Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Dienoraščiai

2014 Liepa


25
around (2)

2012 Rugpjūtis


25
i'm pretty

2012 Gegužė


10
the history of melancholia includes all of us (2)

2011 Gruodis


14
darling, (2)

03
after all (1)

2011 Lapkritis


05
out of my skin (3)

01
cuando volveras (2)

2011 Rugsėjis


27
forever maybe (1)

2011 Balandis


29
šitaip (2)

15
careless whispers

2011 Vasaris


22
tadadam (5)

16
tarpuose (2)

13
oh well (2)

13
sekmadienis (2)

2011 Sausis


20
Gautieji (0) (2)

10
sprendinių nėra (1)

2010 Gruodis


11
šiaip,tarp kitko,tuo tarpu,beje,deja,ką gi

2010 Lapkritis


09
rudeniais (1)

2010 Spalis


04
liū (2)

2010 Rugsėjis


02
paskutines

2010 Birželis


24
mai soli (1)

2010 Balandis


15
ad astra

2010 Kovas


26
Il venerdi. Merda. (1)

11
11. (1)

2009 Gruodis


20
La domenica e la merda

18
merda

2009 Lapkritis


09
pirmadienis

06
atgal

01
itwillbeok (3)

2009 Spalis


30
ak, jau penktadienis (2)

28
trečiadieni, trečiadieni

2009 Rugsėjis


17
dar ne penktadienis (1)

2009 Liepa


06
emptiness is expectation (3)

2009 Birželis


19
if I could fall into the sky (2)

01
so many times I've wondered where I've gone (2)

2009 Balandis


23
(anti)pavasarėjimas

2009 Kovas


26
sprogo (4)

24
when your dreams shatters (3)

19
ne taip, ne taip (6)

2009 Vasaris


21
far away (2)

14
tuščias (6)

2009 Sausis


20
kažkiek to (2)

2008 Gruodis


17
trys sekundės dangaus (8)

06
in the middle of nowhere

04
tarp dviejų prarajų (6)

03
ne(be)galiu. (2)

2008 Lapkritis


29
vėl (2)

04
Tobulai supainiota. (3)

2006 Spalis


31
Ilgesy (2)

30
Tai, ko niekada neištrinsiu iš savo prisiminimų...Tai, kuo gyvenau, gyvenu ir gyvensiu. (10)

29
Šiandien taip elegantiškai snigo... (7)

Visi autoriaus dienoraščiai


Skaityti dienorat RSS formatu
Kas yra RSS ir kaip j skaityti?

forever maybe

Paskelbė: patylom, paskelbta 09-27 03:35, vizitų: 362, komentarų: 1 .

ir jei dabar norėčiau parašyti tai, ką praleidau per šitus ilgai trumpus mėnesius tylos, tai turbūt neužtektų nei kantrybės, nei laiko, bet dabar staiga taip ilgu pasidarė -


galvoju, štai toks tas mano gyvenimas dabar: rūkymas lovoje iki beprotybės ir beprotiškas laiko tekėjimas kaklo duobutėmis ir dubens kaulais, sedėjimas vagonėlyje ant amerikietiškų kalnelių, pačioje viršūnėje ir tai taip baisu, kad užmerki akis ir lauki, kol tai pasibaigs, nors iš tiesų tai nėra taip baisu, tiesiog aš nebespėju, nes šita rutina pamažu krauna visus daiktus į lagaminą ir meta lauk iš galvos, taip, tiesiog krausto iš proto.ir galvoju, kas tokio su manim negerai, nes kažkas labai labai negerai, kai suvokiu, jog šiandien trys vaikinai prašė mano telefono numerio, o tik šypsojausi ir galvojau apie vieną veidą, kurį geriausiu atveju pamatau kelis kartus per savaitę, bet tie keli kartai, ak! penktadienį stovėjom universiteto pagrindinėj aikštėj, o jis do you remember first time we met?, o kai parodžiau pirštu į vietą, kurioje jis priėjo prie manęs, jis papurtė galva. first time i saw you was in that cafe around the corner ir tada aš išverčiau visus beprotybės sukrautus lagaminus ir prisiminiau jį, kai jis buvo nepažįstamasis ir tada aš dar nežinojau, kad bus head over heels, bet galbūt jis jau tada žinojo, kad kadanors tai man pasakys ir kad aš neabejotinai to neprisiminsiu, ak, kaip aš nemėgstu galbūt. galbūt būkim draugais? o gal grįžkim į niekur? o galbūt, mieloji, nustok būti naivia?
o galbūt aš imsiu ir paskambinsiu visiem tiem numeriam, ir nė nežinau kodėl, ar iš gėdos ir kartėlio, o gal noro būti kažkieno? žinot, kartais baisiai vargina būti miss independent, kartais tiesiog norisi padėti galvą ant kelių ir tiek. bet visa tai per daug sudėtinga, visada buvo.
ir kartais jaučiuosi nepasiruošusi šitam dideliam ir suaugėliškam gyvenimui, kartais dar jaučiuosi ta maža mergaite įsitvėrusia motinos sijono, ir kartais dar noriu tokia būti, nes tada būdavo saugu, nes kažkas rūpinosi, o vienintelis tavo rūpestis būdavo kaip aprengsi šiandien savo lėlę, ar ką norėtum valgyti vakarienei. o dabar net vakarienių nebeturiu, turiu tik daug arbatos ir mažai pinigų, kuriuos vis tiek laisvai leidžiu rūbams ir tapkėms-avytėms.šiaip ar taip, life goes on, šiaip ar taip it will be ok, šiaip ar taip.
ir kas būtų, jei pagaliau išmokčiau savo numerį atmintinai ar tiesiog pasidaryčiau savo business card, kiekvienam kartui, kai manęs paprašo numerio. kas būtų, kai pritrūkčiau apgailėtinų išsisukinėjimų ir juokelių, o kas būtų, jei vieną vakarą man paskambintum (ir aš vėl grįžtu į ak ak ak, koks jis tobulybė)...


o mano kambarys pritvinkęs cigarečių dūmų ir muzikos, ir visa šita netvarka, ir visi tie žodžiai, ir visos tos dainos, ir visos tos nuotraukos, ir visa tai yra mano gyvenimas, keliantis užtinusiom akim, sėdint traukiny pakeliui į universitetą skaitant laikraštį, tikintis pamatyti tave, sėdint paskaitose, važiuojant į darbą, renkant numerius, kurie niekada nebus panaudoti, valgant vieną kartą per dieną, važiuojant namo ir viliantis būti neužkalbintai, per pertraukas sėdint parke, rūkant ir skambinant į lietuvą, klausant balso, ne žodžių, švelnaus virpesio mušančio į ausies būgnelį, gerokai per daug geriant vyno, gerokai per daug viliantis, jog galiausiai bus kaip noriu aš, nors galbūt tai ir yra ko norėjau, pagaliau turėti kažką, kas patinka man. nes visa kita turiu. užimtumą. nuovargį. savarankiškumą. atsakomybes. dėmesį. ak, kaip visa tai sudėtinga.ir galbūt, galbūt tu esi nuostabus žmogus tačiau visai netinkantis man, o galbūt mes esam tos dvi puzlės detalės kurios tobulai tinka viena kitai, galbūt esi right person at the wrong time arba atvirkščiai. tos abejonės visai kaip bedugnės - užmuša.o rytoj eisiu į kažkokį super prašmatnų vakarėlį su visom anglijos super žvaigždėm ir nė nemumanau, ką ten veiksiu, ar kaip tos žvaigždės atrodo, bet užimtumas visada gerai, gauni mažiau laiko galvoti apie (ne)reikalingus dalykus.


tai taip ir gyvenam. ilgimės žmonių ir balsų, ir vietų, ir autobusų numerių, žiūrim į dangoraižius pro langą, giliai kvėpuojam ir giliai traukiam dūmus į plaučius, šiek tiek svajojam, šiek tiek per daug, ir dar šiek tiek planuojam. o šiaip. kalėdos jau arti. tai.


(o jei aš duočiau namų adresą, ar parašytumėt man laišką?)

http://24.media.tumblr.com/tumblr_ls3dufFMX41qbyk3yo1_500.png

TunguskaEvent | 09-27 09:06
moja tvoja budet jebat Gėlė


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]


patylom

Ultra šaunuolė

Apie
Dienoraščiai
Pradėtos temos klubuose

Veiksmai

Rašyti privačią žinutę
Įtraukti į adresų knygelę
Dienoraščio prenumerata
Klubų žinučių prenumerata
Į garbės pakylą
Ant gėdos stulpo
Kiti Banga.lt vartotojai

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: forever maybe

Prisijungę draugai

Visi draugai