Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Dienoraščiai

2014 Kovas


15
Norit žinoti kur dingo Malaizijos lėktuvas ? (13)

2014 Sausis


05
Reptilija Manyje (2)

2013 Gruodis


31
Apie plaukus... tai kas nuo mūsų slepiama (8)

2013 Spalis


27
Mes tik energetinė ferma (2)

2013 Rugpjūtis


30
10 priežasčių kodėl (ne)reikia eiti į mokyklą, gauti diplomą ir susirasti darbą (1)

21
Toks jausmas kad tai rūpi tik man vienam (3)

02
Slaptoji Doktrina... 2 variantas .. (2)

02
Šokiruojanti tiesa apie muziką (10)

Visi autoriaus dienoraščiai


Skaityti dienorat RSS formatu
Kas yra RSS ir kaip j skaityti?

Toks jausmas kad tai rūpi tik man vienam

Paskelbė: Argon, paskelbta 08-21 16:41, vizitų: 516, komentarų: 3 .

Žmonių įsikūnijimo Žemėje tikslas, praėjus tam tikras pamokas judėti į kitus pasaulius. Žemė tik tranzitinė planeta ir joje nėra numatyto galutinio taško evoliucijoje. Pabuvus čia, judėti į kitas aukštesnio lygio planetas yra žmonių gyvenimo esmė, kuri buvo prarasta dėl tamsiųjų jėgų įsikišimo ir manipuliacijų. Tamsos jėgos sugalvojo Žemėje padaryti užstrigimą, tam tikrus spąstus žmonių sieloms. Tas varginantis įkalinimas ir begaliniai įsikūnijimai fiziniame plane yra tamsiųjų tikslas, kuris padeda jiems egzistuoti parazituojant kitų sąskaita.
Tas užstrigimas sukurtas prieš kelis tūkstančius metų ir yra priežastis kodėl planeta eina link demografinio sprogimo. Dabar tamsos jėgos norėtų išžudyti didžiąją dalį žemiečių tam, kad surinkti kuo daugiau gyvybinės energijos reikalingos jų vampiriškiems tikslams o taip pat, kad išlaikyti planetą energetiniame dugne. Tam ir kuriamos visos politinės ir ekonominės sąlygos ir vykdomi siaubingi eksperimentai su gamta ir planeta.
Atėjo laikas žmonėms išreikšti ketinimą sulaukti Šviesių permainų. Reikia sustabdyti psichinės energijos, kuri aprūpina tamsiuosius viskuo ko jiems reikia nutekėjimą.
Pirmiausiai ką reikia padaryti tai nustoti dalyvauti bet kokiame kraujo praliejime. Nustoti imti kreditus JŲ bankuose. Reikia nustoti vartoti JŲ korporacijų gaminamą produkciją. Reikia atsisakyti JŲ televizijų laidų. Ir svarbiausia reikia nustoti vaikščioti ir žiūrėti JŲ sporto renginius, kur vyksta masinis žmonių, ypatingai jaunimo, zombinimas. Reikia nustoti maitinti juos savo psichine energija.
Atsisukite veidu į Saulę ir kreipkitės į Šviesos Jėgas. Sąmoningai paprašykite jų pagalbos, net jei jums atrodo kad niekas jūsų negirdi.
Šviesos Jėgoms reikalingas laisvas pasirinkimas, o tai reiškia kad jos negali jums padėti jei nepaprašysite. Tam nereikia jokių ritualų. Tiesiog pasisukite į Saulę ir pasakykite: Šviesos Jėgos, padėkite mums Žemėje. Suteikite mums jėgų išeiti iš tamsos, neišmanymo ir baimės. Ir viskas. Daugiau nieko nereikia. Vienas toks poelgis suteiks Šviesos Jėgoms galimybę įvykdyti postūmį reikalingą pakeisti sistemai ir kardinaliai pakeisti jūsų gyvenimus.VisadaValkata | 08-21 16:47
duok ir man to dūmo užtraukt

Karlita | 08-22 22:49
Nustoti imti kreditus JŲ bankuose. Reikia nustoti vartoti JŲ korporacijų gaminamą produkciją. Reikia atsisakyti JŲ televizijų laidų. Ir svarbiausia reikia nustoti vaikščioti ir žiūrėti JŲ sporto renginius, kur vyksta masinis žmonių, ypatingai jaunimo, zombinimas.

senai tai padariau, ir net dar daugiau.

jurgis | 10-27 08:43
apie sviesos jegas ir ju neigaluma mums padeti-skamba itartinai.
kaip bandyma - eksperimenta atlikti galima, bet bijau veda link painiavos galvoje ir maginio mastymo.

man suveikia paprasta logika: TARKIM egzistuoja tos tavo tamsios ir sviesios jegos (butu neblogai aptikti jas konkretesniais eksperimentais, nei zodziavimai i saules puse). kyla keistas svyravimas, abejone, itarimas: tamsios jegos daro kas joms i galva sauna-muis naikina, zombina, maitinasi sielom, stabdo musu tolimesne kelione, o "vargses": sviesiosios jegos na negali isikisti be mistinio musu paprasymo su keistoms kryptimis i vienas ar kitas puses.

jurgis sitaip manytu: jurgis valioje pats spresti kas jam daryti ir jurgis nelaukti istraukti is degancio namo klykiancius (ar miegancius) kudikius, nelaukti ju prasymo ir nesedeti ir neziureti, kaip pikti zmones eina deginti kit namo. jurgis juos musti su pagaliu. jei jegos nelygios-jurgis kviesti drauga, kaimyna ar (jei tokia yra)-policija.

isvada-tavo mintis apie tai-itartina.


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt


Argon

Patyręs gerietis

Apie
Dienoraščiai
Pradėtos temos klubuose

Veiksmai

Rašyti privačią žinutę
Įtraukti į adresų knygelę
Dienoraščio prenumerata
Klubų žinučių prenumerata
Į garbės pakylą
Ant gėdos stulpo
Kiti Banga.lt vartotojai

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Toks jausmas kad tai rūpi tik man vienam

Prisijungę draugai

Visi draugai