Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Visą vasarą ALYTUJE nemokami kino seansai ketvirtadieniais
KINO KARAVANAS 2019
72-ojo KANŲ kino festivalio PROGRAMA ir LAUREATAI (3)
Mirė GEORGIJUS DANELIJA
2019 m. OSKARŲ LAUREATAI
Didžiosios Britanijos BAFTA apdovanojimai
Geriausi 2018 metų filmai
2018 m. Europos kino akademijos apdovanojimų laureatai
Lietuviško kino klasika namuose
Jubiliejinio Maskvos tarptautinio kino festivalio laureatai
Paskelbti Kanų 2018 m. k/f pagrindinių programų filmai
Naujas PAOLO SORRENTINO filmas (2)
#meetoo tęsiniai pasaulyje (4)
2018 m. OSKARŲ laureatai (1)
Berlynas 2018 kino festivalio apdovanojimai
Klubo naujienų archyvas
Paskelbk savo naujieną#meetoo tęsiniai pasaulyje

Paskelbta 03-19 10:05, komentarų: 4, autorius kertukas
Kim Ki-dukas apkaltintas seksualine prievarta

Garsų Pietų Korėjos režisierių Kim Ki-duką trys aktorės apkaltino seksualiniu priekabiavimu, išžaginimu ir fiziniu smurtu. Moterys apie tai anonimiškai papasakojo dokumentiniame filme, kurį kovo 6 d. parodė televizijos kanalas MBC. Pasak britų dienraščio "Guardian", viena moteris buvo pakviesta į viešbučio kambarį, esą scenarijui aptarti, bet buvo išprievartauta režisieriaus ir aktoriaus Cho Jae-hyeono. Moteris atsisakė aktorystės ir trejus metus lankė psichoterapijos užsiėmimus.

Cho Jae-hyeonas jau anksčiau buvo apkaltintas seksualine prievarta, su juo nutraukė bendradarbiavimą universitetas, kuriame aktorius dėstė, bei serialo, kuriame jis vaidino, prodiuseriai. Kim Ki-dukas atsakė žurnalistams niekad nesinaudojęs režisieriaus pozicija, kad patenkintų asmeninius įgeidžius, ir pridūrė, kad jo seksualiniai santykiai visada vyko abiejų pusių sutikimu. Kita moteris dokumentiniame filme tvirtina, jog per aktorių atranką režisierius reikalavo, kad ji nusirengtų, ir visą patirtį pavadino "žeminančia". Trečia aktorė režisierių kaltina, kad filmuojant "Moebius" (2013) Kim Ki-dukas jai trenkė antausį ir pareikalavo vaidinti erotinėse scenose, kurių scenarijuje nebuvo. Kai ji nesutiko lytiškai santykiauti, režisierius aktorę atleido. Pernai ji padavė Kim Ki-duką į teismą, kuris jį nuteisė pinigine bauda už sumušimą, o seksualinės prievartos kaltinimus atmetė, nes nebuvo įrodymų.

Penkiasdešimt septynerių Kim Ki-dukas – vienas labiausiai pasaulyje žinomų Pietų Korėjos režisierių. "Kino pavasaris" šiemet rodo jo naujausią filmą "Žmogus, erdvė, laikas ir žmogus" (2018).

7 md

kertukas | 03-19 10:14
Atvejis, kai kūryba nesiderina su asmeniniu-buitiniu gyvenimo būdu.

Kaltinimai prilygsta H.Wainsteino situacijai. Jeigu reguliariai mus šiurpinantis savo aukšto lygio filmuose Kim Ki Dukas bus nušalintas nuo kino, bus blogai...
Ir iki cypės reikalai gali prieiti...

kertukas | 05-07 20:44
"The New York Times" žurnalistų tyrimas, pagarsinęs faktus apie nederamą kino prodiuserio Harvey Weinsteino elgesį su moterimis ir neseniai apdovanotas Pulitzerio premija, netrukus taps vaidybiniu filmu. Prodiuseriai, tarp kurių ir Bradas Pittas, planuoja, kad filmas bus panašus į "Sensaciją" ("Spotlight") – pasakojimą apie tai, kaip Čikagos žurnalistai ne vienus metus tyrė katalikų kunigų seksualinio išnaudimo skandalą. Būsimo filmo veikėjos bus žurnalistės, kurios atskleidė Weinsteino seksualinės prievartos faktus, o jų tyrimas atvedė prie vieno galingiausių Holivudo prodiuserių žlugimo. Kol kas dar nežinomi nei būsimo filmo kūrėjai, nei aktoriai.

kertukas | 07-31 20:53

kertukas | 10-03 09:09
Puikus pasisakymas šia tema, nors ir ne apie kino menininkus:

https://www.15min.lt/kultura/naujiena/asmenybe/vaidas-jauniskis-nieksa
i-ir-mes-285-1037698


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt

Kinomanai

Moderuoja: Diaboliq, BangaLT, kertukas, Froidas
Statusas: ne narys (Įstoti)
Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Kinomanai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Statistika

Kinomanai: 3.045 Žinučių forume 188.938 2.230 Narių klube 3.029 Banga.lt laikrodis 01:57 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai