Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Dienoraščiai

2013 Gegužė


14
Apie narcizus, drugelius ir katinus (4)

2010 Balandis


16
Zavifoto.lt - žaviausios jūsų gyvenimo akimirkos! (3)

2010 Sausis


11
21 (7)

10
Paskutines 18mecio minutes. (4)

07
Kiek tikesiesi, tiek ir gausi (12)

06
Keletas patarimu, jeigu nesiseka meileje :) (10)

02
2008 (13)

2007 Lapkritis


19
Kartais svajonems nelemta issipildyti... (45)

2007 Spalis


21
Sekmadienio popietei :) (38)

2007 Rugpjūtis


28
"YES" (21)

26
Akimirkos is B2G festivalio (5)

03
Minciu rinkinukas.. (8)

02
FOTO rinkinukas (13)

2007 Birželis


28
stovykla "Jaunas kinas"! (37)

24
keli perliukai is Skype :D (9)

2007 Gegužė


26
Diaris apie nieka (32)

10
Ir dar.. (15)

2007 Balandis


17
sis tas (26)

17
nieko (17)

2007 Kovas


18
Pradedu realizuoti viena didziausiu savo svajoniu! (20)

12
breach of faith (19)

2007 Vasaris


25
Vėjas pučia pučia pūūūčia! ;D (11)

23
"9 kartus pamatuok - desimta kirpk" arba "Vieno vakaro nusipezejimai" (12)

14
Valentino dienos proga - apie meile.. (16)

11
Nedarbingas sekmadienis.. (18)

2007 Sausis


31
WiLMiZ su kostiumu FOTO :)) (87)

08
Viršininko žodynas ;D (20)

2006 Gruodis


18
Kas nerizikuoja, tas negeria šampano (44)

02
Negali iššokti aukščiau bambos? Iššok aukščiau suoliuko! (49)

2006 Liepa


24
Molio gabalas... (79)

10
KinofiLTras + foto (44)

2006 Birželis


05
Fotosesija Nr.1 (Savizudybe ir mafija) (68)

2006 Gegužė


26
Remonts' (29)

05
Zemes drebejimai prasideda :P (65)

2006 Balandis


11
Fear of love (94)

07
Akys.. (81)

05
Dovana (32)

2006 Kovas


22
Fuc.ko istorija (111)

10
Kodėl? (92)

2006 Vasaris


28
Kalbant apie RHCP... (27)

08
Neprimink! (8)

01
Isivaizduokim: (28)

2005 Gruodis


09
Tewams (40)

2005 Lapkritis


21
Vieninelis reiksmingas dalykas (52)

07
Nelauk tos dienos (20)

Visi autoriaus dienoraščiai


Skaityti dienorat RSS formatu
Kas yra RSS ir kaip j skaityti?

Tewams

Paskelbė: WiLMiZ, paskelbta 12-09 22:48, vizitų: 805, komentarų: 40 .

Papasakosiu dažnam jaunuoliui artimą situaciją. Penktadienis. Grįžti namo po sunkios dienos mokykloje. Užėjęs į savo kambarį atsipūti: "Savaitgalis". Bet netrukus mintys jau skraido planuose: "Hmm... ką įdomaus per tą savaitgalį nuveikus?". Paskambina draugas, pakviečia į pas save namie rengiamą vakarėlį. Tu nedvejodamas sutinki, akyse jau regi kaip "tūsinsiesi su chebra". Bet pala! - Tu pamiršai vieną iš pažiūros labai svarbų dalyką – gauti tėvų leidimą. Na ką gi... Eini nusiteikęs kalbėti trumpai ir aiškiai. Anaiptol ne kiekvieną kartai pavyksta tai padaryti. Tėvui užkliūna į pažymių knygelę "įsriegtas" trejetas, mama klausiamai į tave žiūri, iš jos akių be vargo galima perskaityti: "Ir kokį biesą jus ten darysit?" "Nejau negalite sugalvoti nieko įdomesnio?". Penkias minutes, kaip durnius atstovėjęs priešais perkreiptas tėvų fizionomijas ir gavęs neigiamą atsakymą, su neviltimi ir pykčiu, patrauki atgal į savo kambarį. Maždaug kas trečias, perskaitęs šią įžangą, šiuo metu sau sako: "Cha, o mane išleidžia visur, kur tik noriu!". O kad daryt likusiems? Pradžiai, manau pakaks parodyti šia rašliavą savo tėtukams ir mamytėms. Taigi, mieli tėveliai, skaitykit žemiau.
Jaunimas mėgsta laiką leisti kartu su draugais. Šių susitikimų tikslas dažniausiai būna tiesiog pabūti kartu. Daugeliui suaugusiųjų toks laiko leidimas atrodo betikslis, bet merginoms ir vaikinams padeda geriau pažinti vienas kitą. Susitikimai su bendraamžiais leidžia atsipalaiduoti. Su draugais galima jaustis individualybe. Jaunimui yra svarbūs laisvi santykiai ne šeimoje. Niekur kitur jaunimas taip gerai neišmoksta gerbti kitokį požiūrį kaip bendraudami su bendraamžiais. Jie mokosi suprasti save ir kitus, konkuruoti, mokosi suaugusiųjų santykių. Su draugais susitikimų metu dalijamasi išgyvenimais, kuriuos ne visada gali atskleisti tėvams, jei santykiai šeimoje pernelyg konfliktiški. Svarbiu draugystės elementu tampa pasitikėjimas, ištikimybė, pomėgių bendrumas, interesu sutapimas. Tarp vaikinų draugystės pamatas dažniausiai yra bendri užsiėmimai (automobilių priežiūra, sportas ir kt.), bendra veikla, o merginų - emocinis santykis, abipusis artumas.
Kadangi į tokius jaunimo susitikimus susirenka ir merginos, ir vaikinai, natūraliai ima reikštis simpatijos, užsimezga rimtesnė daugystė. Ir to jokiu būdu nereikia drausti, nes tai yra dar viena saviraiškos forma, asmenybės išbandymas. Pagirtina, jei jaunuolis mieliau eina susitikti su draugais nei sėdi namie, "įlindęs" į televizoriaus ar kompiuterio ekraną. Tai gali peraugti į rimtą problemą. Negalima nekreipti dėmesio ar ignoruoti jaunuolio problemų, ypač jei jos būna įsisenėjusios. Jei vaikas parėjęs iš mokyklos nenoriai bendrauja, dažnai užsidaro kambaryje, verkia, kažką nuolat užsirašinėja taip norėdamas išlieti savo jausmus, nebepaiso tėvų nustatytų taisyklių, nepareina laiku namo - tai jau akivaizdūs ženklai tėvams, jie turėtų ne tik sunerimti, bet ir pasikalbėti su atžąla – padaryti išvadas. Vaikai dažnai net ne žodžiais siunčia signalus apie savo problemas. Negalima to praleisti per akis. Na bet tai jau kita tema.
Viena iš priežasčių, kodėl jaunimui ne visada leidžiama susitikti – alkoholis, tabakas. Čia viskas priklauso nuo amžiaus ir nuo paties jaunuolio. Galima gerai pasilinksminti ir atsipalaiduoti, ir nevartojant alkoholio ir tabako. Tačiau, deja, ne visi tai sugeba. Butelis išgertas namie su draugais nėra gerai, tačiau jei tai vyksta viešoje vietoje, tai jau yra kur kas blogiau. O rūkymas, kaip visi puikiai žinom – tiesiausias kelias į mirtį. Tie kurie galvoja apie save, savo ateitį – supranta kas yra gerai, o kas blogai. Galų gale, kaip yra pasakęs Horacijus: "Est modus in rebus" (Viskam yra saikas). Užbaigdamas savo "filosofiją" norėčiau pasakyti du dalykus: Pirma:
- Mieli tėveliai, nepiktnaudžiaukite drausdami jaunimėliui bendrauti, atsipalaiduoti ir linksmai leisti laiką savo bendraamžių akiratyje; Ir antra:
- Rybiato, davaici žyt družno Mirkt


Vilmantas ŽilinskasP.S. Nzn ar cia lankosi daug teveliu, bet straipsni idejau, nes reikejo vienam zmogui parodyt jy... greit zadu istrint, kai perskaitys ji...Mirkt O gal dar palaikysiu Cha cha~wou~ | 12-09 23:04
o jau prirasyta

WiLMiZ | 12-09 23:07
Cha cha tigi cia straipsni sawo idejau, kuris laikrasty yr, o ne seip paskiedziau beleka expromtu dbr cia...Mirkt

proglamer | 12-10 01:15
Būsimas žurnalistas.. Cha cha

WiLMiZ | 12-10 01:23
ka gali zinot... visai baika butu Cha cha

BloodElf | 12-10 13:19
Geras straipsnis...Laimingas

WiLMiZ | 12-10 14:34
BloodElf, thanx AlusMirkt

Zydinti_psiChe | 12-10 14:49
Gerai
ikisai gal i zrs krasta? jai jo tay gal bent kam akis "atversi"(tingejau sugalvot koki kita zodi,mat sis ne itin cia tinkamas...bet dzin,minti pagavay tikiuosi)Nekaltas

DrovusAngelas

rieshuto_nera | 12-10 15:08
nu taip.jau spejau permesti zrs kraste.nuz nieko naujo tu cia neparasei visiems seniai zinomos ir girdetos problemos.sveikintina, kad bandau jas spresti ar kzk pan.bet...reiketu nauju argumentu ir paziureti i situacija kitu kampu.

p.s.mazu busimasis virgutes vietos savininkas?

WiLMiZ | 12-10 15:14
Zydinti_psiChe, jap bandau atverti, nes nu kiek gi galima Cha cha

rieshuto_nera, tei prashau, ash sawo nuomone apie tai pasidaliau, issakyk sawo pozicija, nzn kokie gali but nauji argumentai, dviracio juk neisrasi antra karta. Manau, kad sudejau nemazai argumentu i rasliawa sawo. Kitu kampu?? ta prasme ish tewu pozicijos?? Jezau.. nejau to nori?? Cha chaCha cha

P.S. Velnias zino, kaip ten bus.. pagyvensim pamatysim Mirkt

ClapYourHands | 12-11 11:30
Jeigu būčiau tėvelis, tai įsižeisčiau. Šypsena

Perskaičius, gali pagalvot, kad tėvai yra kažkokie ateiviai iš kitos planetos ir nieko nesupranta. Bet ar jie patys nebuvo paaugliai? Ar negerdavo jie rašalo pasislėpę? Mirkt Yra toks posakis: nemokink tėvo p.ist.

Ir šiaip kažkaip čia paviršutiniškai pavarei. Neparašei pagrindinio argumento, kodėl tėvai turėtų išleisti vaikus... Kas tokių vaikų laukia ateityje?
Suprantu, kad jum vietos mažai duoda ir t.t. Tai galėtum įžangą ir apkarpyt. O vietoj jos parašyt ką protingesnio.

WiLMiZ | 12-11 12:52
Juokiasi laikrastini straipsio varianta biski pataisiau (panaikinau zodi "perkreiptas" ir pan..) Taigi, galutine versija ne tokia /izhuli/ ar uzkabinanti. Toliau.
Neparašei pagrindinio argumento, kodėl tėvai turėtų išleisti vaikus

Juokauji? Visa antra pastraipa (ir trecios dalis) tam skirta. Paskaityk ja dar karta. Manai dar kazko neparasiau? Tai prashau - rasyk mums sawo mintis ir pasiulymus, jei jie bus tikrai idomus - parasysim Mirkt

tai tiek.

P.S. kalbejau jau su keletu tevu, ir jie sake, kad tikrai suzinojo, kai ka naudingo. Taigi.. manau, kad neveltui sitas straipsnis. Kietas

rieshuto_nera | 12-11 13:39
P.S. kalbejau jau su keletu tevu, ir jie sake, kad tikrai suzinojo, kai ka naudingo. Taigi.. manau, kad neveltui sitas straipsnis.
kas per durniai ketina vadovautis ar pamane, kad tai jiems naudingas straipsnis.pravalas.gaila man tu tevu vaikuLiežuvis

ClapYourHands | 12-11 13:45
O tu neskaitai ką aš rašau Šypsena
"Neparašei pagrindinio argumento, kodėl tėvai turėtų išleisti vaikus... Kas tokių vaikų laukia ateityje?"

O kaip tie atvejai, kai mokiniai, kurie namie buvo ramūs, niekur nevaikščiojo, pradėję studijuoti "atitrūksta nuo grandinės"?
Nemanai, kad tai yra svarbiausias argumentas?

Abejoju ar tau kasnors į akis sakys, kad ***ą parašei... Mirkt

WiLMiZ | 12-11 17:14
rieshuto_nera,
Jiems jis naudingas, nes jiem butent aktualus klausimas "Ka jie ten po galais veikia" ir "kam jiem to reikia". I siuos klausimus kaip ir atsakiau sawo straipsnyje. Vat ta ir suzinojo naujo... Deja, klydai sakydama, kad nieko naujo neparasiau. Yra zinoma tewu, kurie yra siuolaikiski ir viska supranta. BET ne visi. Yra kitokiu.

ClapYourHands,
Ok, padiskutuokim del atitrukimo. Tai yra gerai, ar blogai, pagal Tawe?

O del ****o rasymo, tei patikek, yra ir tokiu, kurie sakytu. Bet jei sakys, tai tegul argumentuoja.

ClapYourHands | 12-11 19:37
Štai baigia mokinė 12 klasių. Su pagyrimais. Stropiai mokėsi, į šokius nevaikščiojo, nesitūsino.
Atvažiavo į universitetą. Geria, rūko, narkašinasi, ją pi.sa visas barakas.

Gerai čia ar blogai, spręskime kiekvienas pagal savo vertbių sistemą Šypsena

WiLMiZ | 12-11 21:29
Viena iš priežasčių, kodėl jaunimui ne visada leidžiama susitikti – alkoholis, tabakas. Čia viskas priklauso nuo amžiaus ir nuo paties jaunuolio. Galima gerai pasilinksminti ir atsipalaiduoti, ir nevartojant alkoholio ir tabako. Tačiau, deja, ne visi tai sugeba. Butelis išgertas namie su draugais nėra gerai, tačiau jei tai vyksta viešoje vietoje, tai jau yra kur kas blogiau. O rūkymas, kaip visi puikiai žinom – tiesiausias kelias į mirtį. Tie kurie galvoja apie save, savo ateitį – supranta kas yra gerai, o kas blogai. Galų gale, kaip yra pasakęs Horacijus: "Est modus in rebus" (Viskam yra saikas)


Taip apie tai uzsiminiau. Tai yra blogai.. Bet manau priklauso nuo zmogaus valios Mirkt

Zydinti_psiChe | 12-11 23:00
Uz ka geriestis?kas uzkele an pakilos?

WiLMiZ | 12-11 23:23
Cia seney... Vienai panelei padejau asmeniniam gyvenime... bishkum susipainiojusi buwo.. krc Šypsena O uz ka blogiete?

Black_berry | 12-11 23:42
It's not your *bliamba*ing busines che che che Cha cha ne joke aisq...na ir siaip...ne angelas esu gi sakyciau...Mirkt

I'm bad girl, I'm very bad girl Kanda Cha cha Mirkt Angelas

Black_berry | 12-11 23:42
Stoga plesia Kanda

WiLMiZ | 12-12 14:55
Neuzpi.sa kas savaite nicka keist? Cha cha

O tei ko shulioj nebuvai? Nuplese stoga galutinai? Cha chaCha cha

leokaKaKa | 12-12 15:59
jegeleŠypsena neblogs dede zurnaliuga esiCha cha

prisiskaicius tokiu svaigaliuku butinaj leisciau savo dukra visurŠypsena

ir mano vajkas mirtu nesulaukes 30.
rūkymas, kaip visi puikiai žinom – tiesiausias kelias į mirtį

WiLMiZ | 12-12 16:05
Zek, pati rukai? nu ir nemanau, kad mirsi 30 Cha cha

Bet tame ir yra esme straipsnio - kad Tai yra BLOGAI Mirkt

P.S. uzmirsai pacituot vienu sakiniu zemiau:

Tie kurie galvoja apie save, savo ateitį – supranta kas yra gerai, o kas blogai.

leokaKaKa | 12-12 16:12
arba ash negalvoju arba ash nesuprantu...


fakJuokiasi

WiLMiZ | 12-12 16:39
Cha cha

Black_berry | 12-12 17:16
Ne neuzpisa...kaip jauciuos (nu cia netinkamai pasakyta,bet dzin) tayp ir vadinuos...seip tokia nuotayka(busena) uzejoAngelas

WiLMiZ | 12-12 17:22
Man tai lb chu.jowa... Liūdnas

Zydinti_psiChe | 12-12 22:06
Negeigsiu kad man grazu kai vyray nors ir tyliai tyliai bet sugeba pavert (dar graziau kai netyliai) bet sunau ,ner cia ko!!!Susiimi!!!gana gi zliumbaut po galais...
(nors visai pati mielai isgirsciau kazka panasaus adresuoto manNekaltas)Angelas

Goxe | 12-16 23:25
nemazai nemazai Taipisties nemazai

Pofik'e | 12-17 00:01
nziu kadangi as adresatui nepriklausau tai nepyk neskaitysiu labai jau daugLiežuvis Mirkt ziauriai daugTaip

WiLMiZ | 12-17 00:08
Cha cha
Goxe, kartais galima ir vienu sakiniu wiska perteikt, o kartais neuztenk ir 100 puslapiu... pasirinkau viduriuka - 1 puslapi Cha cha Seip pradinis variantas uzeme 2 psl LiežuvisCha cha

Pofik'e, Kolkas nepriklausai Cha cha

Shniooras | 12-17 14:26
Liūdnas nuoga tiesa, kai nori niekur neisleidzia, vat pvz si sestadieni i Kauna turejau varyt ziuret kasio ir palaikyt Ryta .. :/ Bet... -Tave ten primus, gersit jus ten .. BLABLABLA

WiLMiZ | 12-17 22:36
Shniooras, butent.. apie ka ash ir kalbu.. Tevai per mazai pasitiki mumis. Bet gal mes patys del to kalti?

Beje, Zalgiris laimejo :/

asiliuku_salyje | 12-18 00:25
ryto fanus->musti lauk!!!!!!!Liežuvis

WiLMiZ | 12-18 00:44
Nepradekim cia interesu aiskinimosi...

Pieniska_psiChe | 12-18 13:27
mesk majaka kai siust galesi miss matematika ir gyvunus !!!Angelas

Riwelce | 12-19 11:36
turim jaunaji zurnalistaCha chaGerai

Psicho_fishy | 02-27 23:21
man patiko, uzkabino beskaitant. super rasai Apakęs ir is kur tokie talentai? Cha chaGerai

WiLMiZ | 04-10 23:16
Thanx Drovus Uzkabino? Ooh.. tai geriausias ivertinimas. Dekui Lūpos

Psicho_fishy | 04-11 17:23
geras menuo kaip jau parasius as cia buvau Apakęs ohoo... kaip greit laikas eina...


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]


WiLMiZ

Geriausias banginis

Apie
Dienoraščiai
Pradėtos temos klubuose

Veiksmai

Rašyti privačią žinutę
Įtraukti į adresų knygelę
Dienoraščio prenumerata
Klubų žinučių prenumerata
Į garbės pakylą
Ant gėdos stulpo
Kiti Banga.lt vartotojai

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Tewams

Prisijungę draugai

Visi draugai