Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Dienoraščiai

2007 Rugpjūtis


30
kazkas pasakisko.. ramu (4)

2007 Kovas


17
O.Lapinas: Kodėl vyrai labiau pasitiki savimi? =DDD (31)

Visi autoriaus dienoraščiai


Skaityti dienorat RSS formatu
Kas yra RSS ir kaip j skaityti?

kazkas pasakisko.. ramu

Paskelbė: Cikitta, paskelbta 08-30 00:19, vizitų: 509, komentarų: 4 .

Kažkas pasakė, kad tarpai tarp žmogaus pirštų sukurti tam, kad kitas žmogus juos užpildytų. Liesdama tavo veidą jaučiau sielą pirštų galiukuose. Rasotais skruostikauliais patyliukais ilgiuosi. Sakydavai man, jog kvepiu avietėmis, o tu kvepėjai savimi. Bučiuodavau tavo sūrias ašaras, nes pirmą kartą dėl manęs kažkas verkė, ir kaip nebučiuot tokių ašarų? Kartais suabejodavau kuo labiau esu, savimi ar Tavimi? Jau per daug manyje tavęs būta, kad ne abejodama žvelgčiau. Išmokom ir mokėm kartu. Mano mielas turėjo nuosavą jūrą. Tąsyk tapau jo jūra.
" - Kokia ji, jūra..?
- Nuostabi... Paskui baigias. "
Pamėgau kondensuotą pieną, o mano mielas pamėgo raudoną vyną. Ir kavą, kaip šiandien pamenu... Su milijonais dingstančių nuosėdų ir nuostabiu kvapu... į lovą. Pasitaisydavau naktinių nuslinkusią nuo peties petnešėlę, nusišypsodavau viena iš tūkstančio šypsenų ir pūsdavau orą į puodelį. Tu prisėsdavai šalia ir sakydavai, kad nuosėdos greičiau nusėda ištraukus šaukštelį.

Aš mintinai mokėjau tavo juoką ir kintantį balsą. Tu mintinai mokėjai mano pyktį, žvilgsnius ir kintančią tylą. Ir patikdavo man nemiegot naktimis glostant tavo veidą, o tau patikdavo rytais nemiegot glostant mano krūtinę...
Nuo žvarbaus pajūrio vėjo šildžiaus gėlėtu dekiu ir valgiau vynuoges, tu nedrąsiai šypsojais valgydamas sausainius. Prie tualetų mes pirmą kartą pasibučiavom, tu laukei manęs išeinant, užtrukau aš, bet tada pirmą kartą mes pasibučiavom.
Tavo pirmąją gėlę užmiršau tam kambary, kurio balkoną stebėjau prieš savaitę praeidama pro šalį ir vos tramdžiaus nekrikštydama akiduobių savo. Paskutinę gėlę vis dar turiu įdėtą į mūsų knygą. Tą rytą nuėjau jos pasiimti nuo kalno, kur praeitą vakarą pamiršau.
Visos akimirkos manyje. Visos visos mūsų akimirkos. MŪSŲ. Tau užtrenkus duris man prieš nosį jos kaip sugreitintam kine prabėgo milžinišku greičiu išsidėliojusios pagal abėcėlę. Norėjau vėl pajausti sielą pirštų galiukuose, glosčiau tavo skruostus ir virpančia lūpa nenorėjau išduoti, kad visa ši tylą tėra gyvas chaosas. Nykščiu liečiau tavo lūpas ir kakta rėmiausi į tavąją... Šįkart jau mano ašaros krito tau ant kojų. Tyla, visa kas buvo.. tyla ir sunkus kvėpavimas. Nebuvo pykčio, smerkimo ar nuoskaudos. Ne... Kaip niekad jaučiau Tave ir mintis, kad susitikom vienas kitą paleisti buvo per daug groteskiška. Rodės, buvo ne laikas ir ne vieta, tik ne tau. Mane paleidai lengviau nei šeimininkai, beišleidžiantys savo kanarėles paskraidyt...
Aš mačiau tavo ašaras. Tolai žingsniais, kitokiais, nei skaičiuojamas žmonių nueitas kelias. Žingsniais, kuriais skaičiuojamas praradimas.
Tąkart galėjai sakyti: "Ji išprotėjo iš karto. Ne taip, kaip tie, kurie išprotėja iš lėto..." [A.B.]. Tačiau gyvenu aš, jau kitas žmogus, pats matei koks stipriai kitas žmogus. Ir nedrįsai neigti, kad tai tavo rankdarbis.
Iš ilgesio visa tai.
Tik tas ilgesys jau kitoks.
dianKa | 08-30 00:34
Net pritrkuko zodziu Drovus bet taip grazu..ir kai kurios wietos, tas mintis noreciau pasakyti pati Angelas kai kam <3

Cikitta | 08-30 00:38
dianKa tai tik kazkas pasakisko Angelas

FeloDeSe | 04-26 21:56
Omg.. kazkas nerealaus... Niam niamGėlė

Die_Bitch! | 04-27 15:43
virpina sirdiAngelas


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]


Cikitta

Ultra gerietė

Apie
Dienoraščiai
Pradėtos temos klubuose

Veiksmai

Rašyti privačią žinutę
Įtraukti į adresų knygelę
Dienoraščio prenumerata
Klubų žinučių prenumerata
Į garbės pakylą
Ant gėdos stulpo
Kiti Banga.lt vartotojai

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: kazkas pasakisko.. ramu

Prisijungę draugai

Visi draugai