko kokią nesąmonę darydavau. Dabar, kiek labiau pagalvoju Nekaltas, bent jau taip manau
--------
Net nežinau, ką atsakyti apie malūnininką, nes mano minčių eiga buvo kiek kita. Bet, gerai, jei jau taip pasisuko. Greičiausiai tu teisus, bet tokiu atveju nei malūnas, nei vėjas nėra laimingi, nes kažkas kiša trigrašį, kur neturėtų.

VisadaValkata | 06-11 15:25
taip, yra tokių nepatenkintų. kartais atrodo, kad jie jau gimė nepatenkinti. Ir numirs tokie patys.
taip. į kalną vienam užlipt nelengva. Mantos perdaug. Gal net gyvenime.
Tačiau mantos nešimas, kaip procesas nemanau, kad gali būti kam nors įdomus. Įdomu ir verta pasiekt viršūnę - tikslą. O viršūnę-tikslą pasieki tik sunkiai eidamas, nešdamas, slysdamas ir vis sustodamas atsikvėpti, pailsėti, atsipūsti ir gal net pasismaginti. Todėl einant į klanus komanda sutaria koks tikslas, kas ką neš, kas už ką bus atsakingas, kas kiek laiko ilsėsis ir kas poilsio minutėmis rūpinsis kitų narių pamaitinimu ar vietos nakvynei suradimu, stovyklos įkūrimu ir ttt ir pan. Taip galėtų būti, o kaikur ir dažniausiai būdavo kuriant bendrus žmonių gyvenimus. Kai be jokių iliuzijų, be jokių dūsavimų paskirdavo vieną kitam ir jiems tekdavo sutart kealpstant ir nevaidinat meilių kaip gyvens. Osutartus atsirasdavo ir meilės ir seilės. Net ir dabar geriau sutaria tie, kurie sutaria, kad nėra vienas kito nuosavybė, susitaria be dūsavimų kas ką kam ir kaip. Ir kada.
----------------------------------
Jei sutari, kad tikslas - drauge sulaukt senatvės ir susikabinus už rankų trepsėt po miestelį ar kaimelį - tada kasdienė buitis pasikeičia. Nes kokią teisę turi neišneštos šiukšlės ar nenuvalytos dulkės ar klibanti rankena treukdyti pagrindiniam tikslui? Ar mes tos buities neperdaug nesureikšminam?
----------------------------------
Taigi, taigi, visa mūsų karta tokia turbūt
------------------------------
Oj ne, jei ir vėjads ir malūnas nuo pat mažumės žino, kad malūnininkas dirba žaibolaidžiu ir jo pagrindinis tikslas yra rūpintis, kad nebūtų rimtų snukių daužymų ir kad malūnas su vėju pasiektų kelionės tikslą drauge - tada tas trigrašio kaišiojimas yra menkniekis.

kazkodel | 06-11 16:16
Bet yra žmonių, kurie lipa vieni, norėtųsi, kopti ne vienam, bet jam kur kas baisiau tapti nuo ko nors priklausomu (na netiesiogine prasme) ar atsakingu už kitą Nekaltas.
Ne visai sutinku, kad yra tik viršūnės pasiekimas įdomu ir verta. Įdomu yra ir pats kopimo bei mantos nešimo procesas. Šitame etape ir sunkiausia išlaikyti savitumą bei suprasti šalia einantį.
Dėl meilių seilių. Tai iš šono taip atrodo, kad sutarus atsirasdavo seilė meilė Nekaltas. Daug kas likdo nuoskaudų nuosėdų pavidalu. Na iš kitos pusės gyvenimas nėra ištisa šventė ir kad pasimaišius pirmam kliuviniui reikia išsiskirstyti. Apie nuosavybes, nieko nėr liūdniau kai kažkas tampa kažkieno savybe.
-------
Ne sutarti reikia, o matyti ir tikėti bendru tikslu Drovus. Manau retas kuris nesureikšmina buities. Kai kuriems labai svarbu, kad žolė būtų ne aukštesnė kaip 2 cm, arba langus valyti kas mėnesį. Ir nesuvokia, kad žydinti pieva ir nėra blogai, ir kad ją galima nupjauti tada kai norėsis ją pjauti.
-------
Greičiausiai ne tik mūsų karta tokia Šypsena
-------
Nežinau, nežinau... Malūnas ir vėjas turėdami tikslą, gali puikiausiai susitvarkyti, nes kai atsiranda tarpinė - malūnininkas - yra pavojus, kad malūnas ir vėjas praras dovaną vienas kitą suprati ir vis žvilgčios, kas jiems padėtų.

VisadaValkata | 06-11 17:01
Na taip, yra katinų, tokių kaip valkata, kuriems dažnai būna geriau vieniem nei nevieniem. Tačiau net ir jiems pažystamas susitarimas dėl bendro tikslo ir susikibimas už rankų ar apsikabinimas nuo vėjų ar dėlkitako. Todėl prieš kiekvieną kelionę pravartu susitarti dėl tikslo. Jei tikslai skirtingi - iškarto galima numatyti kelių išsiskyrimo tašką bei laiką...arba bandyt tartis dėl nežiniako.
Kadangi buvau ir gal dar kažkiek esu ir žygeivis ir laipiotojas, tai taipogi galiu pamatyti džiaugsmo nešime, tačiau tas nešimas nematant galutinio tikslo visiškai nežavi. Nes kelionėje, kai eini nevienas ar kopi nevienas - negali kada nori visko mest ir pakeist maršruto ar susutot. Jei šalia einantys siekia vieno tikslo - tada jie vienas kitam padeda, paremia, padrasina, įkvepia, nebumab, net kai labai sunku būna. Nes rytoj gali susikeist pozicijomis. Tiesiog siekia tikslo. Jei tikslai skirtingi - savitumai įdomūs, kaip įdomios skirtingos pasakų knygos, prie kurių neprisiriši.
Dėl savybių/nuosavybių----o būna, kad netampa?
---------------------------------------
O jei nesutarsi, tai gali netyčiom manyti, kad tiki tuo pačiu tikslu, tačiau tikslai gali būti kitokie....
Retas nesureikšmina, tačiau ir čia gal sureikšminimas dažniau atsiranda dėl noro pririšti ir nustatyti savas taisykles.
------------------------------
Gali būti, gali būti...
------------------------
kartais taip, kartais ne. Malūnininko vietą dabar dažniau ir dažniau pradeda užimt visokie psichologai, psichoanalitikai ir kitokie miglistai, kurie ....et, čia kita tema jau.

kazkodel | 06-11 17:36
Gal aš ir klystu, bet... na nesuprantu ir nemoku sudarinėti sutarčių iki kur ir kiek toli galima eiti Nekaltas. Jei tikslai skiriasi, tai kaip galima dėl jo susitarti? Arba jis sutampa, arba ne. Ar aš kažko nesuprantu?
Sutinku, kad nešti sunkią naštą be tikslo yra labai sunku, gal net neįmanoma. Ir prieš tokią kelionę turi sutapti ne tik tikslai, bet ir požiūriai į esminius klausimus ir turėti bendrą vertybių vertinimo skalę.
Noriu tikėti, kad būna tokių atvejų kai netampa Nekaltas.
-------------
Hmm, jei su žmogum kalbi ir diskutuoji apie tikslus, tai ir matai ar jie tokie kaip tavo ar ne Nekaltas.
-------------
Tokie -logai, -alitikai atsiranda tada, kai malūnas ir vėjas nustoja žiūrėti vienas kitam į akis ir pradeda murmėti atskiras daineles, arba kai kažkuriuo momentu įsisiautėja Rutina. Bet kokios priežastys bebūtų, nenoras ar nebemokėjimas klausytis ir matyti vienas kito, neišvengiamai veda prie malūnininko, tik ar jis tikra gali padėti?

VisadaValkata | 06-12 08:10
labą rytą. Tu, kad ir Kažkodė, visvien viską gerai supranti. aš ir sakau, kad jei tikslai skiriasi, tai reiškia tik vieną - kad kartu bus einama trumpai. Ir jokie sutarimai reikšmingai bendros kelionės neprailgins.
------------------------
taip, bet dažniau kalbama apie jausmus ir emocijas o ne apie tikslus. Jei būtų klabama apie tikslus ir emocinis vertinimas gal būtų kitoks.
------------------------
čia gi vėl emocijos dažniausiai paima viršų. tu gi puikiai žinai, kad supykimas ar įsižeidimas gimdo grubumą, grubumas vėlgi skatina pyktį ir užsigavimą ir taip karuselė įsisuka. Jei kas nesustabdo. O sustabdyt dažniausiai gali bendras tikslas. Gal.
O malūnininkas juk vienaip ar kitaip pasako - ei- tu esi neteisus, taip negalima. Čiagi tas pats kaip su žmonėmis, kurie turi tikrai gerų draugų - jiems psichoogų pagalbos niekad nereikia, nes turi su kuo išsiklabėt.

kazkodel | 06-12 08:33
Labą rytelį. Na nesu tikra, kad taip viską suprantu Drovus. Galvoj klausimų daugiau nei norėtųsi. Bet jei yra klausimas, vadinasi kažkur yra ir atsakymas. Grįžtant prie tikslų. Ar nebūna taip, kad kelionės pradžioje gana ryškus ir iš pažiūros tvirtas tikslas, kelionės vidury ima ir išblėsta? Ir tampa jis nebe toks svarbus Nekaltas. Kaip tada?
-----
Netgi kalbant apie jausmus ir emocijas galima įžvelgti žmogaus tikslus. Tik klausimas, ar tada tiek toli žvelgiam?
-----
Taip, emocijos.... Bet jei, žinodamas, kad pyktis gimdo pyktį, laikysies nuostatos, kad pykti negalima ilgiau 1 dienos (manau pakankamai, kad išputotų pyktis, nesukeldamas naujo), o vakare, nesvarbu ar kaltas , ar ne, imsi ir susitaikysi ne tik su savim, bet ir su kitu, tai nereiks jokių malūnininkų. Tiesa, kada įsileidi pyktį bendrus tikslus įžvelgti pasidaro labai sunku.
-----
Žinai, kada būna skaudžiausia? Kada žmogus užuot kalbėjęsis su tavim, ima ir pasidalina pirmiausia su draugais. Kada išsikalba su kitais praranda poreikį analizuoti su šalia esančiu žmogus, kuris taip ir lieka iki galo nesupratęs, kas atsitiko. Nesupranta vieną kartą, antrą, trečia, n-tąjį, kol nusprendžia irgi nebesigilinti. Kas lieka? Tuštuma, kuri kaip juoda skylė pradeda naikinti viską kas dar sieja vieną su kitu Nekaltas

VisadaValkata | 06-12 09:27
būtų liūdna, jei nebūtų klausimų. Būna. Ypač jei nuo pat pradžių jis buvo aiškus tik "iš pažiūros". Matau, kad dažniausiai pasikeičia ne pats tikslas, o poreikis pakeist bendrakeleivį tam pačiam tikslui. O to priežastis matyt yra emocinis diskomfortas, kuris atsiranda dėl įtrūkimų bendravime.
------------------
Ar suaugusio žmogaus tikras tikslas yra emocija? tada pasiekus siekiamą emocinę būsseną kelionę galima pabaigt.
------------------
taip, bet realybėje ta viena diena, kaip kortų namelio griųtis dažniausiai perauga į savaites...ir tie aštrūs akmenys kaupiasi po lova ar lovoje neišmėtomi pro langą į pelkę.
------------------------
O žinai kodėl dažniausia su tavim nekalba, o kalba su kitais - dėl to, kad žino tavo reakciją. žino, kad Tiesa yra monopolizuota, kad liks nesuprastas, gal net išjuoktas Angelas ir paskui dar šešiolika progų bus prikaišiojama skirtingai interpretuojantne tai ką norėjo pasakyti, o tai ką išgirdo...Apie tai valkatai yra pasakoję visiškai nepažystami, pirmą ir paskutinį kartą sutikti ir vyrai ir moteros....
vot taip.vat.

kazkodel | 06-12 10:04
Taigis, pakeisti bendrakeleivį dėl įtrūkimų bendravime... Kaip paprasta... O kaip tada, jei įtrūkimus mato tik vienas, o kitam tai "staigmena"?
-------
Ne, tikslas ne emocija Nekaltas.
------
Bet, jei laikytis nuostatos, kad neperaugtų į savaitę? Aš suprantu, kad yra ambicijos, jei jis/ji pyksta, tai tada ir aš pyksiu. Bet.... ai turbūt šitoj vietoj aš beviltiška naivuolė...
------
Na taip, žino reakciją Nekaltas. Daugiau nei kvaila, iš tų dalykų kurie tavo žmogui svarbūs, išsijuokti Nekaltas. Nesusieina čia galai. Jei kažko nesupranti tai sėdi ir aiškinies. Tik klausimas ar yra noras paaiškinti? Sakykim aš daug ko nesuprantu, bet tai nereiškia, kad tai ko nesuprantu yra kvaila Nekaltas. Ne, čia kažkas panašaus iš atmazai.com.

VisadaValkata | 06-12 11:54
kažkodėlčia....kažkodėlčia
tu mania, kad valkata yra visažinis. Nėra taip paparsta. jei būtų paparasta matyt apie tai turbūt čia nekalbėtume. Nepriklausomai nuo to ar tai turi ką bendro su manipuliacija ar ne. kadangi bendravimo procesas jungia mažiausiai du asmenis, tai drysčiau manyti, jog įtrūkimai atsiranda tik tuo atveju, kai kuris nors iš bendrautojų monopolizuoja Tiesos sakytojo ir aiškintojo vaidmenį. Nekalbu apie giliai patriarchalinį ar matriarchalinį modelį, kur apie monopolio buvimą žinoma apriori. Kalbu apie "modernią" aplinką. Taigi, dažniausiai, ar net visada, ta pusė, kuri monopolizuoja net nepastebi, kad bendravimas pradeda skilinėti...na, kaip Maskvai buvo staigmena, kad "pribalijcaj" nelabai patenkinti tuo kaip gera gyventi..
--------------------------
O koks tikslas?
------------------
aš irgi naivuolis, bet, na įsimetusi bakterija turi tendenciją vis sužadinti rūgimo procesą...
0000000oooooooooooooooooo
Kvaila, bet jei TU nusprendei, kad Tavo TIESA yra svarbi, o visakita yra tik beprasmiai paistalai, tada net nenorėdama išsijuoki. užtenka vieno ar dviejų kartų ir noras dar kartą būt pašieptam praeina..
mes nekalbam apie nesupratimą. kalbam apie tai, kai tu supranti ir tau atrodo, kad tavo supratimas yra vienintelis teisingas. O visakita yra kvaila, nes kitos tiesos tiesiog iš principo negali būti.

kazkodel | 06-12 12:53
Na gal ir nevisažinis, bet manau, kad Valkata patirties turi daugiau, ir kai kuriuos dalykus matantis kiek kitaip, todėl man ir įdomu Nekaltas.
Manau, kad įtrūkimai ne visada atsiranda vien nuo monopolizacijos. Nesakau, kad tai ne faktorius, bet... Na sakykim yra du žmogeliukai, kurie yra šiuolaikiški ir tarsi abu gali priimti sprendimus. Vienas jų nelabai nori priimti atsakingų sprendimų, o jie vis tiek turi būti priimti. Tas žmogeliukas, nesikratantis atsakomybės, priima vieną kart, antrąkart ir n-tąjį, kartą, tačiau jis visai nenori būti monopolizatorium, kažkuria prasme galų gale pavargsta priiminėti sprendimus ir naiviai laukia kol šalia esantis žmogeliukas nustos zysti, kad už jį priimami sprendimai kažko imsis. Taigi, ką norėjau pasakyti, kad monopolizatorius, ypač jei jis tokiu tampa laikui bėgant, dėl kito abejingumo, yra kaltas dėl skilinėjimų Nekaltas
-------
Hmm, turbūt kiekvienas daugiau mažiau turim skirtingus tikslus. Ar klausimas man tiesiogiai adresuotas? Drovus
------
Na taip, rūgimą gali sukelti ir viena bakterija, bet jei bakterija papuola į netinkamas sąlygas ji negali daugintis ir sukelti rūgimo.
-------
Suprantu ką nori pasakyti. Ir maždaug įsivaizduoju, kaip tai yra. Greičiausia čia tiktų palyginimas, jei suleistumėm į vieną patalpą karštai tikintį Dievu ir visiškai juo netikintį. Turbūt yra menas į kitą įsiklausyti ir priimti jį su visomis tiesomis ir netiesomis ir surasti kompromisą.

VisadaValkata | 06-12 13:18
Niekada nebūna vieno kalto. Būna vienas daugiau, kitas mažiau, bet visviem visada kaltė mažiausiai abipusė. Kartais dalis kaltės tenka ir artimai ar kiek tolimesnei aplinkai.
Ar visada sprendimas turi būti priimtas? Gal kartais mes pernelyg sureikšminam sprendimų priėmimą vietoj to, kad leistume gyvenimui pačiam sudėliot taškus...niekada negali žinoti kada tinkamesnis momentas sprendimui priimti ar jo sprendimą atidėti. gal net "ant visai".
-----------------
jeigu vieno tikslas yra karjera ir žvaigždutės ant[ečiuose bei lampasai, o kitam tokie pirmojo tikslai kelia tik nervingą juoką....
jei kito tikslas užaugint vaikus taip, kad senatvėje jie jojo neišvežtų į mišką vilkams o rūpintūsi....o pirmo tikslas užaugint vaikus ir paleist juos į pasaulį o pačiam užlipt į Himalajaus kalną ir ten numirt?
Jei vieno tikslas sulaukt su pirma gyvenimo meile ir vienintele žilo galo ir sėdėt nuo ryto iki vakaro rožyne begliaudant saulėgrąžas ir užgeraint jas geru konjaku...o kito - senatvėj būt tokia (tokiu), kad trigubai jaunesnis (jaunesnė) lovelasė (as) kabinėtūsi ant kakalo...
------------------------
Taip...jei yra kas kovoja su ta bakterija....
--------------
Taip. Žinau kelis pavyzdžius labai šviesius....tiesa, daugiau žinau atvirkštinių, t.y. manipiliacinių, tamsių pavyzdžių

kazkodel | 06-12 14:06
Visiškai pritariu, laikausi nuostatos, kad vienos tiesos nebūna, jų būna mažiausiai dvi. Viskas priklauso, kaip jas mokam suderinti.
Na ne visada, bet... nebepatinka man neužbaigti klausimai, kabantys sprendimai. Suprantu, kad ne viskas išsprendžiama, ir ne viską galima sudėlioti į lentynėles.
------
Visuose pateiktuose pavyzdžiuose nematau nė vieno bendro galutinio tikslo...
Ilgai ir laimingai... Berods taip baigiasi pasakos
-------
Tai kovoti nereikia, užtenka nesudaryti sąlygų. Na nebent prarandi viltį ir jauti, kad rūgimo procesai rūpi tau vienam Nekaltas
-----
Deja, ir aš žinau daugiau tamsių atvejų, neišviesių. Tokia ta realybė

VisadaValkata | 06-12 15:49
arba nesuderint, tiesiog leist joms gyvuot šalia viena kitos. Nenustelbt.
O ar klausimo išsprendimo greitis, laikas, lygis turi reikšmingos įtakos gyvenimo kokybei (nebūtinai materialinei), ar turi reikšmingos įtakos galutinio tikslo pasiekimui?
-----------------------------------
taip, pateiktuose pavyzdžiuose nėra bendro tikslo, tačiau jei kelionės pradžioje turėt bent nuojautą koks kieno yra galutinis tikslas - gal galėtum laiku "užbaigti klausimą", ty priimti sprendimą ar keliauti kartu, ar padėti bendrakeleiviui siekti jo tikslo, sąvąjį nuleidus į netokio svarbališkumo lentyną...
ir jei net tuo atveju, kai du turi skirtingus tikslus, nuo pat kelionės pradžios apie tai žino ir neturi slaptų ar atvirų ketinimų vienas kitą sulaužyt, pakeist, padaryt tik įrankiu savojo tikslo pasiekimui, tada gali drauge vienas kitam padėdami labai gražiai artėt prie paskutinės stotelės.
Ilgai ir laimingai, nelaužant vienas kito ir netrypiant Svajonių. Net karts nuo karto paleidžiant pasilakstyt. nes gi ne tavo nuosavybė...
----------------------------------
nagi gamta yra tokia terpė, kad salygų buvimas yra gyvasties ženklas. Negalima juk gyventi sterilioje vakuminėje aplinkoje ir tuom džiaugtis...
tad gewriau kovoti mažus kariukus gal...
--------------------
O realybė ta yra todėl tokia, kad mus mokė, kad yra viena tiesa, kad pakantumas kitai nuomonei prie nieko gero neveda. Nepriklausomai nuom to ar tai yra lenkiška bažnyčia ar raudonos vėliavėlės ar penkmečio planas.
Mūsų gi niekas nemokė, kad galma ir reikia gerbti kito nuomonę. Kito laisvę. Dėl to ir lkalbame ne apie pagarbą kitam o apie toleranciją, t.y toleravimą - beveik priverstinį pakantumą....O tie, kuriuos turim toleruot kaip gaidžiai šoka į atlapus, nes jų irgi niekas nemokė pagarbos kitokiai Tiesai

kazkodel | 06-12 16:24
Galima ir taip Nekaltas. Vienaip ar kitaip toks tiesų buvimas šalimais reikalauja tarpusavio supratimo ir kantrybės.
Kai kada turi, o kai kada gal netiesiogiai įtakoja galutinio tikslo pasiekimus. Be to, kartais sprendimai ne visada susiję su mūsų pačių siekiais, bet artimųjų rato siekiais ar gerove. Kuomet ore tvyro chaosas, nejučiomis norisi viską tvarkingai sudėlioti. Nežinau, kas tai - optimizmas, idealizmas, kitas -izmas.
-----
Na, gal ir įmanoma savo tikslą kur užkišti. Tačiau metams bėgant, jis virstų nepasiekiama Svajone. Nežinau, turbūt man asmeniškai sunkiai sektųsi padėti savąjį tikslą, pakoreguoti gal ir galėčiau, bet...
Antruoju atveju, ar artėjant prie galutinės stotelės neapimtų liūdesys, nujaučiant, kad tos stotelės yra skirtingos ir reiks pasukti skirtingais keliais?
VisadaValkata, gal gali man paaiškinti ką reiškia pasilakstyti (neliečiant nuosavybės). Esi šalia žmogaus, kuris tave vertina, supranta ir gerbia tavo tiesas, eina šalia Svajonės link (nesigilinant ar ji tokia pat ar ne) ir staiga užeina noras pasilakstyti. Kas tai? Negi dar kažko trūksta?
--------
Ne nesutinku, maži kariukai veda didelių karų link.... Niekas nelieka laimingu, netgi gamta Nekaltas
-------
Mokė mus tos pagarbos, tik klausimas ar išmokė. O gal išmokė, tik viskas taip keičiasi, kad pagarba tiesiog evoliucionavo į toleranciją, kuri pamažu virsta pakantumu. Kiek ilgai gali gerbti kažką, kai purvinais batais vaikšto po tavo namus?

VisadaValkata | 06-12 17:06
nežinau ar kitaip gerai gali būti. nebent tai tam tai anam. aplinka svarbi, bet kartais atrodo, kad mes ją pernelyg sureikšminam vien tik tam ,kad patys sau pataptume labiau reikšmingi. Toks labai moteriškas noras tvarkyti chaosąTūsasDrovus
-------------------------------------------
nežinau. kartais viskas taip susipainioja. Tikslai tariami ir afišuojami ir slapti. ar tikslų nebuvimas, tik tariamos ar įsikalbėtos ar užsikrautos pareigos....
būna, kad trūksta. paskiau patampa tasri nebesvarbu, paskiau vėl trūksta...
žinau vienus, kurie apsikeitę raštiškais leidimai kartą per mėnesį "pasilakstyti" be jokių pretenzijų. Panašu, kad nesinaudoja, nes vien tik "paleidžiamsis raštas" suteikia daugiau vidinio pasitikėjimo ir sumažina visokių baimių kiekį ir paskatina vieną su kitu elgtis taip, kad kitam kiltų mažiau poreikio pasinaudoti paleidžiamuoju raštu...turbūt.
---------------------
net jey tai žaidimo forma? O kaip kitaip emocijos išsilieja? Valkata išsirėkia tik futbole ar krepšinyje. Kitiems reikia ko kito gal. Nes negalima gi visko visada laikyti savyje.
------------------
kad visa aplinka buvo kaip kreivas veidrodis ir tir mokymai buvo daugiau parodomieji nei tikri...gal...kaip vėžys mokė savo vaikus visuomet eit tik pirmyn, o pats atbulas ir atbulas...

kazkodel | 06-12 17:48
Tik nereikia lia lia. Sutinku, kad kartais moteras sunku suprasti vadovaujantis protu. Chaoso sutvarkyti iš esmės negalima, bet.... na gerai sutinku, kad tai moteriškas noras. Dėl aplinkos sureikšminimo Nekaltas. Na nežinau, ar dėl to ją sureikšminam, kad patys taptumėm labiau reikšmingi Nekaltas. Gal. Tik mano akimis reikšmingu gali leisti pasijusti kitas, bet jei pats susireikšmini - tai nieko verta.
------
Taigis, kad viskas priklauso nuo vidinės būsenos. Kada esi ramus ir sutari su savimi viskas būna aišku, bet tik kur įsileidi vėjo gūsi, žiūrėk viskas ima ir susijaukia. Bet kaip ten bebūtų galutinio tikslo vizija vis tiek išlieka, kartais ryškesnė, kartais visai išblukusi, bet lieka.
Bet tik ar tas "paleidžiamasis raštas" ir neįpareigoja? Jei aš pasinaudosiu, tai ir kitas gali pasinaudoti...Jaučiu mažumėlę klastos.
Mano suvokimu "pasilakstymas" visada ir kiekvieną žeidžia, ne dėl nuosavybės jausmo, bet... na tai tarsi signalas, kad kažko trūksta arba kažko per daug.
------
Yra toks anekdotas: susitinka ežiukas lokį ir sako: "labas Miša", Lokys atsako:"labas Ežiuk", taip žodis po žodžio ir ežiukas gavo snukin. Taip ir žaidžiant mažus kariukus lengva prisižaisti karą. O kas neleidžia Valkatai imti ir išsirėkti futbole ar krepšiny, juk ne aukso grandine prie ąžuolo prirakintas Laimingas
------
Nori pasakyti, kad dabar ne kreivų veidrodžių laikas? Manau kiek labiau nei anksčiau veidrodžiai yra kreivi ir standartai yra dvigubi. Aha, vėžio vaikai klausė antenas ištempę ir žinodami, kad reikia eiti tiesiai ėjo atbuli, atbuli, kaip tėvas. Dabar nei klauso, nei žino kuria puse eiti, bet savo teises žino visi.

VisadaValkata | 06-13 09:33
lia lia lia....
visokių būna, žinai juk. vieniems tas reikšmingumas svarbu, kitiems gi ne. Ir neretai tie, kuriems jis svarbus jaučiasi nelabai aplinkos vertinami ir stengiasi patys sau galvelę paglostyt. ar negalvelę.
------------------------
susijaukia arba atgaivina, nublaško tą užsistovėjusią rutininę ramybę...o gal tik nuojauta to tikslo...na, valkatai atrodo , kad visi tikslai jau pasiekti ir toliau rūpi tik procesas, kuris galėtų pasibait ar šiandien ar po šimto metų - jokio esminio skirtumo...
taip...mažumėlė klastos ir manipuliacijos visada yra visuose santykiuose. Taigi jau sakiau, kad trūksta. Negi toks reiškinys kaip prostitucija (nesvarbu - buitinė ar išorinė)atsirado dėl pertekliaus?
----------------------
Tai valkata ir išsirėkia žiūrėdamas varžybas. Gal kartais sveika pakariauti?
-------------------
tik pareigų nevisi žino....nežinau visokių yra. Yra labai daug šaunių, kurie ir klauso ir žino...

kazkodel | 06-13 10:30
O pasirodo Valkata ir dainuoti moka Laimingas. Taip būna visokių, bet ar visokių reikia? nors ne, gal reikia, tuomet atsiranda palyginimo galimybė Nekaltas. Ar daug Valkatai tenka sutikti aplinkos neįvertintų?
-------
Čia viskas priklauso, nuo to ko nori: pastovumo-komfortabilumo jausmo ar gaivos. Taip, supratau, kad procesas svarbiau, bet, kad vyktų procesas, tai kažkoks tikslas ar siekis turėtų būti Nekaltas. Sunku man patikėti, kad Valkata pasiekė visus tikslus Nekaltas.
Taigis, taip išeina, kad be klastos ir manipuliacijos apsieiti negalima Nekaltas. Gal ir taip.
Kaip po prostitucijos reiškinio nenagrinėjau. Iš kurios pusės pažvelgsi, gali būti ir dėl pertekliaus - abejingumo, nenoro, ignoravimo, gali būti ir dėl trūkumo.
---------
Tai jei Valkata išsirėkia per varžybas, tai kodėl vis tiek lieka noras pakariauti? Drovus
-------
Su pareigomis sunku. Anksčiau mokytis buvo pareiga, dabar gi - teisė. Nesiginčysiu, yra ir besiklausančių.

VisadaValkata | 06-13 10:48
aha, valkata dainininkas. kartais girdi perdaug gerai ir negali klausyt nusidainuojančių ar nusigrojančių. Manau, kad sutinku nemažais, tačiau nelabai kreipiu į juos dėmesio...t.y. taipogi neįvertinuMirkt
-------------------
pastovumas ir komfortabilumas gal ir gerai...tačiau tai migdo...gal. na, kad jau senokai galvoju ir nesugalvoju jokio pateisinamo tikslo, na gal dažniau pameškeriot...bet reikia žolę pjaut, į darbą eit....
----------------------
gal ir galima be jokios klastos ir be menkiausios manipuliacijos, bet tada turi pasiduot kitų manipuliacijoms,o tam ,kad tas kitų manipuliacijas numanipuliuot kita kryptim turi kartais ir savo kytrumą įjungt.
perteklinis abejingumas, nenoras, ignoravimas neretai pasitelkiami kaip spaudimo, savo "tvirtumo" parodymo priemonės.
---------------------------------
na, gal valkata dar neatsižaidė kareivukais....
------------------
teisingai, nesiginčyk MirktLaimingasFlirtas

kazkodel | 06-13 20:50
Kažkodėl tik stipriai nusidainuojančius ir nusigrojančius girdi, už tai pati nedainuoja Drovus.
------
Tiesa, tai migdo, dažniausiai. Kaip suprantu Valkata nenusiteikęs snūduriuoti.
O kas atsitiktų jei žolė kokią porą savaičių būtų nenupjauta? Nekaltas
-----
Na tokiom priemonėm nelabai paspausi ir "tvirtumo" nepademonstruosi, greičiau tik priešiškumą galima pelnyti.
-------
Na taip, be žaidimų niekaip Laimingas Valkata mėgsta žaisti strateginius žaidimus?
--------
Kaip pasakysi LiežuvisLaimingas

VisadaValkata | 06-16 07:56
oooo, o tai kaip galima girdėt, kai pats nebandai?....aj, nu, jo, kai labai stipriai, tai ir be klausos girdis.Mirkt
--------------------------------
būna, atsitinka, kad pabūna porą savaičių, nes tik savaitgaliais ji pjaunama, o kartais iškrenta kokie baliauningi ar džiazauni savaitgaliai išeilės ir fig.
Atsitiktų begalė dalykų. pvz.:
Paukštukai galėtų slėptis;
kiškiukai galėtų tratytis nesibijodami, kad kas pamatys;
paskiau būtų smarkią sunkiu /ilgiau pjauti;
būtų daugiau gražių žolynų ir dilgėlynų beigi kietynų;
Valkatienė būtų nepatenkinta;
prie upės tektų bristi per pievas;
dar galybėe galimybių.
-----------------------------------------
ai, nu bet taip mano tik protingi, o gudriems beigi kalstingiems tai dažnai dašunta kai šaukštai jau būna po pietų. ir šakutės.
---------------------
Valkata jau pusę amžiaus žaidžia neusutodamas strateginį gyvenimo žaidimą,. seniau žaisdavo šachmatais, dabar kartais meškerioju strategiškais. Dą darbus strateguoju. O ką?????????????FlirtasDrovusNekaltasDrovus
--------------------------------
Gėlė

kazkodel | 06-16 08:56
Labu tabu pirmadienio rytą Laimingas. Tai aš pabandžiau ir pamačiau, kaip aplinkiniai ausis užsikimšo. Tai aš viską supratus dabar tik klausau ir tyliai, kai nieks negirdi paniūniuoju Drovus. Matyt tėvai buvo mane vaikystėj be priežiūros palikę, tai meška ausis apmindė Laimingas.
-------
O tai jau blogai, kad paukštukai ar ti kokia kiškių porelė pasislėpus paišdykaus? Bet gi, kokis egoizmas viską nurėžti nepaliekant kitiems jokių galimybių pasislėpti. Na per tiek dilgėlynai ar kiečiai nelabai sužels Nekaltas, nebent jie ten užsislėpę nuo senų laikų. O iš esmės žydinti pieva kur kas gražiau nei plikas vienodai žalias golfo aikštynas. Dėl to, kad pjauti paskui ilgiau reikia sutinku, bet čia ir daug kas nuo požiūrio priklauso.
----------
Iš kitos pusės, geriau vėliau nei niekada
--------
Na nieko, šiaip įdomu pasidarė Drovus. Mano suvokimu norint gerai žaisti strateginius žaidimus reikia gerai išmanyti manipuliacines gudrybes Nekaltas
--------
Ačiū, pasimerkiau prie kitų Flirtas

VisadaValkata | 06-16 09:22
la. bandyk dar kartą, ir dar ir dar. Net ir klausos reikaluose pasitreniravimai pramuša. Ir meškos čia niekuo dėtos.
-------
viskas gerai, tačiau kadangi pievų yra daugiau nei fiziškai galiu be rimtos technikos nupjaut, tai kas savaitę patrumpėja vienokia ar kitokia dalis pievų, kita laukia savo laiko, o didžioji dalis nušienaijama porą kartų metuose, kai kaimynas tarp savų darbų atranda laiko ir Karabaso pievoms. Tad aikšynas bus newbent kai valkatai stogas visai nuvažiuos ir valkata pabėgs ant visai į kaimą ir augins avis, kurios tą žolę ir teumpins, tam, kad anksčiau ar vėliau pačios būtų sutrumpintos.
--------------------
kartais geriau niekada, kartais geriau anksčiau, nes vėliau jau būna pervėlu... niekada gali ne-inoti. bet svarbu nesiparint, nes nieko jua nebepakeisi.
-------------------
turbūt tu teisi, manipuliacinių gudrybių išmanymas ne tik leidžia manipuliuot, bet kas dą labiau svarbu - išvengti arba nereaguoti į kitų kūnų manipuliacinius veiksmus. bei gundymus
--------------------
uj...

kazkodel | 06-16 10:18
Nea, nebandysiu Drovus. Lai groja ir dainuoja tie kurie sugeba. Esu linkusi labiau klausyti.
----------
Hmm, tada gal ir taip. Tai va, iš kur ta Svajonė - turėti ūkelį su desėtku avelių Laimingas. O kodėl būtent avelės?
----------
Ar tikrai? Dažniausiai laimi tie kurie garsiai rėkia ir parinasi, nes tiesiog pasitrauki ir duodi durniui kelią Nekaltas.
---------
Kitaip tariant išmanydamas manipuliacijos gudrybes gali kontroliuoti situaciją: nori reaguoji, nori nereaguoji į kitus kūnus bei jų gundymus. Tai - išeina taip, kad viskas būna suplanuota ir tuo pačiu nelieka vietos netikėtumams Nekaltas

VisadaValkata | 06-16 10:44
klausymasis, o ypač yaptingai klausymasis išgirstant yra nemažesnis menas nei giedojimas.
-------------
o avelės labai skanu. Ir šiaip kažkodėltais, gal dėl to, kad avelės. ir ta Svajonė turbūt ne iš ten, nes tai labiau noras nei svajonė. Nes, tam, kad įsigyvendintų tereikia labai nedaug. Tereikia geros krūvos pochujizmo.
--------------------
trumpalaikėje perspektyvo je taip, bet ilgoje distancijoje rėksniai nusėda...
-------------------------
dažniausiai taip, beveik nelieka, o tai ir yra bėda, bo su netikėtumai gali prisėlinti Intriga ar Pavasaris ar aabudu labu tokiu ar kokia dar kita Nelauktybė.

kazkodel | 06-16 11:16
Gal ir taip Nekaltas
------
Ir negaila būtų surupšnoti avelės, kuri po pievą ganėsi? Viena, kai nusiperki iš kažkur avienos, o kita - kai savą avelę nudaigoti reikia Nekaltas Drovus. Man būtų gaila.
Jei trūksta tik pochujizmo, tai visai nedaug - iki noro įgyvendinimo. Bet ar tikrai tik to trūksta?
-------
Gal, bet dažniausiai jie nežiūri ilgų perspektyvų.
-------
Na kai kasdienybė pabosta, visada yra galimybė palikti pravertas duris Nelauktybei ir kitiems netikėtumams.

VisadaValkata | 06-16 11:46
taip taip taip Valio
-----------------
negaila. kaip negaila žuvies, negaila agurko, negaila braškės, negaila vištos, net Degtinės negaila. Ką jau kalbėt apie grybus/
O kodar trūksta? ieva yra, žemė yra, galimybių yra, bet durnas įsivaizadvimas, kad valkata yra atsakingas už tuoa anuos ir dar šiuos ir tą bei aną neleidžia gyvent savo gyvenimo. O gal tai yra tik iliuzija ir saves apgaudinėjimas. Gal čia valkata pats pakliuvo į savo manipuliacinius spąstus.
ai, vot, kai žinosoi, kad vaikai karts nuo karto ne tik norės, bet ir galės ar atvirkščiai valkata aitvežt švnapso, alaus, naujų valų meškerėms, kabliukų, bombonkių ar dar konors, tai tada gal ir auginsiua aš tas avis...
-------------------
taip, bet trumpalaikės pergalės gal nelabai ir vertos, na , nebent tai sprinto varžybos..
--------------------
tai durys gi visuomet praveros, tik vat klausimas ar svetingaBaisus šeimininkė(as), ar grandinė tarp varčios ir durų leis praslysti pro plyšelį tai žaviai Nelauktybei....

kazkodel | 06-16 13:22
Na jei Valkata tvirtina, o aš nelabai randu prieštaraujančių motyvų, tebūnie taip DrovusNekaltas
--------
Avelė, tai ne žuvis ar agurkas, žiūri gailiom akim ir kaip ją nudobti Nekaltas? O kuom grybai išskirtiniai?
kai papuoli į savus spąstus sunku iš jų išsivaduoti. O gal visai nepapuolei, ir gyveni savo gyvenimą. Ne visi moka ir nori gyventi sau.
----------
Tas tai taip, bet dažniausiai rėksniai apie tai nesusimąsto ir nevertina.
----------
Tai negi pro pravertų durų plyšį neįmanoma įvertinti situacijos? Pasižiūri ir matai ar lėkštes dėlioja ar rankose šluotą laiko Nekaltas

VisadaValkata | 06-16 13:43
ar užtektų valkatai drąsos bei įžūlumo tvirtinti p.Kažkodėlčiai priešingaiNekaltasDrovus
--------------
nežinau, dar nebandžiau, bet manau, kad anksčiau ar vėliau pavyktų....ypač jei pilvas prie stuburo liptų...
O tu manai, kad grybų gyvenimas kuom nors esmingai skiriasi nuo žmonių gyvenimų?
gal taip gal ne. O gal tai ir yra Svajonė. Ta plevėsa plevėsuojanti trumpais sijonais padebesiuose...
--------------------
O ar dėl to, kad anie nesusimąsto nerėksniams reikia parintis?
-------------------
situaciją įmanoma įvertinti žvelgiant iš abiejų durų pusių. Ir tik tuo metu, kai žvelgainčiųkų čakros sušoka lezginką gali kas nors įvykti. O kol vieno vertinimai puikūs o kito neutralūs, ar net gal kierk teigiami o arba kai viskas atvirkščiai - šansai kam nors vykti pro tą plyšį ir jį įtakoti prasiplėtimui yra menkutėliausi

kazkodel | 06-16 14:48
Nežinau, nes Kažkodėl linkusi Valkata patikėti Nekaltas Drovus
--------
Greičiausiai viskas priklauso nuo to kaip nusiteiki: ar avelė skirta maistui, ar tiesiog kaip naminis gyvūnas.
Manau, kad grybų gyvenimas kitoks, nes tai tik ląstelių darinys, kuriame nėra vietos emocijoms ir pan. reiškiniams. O tavo manymu, kuo jų gyvenimas panašus į žmonių?
Į šį klausimą gali tik tu pats atsakyti: ar tai Svajonė ar ne Nekaltas
-------
Na taip, nesiparini, ramiai pasitrauki ir lai eina sau toliau rėkaudamas, na dar kartais Kvankt? pasukioji.
-------
Netgi jei ir abiejų vertinimai puikūs, čakros lezginkos tikrai nesušoks, jei vienas stovės vienoj durų pusėj, o kitas kitoj, besvarstant ar verta praverti duris

VisadaValkata | 06-16 16:02
patikli Kažkodėlčia...Flirtas. O gal Valkata yra įgudęs manipuliatorius viliojantis raudonkepuraites kažkodėlčias?
----------------------------------
taip, nusiteikimas daug ką pakeičia.
O aš manau, kad yra tikimybė, kad grybai tą patį galvoja apie žmones. Nes gali būti, kad žmonės nifiga neįkerta kas darosi grybų ląstelienose o juo labiau šaknų sistemose. O gi net Grybų karas ne šiaip sau buvo paraytas...Ir sušuko Ūmėdė...
----------------------------
O kartais leidi, kad ledus pralaužytų
------------------------
o, tai nejaugi reikai betkokia proga duris atidarinėti ir šaudyt visokias Galimybes? betgi tai pastovus lipimas ant grėblio...gal geriau ramiai pas aveles?

kazkodel | 06-16 17:07
Tai jau taip, Kažkodėlčia patikli Drovus ir nė nepagalvojo, kad Valkata galėtų būti įgudęs vilioklis Nekaltas. Ir vis tik, kaip ten iš tiesų?
-------
Taigis taigis, maistas ar draugas? Laimingas
Na, ne grybai pasitelkę mikroskopą mus tyrinėja, o mes juos Nekaltas. Ir iš vis grybai atskira šaka, nes moka jie maskuotis Šypsena. Priminkite, ką ten sušuko Ūmėdė?
-------
Irgi neblogai Nekaltas
-------
Na kodėl bele kokia proga Nekaltas. Nors... gal ir yra, kurie varsto bet kokia proga tikrinant visas Galimybes Nekaltas. Manyčiau, visada yra rizika užlipti ant grėblio, tik Galimybės turėtų būti atsirenkamos tos kurios tinka ir patinka, o ne belekokios, tai grėblys mažiau maišysis po kojom, turbūt taip Nekaltas.
Ramiai pas aveles?... Kiek stipriai norisi tos ramumos? Nekaltas

VisadaValkata | 06-16 17:39
O žandai tokie paraudę..
Kaip ir kur?
DrovusNekaltas
-------------------
matai, jei kaimenėje yra keliasdešimt avinų ir avelių, tai iš jų galima išsirinkt nelabai draugą.
O mes nežinom ar grybai mus tyrinėja. O jei tyrinėja tai kaip. O jei netyrinėja - ar dėl to, mkad mes neverti jų dėmesio ar dėl to, kad jie jau viską api mus žino, nes atsirado anksčiau už mus ir jų atmintis, persiduodanti iš sporos į sporą neša visą informaciją.
O Ūmėdė sušuko - aš apalpsiu, kur kėdė...
----------------------
atsirinkimo hgalimybės yra dvejos arba racionalus išskaičiavimas ir susitarimas. rimtesnis nei turguje perkant Skilandį ar Košelieną.
arba grynai emocinis, kai šoka chemijos suskibę ir dzin kas bus kai pagirios ateis...
------------------
norisi labai, tačiau gali būti, kad organizmas atsisęėdęs ant streso adatos ir nulipt nuo jos sunkiau nei atsisakyt kokių kanapių
----------
O ką?NekaltasDrovus

kazkodel | 06-16 19:27
Ech tie žandai išdavikai...
Taip taip, kaip ten? Nekaltas
-------
O avelės galvoja, kad visos tavo draugės Nekaltas. Gali kaimenėj kilti panika
Nea, kažkaip nesitiki. Sporomis perduoda informaciją, tik... tik ji skirta kitam grybui išaugti ir jokios ten informacijos apie mus nėra Ne.
Vienok jautri ta Ūmėdė...
-------
Hmm, dvi galimybės... Patvirtinant savo beribį naivumą, drįsčiau apsistoti ties antrąja Nekaltas. Renkantis Galimybe nesiderina man išskaičiavimai, gal dalinai susitarimas ir įmanomas, bet...
------
Taip tik pradžioje atrodo, kad organizmas be streso sunyks, bet po kurio laiko visas stresas pasirodo nieko vertas, prieš atsiradusią ramybę.
------
Nieko, vis dar negaliu suprasti, ko Valkata blaškosi: ieško Galimybės ar vis nusiraminimo Nekaltas Drovus

VisadaValkata | 06-17 08:22
kur ten? Vilioklyne? Nežinaui, tikriausiai ne. gal net atvirkščiai....kažkodėlDrovus
O Tamsta Vilioklė?
----------------------------
panika kartais yra gerai. Teoriškai. Vat ir mane šią naktį buvo apėmus. Galvojau, kad jau galus atiduodu. Nieko, praėjo. Nors jei būtų nepraėję taip pat nieko esmingai blogo nebūtų nutikę.
Iš kur tu žinai apie grybius ir sporas? Manau, kad žmogai labai daug ko nežino ir dar ilgai nežinos, jei išviso kada nors pažins bent pačius save. jau nekalbant apie grybus,
Ta Ūmedė gali būti tiesiog išpuikus pamaiva reikalaujanti dėmesio
-------------------------
sunku patikėt, bet gal taip ir yra. gal taip ir bus kadanors. Bet tam turbūt reikia patapt senu bambekliu Kanados žvejų miestelyje.
--------------------------------
O tai aš iškur žinau ko tas trenktas valkata ieško.???

kazkodel | 06-17 08:49
Tikriausiai ne, gal... kažkodėl tai skamba neužtikrintai Nekaltas
Nemanau, kad esu Vilioklė Drovus. Viliojimo įgūdžiai kaip Raudonkepuraitės viliojant Vilką...
--------
Tikiuosi dabar jau geriau? NekaltasApkabinimas Jei nelabai įžulus klausimas: tai kas atsitiko?
Iš tiesų daug nežinau, bet kartais jie būna mano tyrimo objektas, ypač mikroskopiniai grybai. Kad žmogus apie save daug ko nežino, sutinku, bet stengiasi kaip įmanydamas eiti pažinimo keliu.
Na taip, gal ir pamaiva, bet dėmesio vis tiek išsireikalauja Nekaltas. Būtų kokia Rudmesėlė, tai tyliai kampe kur nugriūtų apalpus ir niekas nė nepastebėtų.
-----------
Nea nereikia... Staiga atjungus streso padavimo šlangelę lomkės kankina kokį pusmetį, o paskui praeina ir pamatai žydinčią pievą, paukštį, dangaus kraštelį... Ir visai nebevilioja stresas su buka nejautra.
-----------
Mdaaa, o tai čia kaip taip gavosi? Ar čia iš tos serijos: ir to noriu, ir to noriu ir iš vis nieko nebenoriu Nekaltas

VisadaValkata | 06-17 09:33
neužtikrinat gal dėl to, kad nei čia pats save ginsi nei peiksi. Iš šono gi kitaip matos.
OOO, tai tų Raudonkepuraičių visokių, su visokiais tikslais būna...
------------------------------
gal laikinai geriau. pastovus stresas, jau nebegaliu nei knygos skaityt nei grybaut nei meškeriot. supratau, kad kalta pastovi įtampa neleidžianti atsipalaiduoti ir pasimėgauti kokiu malonumu. Blogai.
dėl tyrinėjimų objekto. Viskas ok, suprantu, jad tyrinėdama pi juos nemažai sužinai, tačiau patiris sako, kad beveik visada tyrimas vyksta turint išankstinę nuostatą ir žinant ko ieškoma. Žinant ko ieškoma pasirenkami ieškojimo metodai bei priemonės. Kadangi turbūt niekas neieško informacijos peravimo ar neuroninių jungčių grybienojuose, tai ir neranda, o jei ieškotų - tektų turbūt labai rimtai pakasyti pakaušį sugalvojant metodus. Ir juos išbandant. Nes gali būti, kad tai yra savotiškas paralelinis pasaulis. Kodėl gi ne?
O ruduokės, tai pašaipūnės o ne tylenės : http://pasakos.org/grybukaras.html
---------------------
kodėl nereikia. tai būtų smagu. dabartinėje situacijoje turbūt geriausia išeitis būtų susirast kokį darbą kokios Kinijos ar Ukrainos ar Kirgizijos ar Bolivijos ar to pačios Canados pakraštyje kokiems penkiems metams. Bet, kad bent pasižvalgysiu tokių galimybių - beveik nerealu.
---------------------------
Valkata nori nesiparint ir ramiai sau pabaigt kelionę pochujistiškai

kazkodel | 06-17 10:00
Gal ir taip, bet iš šono ir ne visada matosi: priklauso kokį šoną atsuksi.
Tai aš iš tų, kur nešdama lauknešėlį tyliai per mišką eina (nes dainuoti nemoku) Drovus
--------
Čia blogiau nei blogai. Ir gal laikas baigti atsikalbinėti ir truputėlį stabtelėti?
Neatmetu minties, kad gal ir yra paralelinis pasaulis, bet esu įsitikinus, kad jis tikrai ne su grybais susijęs Nekaltas. Grybai palyginus gerai ištyrinėti ir manau tikrai būtų atrastos neuroninės jungtys Nekaltas
Senai skaičius buvau Grybų karą, reiks mažajai pasiūlyti, nes dabar "ant bangos" V. Landsbergio eilės Laimingas
--------
Kažkada viliojo Kanada, netgi anketą buvau užpildžiusi Nekaltas. O dabar nebevilioja Ne, gerai ten kur mūsų nėra. Ir nelabai tikiu, kad vietos pakeitimas, ką nulemtų.
--------
Ir ko gi valkata parinasi? Ir kas įeina į "pochujistiškai" sąvoką?

VisadaValkata | 06-17 10:10
oooo eidama tikiesi...nedrąsiaiFlirtasDrovusNekaltas
----------------
dar nelaikas stabtelėti. dar nelaikas...
gal ir būtų atrastos galk net yra atrastos . nežinau, tik manau, kad kartais tai ką atranda tokio kas nelabai telpa į standartinius suvokimus ilgokai laiko užspaudę.
kokio mažumo mažoji?
-------------------------
Vietos pakeitimas galimai nulemtų įsipareigijimų tariamų ir relaių peržiūrėjimą ir perkvalifikavimą ir dalies išbraukimą iš sąrašų. Vietoje to padaryt dėl visokiausių socialinių ekonominių jungčių to padaryti beveik neįmanoma. Aš niekad jokių anketų nepildžiau ir negalvojau apie rimtus sparnų pakėlimus. Gal tiesiog ateina laikas valaktystėms kitokioms
-------------------------
ilgai pasakot. O į sąvoką įeina maksimalus nereagavimas į aplinkos spaudimą daugiau dėmesio ir jėgų ir resusrsų skirti ne sau o tai aplinkai.

kazkodel | 06-17 10:40
Nežinau Drovus
-----
O kada laikas? Nekaltas
Na visos nesuvokiamos paslaptys laikomos giliai giliai paslėptos. Gal dėl to jos dar labiau viliojančios ir apaugusios spėlionėmis.
Mažajai cieli keturi metai. O ką? Drovus
------
Senuosius įsipareigojimus keičia naujieji. Vietoj vieno, atsiranda keli nauji Nekaltas. Greičiau reikia keisti požiūrį, o ne dislokacijos vietą.
Kokioms?
------
Tai nieko, laiko aš turiu.
Čia su tom aplinkom taip painiai surašei... Ar tai skirtingos aplinkos? Nekaltas

VisadaValkata | 06-17 11:09
ai, bent kartais tai tikrai turbūt...
ane?DrovusFlirtas
---------------
o laikas tada, kada gali ramiai užvert duris ir Labas
juk labai žmoniška baimė pasirodyt nenuovokiom nemokšom...
nieko, maža dar
----------------
arba ne. jei užraišioji atliktų pareigų mazgelius ir neįsipainioji į naujų įsipareigojimų raizgalynę tada tikėtina, kad artėja ramuma.
požiūris susijęs su įsipareigojimais tariamais bei realias, aplinkos lūkesčiais, paties siekiais ir gal netgi baimėmis. Tad tikėtina, kad sumažėjus ryšiams su aplinka pasikeistų ir požiūris.
tikėtina, kad vienišomis, be didesnių įsipareigojimų kam nors.
-------------------------
na ir paklausei. juk žinia, kad aplinka kaip visuma susideda iš galybės dedamųjų dalių. Taigi ji ir tapati ir skirtinag tuo pat metu.

kazkodel | 06-17 11:45
Taigis, kad nežinau Drovus. Gal kiek Nekaltas. Juk eidama mišku, žinai, kad kažkur tūno vilkas. Tik kiek neramu, nes nežinau, ar vilkas ims ir praris ar palydės link tikslo NekaltasDrovus
--------
O manai, kad toks laikas būna? Bent šiuo metu sunkiai sekasi įsivaizduoti.
Nežinau, ar taip ir sumažėtų. Jei žmogus linkęs įsipareigoti, tai ir pakeitęs aplinką jis bus linkęs įsipareigoti ir tuos įsipareigojimus vykdyti. Nebent toji aplinka būtų mažai apgyvendinta Nekaltas
Na taip, dar maža, yra ir vyresnių DrovusFlirtas. Aišku, ne tokio amžiaus, kad galėtų savim pasirūpinti Šypsena
-------
Gal Valkata žino, kaip neįsinarplioti į naujas įsipareigojimų raizgalynes? Man iki šiol nepavyksta Nekaltas
------
Paklausiau Be be be. Kad aplinka nevienalytis darinys - tas tai taip. Bet... tiek to, gal ir galima DrovusNekaltas

VisadaValkata | 06-17 12:10
O tikslas gi gal nevisada bobutė būna....Drovus
---------------------
tikiuosi, kad būna, jei nebūtų tai nežinau ar verat būtų eit link jo...
ne, įsipareigojimai labais susiję su aplinka kurioje tu esi - jie su kiekvienais metais aplimpa ir tampa pareigų džiaugsmais. pakeitęs aplinką tu tiesiog fiziškai kaikuriuos įsipareigojimus padarai mažiau skausmingus, o tuo pačiu suteiki daugiau laisvės aplinkiniams skirti daugiau dėmesio bei resusrsų savų poreikių tenkinimyui nesitikintkasdienės ar bent nuolatinės, kad ir kartais pasyvios pagalbos iš įsuipareigojėli.
tai Kažkodėlčiau jauna dą mamytė musėc
----------------------
vienintelis būdas - išmokt delegut darbus ir įsipareigot tik patarimais o ne veikimu. padeda. sunku save perlaužt, bet veiksminga
-------------------------
jei tik noris ir geidžias, tada galimaGirtas

kazkodel | 06-17 14:07
Tikslas koreguojamas: jei matai, kad vilkas alkanas, tai tikslas - išlikti nesuėstai, jei pilkis geros dūšios - tai ir bobutė gali palaukti... DrovusFlirtas
--------
Manau visada yra sunku atsisakyti veiklos ir tas laikas sąmoningai arba nelabai vis tolyn stumiamas.
Viskas taip, bet pakeitęs aplinką vis tiek atsiras naujų įsipareigojimų, kurie virs pareigomis. Vienos pareigos yra keičiamos kitomis Nekaltas
Iki kelių metų dar yra jauna mamytė? Drovus
--------
Ir čia turiu su tavim sutikti, tik tas persilaužimas sunkiai sekasi

VisadaValkata | 06-17 14:24
tai sakai,kad viskas nuo dūšios gerumo priklauso?
-------------------------
matai, man įsipareigojimai siejasi su rezultatų gavimu ir jų paskirstymu. O ne su veikla kaip procesu. Kai veikla patampa bliuzinė, nekelenti didelių pretenzijų rezultatui - patampa lengviau. Todėl ir pakeitęs aplinką lengviau gali prisiimt kiek kitokius įsipareigojimus.
dar tu jauna, nesiparink Flirtas
--------------------------
mažais žingsniukais. kažkiek prarandi, bet vėliau būna geriau. Nuo smulkmenų, vis didinant pasitikėjimą ir atsakomybę...

kazkodel | 06-17 14:54
Turbūt ne tik, bet didžiąja dalimi taip. Bekeliaujant manau išaiškėja ir kitų savybių
-------
Bet ar visada ta veikla gali būti bliuzinė? Jei viskas taip paprasta būtų, tai ir stresas taip giliai nagų neįleistų.
Koks tu mielas, Valkata Flirtas. Dėl tokių dalykų nesiparinu Drovus.
------
Sunkūs tie maži žingsniukai, kai kurių dalykų nesinori paleisti iš rankų, nors puikiai supranti, kad reikia. Viskas atsiremia į tai kiek, kiek gali pasikliauti ir pasitikėti kitu.

VisadaValkata | 06-17 15:29
o jei tai tik manipuliacinis prisimeilinimas ?
---------------------
kai nebesiparini dėl rezultato, tai veikla tampa bliuzine. žinau. pats esu išgyvenęs, pažystu keletą kurie toje bliuzinėje nuotaikoje pastoviai plevena. besimėgaudami procesu.
bandote prisimeilinti miela Kažkodėlčia?FlirtasDrovus
-------------------------
o nesinori dėl to, ką galima įvardinti kaip paranoją ir kaip vieną iš esminiu kvailysčių kalvių. nėra sunku ptžradėt saviems žmonėms rodyt ką ir kaip darai. aiškint kodėl ir kam. aptarinėt galimus variantus. tada atsiranda pasitikėjimas ir jis po biškį auga ir darosi lengviau deleguot.

kazkodel | 06-17 19:58
Būtų šiek tiek liūdna, bet manyti, kad prisimeilinimas visiškai be manipuliacijų būtų kvaila Nekaltas
--------
Nežinau, ką darau ne taip, bet rezultatas vis tiek man svarbus Nekaltas, nepriklausomai ar jis teigiamas ar neigiamas. Dėl pačio proceso, tai jis bliuzinis iki tiek kad antrą atostogų dieną dirbu viršvalandžius Nekaltas. Čia matyt, jau man visai Kvankt?
O tai labai akivaizdu? DrovusFlirtas
--------
Nea, aš pasakoju daugiau nei reikia ir mokinu. Norėčiau sukurti savo darbo grupę, bet... ne viskas nuo manęs priklauso ir dar ne viską galiu, taigi mano pagalbininkai motyvuoti, bet dirbantys trumpai. Tai reiškia, kad pakankamai įgūdžių tiksliai atlikti darbo neturi ir/ar nespėja įgyti. O aš iš gautais rezultatais turiu atsiskaityti. Taigi, jei kokį lepsusą padaro, tai kol randu sugaištu daugiau laiko nei norėčiau.

VisadaValkata | 06-18 10:28
matyt, kad prisimeilinimas be manipuliacijų būna tada, kai meilinasi čakros viena prei kitos o smeganai tyli. Taip pat kartais būna, kai tas prisimeilinimas ateina kažkaip nejučiomis, be jokių išankstinių pasiruošimų ar vilčių, na tiesiog bendrauji, bendrauji ir jau jauti, kad tik cvakt ir kažkas įvyko...
---------------
na, tai kvepia perfekcionizmu...o jis gi vienas iš gyvenimo nuodų. Bet gal moterom ans teikia daugiau džiaugsmų....
o aš per bliuzus vis neprisiruošiu pasileist atostogų....
gal padės: https://www.linkedin.com/today/post/article/20140616140216-5858595-how
-to-be-less-stupid?trk=prof-post

Drovuskartais...nuojauta aplankoDrovusFlirtasGėlė
------------------------
suprantu. mano kiek kita darbų specifika, aš galiu sau leist didesnį pasitikėjimą ir atsiskaityt turiu tik pats sau...
---------------------

kazkodel | 06-18 12:26
Na tai turbūt idealiausi atvejai, kurių tik nedrąsiai gali tikėtis Nekaltas.
------
Nežinau ar perfekcionizmas, bet matyt nevalia per atostogas dirbti. Senai taip buvo, kad viskas iš rankų kristų Apsvaigęs.
Tai, kad manęs nieks neklausė ar aš noriu eiti atostogų ar ne Ne. Čia iš serijos dabrovolno-prinuditelno. Gal ir gerai, o tai bliuzas groti nesustotų. O iš Valkatos turbūt darbo raktus reiktų atimti, kad išjungtų bliuzą ir prisiruoštų pažvejoti ar/ir knygą paskaityti Nekaltas
Kaip Valkata šiandien jaučiasi? Nekaltas Drovus
Kvietkelį pasimerkiau prie kitų, jau beveik ir puokštė gavosi Flirtas.
---------
Taigis taigis, čia matyt ir esminis skirtumas.

VisadaValkata | 06-18 12:46
na, bet naivusis valkata tiki, kad tokių atvejų vis dar pasitaiko. Svarbu neprarast vilties ir nevisur stengtis įžvelgt blogus kėslus bei klastingas manipuliacijas
--------------------------------
Jei atostogos Bonifacijaus https://www.youtube.com/watch?v=qYyp9KzBYfE
tai nuo darbo nepabėgsi. Bet pailsėk.
ai, nežinau ar reiktų atimt raktus ir ar tai ką nors pakeistų. nes valkata gali tiesiog sėst į mašinytę ir važiuot derėtis dėl naujų ar senų darbų. Ir darbo raktų buvimas to sustabdyt nelabai gali.
Knygų laukia nemaža krūvelė. Meškerės dar netvarkytos po pernai. O skaityt ar meškeriot kol nejauti tam poreikio ir tik tam, kad "reikia" - nesmagu. Jei ką darai, reikėtų daryti su meile. O be meilės nei grybaut nei žvejot nei skaityt nei kokius vėdarus kept nei makaronus kabint nesinori...
Valkata jaučias geriau nei vakar. Ačiū už rūpestįApkabinimas
Prašom, gal dar nepernelyg paikinuDrovusNekaltas
--------------------------------
taigis.

kazkodel | 06-18 13:05
Kaip ten sako: Viltis miršta paskutinė. Ne viskas taip jau ir apipinta tomis manipuliacijomis, jas įžvelgia tik tie kurie nori jas įžvelgti, net ir ten kur atrodo neįmanoma atlikti manipuliacinių veiksmų. O kad tokių retų atvejų pasitaiko tiki ir patikli kažkodėl Taip.
--------
Geras senas filmukas. Mielai pasinaudočiau pasiūlymu pailsėti, bet Bonifacijaus atostogos prasidėjo.
Supratau, kad po kol kas darbo bliuzas garsiau groja už poilsio inkštimą Nekaltas. O aš pradėjau svajoti, kaip greičiau ištrūkus iš miesto šurmulio Drovus.
Pala pala, apie kokius makaronus kalba eina ir jų kabinimą? Nekaltas
Smagu girdėti, kad Valkatai geriau Apkabinimas
Argi kažkodėl atrodo išpaikusi NekaltasDrovus

VisadaValkata | 06-18 13:32
al jas daugiau įžvelgia tie kurie kelis kartus lipo ant grėblio ar tie, kurie prigąsdinti aplinkos....ar šiaip baikštūs šermuonėliai.
O atvejai gal retėja su amžiumi...čia šiaipja seno valkatos trigrašis
--------------
Kažkodėl atrodo visai neišpaikusi. atrodo, kad visai žavi moteraitė Kažkodėlčė.
Kartais gyvenime tenka kabint makaronus. tiems, kurie nekabinimo nesupranta. Tai jiems kabinim,kabini ir paskui jiems dašunta ką ištiesų nori pasakyti. Kartais.
Kur trūksi iš šurmulio?

kazkodel | 06-18 14:32
Kaip gražu - baikštūs šermuonėliai Laimingas.
O amžius, tai čia koks kintamasis? Nekaltas
--------
Mmm, ar tik Valkata nebando Kažkodėl prisimeilinti? FlirtasDrovus
Bet įteigti tiesą per makaronų kabinimą... baisiai ilgas procesas. Dažnam tie makaronai turėtų taip ir likti Nekaltas.
Planas yra lėkti link Aiseto Drovus

VisadaValkata | 06-18 14:51
kintantis amžius yra pakankamai rimtas kintamasis, nes žalioj jaunatvėj tos plevėsos baladodavosi dažniau, o paskiau vis rečiau ir rečiau ir dėl skersvėjo baimės durys vis rečiau beprasiveria

VisadaValkata | 06-18 14:52
Geras planas, ai gal ir bando, kas ten supaisys...

kazkodel | 06-18 16:05
Gal nėra taip blogai, kad baladojasi rečiau, bet be manipuliacinių pasimeilinimų Nekaltas
Negi taip jau ir nėra, kas supaisto Drovus?

VisadaValkata | 06-18 16:14
tas klaustukai, tai kaip koks auskaras tau po ausim karo...
niekas nežino kas yra gėris o kas yra blogis lyginant su pasualine revoliucija.
Kažkodėl prisiminiau vieną rusaitę ar žydaitę sutiktą barselonoje, kuri buvo atskridus iš žydų žemės ir tyrinėjo visokius jūrų gyvūnus. biologė gal kokia ar zoologė. Kodėl prisiminiau - nežinau. Bet buvo visai smagu pabendraut netikėtai begurkšnojant vynus ir sangrijus aplinkui zujant miniai.
gal tiesiog iš kažkur, gal nuo Kažkodėlčės ar nuo Aiseto padvelkė atostogomis...

kazkodel | 06-18 16:35
Sakai, kaip auskaras? Nemėgstu nešioti po vieną auskarą Drovus
Gal ir nežino, bet nuomonę turi Nekaltas
Kartais taip jau būna, kad trumpa pažintis giliai įsirėžia ir karts nuo karto malonių prisiminimų pavidalu išnyra į paviršių.
Vis tik padvelkė atostogomis, gerai Taip.

VisadaValkata | 06-19 08:27
tai, gal antrą jau kokis fruktas išsegė, kad nesibadytų...NekaltasDrovus
taigi, taigi, visada malonu prisiminti malonius ir neprisiminti nemalonių.
o dar juokingiau kartais prisiminti kokias nors durnas situacijas iš kurių gali pasijuokti. Vot bandau prisimint tokią ir darbinės mintys blokuoja. neprisimenu.
Bet sukikenau dėl teigiamo atostogų dvelsmo įvertinimo. BO paralelinė minti kilo - pencyjos dvelksmas....

kazkodel | 06-19 09:52
Tai, kad nėra tokių fruktų Nekaltas. Kažkodėl pati auskarus įsiveria ir išsiveria Drovusarba iš vis pamiršta juos namie...
Čia su tavim sutinku Taip, bet kartais malonių dalykų prisiminimai perauga į nostalgiją.
Ach, tos darbinės mintys. O komiškos situacijos paprastai išlenda, kai jomis pradedi dalinti, specialnai man niekad nepavyksta jų prisiminti.
O žinai, kad pensininkai patys užimčiausi žmonės? Ir ko tau tokia mintis staiga kilo gal užteks atostogų? Nekaltas

VisadaValkata | 06-19 10:57
galima, valkata biškį patylės įjungęs fantazijąNekaltasFlirtasDrovus

kazkodel | 06-19 14:24
Jei tik Valkatai norisi tylos... Drovus

VisadaValkata | 06-19 15:27
ne Valkatai....Fantazijai...Drovus

kazkodel | 06-19 16:55
Ir kaip, Fantazija toli nunešė? Drovus

VisadaValkata | 06-20 09:54
Laba,
Fantazija nunešė arti, arti taip, kad matyti buvo šiurpuliukai odoje

kazkodel | 06-20 10:39
Labu tabu iš ryto,
Ir dažnai Fantazijos apdalina šiurpuliukais Valkatą? Drovus

VisadaValkata | 06-20 10:40
ką čia dabar maivysies ir slėpsi...galėtų gi ir dažniau....Drovus

kazkodel | 06-20 10:59
Tai gal Valkata ne visada įsileidžia Fantaziją? DrovusFlirtas

VisadaValkata | 06-20 11:08
gal...o gal tiesiog Fantazija mažai gundo vakatūną?

kazkodel | 06-20 13:53
Nežinau Nekaltas O gal Fantazija bijo trukdyti Valkatai...

VisadaValkata | 06-20 14:18
O Fantazija dar ne prie ežero?NekaltasDrovus

kazkodel | 06-20 14:40
Nea, ne prie ežero. Eksperimentas taip surėdytas, kad turėsiu ateiti į darbą ir šeštadienį, ir sekmadienį, ir per Jonines. Jei viskas seksis, bent taip kaip dabar, tai tik liepos pradžioje kažkodėl braidys po Aisetą Drovus, nors ir kaip norėtų ištrūkti anksčiau...

VisadaValkata | 06-20 14:43
nagi bėda su tavo eksperimentasi....o kas kitas negaliu ateit ir pažiūrėt? O ar negali per kokią kamerą pasižiūrėt, ar reikia žiurkytes pašert, grybukus palaistyt?
Jau ir matau kaip kažkodėlčia braido , tokia visa....Drovus

kazkodel | 06-20 14:48
Taigis, kad nelabai. Save guodžiu, kad tai tik dvi savaitės...
Indomu, kaip Valkata įsivaizduoja Kažkodėl? DrovusFlirtas

VisadaValkata | 06-20 15:03
tai per tas dvi savaites gal ir tavo atostogos pasibaigs?

kazkodel | 06-20 15:07
Nea, nepasibaigs. Atostogos gana ilgos. Noriu pabaigti visus užsitęsusius darbus, kad vidury atostogų nereiktų eiti.

VisadaValkata | 06-20 15:12
sekasisisi...aš tai jau nebepamenu kada ilgai atostogavau...gal kažkada vaikystėje....nors, gal viskas priklauso nuo to ką vadini atostogomis...gal visas šis gyvenimas tėra trumpos ar ilgos atostogos tarp tikrosios realybės....

kazkodel | 06-20 15:22
Nežinau ar sekasi, nes dažniausiai tai būna tik formalios atostogos... Dažniausiai vyksta intensyvus zyzimas, kad tiek atostogauti nedera. Šiemet zyzimui turiu priešnuodį ir kiek atostogų paaukosiu darbui priklauso tik nuo manęs.
Ar tai reiškia, kad Valkata neatostogauja? Ir kiek laiko trunka ilgos atostogos pagal Valkatą?
O kas yra tikroji realybė? Nekaltas

VisadaValkata | 06-25 09:04
O kas yra tikroji realybė niekas nežino. kažkam tai jojo ar josios svajonių -m išsipildžiusių ir ne pasaulis, kitiems - sapnai, kitiems amžinas rojus ar pragaras. Ar realybė yra ten kur tu gyveni ar ten kur egzistuoji? ar ji yra persipynusi visur?
Formalios atostogos tai ne atostogos. Formalios atostogos reiškia, kad esi tame pačiame miestelyje kur ir darbas ir kad dienos ritmas beveik nepasikeičia. Jei tavo zuzliai žino, kad atostogų metu tu paketi buvimo vietą, tavo tilifonas, e-pašatas ir kiti komunikavimo įtaisai įjingiami tik retkarčiais, tada jie supranta, kad ATOSTOGAUJI. o jei jie žino, kad vistiek sukiesi netoliese, visa paskendus mintyse apie darbą, news jos padeda atsijungti nuog buities ir kt aplinkos - tada piktnaudžiauja zyzimu.
Ilgos atostogos gali trukti nuo 4 dienų iki pencyjos. Priklauso nuo kompanijos ir nuo poreikių bei atsijungimo lygmens

kazkodel | 06-25 09:34
O kas Valkatos tikroji realybė?
Taigis taigis, tokias atostogas - be telefono, interneto ir kitų velnio išmįslų - ir planuoju apturėti. Nes, kaip tu ir sakai, zyzimas nesiliauja.
Mhhh, atostogos iki pencyjos būtų kiek per ilgos Juokiasi. Man užteks ir to poros mėnesių Drovus

VisadaValkata | 06-25 09:49
reikėtų rimtai pagalvot. Ir aprašyt, bet nežinau ar pavyktų, tačiau save vis dažniau pagaunu bevertinantį Valkatos nuveiktus veikimus per idealogijos prizmę. tad tikėtina, kad valkatos raelybė plazdena idealoginėje aplinkoje.O gal ne. čia uirgi filosofinis klausimas - kas yra kieno priežastis ar/ir pasekmė.
Linkėtau Jums Jūsų planų įsigyvendinimo.
O gal patiktų tokios ilgos?

kazkodel | 06-25 11:47
Painu su ta realybe Nekaltas.
Aciu, tik...Kaip sako: tu planuoji, o Dievas juokiasi.
Nezinau, turbut nelabai, nebent...

VisadaValkata | 06-25 12:57
Kada painu? painu tada kada labai intensyviai galvoji apie skirtingas realybes, skirtingus AŠ ir skirtingus TU. vietoj to, kat tiesiog gyventum nekreipdamas dėmesio į tai kurioje iš paralelinių visatų ar pasaukių gyvenimas yra tikresnis.
Prašom. tereikia labai norėt ir Dieva suplanuos taip kaip nori. Nes nieko kito jam nebeliks. Net per juokus
--------------------
kas nebent?NekaltasDrovus

kazkodel | 06-25 13:35
Iš dalies taip, nes visada maniau, ir tebemanau, kad yra viena realybė, čia ir dabar ir,kad yra vienas Aš, kuris nėra skirtingas, o sudarytas iš skirtingų savybių, kurios, esant skirtingoms sąlygoms nevienodai pasireiškia.
Gal Valkata patartų, kaip tai padaryti?Drovus
------
Mintis prabėgo, kad gal ir nieko būtų, jei negraužtų kasdienybė, bet turbūt vis tiek kokios veiklos susigalvočiauDrovus

VisadaValkata | 06-25 14:10
O valkatai atrodo, kad jei būtų viena realybė, tai ji būtų labai plokščia ir nedaugiamtė. Net ir Kažkodėlčė yra vienokia jei į ją žvelgi iš priekio ir kitokia jei iš apačios ar nugaros....Drovus (turbūt)
Ar valkata galėtų pamokyt kaip reikia norėt ar kaip svajot? Drovus
--------------------
nutai jau Jūs ponia visai... nugi valkata nekalaba apie tai, kad gali būti kokios nors atostogos visai be veiklos...

kazkodel | 06-25 14:24
Bet jei realybė iš kelių komponentų sudaryta, tai ji nebus plokščia Nekaltas. Kažkodėl yra Kažkodėl, gal ir skiriasi vaizdai priklausomai nuo žiūrėjimo kampo Drovus
O ar negalėtų Valkata pamokyti ir to, ir to Drovus
----------
Čia matyt darbinės atostogos kaltos (juk reikia surasti kaltus) Juokiasi
Beje ar Valkatai pavyko paparčio žiedą surasti? Drovus

VisadaValkata | 06-25 15:01
o mano vaizduotė man kužda, kad viskas yra gerokai paprasčiau kai esi tuo pat metu toks pats ir kitoks skirtinguose paraleliniuose pasauliuose. Nepriklausomai nuo kampo.
Valkata to nežinoDrovus
--------------------
kaltus dėl ko? Nekaltas
Valkatai pavyko labiai šaunioje kompanijoje labai šauniai su Kupoliaut, palydėt ir sutikt Saulę

kazkodel | 06-25 15:09
Gal Valkata ir teisus, tiesa pasakius nelabai man sueina galai, kuomet kalba eina apie paralelinius pasaliusNekaltas
Tai ko Valkata nežino? NekaltasDrovus
--------
Viskas laikas man namo, o tai mintys nesidėlioja rišliai Drovus
Vadinasi, ilgasis savaitgalis praėjo turiningai Laimingas

VisadaValkata | 06-25 15:45
Kadangi apie paralelinius pasaulius niekas arba beveik niekas nieko neišmano, tai kiekvieno vaizduotė turi galimybių gana lakiai plevėsuoti.
O valkata nežino ar galėtų pamokyt kotajsDrovus
---------------------
Ilgasis savaitgalis prilygo gana ilgom atostogom, bo dėl visokiausių priežasčių net darbų dirbėt beveik neteko.
ateLabas

kazkodel | 06-26 08:21
Labu tabu iš ryto Laimingas
Tas tiesa, nuomonių ir įsitikinimų daug, bet neaišku kuris teisingiausias Nekaltas.
Hmmm, o ar Valkata nežino ko mokyti, ar nežino ar galėtų ko mokyti Drovus
---------
Kaip tai beveik neteko? Ar tai reiškia, kad Valkata vis tiek akis buvo nukreipęs link darbo ir nutaikęs proga dirbo? Nekaltas

VisadaValkata | 06-26 08:50
la lai lai la la
na, jei nežinai kuris yra teisingiausias, tai renkiesi pagal nuojautą...ane?
Hm. gal ir to gal ir ano ir gal senokas jau...
----------
na taip, bet tik visokius malkų pjovimo, kapojimo, žolės pjovimo ir panašius darbelisu šiektiek. O ką? Šabas?

kazkodel | 06-26 09:30
Gal ir taip Laimingas
Kas per abejonių gaidelės skamba Valkatos žodžiuose NekaltasDrovus. Keista...
-------
Na tai nesiskaito, kaip darbas Laimingas. Kodėl šabas, jei dar liko jėgų Saulę palydėti ir ją sutikti, tai visai net ne šabas Nekaltas

VisadaValkata | 06-26 09:48
O kodėl gi valkata turėtų niekuom neabejodamas primetinėt savas nuomones?
-----------
O tai ką tai skaitosi kaip poilsis tik?
O Saulę lydėjom per Rasas, o per Jonus daugaiu kaštavojom maistus bei gėralus ir karts nuo karto padirbėdavome.

kazkodel | 06-26 09:52
O kodėl Valkata galvoja, kad jis primetinėja savo nuomonę? Juk mokymas nėra nuomonės primetimas, tai greičiau nuomonių apsikeitimas Nekaltas. Ar Kažkodėl ir čia klysta? Drovus
---------
Šiuo metu man atrodo, kad tai kaip poilsis, po kurio galimas malonus nuovargis Drovus
Tai Jonų buvo per mažai, kad užteko laiko ir padirbėti? Nekaltas

VisadaValkata | 06-26 10:30
Kadangi Kuplonės /Rasos buvo smagiai atšvęstos, tai Joninėms beliko tik tingus sęėdaliojimas bei beveik Kalėdinis maitinimasis beig girdymasis
Taip, kažkuria prasme tai poilsis....kartais net beveik čelentaniškas, po kurio daugiau nieko nesinori -tik bokalo alaus ir į sapnų karalystę
------------------------
gal ir apsikeitimas....tai ir keičiamės gi nuomonėmis...ane?NekaltasDrovusFlirtas

kazkodel | 06-26 11:43
Na tai dar sykį patvirtina tiesą, kad visos šventės baigiasi nepadoriai prisivalgius/apsivalgius.
Taigis, kad poilsis. Kartais save pagaunu, kad būtų lengviau pieva perkasti, nei sukurpti kelis sakinius.
--------
Kaip ir taip DrovusFlirtas.

VisadaValkata | 06-26 12:15
Valkata ir Ko nebuvo nepadoriai apsivalgę ar apsigėrę. viskas vyko padoriai, saikingai.
Sakiniams reikia įkvėpimo o kartais ir ritualinio kasdieninio prisivertimo.
Pievai perkast tereikia noro ir pievos ir kastuvo...
---------
kaip?NekaltasFlirtasDrovus

kazkodel | 06-26 14:21
Kaip čia taip. Bandote iškreipti statistiką Cha cha
Prievarta nepadeda sakinių rašymui...deja. Iš tokio rašymo dažniausiai gaunasi niekalas.
---------
DrovusFlirtas

VisadaValkata | 06-26 14:40
vot vataip. ir visai neiškryousiaiDrovusMirkt
valkata rašė ne apie prievartą o apie įpročio suformavimą. aš manau, kad jei įpranti kiekvieną dieną parašyt po du sakinius, tai jie rašosi lengvai. O jei įpranti paarašyt po 100, tai gal irgi lengvai. Svarbi vidinė, o ne išorinė motyvacija.
----------
ką kuždate?NekaltasDrovusFlirtas

kazkodel | 06-26 14:51
Aš ir nesakiau, kad iškrypusiai Drovus, sakiau, tik, kad nesate statistinis lietuvis Cha cha
Nežinau, ar galima tokį įprotį suformuoti. Asmeniškai man labai sunkiai sektųsi Nekaltas. Matyt esu labai nedisciplinuota šiuo klausimu.
------
o ką girdite? FlirtasDrovus

VisadaValkata | 06-26 15:51
O kokiu klausimu esate dosciplinuota?NekaltasDrovus
-------------------------------------
ai, nesakysiu.......DrovusFlirtasDrovus

kazkodel | 06-26 16:15
Kai taip Valkata užklausė, tai Kažkodėl beliko prisipažinti, kad ji nedisciplinuota Drovus. Paskutiniu metu netgi ir su planavimu jai keblu...
-------
O jei gražiai paprašysiu irgi nesakysite?DrovusFlirtas

VisadaValkata | 06-26 17:14
padykusi ta Kažkodėlčė
------------------
o kaip gražiai?NekaltasDrovusFlirtas

kazkodel | 06-26 17:25
Na gal ne tiek išdykusi, kiek išsiblaškiusi...gal Drovus
-----
negi Valkata nežino kaip gražiai yra prašoma? NekaltasDrovus

VisadaValkata | 06-27 08:33
o argi viens kitam maišo?NekaltasDrovusFlirtas
-----------
o gal ir nežino....DrovusFlirtas

kazkodel | 06-27 08:56
Maišyti, nemaišo, tik vis tiek tai skirtingos savybės NekaltasDrovus
--------
Nelabai tikisi, kad nežino Flirtas

VisadaValkata | 06-27 09:19
o tai išdykusiai išsiblaškyti ar išsiblaškius išdykti negalima?Flirtas
------
pakuždėkite, priminkite....plz...FlirtasDrovus

kazkodel | 06-27 09:38
Hmmm, gal ir galima, bet rezultatas lieka vienas - išdykusi Drovus
-------
FlirtasDrovus

VisadaValkata | 06-27 09:56
o tai ne...Flirtas

kazkodel | 06-27 10:11
Kokie Valkatos daugtaškiai paslaptingi... DrovusFlirtas

VisadaValkata | 06-27 10:38
Apsvaigęs

kazkodel | 06-27 10:41
Ir ko gi Valkatai galva apsisuko? NekaltasDrovus

VisadaValkata | 06-27 12:13
tai gal išdykusi Kažkodėlčia apsuko....GirtasDrovusFlirtas

kazkodel | 06-27 13:38
nesitiki, kad taip ėmė ir apsuko DrovusAngelas

VisadaValkata | 06-27 14:00
taigivat, suko suko ir apsukoDrovus

kazkodel | 06-27 14:10
Taigis jai netyčia taip gavosi DrovusFlirtas

VisadaValkata | 06-27 14:16
be manipuliacijų ir vėliavėlių/sijonėlių?NekaltasDrovus

kazkodel | 06-27 14:24
O Valkata kur nors įžvelgė manipuliacijas ir/ar vėliavėles? Nekaltas Drovus

VisadaValkata | 06-27 15:02
valkata yra pernelyg patiklus beigi naivus padarėlis, kad taip imtų ir įžvelgtų kokias tai manipuliacijas....vat sijonukus gal kartais ir pamatytų....Drovus

kazkodel | 06-27 15:09
Na ne daugiau naivus ir patiklus už Kažkodėl NekaltasDrovus.

VisadaValkata | 06-30 11:19
kas ty žino, kas ty žino....

kazkodel | 06-30 14:08
Na jau, ar tik ne abejonės gaidos skamba? Nekaltas

VisadaValkata | 06-30 16:41
skambiausioji styga tikrai ne Abejonės...

kazkodel | 07-01 10:03
Matyt mano netobula klausa mane suklaidino Drovus

VisadaValkata | 07-01 10:30
Jūsų žandukai gražiai paraudoDrovus

kazkodel | 07-01 12:37
Ačiū DrovusFlirtas, koks Jūs dėmesingas...

VisadaValkata | 07-01 12:56
na, tai kaip jau ty pražiopsosi...

kazkodel | 07-01 13:08
O tai taip matyti?

VisadaValkata | 07-01 14:09
TaipDrovus

kazkodel | 07-01 15:22
Ach, tie žandai išdavikai... DrovusFlirtas

VisadaValkata | 07-01 16:14
kas dar išduoda?NekaltasFlirtasDrovus

kazkodel | 07-01 16:21
Po kol kas Valkata įvardijo tik paraudusius žandukus Drovus, o kas dar?... nežinau, ką dar Valkata įžvelgs Flirtas

VisadaValkata | 07-01 16:50
Angelas

kazkodel | 07-01 17:20
Čia Valkatos būsena ar įžvalgos? Drovus

VisadaValkata | 07-02 07:49
valkatos būsena turbūt galėtų būti tokia: MiegantisVelniūkštis

kazkodel | 07-02 07:51
Ar nėra kas Valkatos pažadina? Klasta

VisadaValkata | 07-02 08:15
Valkata nemiega. miega Velniūkštis

kazkodel | 07-02 09:00
Tai gal laikas Velniūkštis busti NekaltasKlasta

VisadaValkata | 07-02 15:25
niekas nežadyja

kazkodel | 07-02 16:24
Gal nedrįsta? Nekaltas

VisadaValkata | 07-02 17:49
gal...o ką baisu?

kazkodel | 07-02 18:28
Gal... Juk Velniūkštis tai ne Angelas. Čia kaip ir su liūtais, reik drąsos juos tampyti už ūsų Drovus

VisadaValkata | 07-03 07:22
ooo, o koks tikslas?....tampymo?NekaltasDrovus

kazkodel | 07-03 08:19
Turbūt, kad prabustų NekaltasDrovus

VisadaValkata | 07-04 01:47
o ką prabudęs nuveiktų?

kazkodel | 07-04 08:05
Ir ko tik nenuveiktų.... ir to, ir to...nenuveiktų Liežuvis Juokiasi

VisadaValkata | 07-04 15:22
tai ir nepabudęs nenuveiktų, tai bent pasapnuotų, o pažadytas nei nuveiktų nei sapnuotų....bėda

kazkodel | 07-04 15:46
taip ir visą gyvenimą galima pramiegot. O gal ims ką ir nuveiks NekaltasDrovus

emilė | 07-28 08:36
Šįryt gerokai pasikankinau, kol prisiminiau bangos prisijungimus.. bet nenuėjo kančios mano veltui, nes neapsakomai smagu man matyti ir paskaityti šitus du mielus dūšelei nickučiusApkabinimas Tiesa, nepaskaičiau dar, bet tikrai paskaitysiu. Taip pasiilgau internete šviesių pozityvių minčių.. Šypsena

kazkodel | 08-02 10:59
Sveika emile Apkabinimas, senai girdėta, dar seniau matyta Laimingas. Tikiuosi skaitymas kiek užtruks ir užsibūsi ilgėliau Cha cha.

emilė | 09-01 18:34
Labas kodelciukApkabinimas Biškelį užbėgu ,bo kažkas gal mintimis mane čia vėl prisišaukėDrovus, bet va paskaityt jūsų šito veikalo neturiu laiko vis niekaipŠypsena

VisadaValkata | 09-02 08:06
ai, Em, ir aš jau nelabai turiu laiko skaityt šito veikalo.

kazkodel | 09-02 19:17
Sveika Emile Apkabinimas. Na jau, kur gi dingsta tavo laikas?
Va ir Valkata laiko pritrūko... Turbūt jus aplankė laiko vagis Nekaltas

emilė | 09-03 10:49
Kodėlčiuk, tinginystė link senatvės suvalgo tą laiką, nes kitaip pasiteisinti nėra kaip NekaltasMirkt
Tu žinai juk, kad kuo žmogutis turi daugiau darbų, tuo daugiau ir padaro, o kuo mažiau visa ko privalomo, tai neprivalomus ir neprisiverti kartais padaryccc DrovusŠypsena

kazkodel | 09-03 16:05
Ach, Emilyt, skamba gal ir teisingai, bet nelabai įtikinamai. Vat viena tiesą, tai žinau, jei nuolat sakai, kad neturi laiko, tai aplink pradeda tuštėti. Kada susizgrimbi, tai paaiškėja, kad aplinka nebekreipia į tave dėmesio, nes juk neturi laiko. O paskui, belieka stebėtis, kad ir ta pati aplinka tau nebeturi laiko...
P.S. Tikiuosi VisadaValkata nesupyks, kad įsisukom į jo dienoraštį Drovus

VisadaValkata | 09-04 08:05
Valkata labai miela , kad dvi moterikės šildosi jojo užkabiryje.
vaišinkitėsDovanaTaurėTaurė

emilė | 09-04 09:20
Labas rytas, judu abudu Šypsena
Kodėlčiuk, tu visiškai teisi. Bet ir žinodami, kad aplinkai daromės nebeįdomūs, esame tingūs ir vangūs.. na ne visi, bet pirštais neberodykit, gerai?Nekaltas
Valkatuk, mumi bukieto trūksta, kad stalas būt gražiai paserviruotasŠypsena

VisadaValkata | 09-04 10:42
gražiom viešniom negaila GėlėGėlėGėlėGėlėGėlė

kazkodel | 09-04 11:57
Emiliuk, na tik nereikia lia lia. Daug ką galima pakišti po tingėjimu, vangumu, bet tiesa vis tiek slypi kažkur anapus.
Valkata, jus kaip visada nuostabus Apkabinimas . Ir vaišės ir kvietkai Drovus

VisadaValkata | 09-04 12:06
Ei, jeigu Tiesą pakiši po Vangumu ar Tingėjimu, tai ji ir guli po jaisiais o ne kažkur anapus...
o dėl tojo komplimento, tai...Drovus....na, žinote, gal nežodžias ko galimaDrovus

kazkodel | 09-04 12:22
Ne, Tiesą tik bando po Tingėjimu ir Vangumu pakišti, bet mano Nuojauta kužda, kad ji truputį kitur.
Kaip Valkata gražiai nuraudo Laimingas. O ko Valkata pageidautų? DrovusFlirtas

emilė | 09-04 12:27
Kodėlčiuk, tiesa slypi tame, kad reikia kažkokio supurtymo, nes, kai pradedi "miegoti ant laurų", tai pabusti darosi sunku, kaip po procedūros, iš kurios ką tik grįžau. Gera taip, kad gaudai save, kad tik neužmigtum ir nepraleistum to gėrio. Arba susiveli rutinoj taip, kaip voverytė rate ir nosį kįštelt į šalį darosi neapsakomai sunku..Šypsena
Valkatūsinukas prajuokino labai skaniai štai taip Juokiasi

VisadaValkata | 09-04 15:44
Emute, o kas valkatūsinusi tamstytę prajuokyjo?

kazkodel | 09-04 15:57
Emile, o tai čia kokios tos procedūros taip migdančiai veikiančios? DrovusPrisigalvoji visokių tingių procedūrų, o paskui visas nuodėmes Tingėjimui suverti Laimingas. Apie voverą tai teisybė Taip

VisadaValkata | 09-04 16:29
ech, galėtų kokia Tingė Procedūrė migdančiai paveiktDrovus

kazkodel | 09-04 17:18
Prašotės? DrovusFlirtas

VisadaValkata | 09-08 08:01
O kaip Jums atrodo?

kazkodel | 09-08 08:12
Panašu, kad taip Nekaltas. Tik o kaip tada su laiku, juk tadu visiškai nieko nebespėtumėte Nekaltas

VisadaValkata | 09-08 13:50
o kas sakė, kad labai ko nors nespėjame?

kazkodel | 09-08 15:58
Kaip tais perskaičiau, kad trūksta laiko. Paprastai kai laiko trūksta, tai kažko nespėji. Ar ir vėl "nugrybavau"? Drovus

emilė | 09-08 20:22
Nu nesipykitApkabinimas Mikliai apsikabinat ir pasibučiuojatMirkt

VisadaValkata | 09-09 07:24
su abiem iškart?FlirtasDrovusApkabinimasBučkisBučkis

kazkodel | 09-09 08:32
Emilyt, tai kad mes nesipykstam Nekaltas Bet jumi paliepus (o ir nepaliepus) ApkabinimasBučkisDrovus

VisadaValkata | 09-09 09:43
Girtas

kazkodel | 09-09 15:00
Ach kokis apsvaigęs Valkata

VisadaValkata | 09-09 15:36
Drovus

kazkodel | 09-10 14:38
Dar ir kuklus Laimingas

VisadaValkata | 09-10 16:03
kukliai apsvaigęs

kazkodel | 09-10 18:22
Labai žavi būsena Drovus

VisadaValkata | 09-11 07:56
sakote?Nekaltas

kazkodel | 09-11 08:05
Sakau Flirtas. O nesutinki?

VisadaValkata | 09-11 08:37
O ar mano sutikimas ar nesutikimas ką nors keičia?
Ir kas valkatai iš tos žavios Būsenos?

emilė | 09-11 08:59
Valkatūsinukai, šalia tavy dvi žavios damosFlirtasFlirtas
Baik čia depresijas vaikytisPiktas

VisadaValkata | 09-11 09:12
o tai katros ty tie du rausvi paupukai?Nekaltas

kazkodel | 09-11 10:23
Na jau nuo kada Valkatai sunku įžvelgti kokią tai naudą Nekaltas? Sutikimas ar nesutikimas visada kažką keičia Nekaltas

VisadaValkata | 09-11 13:36
na, šičionajs jau vėl beveik apie manipuliacijas didelėmis ar mažomis, sunkiai įžvelgiamomis ar apčiupinėjamomimis naudomis

kazkodel | 09-11 14:26
Greičiausiai taip Drovus

VisadaValkata | 09-11 14:43
kokių tikslų ar pojūčių siekiate manipuliacijomis tokiomis? Ką?Drovus

kazkodel | 09-12 15:00
Mielas Valkata manau kad prasivalkatavęs šitiek pasaulio gerai žinote ką slepia viena ar kita manipuliacija Drovus

VisadaValkata | 09-15 07:31
Valkata gerai žino, kad vienos tuesos ir vieno sprendimo ir vienų pasekmių ar liekamųjų reiškinių nebūna. kad visos lazdos, kaip jas bepabvadintum - manipuliacijomis ar atviru prispaudimu prie sienos turi mažiausiai du galus.

kazkodel | 09-15 10:35
Valkata man tvirtino, kad jis visada būna teisus Nekaltas, nežiūrint ar tai absoliuti tiesa ar ne. Taigi, jei įžvelgia galimybę daugelio tiesų, tai numano ne tik savo tiesą, bet ir kito. Dar kartelį, taigi, manau puikiai orientuojasi tarp daugybės pasekmių ir galimų lazdų galų skaičiaus

VisadaValkata | 09-15 11:36
Tai ką dabar daryt? Taip aš teisus ir beveik visuomet pateisinu šalia ar toliau eančią kito ar kitos kitą tiesą. Jei ta tiesa nesikerta su tuom kuom kirstis negali.,

kazkodel | 09-15 12:00
Na daryti, kaip ir nieko nereikia Nekaltas, o gal reikia Nekaltas

VisadaValkata | 09-15 12:23
reikia dirbt. daug ir su polėkiu. O be polėkio dirbt nereikia, nebent reikia malkas suskaldyt ar griovį iškast, bet ir tiejai darbai su polėkiu būna smagesni.

Vot štaoi savaitgalis dar kartą patvirtino posakį, kad talento nepragersi. tiek visokių bajavykų ir ravdonykų visokiais pavidalais ir dasr visokių vuogų avitų į slojikus sukišau ar sukišt padėjau ir dar be rūpesio prisiminiau kaip veikai ir gerai stiklainius uždarinėja smetonskos dangtelių uždarymo mašynkos.
Galėčiau ait per kaimus ir miestus ir tetoms dangtelius uždarinėt

kazkodel | 09-15 14:30
Taigis, visi darbai kurie mieli dūšiai, būna su polėkiu. O tie, kurie nemieli, užima atskirą kategoriją - juos padaryti reikia, tačiau rezultatas dažniausiai neša pasitenkinimą, bent jau tuo, kad darbas atliktas Nekaltas

Juokiasi nagi, tokis dalykas, kaip dangtelio užsukimas yra nepamirštamas, tik dabarties tokie stiklainiai deficitas, ypač 1 l. Manyčiau, kad tokia tavo veikla pasisekimą turėtų Taip

VisadaValkata | 09-15 15:02
Valio

kazkodel | 09-15 15:45
Dar nemačiau Valkatos tokio džiūgaujančio Laimingas

VisadaValkata | 09-15 16:02
Valkata visas susiraukęs sėdi prie Klavos ir įnirtingai jąją maigo.
Džiųgavimo bus vakare. gal šiame ar kitame, kai užsuksiu pas kokią špunką

kazkodel | 09-15 16:57
Ir ko gi Valkata susiraukęs? Gi pirmadienius ir dar saulėtas.
O kas yra špunka? Drovus

VisadaValkata | 09-15 17:35
Valkata dirba, nevisi su valkata šiandien nori kalbėt ir sutart susitikimų bei pasimatymų laikus tiksliai ir neatkeičiamai. O kai reikia dviem saviatėm sudėliot važiavimus,pasimatymus ir susikalbėjimus, tai visokie nekoknkretumai kartais pridaro šiokiotokio bardakėlio.
Špunka yra tokis smagus alubaris. O kalbine prasme tai tokia špunka.Tiesiog

kazkodel | 09-15 18:55
Bet tai ne priežastis raukytis Nekaltas. Man kiek paprasčiau - aš paskiriu susitikimą, iš mandagumo paklausiu ar prieštaraujančių yra, bet paprastai tokių neatsiranda. Na jei atsiranda, tai čia jų problemos Juokiasi.
Pirmą kart išgirdau tokį žodį Drovus. Keistas toks...Ir kalbine prasme toks sukeliantis paliavą.

emilė | 09-16 08:00
Susitikimų skirstytojai mat Kietas
Paliava nuo špunkos man niekuom nesiskiria JuokiasiDrovus

kazkodel | 09-16 08:05
Emile, o kaip gi kitaip Laimingas. Susitikimai iš esmės yra gerai, tik vieni būna tokie iš pareigos, kiti - malonūs, o dar kiti - menami Nekaltas.
Įtariu, kad tie žodžiai truputį skiriasi Cha cha

VisadaValkata | 09-16 08:20
senokai kas zacirka bevaišino...

emilė | 09-16 08:34
O tie menami tai jau nemalonūs ar ne Nekaltas
Nu špunka jau išaiškinta,o tai kas ta paliava yra?Drovus

emilė | 09-16 08:36
Vat apie zacirką tai jau žinau, kas tai yra. Vaikystėje močiutė kaime virdavoNiam niam

VisadaValkata | 09-16 09:08

kazkodel | 09-17 15:43
Man zacirka nelabai, arba skanios neteko ragauti Drovus. Bet už tai močiutės virtos lazankos su spirgiais Niam niam
Kas dėl žodžio paliava, tai mūsuose vartojama kaip sinonimas betvarkei Nekaltas

VisadaValkata | 09-17 17:41
spirgai,arba net beveik viskas kas dažniau ar rečiau jais vadinam yra gėris. Ai, kaikurie dar ir valgisDrovus

kazkodel | 09-18 09:45
Šiandien mane užpuolus besotė, tai skaitau apie spirgius ir akyse stovi spirginta šoninė su keptu kiaušiniu ir pomidorieneNiam niam.

VisadaValkata | 09-19 08:14
o besotė daili ar nelabai? Ir ką ta Besotė su Kažkodėlčia iždarinėja?

kazkodel | 09-19 13:58
Nelabai daili Cha cha. Nežinau jos kėslų, bet ir kokie jie būtų Kažkodėl nepuolė kepti kiaušinienės Šypsena

VisadaValkata | 09-22 07:43
tai gerai, kad nepernelyg krasnavica

kazkodel | 09-22 08:10
Dar galėtų būti ir ne tokia įkyri

VisadaValkata | 09-22 08:28
kokia įkyri? Kaip uodė?

kazkodel | 09-22 13:14
Su uode dar galima susitarti, o su šita nelabai

VisadaValkata | 09-22 15:28
Udę galima pritvot, o šitos ne?

kazkodel | 09-22 17:26
Taigis taip išeina, kad lengviausias susitarimas su uode - jos pritvojimas Juokiasi. Nėra uodės, nėra problemos Juokiasi. Besotė pasišalino, suprato, kad aš labiau užsispyrusi, nei ji įkyri

VisadaValkata | 09-22 17:47
Taigi štai kaip. jei Uodė tik zyzia ir kunda, bet net nebando klausyt kas jajai sakoma, tai natiurlich - spreendimas vienas. aiškus kaip blynas.
Šiandien jokia Besotė Valkatai pietų nedavė.

kazkodel | 09-22 17:57
Kaip čia Valkata liko neprižiūrėtas? Nors, jei Valkatą tai paguos, Kažkodėl šiandien negavo anei pusryčių, anei pietų Drovus

VisadaValkata | 09-23 08:36
Valkatos tai neguodžia visiškai, nes nuo to valkatos sotumo jausmas nepakito.
O kažkodėlčia kūdijasi ar šiaip rankinuky šikoliado nebuvo?

kazkodel | 09-23 10:12
Hmm, kaip suprantu Valkatą labiau paguostų pietai.
Kažkodėl nesikūdija, jai nebuvo kada ir šokolado ji rankinuke nesinešiojaDrovus

VisadaValkata | 09-23 10:38
O tai kas dar gali paguost gurgiantį skrandį? Užuojauta ar solidarumas?
Ne. skrandį guodžia tik maitas. na, ir gėrimas, bet gėrima kogero labiau guodžia smegenas, ar bent tai kas iš jų liko

kazkodel | 09-23 12:28
Tiesa, gurgiančio skrandžio solidarumu ir užuojauta nepaguosi, ypač jei tas skrandis vyriškai gurgia.
Maistas ne visada guodžia skrandį Drovus, ypač jei jis supykęs dėl nuolatinio streso.

VisadaValkata | 09-23 13:02
dėl nuolatinio streso supykęs skrandis labai mielai draugauja su sriubomis ir su lašiniais

kazkodel | 09-23 13:20
Su sriubom truputį draugauja, o su lašiniais Ne. O šiaip geriausia tai Stresą išprašyti, o tai jis tik bereikalingas balastas

VisadaValkata | 09-23 14:18
o tai kuom lašiniai netinka?

kazkodel | 09-23 14:25
Nežinau, kaip tais nelabai vilioja supykusį skrandį, jau geriau "pamiršti" iš vis pavalgyti Drovus

VisadaValkata | 09-23 14:54
o Jūs pabandykit. geriau sūdytais nei rūkytai, bet ir vendzyti tinka

kazkodel | 09-23 15:06
O kas yra vendzyti? Drovus Nežinau, kad jau sriuba skersai skrandžio išsidrėbusi, bijau, kad turėčiau porą dienų "poilsio"Drovus

VisadaValkata | 09-23 15:33
rūkyti

kazkodel | 09-23 16:12
Kiek naujų žodžių išmoksiu Drovus. Guli šaldytuve rūkytų lašinių paltis, bet atsidarau šaldytuvą, pasižiūriu ir palieku toliau juos ramiai gulėti Drovus.

VisadaValkata | 09-24 07:30
nesveika lašiniams šaldytuve ilgai gulėt. pasikviesk chebrytę, papjaustyk lašinuko, raugyto agurkėlio, palaistyk šnapsiuko ir viskas bus čiki.

kazkodel | 09-24 14:23
Matai, kai chebryte kviečiu, tai mažumėlę daugiau vaišių ruošiu - paskutinis viražas sunkiasvorio kalakuto kepimas. Tai lašiniams nelabai lieka vietos Drovus

VisadaValkata | 09-24 14:57
o tu pabandyk. nieko kito tik lašinukai, cibuliukas, degtinytė, duonytė ir šaltas šnapsiukas. pamatysi kaip suvejs

kazkodel | 09-25 09:43
Nemoku aš taip Drovus. Prie tų lašinių vis tiek atsirastų mišrainytė, o prie mišrainytės silkutė, o po silkutės būtinai koks karštas patiekalas... Rezultatas - lašiniams vietos nebelieka Juokiasi

VisadaValkata | 09-26 08:03
mokytis dą nevėlu

kazkodel | 09-26 15:28
Mokytis niekada nevėlu

VisadaValkata | 09-29 08:49
technologijų taip, o vat gyvenimo tai nežinau....

kazkodel | 09-29 11:49
Hmm, o man atrodo, kad gyvenimo mokomės visą gyvenimą Nekaltas

VisadaValkata | 09-29 12:52
o man atrodo, kad gyvenimo išlokstame smėlio dėžėje ar dar anksčiau o paskui gyvenimą tik žaidžiame. gal kartais ką patobulindani ar pablogindami.
na, kaip kokiam sporte. pagrindų išmoksti anksti, paskiau žaidi ir arba kiek tobulėji arba degraduoji. arba užmiegi ant Lauros, na, bet tai irgi gal nekas...

kazkodel | 09-29 16:15
Ar tobulėjimo procesas nėra mokymasis? Nekaltas

VisadaValkata | 10-06 14:03
manau, kad ne. manau, kad mokytis gali abėcėlės, daugybos lentelės, skaitymo, piešimo. O paskaiu jau prasideda išmoktų dalykų tobulinimas, kuris savo esme skiriasi nuo mokymosi.

kazkodel | 10-07 08:20
Čia iš kurios pusės pažvelgsi. Tobulinimasis ir mokymasis esme nelabai skiriasi. Jei išmoktu dalyku nesidomėsi ir nerinksi naujų žinių ir įgūdžių, tai nelabai tobulėsi. Sakyčiau tobulinimasis įeina į mokymosi sąvoką Nekaltas

VisadaValkata | 10-07 08:55
yra toks posakis - talento nepragersi, taip ir su išmokimu. Išmokęs šokti ar važiuoti dviračiua ar skaityti - kas benutiktų kasdieniško - visvien išmokimas bus galvoje. O tobulinimasis tai čia jau yra tiesiog palipimas ant aukštesnio laiptelio, kuris neretai vyksta nepriverstina, be tų patangų, kurais dedi besimokydamas - tiesiog kasdienybė šlifuojas tavo išmokimą kaip jūra kampuotą akmenį

kazkodel | 10-07 15:47
Gerai, jei tobulinimasis palimas laipteliu aukštyn, tai kaip šis procesas turi įvykti, jei esamos žinios nepapildomos naujomis?

VisadaValkata | 10-08 12:06
tai vadinama išmoktų dalykų tobulinimu. tam net rengiami specialistų tobulinimosi kursai

kazkodel | 10-09 14:50
Gerai, tada kas yra tobulinimas, kaip po tokis procesas?

VisadaValkata | 10-09 15:42
na, pvz. pastatai namą ir jo nebestatai, tik tobulini tai tą tai aną tvarkinėdamas.

kazkodel | 10-09 17:13
Bet, kad galėtum tvarkinėti reikia žinoti kaip tavrkinėti Nekaltas. O kaip tvarkinėti nevisada užtenka žinių, todėl ir ieškai kaip tvarkinėti ir kaip tobulinti, taigi kaip ir renki papildomas žinias esamoms.


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]


VisadaValkata

Blogiausias banginis

Apie
Dienoraščiai
Pradėtos temos klubuose

Veiksmai

Rašyti privačią žinutę
Įtraukti į adresų knygelę
Dienoraščio prenumerata
Klubų žinučių prenumerata
Į garbės pakylą
Ant gėdos stulpo
Kiti Banga.lt vartotojai

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Raudonos vėliavytės ir manipuliaciniai žaidimai

Prisijungę draugai

Visi draugai