Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Dienoraščiai

2014 Kovas


15
Norit žinoti kur dingo Malaizijos lėktuvas ? (13)

2014 Sausis


05
Reptilija Manyje (2)

2013 Gruodis


31
Apie plaukus... tai kas nuo mūsų slepiama (8)

2013 Spalis


27
Mes tik energetinė ferma (2)

2013 Rugpjūtis


30
10 priežasčių kodėl (ne)reikia eiti į mokyklą, gauti diplomą ir susirasti darbą (1)

21
Toks jausmas kad tai rūpi tik man vienam (3)

02
Slaptoji Doktrina... 2 variantas .. (2)

02
Šokiruojanti tiesa apie muziką (10)

Visi autoriaus dienoraščiai


Skaityti dienorat RSS formatu
Kas yra RSS ir kaip j skaityti?

Mes tik energetinė ferma

Paskelbė: Argon, paskelbta 10-27 07:45, vizitų: 621, komentarų: 2 .

Nors jau buvo bet pražuvo, dedu tekstą dar kartą...
.......................


Mes tik energetinė ferma


Taip kaip mes auginame grūdines kultūras ir gyvulius, kad panaudotume tai maistui, taip pat ir negatyvios jėgos augina žmones tam, kad gautų dvasinės energijos ir biologinių dalių. Jiems mes ne daugiau nei galvijai, kuriuos jie naudoja savo nuožiūra. Jie pastoviai keliauja per galaktikas kurdami arba užgrobdami civilizacijas, kurias vėliau naudoja kaip natūralius resursus. Žemė – tai jų energetinė ferma, per kurią ateiviai ir demoniškos jėgos siurbia žmonių gyvybinę energiją.
Begalybė civilizacijų gyvena šioje galaktikoje ir daugelis iš jų milijonais metų senesnės už mus. Labiau išsivysčiusios gyvybės formos pastoviai lanko ir lankė Žemę visais laikais, ir kai kurios iš jų atsakingos už žmogaus atsiradimą tiek Žemėje, tiek ir kitose tinkamose gyvenimui planetose. Tai reiškia, kad pati žmonija užgimė netgi ne Žemėje, taip kad formaliai mes visi ateiviai, nors ir gyvename čia taip ilgai, kad laikome planetą savo gimtąja.
Visokiausi ateiviai gyvena šioje planetoje. Jie gyvena bazėse ir miestuose, kurie paslėpti giliai po žeme, taip pat po vandeniu ir kalnuose. Jie susisiekia nematomais erdvėlaiviais, požeminiais tuneliais ir laiko-erdvės portalais.

Šiuo metu Žemėje yra sukurta speciali Kontroliavimo Sistema, kuri reguliuoja ir kontroliuoja kiekvieną žmogiškojo egzistavimo aspektą. Sistema stebi kiekvieną ir stengiasi užbėgti už akių kiekvienam bandymui ją aptikti ar destabilizuoti. Ji griežtai nutaikyta į tuos žmones, kurie dalinasi žiniomis, stengiasi padėti kitiems pamatyti vykstančių apgavysčių lygį ir grąžinti atimtas jėgas. Visos sistemos gijos eina iš energetinės fermos, kuri kultivuoja žmonių neišmanymą ir sukelia jiems kančias, kad sugeneruoti kuo daugiau negatyvių energijų.
Be šios Kontrolės Sistemos, surinkti tokį energijų derlių, jiems niekaip nepavyktų. Čia, kaip pieno fermoje, kuo geriau organizuotas darbas, kuo daugiau prižiūrėtojų, kuo efektyviau dirba melžimo įranga, tuo didesnis pelnas.
Peržiūrėkime dar kelias priežastis kodėl negatyvūs ateiviai čia lankosi. Jau minėjau, kad žmones jie laiko natūraliais resursais, kuriuos galima ir reikia eksploatuoti. Dar juos domina mūsų genetika, mūsų žinios, sugebėjimai ir jėga, nors visą tai kol kas nuo mūsų akylai slepiama. Taip pat tikras lobis yra mūsų planetos naudingosios iškasenos ir strategiškai labai gera vieta stiprinant savo karinę ir politinę galią galaktikoje.
Pagal dvasinius ir galaktikos įstatymus, tiems ateiviams būtina, kad mes savanoriškai atiduotume save ir savo planetą, jų valdymui. Jeigu mes atsisakytume, jiems tektų panaudoti jėgą, o tada pas kitas nežemiškas rases atsirastų teisė įsikišti į konfliktą ir priversti juos gerbti įstatymus. Bet jeigu mes savo valia pasirenkame vergovę, tada kitos civilizacijos į mūsų reikalus įsikišti neturi teisės.
Nuo neatmenamų laikų negatyvūs ateiviai mumis manipuliuoja ir apgaulės būdu verčia atsisakyti savo laisvos valios. Kad tai galėtų veikti, jie turi laikytis tik vienos sąlygos: kad žmonės galėtų patys savarankiškai išgyventi, ir būtų pakankamai išsivystę, kad galėtų pavergti patys save, savanoriškai prisijungdami prie blogio imperijos.
Paskutiniu metu atsirado technologijos leidžiančios stebėti ir kontroliuoti visus ir kiekvieną. Kariai gali smogti bet kuriai pasaulio vietai, o tautos kurios atsisakytų dalyvauti visame tame, būtų užpultos arba jas smaugtų ekonominėmis sankcijomis, tol kol jos būtų priverstos kapituliuoti. Dėl tos priežasties dabar yra pats tinkamiausias momentas, kad negatyvūs ateiviai pradėtų savo baigiamąją fazę visiškam planetos užgrobimui. Jeigu jiems tai pavyktų, jie įgautų dar daugiau valdžios ir turėtų dar daugiau resursų, kad įvesti negatyvias kontrolės sistemas ir kituose pasauliuose, ir tokiu būdu jų energetinės fermos plotas dar padidėtų.
Baigiamoji, šios grandiozinės apgaulės suplanuota stadija yra ta, kad mes turėtume priimti ateivius kaip savo išgelbėtojus, kurie atvestų mus į naują taikos ir klestėjimo amžių. Žinoma tikslas labai pageidautinas, bet priemonės ir būdai kuriais jie tai siektų įgyvendinti, ir vėl būtų apgaulingi ir galu gale atvestų prie visiškai atvirkštinių rezultatų. Tos pačios jėgos, kurios paslapčia vedė žmonija prie gamtą teršiančių technologijų naudojimo, tie patys, kurie nurodinėjo pasaulio elitai pradėti pasaulinius karus, tie kurie skirdavo statytinius į mūsų vyriausybes ir tie patys kurie sukūrė barbariškas religines sistemas atsakingas už milijonų žmonių nužudymą ir persekiojimą, tos pačios jėgos pasiūlys išeiti iš problemų, kurias patys ir sukūrė, su sąlyga, kad mes, savo noru, atiduosime planetos valdymą į jų rankas. O kad mes kuo labiau prie to priartėtume, žemiškoji elita paskutiniu metu įgyvendino seriją šoką sukeliančių teroristinių išpuolių, sukėlė badą, epidemijas, finansines krizes, beprotiškus karus ir energetines katastrofas. Visa tai padaryta tam, kad patvirtinti ateivių teiginį, kad Žemės vyriausybės nesugeba valdyti, kad jos korumpuotos, kad joms neužtenka dvasingumo ir tų žinių, kurias turi ateiviai ir, kad tik ateiviai žino kaip ir turi galimybes išvesti mus iš tos situacijos. Jie pasakys, kad žmonija užteršė aplinką ir, kad tik priėmę ateivių technologijas mes galėsime išgelbėti ir atstatyti planetą. Jie apipils mus medicinos ir technologijų stebuklais ir netgi pasakys, kad jie yra "geri vyrukai" su kuriais mums reikia bendradarbiauti, kad išvyti iš planetos tuos blogus ateivius, o jei mes atsisakysime, tai atseit tie blogieji užkariaus mus ir pavergs. Nors ne paslaptis, kad tie patys negatyvūs ateiviai vaidins ir gerus ir blogus.
Turint omeny karus, korumpuotas vyriausybes, aplinkos užterštumą ir žmonių kančias, kas gi nepriimtų tokios pagalbos ? Gal tik tie, kurie sugebės suprasti, kad visa tai skamba per daug gražiai, kad būtų tiesa. Tik tie, kurie pajus, kad visame tame yra kažkas labai negero. Visi kiti bus taip užliūliuoti kontakto su ateiviais, kad jau nesugebės sveikai mąstyti. Tų pažadų, apie epinius pasikeitimus įtaka, bus tokia didžiulė, kad žmonės niekaip neįžiūrės po jais slypinčios apgaulės. Žmonės beviltiškai siekia, kad tos kančios greičiau pasibaigtų, bet tas jų padėties beviltiškumas privers juos pasirinkti ne tai kas jiems geriausia. Panašiai, kaip paskendus laivui, likę gyvi, iš nevilties pradeda gerti jūros vandeni, akimirką jie jaučiasi geriau, o paskui miršta nuo per didelio druskos kiekio organizme.
Kokia ateitis mūsų laukia, jeigu ateivių planą pavyks įgyvendinti? Pradžioje žmonės džiaugsis taika ir laimingu gyvenimu. Visus, kurie tam priešinsis, paskelbs žmonijos priešais, teroristais ir rasistais, kad jie veikia iš neapykantos ateiviam ir kursto rasinę nesantaiką, kad jie nori sabotuoti taiką ir ramybę. Jie bus persekiojami vardan naujo "karo su terorizmu", tam bus pasitelktos naujausios sekimo technologijos ir bus sukurti būriai gaudyti kitaip mąstančius, kurie bus uždaromi sulaikymo centruose, kuriuose jiems paprasčiausiai "išplaus smegenis". Vyriausybės jau pilnai tam pasiruošusios. Į naujas technologijas ir sulaikymo centrus (FEMA Camps) įdėti milžiniški pinigai. Sukurti psichotroniniai ginklai galintys daryti poveikį didelėms žmonių grupėms. Viskas paruošta tam, kad milijonus būtų galima izoliuoti, tardyti, plauti smegenis, o reikalui esant ir dar blogiau.
Po truputi visuomenės gyvenimas bus transformuotas panaudojant ateivių technologijas, tokias kaip antigravitaciniai varikliai, generatoriai gaminantys nemokamą energiją, visų ligų, tame tarpe ir vėžio išgyvendinimas, smegenų veiklos sustiprinimas kompiuterių pagalba ir žmonių DNR kryžminimas su ateiviais, kad išvesti naują rasę, kuri bus mažiau emocionali o labiau intelektuali. Religiją pakeis į dvasingumą, vienybę ir atsidavimą kažkokiam Dieviškam planui, kurį ateiviai patys ir sugalvojo.
Žmonės taps priklausomi nuo naujų technologijų. Jų žmogiškosios dvasinės jėgos ir sugebėjimas patiems mastyti, atrofuosis. Ateivių dvasingumas bus paremtas tuo, kad dar labiau išgyvendinti žmonių laisvą valią, programuojant juos aklam paklusnumui ir silpninant jų gebėjimą matyti tiesą ir pastebėti apgaulę, o genetinės manipuliacijos pavers žmonių rasę dar geresniais tarnais ir vergais. Nes tikrai svarbūs sugebėjimai, tokie kaip laisva valia, emocijos, sugebėjimas atskirti tiesą, vidinis suvokimas vis silpnės.
Galu gale žmonija taps protiškai pavergta, dvasiškai deformuota, genetiškai iškraipyta vergų rase. Taps vergais, kurie bus pilnai pasiruošę tam, kad juos panaudoti užkariaujant kitus pasaulius. Panašus scenarijus nekartą įgyvendintas kitur ir kai kurie kitų pasaulių gyventojai dabar randasi mūsų planetoje kaip užkariautojai ir daro tą patį su mumis.jurgis | 10-27 09:11
grazi pasaka. skamba netikroviskai.

man labiau idomu autoryste. duok autoriu. butu neblogai atrasti, kiek zmoniu jis subures i komanda ir kiek kainuoja bilietai i jo lekcijas. pagauni kampa?

jurgis | 12-31 20:53
o siandien pagalvojau-pats tu energetine ferma Šypsena uzsivadina zmones kaip netingi, apvardziuoja (pvz ir as nevengiu girtuoklius, pusprocius, py.derus ir kitus nestabilius vadinti zombiais) ir ka? as labiau stebiu nusikaltelius (pvz zydus) kurie prastumineja visokiu spalvu projektus visame pasaulyje, stebiu pinigu srautu sukeliamas krizes...kuo cia detos energetines fermos? ar tik nekvepia 'samokslu'-nukreipti zmogu (eilini karta) nuo tiesos i mela nr.1 ir mela nr.2. kad blaskytusi jis tuose meluose ir niekad neiseistu i tiesos finiso tiesiaja? pagal kieno duda soki, argon? durnini zmogu, ar suteiki jam ziniu? jei nori suteikti ziniu, tai duok jas ir varyk juos pasitikrinti!!! o jei durnini, tai jo, uztenka pasaka pasekti ir sakyti-tikekit!!! dvelkia zombio reikalu.


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt


Argon

Patyręs gerietis

Apie
Dienoraščiai
Pradėtos temos klubuose

Veiksmai

Rašyti privačią žinutę
Įtraukti į adresų knygelę
Dienoraščio prenumerata
Klubų žinučių prenumerata
Į garbės pakylą
Ant gėdos stulpo
Kiti Banga.lt vartotojai

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Mes tik energetinė ferma

Prisijungę draugai

Visi draugai