Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Dienoraščiai

2010 Kovas


02
Tai buvo meilė... (7)

2010 Sausis


17
Sena,nuvalkiota...Bet man vis dar patinkanti... (2)

03
Kaip tu galejai? (6)

Visi autoriaus dienoraščiai


Skaityti dienorat RSS formatu
Kas yra RSS ir kaip j skaityti?

Tai buvo meilė...

Paskelbė: automalonumas, paskelbta 03-02 20:55, vizitų: 898, komentarų: 7 .


Ketveri metai praėjo kaip keturios dienos. Regis, dar vakar vaikščiojom Laisvės alėja, dar vakar skambėjo mūsų juokas, dar vakar vienas kitą kutenom ir džiaugėmės vienas kitu. Rodos, vakar buvo pirmasis mūsų bučinys...
Sakydavau ir sakau, kad netikiu meile iš pirmo žvilgsnio, bet tave vis dėlto pamilau iš karto. Svarsčiau, gal tai paprasčiausias susižavėjimas, aistra, bet ne – tai buvo MEILĖ.
Keista, nors buvom vos pažįstami, tačiau tavimi pasitikėjau besąlygiškai. Pasakodavau slapčiausias svajones ir viltis, tikėjau, kad niekada neišduosi, niekada nepasijuoksi, niekada neįskaudinsi, nes tu man grąžinai tikėjimą meile.
Buvai mano geriausias draugas. Tačiau aš tau buvau tik eilinė mergina, kuri "neturi jausmų". Tu nežinai, kaip buvo skaudu kęsti patyčias, kaip skaudu buvo, kai tapau tavo pajuokos objektu. Ir vis dėlto – visada laukdavau tavo skambučio. Galėdavau valandų valandas pražiūrėti į telefoną vis tikėdamasi ekrane išvysti tavo vardą. O telefonas tylėjo. Diena po dienos viltis geso...
Buvau labai laiminga susipažinus su tavimi. Ir per daug patikli. Ar dar galima susigrąžinti sugriautą pasitikėjimą? Ar verta? Gatvėj tarp praeivių vis dar ieškau tavęs, bent jau kas primintų tave. Vis dar viliuosi kada važiuoti tuo pačiu troleibusu, pietauti toje pačioje kavinėje ar tiesiog susitikti tame pačiame miesto parke, kuriame išsiskyrėme. Žinau, kad tu esi labai arti, bet kartu ir labai toli.
Gal mes tiesiog nemokam išreikšti savo jausmų. Bijom kalbėti nuoširdžiai, kad aplinkiniai nepasijuoktų. Gal bijom savęs?.. Bandžiau pykti, bandžiau nekęsti, kad galėčiau tave pamiršti, bet negaliu. Kasdieną išaušta rytas be tavęs, kas vakarą nusileidžia saulė, o aš mąstau, kur tu esi ir ką veiki.
Kai susitinka du vienas kitam skirti žmonės, pakanka vieno žvilgsnio, vienos sekundės dalies ir jau jie negali vienas kito pamiršti. Kiekvieną pavasarį man tave primins alyvos. Tos mėlynos alyvos. Būtent jų pavėsy prasidėjo mūsų pažintis, teikusi tiek vilčių ir liūdesio. Kiekvieną rudenį man tave primins krentantys lapai ir šaltai šiltas lietus... Tąkart jaučiausi tokia laiminga, bet giliai širdyje žinojau, kad to jau nebebus. Nebebus tavęs.
Ketveri metai tikėjimo ir vilties... Niekada neperskaitysi šito laiško, bet kad ir kur bebūtum – būk laimingas.

dohclas | 03-02 20:55
LabasKatė

nolte | 03-02 21:34
Labai jautriai. Atvirai kalba tik zmones mokantys buti savimi, as taip manau. O tu irgi buk laiminga, net jei jis tau to nepalinkejo. Skaudu, bet pagalvojus del to ir gyvenam, kad kazkas mumyse paliktu pedsaka, kad patirtume. O pabaiga gali buti ir kazko kito pradzia.. Linkiu tau jos Šypsena

Krapikas7 | 03-02 21:46
"Kai susitinka du vienas kitam skirti žmonės, pakanka vieno žvilgsnio, vienos sekundės dalies ir jau jie negali vienas kito pamiršti." - Nepasiduokite šetono viliojimams.

Redute | 03-02 22:02
meilė buvo yra ir bus. o ne buvo. tai ne meilė.

Cukriuuukas | 03-03 17:08
stiprybės ir laimės naujame gyvenime be jos :}

dohclas | 03-04 12:17
Tai cia ne as pats sita grozi sukuriauDrovus tik cia idejau Šypsena

buvus_nebuvus | 03-04 20:05
Čia buvo gražu. Drovus


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt


automalonumas

Ultra dalyvis

Apie
Dienoraščiai
Pradėtos temos klubuose

Veiksmai

Rašyti privačią žinutę
Įtraukti į adresų knygelę
Dienoraščio prenumerata
Klubų žinučių prenumerata
Į garbės pakylą
Ant gėdos stulpo
Kiti Banga.lt vartotojai

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Tai buvo meilė...

Prisijungę draugai

Visi draugai