Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Dienoraščiai

2009 Birželis


16
PURE ACOUSTICS Proxima 60F apžvalga (2)

Visi autoriaus dienoraščiai


Skaityti dienorat RSS formatu
Kas yra RSS ir kaip j skaityti?

PURE ACOUSTICS Proxima 60F apžvalga

Paskelbė: celled, paskelbta 06-16 13:49, vizitų: 3573, komentarų: 2 .

Taigi prieš porą mėnesių nusprendžiau pasikeisti kolonėles ir vietoj kiek pabodusių ELTAX concept 200 įsigyti ką nors rimtesnio. Akis užkliuvo už SENUKŲ prekybos centre dailiai sustatytų PURE aocustics kolonėlių (ypač proxima 60F).
Grįžęs daug ieškojau ko nors apie šią kompaniją internete, bet radinių skaičiumi pasigirti negalėjau. Iš esmės šią apžvalgą ir rašau dėl to, kad apie jas beveik nėra informacijos (jau nekalbu apie lietuviškus tinklapius).

Taigi ilgai ieškojęs, šiek tiek paklausęs susidariau neblogą nuomonę ir pasiėmęs ~550Lt nuėjau į parduotuvę.
Dėl nesusipratimo iš pradžių teko turėti PURE acoustics XTI100F, ir tik poto gavau norėtas proxima 60.

Apie XTI100F daug nekalbėsiu, nes turėjau jas neilgai, o ir jų skambesys man nelabai patiko. Trūko vidurių, bosas baubia, aukštas rėkia Šypsena

http://www.multimport.net/imgs/logo.gif

Šiek tiek apie pačią įmonę.
PURE acoustics įsikūrusi JAV. Seniau buvo klasifikuojama kaip 'White Van' aparatūros gamintoja (wikipedijoje prie white van speakers dar ir dabar puikuojasi jos vardas).
Nežinantiems pasakau - white van tipo prekės tai prekės panašios į kokias nors žinomų firmų prekes pardavinėjamos tiesiog gatvėje ar pan. Bet straipsniukas ne apie tai.

Visų pirma visos šios įmonės gaminamos kolonėlės (teko matyti junior, XIT100, proxima, QX900) pasižymi labai gera korpuso kokybe. Tai prisideda prie gana malonaus boso sukūrimo ir tikrai nesugadina namų interjero.

http://www.bornet.sk/img_prod/proxima60.jpg

Iš pradžių man užkliuvo parašymas, kad viena kolonėlė turi ~250W RMS galios. Kuo pamatuoti neturėjau, bet tuo iki šiol netikiu ir kitiems tikėti nesiūlau.
Antras ypač užkliuvęs dalykas - bi-wiring'o nebūvimas. Nors kolonėlės turi po dvi poras gnyptų iš tirkųjų veikia tik apatiniai ir visos dažnių juostos pajungiamos jais. Žinoma tai sužinojęs likau pasipiktinęs ir mintyse PURE ACOUSTICS gaminiams uždėjau didelį riebų minusą (rimtos kompanijos taip nepagaudinėja!)

Visa kita kap ir švaru - gražu.

Na, o perėjus prie skambesio galiu rašyti beveik tik teigiamus atsiliepimus. Kaip biudžetinės klasės kolonėlės jos groja tikrai gerai. Žinoma žodį 'gerai' kiekveinas interpretuoja savaip, tačiau šioje kainų kategorijoje nelabai įsivaizduoju ką nors geresnio.
Kolonėlė sudaryta iš trijų žemo dažnio dinamikų, vieno vidurinių dažnių ir vieno aukštadažnio. Dėl to juntamas tam tikras garso pasiskristymas kai kuriose dainose (pvz., vokalas groja aukštai, gitara žemiau, būgnai dar žemiau) taigi nedideliame kambaryje šie garsai tarsi atsiskiria vienas nuo kito ir klausytoją pasiekia iš skirtingų pozicijų. Tai nėra labai malonu. Ši problema išsiprendė pabandžius jas pernešti į didesnį kambarį.
Iš kitos pusės tokia sistema leidžia pagerinti garso kokybę (švarumo atžvilgiu). Ypač maloniai jos išgroja vidurinius dažnius. Aukšti man nepatiko, nes yra kiek per skardūs. (tai būdinga amerikietiškoms kolonėlėms).
Žemi dažniai gana malonūs, nėra tokio įkyraus baubimo, žinoma prisukus spyglius turėtų garsas dar pagerėti.
Taip pat labai maloniai girdisi visokie erdvinio tipo garsai dainose (kaip leitaus lyjimas, vėjo ošimas ir pan.) puikiai pripildo patalpą, dėl tos pačios daugelio dinamikų sistemos aiškiai girdisi visi smulkųs įrašo garsai gal kartais kiek per daug.
Reziumuojant - norėtųsi švelensnių ir aiškeskių aukštų, bei kiek minšktesnio boso, nes yra gana kietas. Nors prirašiau nemažai neigiamų atsiliepimų, jų skambesys man tikrai patiko. Žinoma hi-end neprilygsta, bet puikiai atgroja už savo kainą.

http://www.videomarket.cz/_pics/m_1215111005.jpg

Nors šios kolonėlės prisatomos kaip namų kino aš jomis daugiau klausau muzikos. Žinoma, puikiai suprantu, kad tai nėra aukštos klasės produktas, bet už 500Lt tai vienas geriausių sprendimų.

Įvertitni galėčiau taip:
Surinkimas: 9/10
Skambesys: 7/10
Kainos kokybės santykis 8/10

Abejoju, kad ateityje prikčiau PRUE ACOUSTICS gaminius (nebent kas pasikeis į gerąją pusę). Pagridne dėl to, kad ši kompanija man nesudaro rimtos kompanijos įvaizdžio ir prieš pirkdamas kolonėles nežinai ką gausi. Tačiau įsigyjęs PURE ACOUSTICS proxima 60F tikrai nesigailiu, šį modelį vertinu tiegiamai.


Klausau su:
DENON AVR 1705 resyveriu.
Muziką leidžiu iš PC, nes kolkas rimtesnei klausimo įrangai poreikio neturiu, tik investavau į PRO-JECT USB box garso plokštę kurią rigi labai džiaugiuosi nusiprikęs.

Taip pat neteko jų atidaryti, taigi nežinau kokie komponentai sudėti viduje.

Apžvalgą rašiau dėl to, kad apie jas informacijos labai sunku rasti. Kadangi nesu diplomuotas apžvalgininkas ar ekspertas Cha cha pasidalinu savo įspūdžiais kurie nebūtinai sutaps su kitų nuomone.
Visiems norintiems įsigyti kolonėles primygintai patariu - nepirkite nepaklausę! nes kiektvienas tik pats gali nuspręsti ar daiktas jam patiks ir tiks. Šypsena

Rokas.

customses | 04-01 14:20
Jus maisote PURE ACOUSTICS proxima 60F su PURE ACOUSTICS proxima FB. PURE ACOUSTICS proxima 60F komplekto kaina visur virs 1000 doleriu ir kaina laikui begant tik auga, nes siuolaikines gaminamos koloneles zymiai prasciau pagaminamos, kaip ir stiprintuvai. PURE ACOUSTICS proxima 60F priekines dvi koloneles pilnai isgroja tuos 2x250w RMS ir groja geriau, svariau ir maloniau ausiai, negu radiotechnika s250, kuriu galingumas po 400W RMS. Reziume, jeigu turite galimybe nusipirkti PURE ACOUSTICS proxima 60F (jei dar rasite) tai bus labai geras pasirinkimas uz tokia kaina Šypsena

Ritao | 09-10 09:18
IT gaminių apžvalga puslapyje http://www.itbaze.lt/it-gaminiu-apzvalgos
Šypsena


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]


celled

Patyręs dalyvis

Apie
Dienoraščiai
Pradėtos temos klubuose

Veiksmai

Siųsti SMS
Rašyti privačią žinutę
Įtraukti į adresų knygelę
Dienoraščio prenumerata
Klubų žinučių prenumerata
Į garbės pakylą
Ant gėdos stulpo
Kiti Banga.lt vartotojai

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: PURE ACOUSTICS Proxima 60F apžvalga

Prisijungę draugai

Visi draugai