Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Dienoraščiai

2014 Kovas


15
Norit žinoti kur dingo Malaizijos lėktuvas ? (13)

2014 Sausis


05
Reptilija Manyje (2)

2013 Gruodis


31
Apie plaukus... tai kas nuo mūsų slepiama (8)

2013 Spalis


27
Mes tik energetinė ferma (2)

2013 Rugpjūtis


30
10 priežasčių kodėl (ne)reikia eiti į mokyklą, gauti diplomą ir susirasti darbą (1)

21
Toks jausmas kad tai rūpi tik man vienam (3)

02
Slaptoji Doktrina... 2 variantas .. (2)

02
Šokiruojanti tiesa apie muziką (10)

Visi autoriaus dienoraščiai


Skaityti dienorat RSS formatu
Kas yra RSS ir kaip j skaityti?

Apie plaukus... tai kas nuo mūsų slepiama

Paskelbė: Argon, paskelbta 12-31 18:38, vizitų: 1938, komentarų: 8 .

Ši informacija apie plaukus buvo slepiama nuo Vietnamo karo laikų. Mūsų kultūra teigia, jog šukuosena – asmeninis pasirinkimas, šukuosenos stilius – tai mada ir/arba patogumas, ir tai, ką žmonės daro su savo plaukais, tiesiog kosmetinis klausimas.
Grįžtant prie Vietnamo karo laikotarpio, galima atrasti kitokį vaizdą, nuslėptą nuo daugelio žmonių. 90-ųjų pradžioje Salli (vardas pakeistas dėl konfidencialumo) ištekėjo už psichologo, kuris dirbo veteranų reikalų ministerijos ligoninėje. Jis dirbo su karo veteranais, turinčiais potrauminių stresinių sutrikimų. Dauguma iš jų tarnavo Vietname.
Salli pasakoja: "Aš puikiai prisimenu tą vakarą, kai vyras atėjo namo nešdamas rankose oficialios išvaizdos aplanką. Jame buvo šimtai puslapių valstybinių tyrimų.
Vyras buvo šokiruotas turiniu. Tai, ką jis perskaitė tuose dokumentuose, visiškai pakeitė jo gyvenimą. Nuo tos akimirkos mano konservatoriškas, besilaikantis viduriniųjų pažiūrų vyras pradėjo auginti plaukus ir barzdą ir daugiau niekada nesikirpo. Be to, veteranų reikalų ministerijos medicininis centras tai jam leido ir dar keletas konservatyvių darbuotojų vyrų pasekė jo pavyzdžiu.
Kai perskaičiau dokumentą, supratau, kodėl. Pasirodė, jog Vietnamo karo metu speciali karinio departamento kariuomenė siųsdavo slaptus agentus į Amerikos indėnų rezervacijas ieškoti talentingų skautų, tvirtų jaunų žmonių su negirdimo judėjimo per ribinę vietovę įgūdžiais. Jie specialiai ieškojo vyrų su išskirtiniais, beveik neįmanomais sekimo sugebėjimais.
Buvo pabrėžiama, kad tie kruopščiai atrinkti žmonės - tikri sekimo bei išgyvenimo ekspertai. Naujų rekrutų užverbavimui buvo naudojamos paprastai viliojančios ir gerai patikrintos frazės, tokiu būdu kai kurie indėnų medžiotojai pateko į skubią tarnybą. Tačiau po to, kai jie buvo užverbuoti, įvyko kai kas neįtikėtino. Tie talentai ir sugebėjimai, kuriuos jie turėjo rezervacijoje, paslaptingu būdu dingo ir naujokas po naujoko patirdavo visišką nesėkmę karinės užduoties metu elgdamiesi visai ne taip, kaip iš jų buvo tikimasi.
Nesėkmės priežasčių paieška valdžią atvedė iki brangių tyrimų su rekrutais, ir štai kas buvo pastebėta.
Į klausimą apie nesėkmę vyresni rekrutai visi kaip vienas atsakė, kad kai juos trumpai kareiviškai apkirpo, jie nebegalėjo daugiau "jausti" priešo, nebegalėjo naudotis "šeštu jausmu". Jie daugiau nebegalėjo pasitikėti savo "intuicija", negalėjo "skaityti" slaptų ženklų taip pat lengvai, kaip anksčiau, taip pat negalėjo pasiekti subtilios ekstrasensorinės informacijos.
Taigi, tyrimų institutas užverbavo dar indėnų medžiotojų, leido jiems pasilikti ilgus plaukus ir atliko tyrimus skirtingose srityse. Vėliau jie suskirstė vyrus, parodžiusius vienodus rezultatus visuose tyrimuose, į poras. Vienam vyrui poroje jie paliko ilgus plaukus, o kitą trumpai kareiviškai apkirpo. Tada jie abu vėl turėjo įveikti išbandymus. Vyrai ilgais plaukai vienas po kito parodė puikius rezultatus, o trumpaplaukiai neišlaikydavo patikrinimų, kuriuose anksčiau demonstravo puikius rezultatus.
Štai tipinių išbandymų pavyzdžiai:
Rekrutas miega miške. Apsiginklavęs "priešas" artinasi prie miegančiojo. Vyrai ilgais plaukais atsibusdavo nuo stipraus pavojaus jausmo ir pasitraukdavo dar iki to kaip priešas pasirodydavo ar galima buvo išgirsti kažkokius garsus, išduodančius priešo atėjimą.
Kitoje tyrimo versijoje ilgaplaukiai vyrai jautė artėjimą ir intuityviai jautė, kad priešas puls. Jie pasitikėjo "šeštu jausmu" ir nejudėdavo apsimesdami miegančiais. Tada staigiai griebdavo puolantįjį ir "užmušdavo" jį, kai tik "priešas" prisiartindavo pakankamai arti, kad galima būtų užpulti. Tuos pačiu rekrutus, po patikrinimo trumpai apkirpdavo ir jis nepereidavo nei vieno testo, kuriuos iki šiol lengvai įveikdavo.
Taigi, dokumente buvo skelbiama, kad visi indėnų medžiotojai neprivalo kirptis. Praktiškai buvo reikalaujama, kad medžiotojai liktų ilgais plaukais.
P.S. Kai kurie autoriaus pastebėjimai, kurie mane sudomino:
Mokslas nuolat atranda neįtikėtinus išgyvenimo sugebėjimus pas žmogų ir gyvūnus. Kiekviena kūno dalis turi savo griežtai paskirtą funkciją, skirtą išgyvenimui bei teisingam bendram kūno funkcionavimui. Kiekviena kūno dalis turi priežastį savo egzistavimui.
Plaukai – tai nervų sistemos pratęsimas, visiškai korektiška juos vadinti nervais kūno išorėje, tam tikrais aukšto išsivystymo "ūsiukais" ar "antenomis", kurie perduoda milžinišką svarbios informacijos kiekį į smegenų kamieną, limfinę sistemą, smegenų žievę.
Žmogaus plaukai, įskaitant augančius ant vyro veido, ne tik tiesiogiai aprūpina smegenis informacija, plaukai taip pat skleidžia energiją, jais smegenų išskiriama elektromagnetinė energija išspinduliuojama į aplinką. Tai buvo nustatyta pasitelkus Kirliano efektą, kai žmogų pirmiausia fotografavo ilgais plaukais, o vėliau po kirpimo. Kai plaukai pakirpti, signalų iš aplinkos priėmimas ir išsiuntimas smarkiai suprastėja.
Plaukų kirpimas įtakoja nesąmoningą santykį su aplinkos ir vietinių ekosistemų problemomis. Tai taip pat nulemia nejautrumą bet kokiuose santykiuose bei seksualinį nepasitenkinimą.
Kad išspręsti mūsų pasaulyje esančias problemas, pirmiausia reikia pripažinti, kad daugelis iš mūsų įsivaizdavimų apie realybę yra klaidingi. Gali nutikti taip, kad pagrindinė atsakymo dalis žiūri į mus iš veidrodžio kiekvieną rytą.
Kasdienėje buityje ir skubėjime mažai kas susimąsto, kam žmogui plaukai. O juk jie mums duoti ne šiaip dėl grožio. Pas žmogų su ilgais plaukais geriau veikia intuicija. Moteris ilgais plaukais išnešios kūdikį BE TOKSIKOZĖS.
Taigi, pagal "Dangaus ir žemės būties" knygą, Samsonas – senojo testamento herojus, kuris garsėjo nuopelnais kovose su priešais, turėjo ilgas kasas, suteikiančias jam ypatingą jėgą. Kai Samsonas sulaužė dievų įsakymą nesituokti ir pamilo Dalilą, jis, būdamas girtas, atskleidė jai paslaptį: "jeigu mane apkirptų, mane paliktų mano jėga". Klastinga mylimoji sulaukė, kol vyras užmigs, ir nukirpo nuo jo galvos septynias kasas. Samsonas tuoj pat nusilpo, tuo ir pasinaudojo priešai – jį apakino ir privertė dirbti malūne. Bet kai Samsono plaukai ataugo, jėgos sugrįžo pas jį ir jis sugriovė pastatą, kuriame buvo priešai.
Prisimenu savo draugės istoriją. Ji mokėsi puikiai, sportininkė, komjaunuolė, kasa iki juosmens. Ir štai prieš pat egzaminu ji sugalvojo pasidaryti madingą trumpą šukuoseną. Ir ką jūs manote? Egzaminus ji išlaikė labai blogai. Tiesiog ji nesugebėjo prisiminti nieko, ką dar vakar puikiai mokėjo. Ji nusikirpo savo atmintį.
Todėl dažnai žmogui, išgyvenusiam didelį skausmą, pataria apsikirpti.
Ir dėl tos pačios priežasties jokiu būdu NEGALIMA kirpti mažų vaikų. Yra toks įsitikinimas, kad vaiką būtinai reikia apkirpti plikai suėjus metams. Taigi aš jus galiu pasakyti kad tai didžiausia kvailystė. Vaikas aktyviai pažįsta pasaulį, kiekvieną sekundę mokosi gyvenimo, o jūs tiesiog imate ir nukerpate jam visą atmintį. Jis pradeda mokytis iš naujo. Pradeda atsilikti vystymesi.
Kodėl mergaitės, kaip taisyklė, vystosi greičiau? Todėl kas jų, kaip taisyklė, neapkerpa. Įrodyta, kad vaikai, kuriems nekirpo plaukų, vystosi daug greičiau.
Dievo Svorogo įsakymai skelbia: "Nekirpkite savo plaukų rudų, plaukų skirtingų, taip pat pražilusių, kitaip Dievo Išminties nepasieksite ir sveikatą prarasite."
Visi mes žinome, kad senovėje nekirpo plaukų. Moteris nukirptais plaukais buvo laikoma pažeminta, beje visose tautose. Net vyrai nesikirpo plaukų.
Kai kuriose tautose buvo priimta pakirpti vyrų plaukus, tačiau pastebėkite, plaukai vis viena buvo tikrai ne trumpi.
Plaukų jokiu būdu negalima dažyti. Visi mes mokėmės fiziką mokykloje. Daiktų spalva atsiranda pagrinde dėl bangų sugėrimo proceso. Raudonas indas atrodo raudonas todėl, kad jis sugeria visas likusias spektro spalvas ir atspindi tik raudoną. Kai mes sakome: "šis puodelis raudonas", tai mes iš tiesų turime omenyje, kad puodelio paviršiaus molekulinė sudėtis tokia, kad jis sugeria visus kitus spindulius, išskyrus raudoną.
Taigi, jūsų plaukai turi tam tikrą spalvą, kaip mes žinome, grynos spalvos neegzistuoja, plaukų atspalviai įvairūs bei labai sudėtingi. Taigi, plaukai sugeria energijos srautus su tam tikru bangos ilgiu. Ir būtent tą energiją, kuri būtina jūsų organizmui. Kas vyksta, kai jūs dažote plaukus? Jūsų organizmas gauna jums svetimą energiją.
Ir koks rezultatas? Teisingai, liga. Taigi, moterys, šimtą kartų pagalvokite, ar verta dažyti žilus plaukus, ar jie iš tiesų taip jau gadina jūsų grožį? Beje, prancūzės, kurios laikomos stiliaus ir skonio idealu, niekada nedažydavo žilų plaukų. O jūs žinote, kad vidutinis moters plaukų ilgis – iki sėdmenų? O normalus, toks, kokio užtenka aprūpinti ją būtinu energijos kiekiu – iki kelių?
Moteris ilgais plaukais turi tokią galingą energetiką, kad gali sukurti apsauginį lauką dėl savo mylimo vyro, apginti jį savo energija nuo bet kokių bėdų. Beje, vyras gauna apsauga iš savo žmonos, kai šukuoja jai plaukus.
Pas slavus buvo tokia tradicija. Išsileisti plaukus moteris galėjo tik namie arba gamtoje. Dėl tos pačios priežasties, kad palaidi plaukai (o juo labiau kirpti) sugeria visą neigiamą energiją. Taip pat ir gašlias vyrų mintis. Įsivaizduokite mergaitę, kuri visą vaikystę vaikšto trumpai apkirpta. Ir kodėl visi nustemba, kai ji užauga ir nueina prastais keliais. O jūs įsivaizduokite, kiek visokių ištvirkimų ji sugėrė per visą savo gyvenimą, tai ko gi stebėtis.
Mergaitėms pindavo kasą, ji buvo gulėjo išilgai stuburo ir skaitėsi, jog visos šviesios Visatos jėgos per plaukus patenka į stuburą ir užpildo mergaitės kūną, Sielą ir Dvasią ypatinga gyvybine jėga, paruošdamos ją būsimai Šventai motinystės misijai. Ji simbolizavo apsijungimą gyvybinių jėgų pasaulių Javi, Navi ir Pravi. Ištekėjusi moteris, pynėsi dvi kasas, kad gautų energiją dėl savęs ir dėl savo būsimo vaiko. Kad kasos netrukdytų dirbti, jas susukdavo į kuodą ar paslėpdavo po skara.
Beje, plaukai ant žmogaus kūno atlieka tą pačią funkciją, kaip ir ant galvos. Todėl darydamos taip vadinamą depiliaciją moterys netenka papildomo energijos srauto, kuris maitina konkrečias čiakras.
Europoje plaukų kirpimą pirmas organizavo Romos imperatorius Neronas, kuris įsakė apkirpti visus užsieniečių legionus plikai. Kai konsulas, vadovaujantis užsieniečių legionui, paklausė imperatoriaus Nerono, kodėl tai yra būtina, jis atsakė: "Aš nenoriu, kad jie mąstytų, man užtenka, kad jie vykdytų mano įsakymus ir nurodymus."
O Rusijos žemėse plaukų kirpimas pradėtas praktikuoti tik su krikščionybės atsiradimu. Niekas dabar nesugebės paaiškinti, kam ir dėl ko jie kirpo savo tikėjimo pasekėjus ir savo šventikus, jeigu net Biblijoje rašoma apie Samsoną, kuris niekada nesikirpo ir buvo stiprus ir neįveikiamas iki tol, kol jį apkirpo. (Teisėjų knyga, 17 skyrius, 17-19 posmai).
Perėjimą prie vyrų kirpimo XVIII amžiaus pradžioje įtvirtino imperatoriaus Petro I įsakymas "skusti barzdas ir nešioti vokiškus rūbus", kadangi pas Petrą neaugo barzda ir jis dėl to labai kompleksavo. Taigi sprendimas buvo surastas – barzdų turi netekti ir visi likusieji.
ILGI PLAUKAI, pasak mūsų protėvių – IŠMINTIS.
Jūs niekada nesusimąstydavote, kodėl armijoje būtinai SKUTA PLIKAI, kodėl visi tikina, kad vaikams iki metų REIKIA NUKIRPTI pirmus plaukus, kodėl cerkvėse moterys PRIVALO UŽSIRIŠTI SKARĄ ant galvos? Ir, galų gale, kodėl indėnai nuiminėdavo skalpus?
Plaukai žmogui suteikia PSICHINĘ JĖGĄ, kuri reikalinga, pavyzdžiui, mąstymui ir suvokimui, ji duoda žmogui tuos sugebėjimus, kuriuos vadina magiškais. KUO ILGESNI PLAUKIA, tuo daugiau galios žmogus gauna. Todėl vyras Rusijoje nešiojo pailgintas šukuosenas, o raganos (ragana, kas nežino, yra reginti motina, o ne sena pikta boba) ilgus plaukus. Praktiškai visuose dažuose yra stipraus poveikio cheminės medžiagos, kurios naikina plaukų struktūrą ir jie tampa negyvais, nustoja atlikti savo energijos kaupimo funkciją.
Plaukai išties yra energijos laidininkai, bet kad galėtų atlikti šią funkciją, jų ilgis turi būti ne mažiau 7cm.
Rusijoje nešiojo ilgas kasas ne šiaip sau – kasa, esanti išilgai stuburo, buvo galinga apsauga (dabar mes žinome, kad išilgai stuburo yra pagrindinės čakros). Bet koks PYNIMAS apsaugojo nuo blogio ir tamsiųjų jėgų.
TUOS, KURIE SKUSTI, VALDYTI LENGVIAU. Taip pažeidžiamas ryšys su protėviais ir laisvas mąstymas, užtemdomas suvokimas.
Šio srauto stiprumas priklauso nuo plaukų ilgio: pirmame plauko augimo etape kuo plaukas ilgesnis, tuo srautas stipresnis, ir taip vyksta tol, kol plaukas pasiekia 10-15cm ilgį, po to srovė stabilizuojasi ir tolesnio plaukų augimo etape (maždaug 20-40cm) palaipsniui krenta iki nulio. Verta pažymėti, kas toks procesas pastebimas pas žmones su sveika, tai yra pakankamai išreikšta energetika, o pas žmones su nusilpusia gyvybine energija galima iš viso nerasti jokio srauto.
Ilgi plaukai gerai saugo savyje energiją ir neeikvoja jos veltui. Jie tampa papildoma energetine apsauga ir dar sustiprina žmogaus intuicijos jautrumą. Energetikai jautrus žmogus gana aiškiai įsitikina apsaugine plaukų galia: esant nepalankiems energetiniams poveikiams (kurių aplinkui nemažai – nuo nepalankių jaunaties dienų iki tam tikrų religinių švenčių ar dar kažin ko) ilgi plaukai pradeda žmogų erzinti, jie tampa kažkokias energetiškai tamsiais, purvinais, norisi jų atsikratyti; tačiau tai jie prisiima sau negatyvą iš išorės, jeigu jų, ilgų plaukų, nebūtų, tai visa šita tamsa ir purvas būtų žmogaus galvoje ir iššauktų jame, žinoma, ne pačias geriausias psichines būsenas.
Dėl kažkokio minimalaus energetinio srauto likusio ilguose plaukuose, tas negatyvas vėliau išstumiamas iš plaukų. Energetinis plaukų valymas – paprasčiausias šukavimas.
Tuo, kad plaukai yra žmogaus asmeninės energijos akumuliatoriai, daugelis moterų įsitikina po šukuosenos pakeitimo iš ilgų plaukų į trumpus. Iš karto po ilgų plauk nukirpimo atsiranda prašviesėjimo, energetinio tonuso pakilimo būsena, tampa lengva ir malonu, todėl atrodo, kad taip pasidarė dėl to, kad atsikratoma nereikalingų plaukų, tačiau iš tiesų tai vyksta dėl to, kad išsilaisvino energija, kuri buvo susikaupusi ilguose plaukuose ir dabar ji iššvaistoma į trumpalaikį savijautos pakilimą.
O tuo, kad plaukai apskritai yra energijos laidininkai, daugelis žmonių įsitikina netikėto pavojaus ar paprasto išgąsčio atveju. Tą akimirką plaukai atsistoja. Va todėl jie ir atsistoja – per juos įvyksta staigus energetinis išmetimas, kuris suvaidina apsauginę rolę, ir būtent einanti per juos energija juos pakelia. Šis efektas panašus elektros efektui.
Pas vyrus ne mažiau reikšminga yra barzdos ir ūsų energetika. Daugelis praktikoje pastebėjo, kad jų energetika įtakoja intuicijos pakilimą ir ypač reikšmingi šioje srityje yra ūsai. Ir daugelis dalykų parodo, kad tai yra ne vienintelė ūsų ir barzdos funkcija.
Atsižvelgdami į plaukų energetikos ypatybes, arijai formavo tam tikrų tipų šukuosenas, ir šios šukuosenos buvo skirtingos kiekvienai kastai. Brachmanai, priklausantys šventikų kastai, plaukų iš viso nekirpo, tai jiems buvo neleidžiama, kadangi sumažindavo tam tikram laikotarpiui galimybę susisiekti su dvasinėmis materijomis.

Badas | 12-31 18:50
Patikesiu tik tuomet, kai visi jav specnazo kariai bus apzele ir barzdoti.

jurgis | 12-31 20:45
hah, o as net tuomet nepatikesiu. as ka, kretinas? ku ku? dvasios, energijos, dievas svorogas isakineja, samsonas zydu legendose-pasakose-beprotybese, keistos sasajos ilgu plauku ir pusprotizmo. as tau taip sakysiu-nedurnink zmogaus ir nebus jis durnius nei su trumpais plaukais, nei plikas. o plauku paprasta funkcija, mano asmeniskai atrasta ir pastebeta-pvz pazastys, megatama jas skusti, tai stai, kai ten yra plauku-oda toje vietoje nesunta, o kai nera-sunta. plaukai neleidzia odai susiglausti ir padidina oro pratekejima. ant galvos nezinau kodel ju tiek daug-gal silumai palaikyti. taciau, galima atsargiai sutikti, jog plaukai (kaip pas katina usai ar vibrises) turi ir kita paskirti, kaip antai jautriau jausti aplinkos vibracijas. o ten psakos apie sestus jausmus ar super puper intuicijas-slykstus melas ir ismislas. nes kas yra sestas jausmas? nera tokio. jurgis zino 5 : rega, klausa, uosle, skonis, lietimas. viskas. o intuicija-pasiziurekit zodyna vietoje naudoje tarptautinius skolinius. intuicija-visu pojuciu ir patirciu (vykusiu praeity) visuma. tad remtis intuicija-remtis atsiminimais, kurie fragmentais iskyla galvoje ir igalina mus nuspeti kaip bus, izvelgti ir rinktis kaip elgtis. nes zmogus be patirties NEGALI tureti ir intuicijos. nera duomenu intuicijai-patirciu visumai.zodziu ilgas traispnis, bet tokia pusiau pasaka, pusiau tikra, nei penki nei desimt, labiau susuka smegenis, jei jas istiesina ir dalykus sustato i vietas. va ir badui-ispudzio nepadare, nes labiau panasu i balta lietuviska misraine, vinigreta, krabu salotas Šypsena nei konrkecia zinia su PRASME ir APIBREZIMAIS.

Linas_Medelis | 01-01 11:22
sutinku, kad plaukai tai ir funkcionalus dalykas, ne tik siaip. Kiek pamenu is psichologijos studiju, tai per moters plaukus persiduoda tas kokis tai hormonas, kuris aktyvuoja vyrus. T.y. ieskanti partnerio patele buna palaidais plaukais.

Bet as nebuviau linkes ju suabsoliutinti i viena puse. Man yra buve ne viena satvejis, kai ilgus plaukus nusireziu plikai ir tai mano egzaminams itakos neturi.

beje, dar viena sitartinas faktas yra apie emrgaiciu greitesni vystimasi. Taip, mergaites vystosi greiciau, bet veliau berniukai jas aplenkia. Ir cia iskyla klausimas, kodel berniukai jas aplenkia net ir tada kai mergaites islieka su ilgais plaukais,o berniukai ju neatsiaugina? arba kodel kai kuriuos trumpaplaukes mergaites vistiek vystosi greiciau nei ilgalplaukiai berniukai?

Faktas, kad mes realybes vapse beveik nesuprantame, bet nemanau, kad tiek daug reiketu suversti visko ant vieno faktoriaus t.y. plauku, kad neva jie atlieka isskirtini vaidmeni. Pati intuicija yra en elementu koegzistavimo rezultatas. Beje, manau nereiketu ziureti tik zmogiskomis akimis, tai kad zmogus be plauku, tai nereiskia, kad jo laukas baigiasi ties nukirpta galva

Apie 'visa senove' ir t.t. na cia kazin kazin, nes stai budistai ramiausiai skusdavosi galvas ir tai jiems nemaise ir nemaiso buti ivairiapusiskai tobulesnems uz daugeli abieju lyciu ilgaplaukiu

ir bado argumenas atrodo labai teisingas. Jei jav tai supranta, kodel ju spec kariai be plauku?

biski krastutinai parasyta, neva plaukai panaceja nuo visu bedu, bet siai dekui uz idomia minti. siaip istiesu tie plaukai lieka nereiksminga stiliaus dalimi. reiks pasidometi.

beje, is kur tu sia info imi

Argon | 01-05 21:02
Iš kiekvienos informacijos reikia pasiimti dalį kuri mums tinka ir yra priimtina. . . Ką aš iš čia pasiėmiau, tai, kad kariuomenėje skutami plaukai tam, kad žmones būtų lengviau valdyti ir kad jie kuo mažiau mastytų ... beje tai žinau jau gana senokai . Dėl to Badas ir yra neteisus. Amerikoje karių mąstymas taip pat yra nepageidautinas. Kariškiams reikalingi nemąstantys ir tik įsakymus vykdantys robotai.

Argon | 01-05 21:03

arct | 01-12 01:41
O tai kodel tada tibeto vienuoliai kurie laikomi dvasingiausi pasaulyje yra pliki? Šypsena

Argon | 01-31 14:57
Todėl kad dvasingumo pas juos ir su žiburių nerasi... Mums tik taip sako kad dvasingiausia pasaulyje.... bullshit

KJT | 05-05 18:26
Visko neskaiciau, nes nera teisinga (100 proc.). Plaukuose kaupiasi ir negatyvas, negatyvios programos, todel kartas nuo karto tiesiog norisi juos nusikirpti (ir nusikerpi..o po to vel augini Šypsena, gal vyriskai giminei to nesijaucia nes jie ir taip juos kerpa ir kerpa..
Na gal yra kt budu kaip ta teigiama energija pritraukti Šypsena (ne tik per plaukus)


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt


Argon

Patyręs gerietis

Apie
Dienoraščiai
Pradėtos temos klubuose

Veiksmai

Rašyti privačią žinutę
Įtraukti į adresų knygelę
Dienoraščio prenumerata
Klubų žinučių prenumerata
Į garbės pakylą
Ant gėdos stulpo
Kiti Banga.lt vartotojai

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Apie plaukus... tai kas nuo mūsų slepiama

Prisijungę draugai

Visi draugai