Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
PLINKŠIAI MERO TAURE 2019 (3)
Lydekos ir Velykos. Ar galima bus žvejoti lydekas šeštadienį, balandžio 20 d.? (2)
ŽUKLES VARŽYBOS
Nusiprojektavo... Valdžios reveransai verslininkams (10)
Laivų registracija bei techninė apžiūra taps skaidresnė ir paprastesnė (6)
Žuvų ištekliams atkurti – daugiau kaip 2,5 mln. eurų (5)
Spjūvis į veidą visiems Lietuvos žvejams (20)
FESTIVALIS HUNTERWOOD-2019
Šylantys orai atviliojo brakonierius: lupo žuvis trišakiais (3)
Lietuvos žvejai - pasaulio čempionai (12)
Ekologine nelaime Kedainiu rajone (1)
Kur lipti ant ledo savaitgalį, kad netektų išsimaudyti? (3)
Vis dar atsiranda žvejų, nusitaikančių į lašišas
Į Šventąją išplaukė tūkstančiai eršketų (2)
Ekologinis amžiaus projektas: Kauno meras norėtų, ministerija nemato galimybių (3)
Klubo naujienų archyvas
Paskelbk savo naujieną
Spjūvis į veidą visiems Lietuvos žvejams

Paskelbta 03-09 20:31, komentarų: 20, autorius R73
KarpisLive
Vakar, 20:02 ·

Spjūvis į veidą – taip pavadinčiau energetikos ministro, kuris eina laikino aplinkos ministro pareigas, Žygimanto Vaičiūno patvirtintą Aplinkos apsaugos rėmimo programą. Esu Lietuvos karpininkų asociacijos narys ir džiaugiuosi, jog aktyvūs kolegos pastebėjo tai kas vyksta pašonėje.
Kaip ir kiekvienais metais Aplinkos apsaugos rėmimo programa skirsto lėšas gamtos apsaugai, žuvų ištekliams atkurti bei saugoti. 2018 metais buvo skirta 1.55mlnEUR (https://am.lrv.lt/uploads/…/documents/files/AARP/kryptys.pdf)

Konkrečiai žuvivaisai iš visos šios sumos teko 300000EUR – tai labai maža suma bendrame kontekste. Bet žiūrėdami ataskaitą matome, kad dalis skirtų lėšų atgulė aplinkos apsaugos dabuotojų išlaikymui, kovai su brakonieriais, moksliniams tyrimams, žvejybos infrastruktūrai ir pan. Kad susidarytų aiškesnis paveikslas paminėsiu, jog per visus praėjusius metus į Aplinkos apsaugos rėmimo fondą žvejai mėgėjai, pirkdami žūklės leidimus, įnešė 1,8mln EUR (rekordiškai daug). Bet tai ką sužinojau šiandien mane tiesiog šokiravo.

Greitai pabandykite atspėti kokia numatoma suma žuvų išteklių apsaugai numatoma 2019 metais? Ilgai negalvokite, nes skaičius nesudėtingas – 0. Taip, būtent O EUR šiemet numatoma skirti žuvų įveisimui ir apsaugai. Dingo net eilutės su sumomis kur skiriamos lėšos aplinkos apsaugos darbuotojų išlaikymui, nematyti jokio finansavimo kovai su brakonieriais. Tikiuosi, kad aš kažko nesuprantu oficialiuose biurokratijos dokumentuose, bet panašu, kad žuvų apsaugos tiesiog nebus. Norėčiau klysti, nes protu tai nesuvokiama. Pažiūrėkit čia – gal tikrai aš neteisus: https://am.lrv.lt/…/2019-m-aar…/2019-m-aarp-krypciu-isakymai

Žinau, kad dar bus šios programos svarstymas – žinau, kad aš ten dalyvausiu, nes tokios anarchijos ir nepagarbos negali būti. Kas turit jėgų ir noro – junkitės kartu.
Tiesiog noriu, kad jūs visi žinotumėte kur keliauja pinigai, sumokėti už mūsų mylimo hobio puoselėjimą. Gaudai plūdine, dugnine, spiningu ar bet kokiu kitu būdu?

Sharing is caring – dalinkitės šia žinia ir kovokime už savo ir ateinančių kartų ateitį!

https://www.facebook.com/pg/KarpisLive/posts/?ref=page_internal

R73 | 03-09 20:39
Neturiu tiesiog žodžių kaip dar apibūdinti dabartinės valdžios elgesį. Pasiskaitykit....
O gal kas detaliau žino šią situaciją?

wialnias | 03-09 21:07
nukopijuok teksto, o ne tik nuoroda numesk!!!

kareivisss | 03-10 08:53
bananu respublikoj nieko keisto,mes uz leidimus nesim toliau milijonus,ovaldzia ras kur panaudotiKvankt?

arvyds | 03-10 10:37
Tai viskas tvarkoj - prisiveisė per daug žuvies, dabar keletą metų paliekam "savieigai" Šypsena

dziuzas2 | 03-10 15:13
KAIP IR SU ANTRA PENSIJA. PINIGAI NUSEDA DEDZIU KYSENESE.

RespecTTo^all | 03-11 12:01
rinkit mane , visas babkes sudėsiu į ežerus, kol išmes per visokias interpeliacijas ir xujacijas suspėsiu gal kažką. Cha cha

Gerasdviratis | 03-12 08:06
Afera Zveju rojus baigesi. Is visos sitos meroprijatijos liko tik privalomi smaigai.O jei dar paminet ,kad vel populiaru i upe kanalizacija leist ir uz tai nebaudziama...
Siaip tai zuvint nebutina svarbu ziuret ,kad zuvies brakonieriai nenaikintu ir kad kanalizacija nenuodytu,o jei kaip dabar leidzia sudus, tai gali Zuvint kiek nori- vistiek viskas isdves.
Dar nereikia pamirsti ,kad yra isnuomoti ezerai ir jie zuvinami pagal programas, nes baiges tie laikai kai fiktyvus parasai deliojami,. dabar bauda tokia pat kaip ir pats zuvinimas, tai geriau zuvies ileist.

raguolis | 03-12 09:43
ir dar ble Naisiu karalius su Svarkeliu apie kompetetinga vysriausybe peza...nuo N.metu neliko AAMinistro, ir skaito kad "puikiai tvarkysis" kazkoks pavaduojantis energetikos ministeris, nieko nenuraukiantis apie aplinkos apsauga ir isteklius...nu ir issirinko liaudis valdzia Kvankt?...dar ble policninka prezidentu issirinkim, tai ne tokiu stebuklu sulauksim PiktasKanda

Ronart | 03-12 12:28
to raguolis-tai tau matyt geriau broileris ir jo senelis ,ar masiulis tinka?Nezinai,gal jaunas buvai,ka senelis valdzioje budamas isdarinejo-nekilnojama turta net padare kilnojamu,kad ezeru pakrantes nisciabrodai nemindziotu

raguolis | 03-12 13:09
to Ronart-kazkaip nelabai laike gaudaisi Nekaltas...ezerus jau gerokai veliau po senelio apsitverinejo,o gal reikejo zeme nacionalizuot ir paveldetojams negrazint ???...o vat Naisiu karalius zemes susigrobe, subankrotino ukininkus, akivaizdus pvz. su Jakstonim. Tavo nuomone geriau valdzioj diabiai, kurie viena diena priima kazkoki istatyma, o kita atsaukia...ir po kelis ministrus ant kart atleidzia Cha cha

sadyvra | 03-12 13:36
Faktai:
1) 2018 m. žuvų ištekliams atkurti ir saugoti iš Aplinkos apsaugos rėmimo programos buvo skirta 1,55 mln. EUR
2) 2019 m. tiems patiems tikslams (žuvų ištekliams atkurti ir saugoti) jau skirta 1,5 mln. EUR, tačiau ne iš Aplinkos apsaugos rėmimo programos, o iš biudžeto lėšų, nes yra pateiktas Aplinkos apsaugos rėmimo programos konsolidavimo kartu su kitomis programomis paketas (tam dar bus reikalingas pritarimas Seime).
3) 2019 m. kovo 8 d. ministro pasirašytu įsakymu iš 2018 m. nepanaudotų šios programos lėšų buvo skirta dar 1 mln. EUR papildomai. Taigi iš viso 2019 m. jau dabar šiai priemonei numatyta 2,5 mln. EUR.

krunia1 | 03-12 15:19
čia dar ne faktai, o planai...bet skamba geraiGerai

raguolis | 03-12 16:14
Apakęs vo blia...o mes jau valdzia verst norejom ir politikuot puolem Cha cha...o tai cia patikima info ? ...kokia Sirsinskiene nesugadins reikalo Klasta

sadyvra | 03-12 18:21
Bent kokiu bet kokia valdzia reikia verst nx...Kanda

wialnias | 03-12 21:16
jo, geri laikai buvo, kai salatis i metus kelis kartus moderatorius versdavoJuokiasiJuokiasiJuokiasi

arvyds | 03-12 21:49
Nei vieno blogo žodžio apie salatį Nekaltas. Nerštas artėja Juokiasi
Mikal...

Gerasdviratis | 03-13 06:56
dar karta pasikartosiu, esme ne veisime,o saugojime- nuo brakonieriu, bet ypac nuo terseju ir uztvamku vandens reguliatoriu. Sitie labai daug nepaskaiciuojamos zalos padaro. Paleido suda Nerimi, nieks baudos taip ir nesumokejo, nieks nepaskaiciavo kiek ko isdvese,o ir nepaskaiciuosi,o sudo leidejes, issisiepes kaip skarbonke su pindarastais i mero kede vel taikos.
Atejo didysis elektros gamintojas, vandens mazai, uzdare uztvanka,kad turbina siektu, zemiau visi ikrai ant krantu liko. Va kur reik ziueret.Cia ,kad muzikas ant zyvco lydeka pagauna... Cia zuna tukstanciais,o priemoniu jokiu. I Nevezi kiek laiko kanalizacija leidzia? Viskas gerai,o pamegink dabar Nevezyje lydeka pagaut- bauda.

Gavrosh | 03-13 22:55
Labas visiems zvejams! Keleta klausimu.
Is kur informacija apie pinigus,numatitos 2019 metams. Nurodikit oficialu saltini arba patalpinkit nuoroda. Zvejams tikrai ne pro sali oficiali informacija!
Antras klausimas-kur,kada bus svarstimai,kaip ten papulti?
Kaip zvejai gali issakyti ir pagristi savo nuomone? Jei kveciat-tai konkreciai kur ir kada?
Visi zvejai-perduokit viens kitam ko greiciau ir ko daugiau sitos zinios.

raguolis | 03-14 10:25

ARSas | 03-14 14:29
Citata: ".....sadyvra | 03-12 13:36

Faktai:
1) ..............
2) ............
3) 2019 m. kovo 8 d. ministro pasirašytu įsakymu iš 2018 m. nepanaudotų šios programos lėšų buvo skirta dar 1 mln. EUR papildomai. Taigi iš viso 2019 m. jau dabar šiai priemonei numatyta 2,5 mln. EUR...."

Rusijoj 86proc yra idiotai nesuvokiantys kas vyksta jų šalyje, bet nepraleidžiančių progos rėkt kad juos visi skriaudžia. Lietuvoje lygiai tas pat!


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt

Žvejų klubas

Moderuoja: sadyvra, saruj, Mansell, BangaLT
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Žvejų klubas

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Statistika

Žvejų klubas: 1.688 Žinučių forume 1.849.133 2.976 Narių klube 2.170 Banga.lt laikrodis 15:26 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai