Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Pigūs skrydžiai ir lėktuvų bilietai
Kaip persikraustyti gyventi į kitą šalį
kelioninės pagalvėlės (1)
"Šeimų autožygis-2019" vasarą palydės Kretingos rajone (1)
Keliauk pigiau!
Kauno keliautojų mėgėjų klubas
Airbnb
Klubo naujienų archyvas
Paskelbk savo naujienąKauno keliautojų mėgėjų klubas

Paskelbta 06-28 19:09, komentarų: 0, autorius avaines
Kauno kelionių mėgėjų klubas
Noriu suburti kelionių mėgėjus ir tuo tikslu kviečiu susijungti į klubą. Kviečiu jaunus ir viresnio amžiaus kelionių mėgėjus, su šeimomis ir be šeimų, turinčius transporto priemonę ar neturinčius, gyvenančius Kaune arba jo apylinkėse arba gyvenančius bet kur, jei jiems bus nesudėtinga atvykti į Kauną dalyvauti Klubo veikloje.
Mano siūlomas veiklos principas toks. Kiekvienas klubo narys turės visų klubo narių elektroninio pašto adresus ir telefono numerius. Bet kuris klubo narys, sugalvojęs ar iš draugų sužinojęs kokią nors kelionę, praneša apie ją arba visiems klubo nariams, arba tik tiems, su kuriais norėtų keliauti. Susidomėję kelione, apie tai praneša iniciatoriui. Iniciatorius atsako visiems susidomėjusiems arba tik tiems, su kuriais norėtų keliauti apie susirinkimo dieną, laiką ir vietą. Susirinkę keliautojai aptaria maršrutą, papildo, patobulina jį ir susitaria dėl kelionės laiko. Ir pirmyn į kelionę.
Kelionės galėtų buti maršrutiniais autobusais į įdomias Lietuvos vietas pažintinės ar net poilsinės kur nors prie ežero, su nakvine ar be jos, susibūrus reikiamam keliautojų skaičiui nusisamdant autobusą, savais automobiliais po Lietuvą ar į tolimesnes šalis. Keliaujant nusavais automobiliais, siūlyčiau pakviesti ir tuos klubo, narius, kurie neturi nuosavo automobilio. Tokiu atveju visi ekipažo nariai galėtų atlyginti vairuotojui benzino ir eksploatacines išlaidas. Visiems butų pigiau. Ir, pagaliau, klubo narys, suradęs pigius skrydžius ir nakvynę, galėtų pasiūlyti ir kitiems klubo nariams su nedidele keliautojų grupe pakeliauti į pažintinę ar poilsinę kelionę į tolimesnes šalis.
Klubo nariai, norintys pasidalinti kelionės įspūdžiais, po kelionės galėtų pakviesti kitus klubo narius ir papasakoti apie kelionę, patarti kitiems klubo nariams.
Ruošiamos kelionės aptarimams, įspudžių pasidalinimui, jei niekas negalės pasiūlyti kitų patalpų, šiuo metu galiu pasiūlyti naudotis patalpomis, kuriose yra galimybė susirinkti, rodyti nuotraukas, filmuotą medžiagą projektoriaus pagalba. Tik už naudojimąsi patalpomis reikėtų surinkti iš klubo narių 50 eurų per mėnesį.
Jei ką nors sudomino tokio klubo veikla ir yra norinčių dalyvauti jo veikloje, prašau man apie tai pranešti elektroniniu paštu [email protected] arba tel+37069850629, nurodant savo el. paštą ar telefono numerį. Jei atsiras susidomėjusių, nedelsiant pakviesiu Jus į pirmajį susitikimą, kur galėsime patobulinti mano siūlomą klubo veiklos formą.
Jei manote, kad šis skelbimas gali sudominti Jūsų draugus, kaimynus, pažįstamus, parodykite jį jiems.
Vytautas Kazlauskas

Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]

Keliautojų klubas

Moderuoja: walio, SidaZ, BangaLT, zanaz, Atina
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Keliautojų klubas

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Statistika

Keliautojų klubas: 3.612 Žinučių forume 76.873 187 Narių klube 935 Banga.lt laikrodis 10:22 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai