Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Visą vasarą ALYTUJE nemokami kino seansai ketvirtadieniais
KINO KARAVANAS 2019
72-ojo KANŲ kino festivalio PROGRAMA ir LAUREATAI (3)
Mirė GEORGIJUS DANELIJA
2019 m. OSKARŲ LAUREATAI
Didžiosios Britanijos BAFTA apdovanojimai
Geriausi 2018 metų filmai
2018 m. Europos kino akademijos apdovanojimų laureatai
Lietuviško kino klasika namuose
Jubiliejinio Maskvos tarptautinio kino festivalio laureatai
Paskelbti Kanų 2018 m. k/f pagrindinių programų filmai
Naujas PAOLO SORRENTINO filmas (2)
#meetoo tęsiniai pasaulyje (4)
2018 m. OSKARŲ laureatai (1)
Berlynas 2018 kino festivalio apdovanojimai
Klubo naujienų archyvas
Paskelbk savo naujieną



2018 m. OSKARŲ laureatai

Paskelbta 03-05 08:03, komentarų: 1, autorius kertukas
Geriausias filmas:

"Vadink mane savo vardu" (Call Me by Your Name)"
"Tamsiausia valanda" (Darkest Hour)
"Diunkerkas" (Dunkirk)
"Pradink" (Get Out)
"Lady Bird"
"Nematomas siūlas" (Phantom Thread)
"Valstybės paslaptis" (The Post)
"Vandens forma" (The Shape of Water)
"Trys stendai prie Ebingo, Misūryje" (Three Billboards Outside Ebbing Missour)

Geriausias režisierius:

Guillermo del Toro – "Vandens forma" (The Shape of Water)
Christopher Nolan – "Diunkerkas" (Dunkirk)
Paul Thomas Anderson – "Nematomas siūlas" (Phantom Thread)
Greta Gerwig – "Lady Bird"
Jordan Peele – "Pradink" (Get Out)

Geriausias aktorius:

Timothée Chalamet – "Vadink mane savo vardu" (Call Me by Your Name)
Daniel Day-Lewis – "Nematomas siūlas" (Phantom Thread)
Daniel Kaluuya – "Pradink" (Get Out)
Gary Oldman – "Tamsiausia valanda" (Darkest Hour)
Denzel Washington – "Roman J. Israel Esq."

Geriausia aktorė:

Sally Hawkins Jenkins – "Vandens forma" (The Shape of Water)
Frances McDormand – "Trys stendai prie Ebingo, Misūryje" (Three Billboards Outside Ebbing Missour)
Margot Robbie – "Aš esu Tonia" (I, Tonya)
Saoirse Ronan – "Lady Bird"
Meryl Streep – "Valstybės paslaptis" (The Post)

Geriausias antro plano aktorius:

Willem Dafoe – "Floridos projektas" (The Florida Project)
Woody Harrelson – "Trys stendai prie Ebingo, Misūryje" (Three Billboards Outside Ebbing Missour)
Richard Jenkins – "Vandens forma" (The Shape of Water)
Christopher Plummer – "Visi pasaulio pinigai"(All the Money in the World)
Sam Rockwell – "Trys stendai prie Ebingo, Misūryje" (Three Billboards Outside Ebbing Missour)

Geriausia antro plano aktorė:

Mary J. Blige – "Mudbound"
Lesley Manville – "Nematomas siūlas" (Phantom Thread)
Octavia Spencer – "Vandens forma" (The Shape of Water)
Allison Janney – "Aš esu Tonia" (I, Tonya)
Laurie Metcalf – "Lady Bird"

Geriausias originalus scenarijus:

"Didžioji liga" (The Big Sick)
"Pradink" (Get Out)
"Lady Bird"
"Vandens forma" (The Shape of Water)
"Trys stendai prie Ebingo, Misūryje" (Three Billboards Outside Ebbing Missour)

Geriausias adaptuotas scenarijus:

"Vadink mane savo vardu" (Call Me by Your Name)
"The Disaster Artist"
"Loganas" (Logan)
"Pokerio princesė" (Molly’s Game)
"Mudbound"

Geriausias operatoriaus darbas:

Roger Deakins – "Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049" (Blade Runner 2049)
Bruno Delbonnel – "Tamsiausia valanda" (Darkest Hour)
Hoyte van Hoytema – "Diunkerkas" (Dunkirk)
Rachel Morrison – "Mudbound"
Dan Laustsen – "Vandens forma" (The Shape of Water)

Geriausias montažas:

"Vaikis ant ratų" (Baby Driver)
"Diunkerkas" (Dunkirk)
"Aš esu Tonia" (I, Tonya)
"Vandens forma" (The Shape of Water)
"Trys stendai prie Ebingo, Misūryje" (Three Billboards Outside Ebbing Missour)

Geriausias filmas užsienio kalba:

"Fantastiška moteris" (A Fantastic Woman)
"Įžeidimas" (The Insult)
"Nemeilė" (Loveless)
"Apie kūną ir sielą" (Of Body and Soul)
"Kvadratas" (The Square)

Geriausias dokumentinis filmas:

"Abacus"
"Veidai Kaimai" (Faces Places)
"Icarus"
"Paskutinis žmogus Alepe" (Last Ment in Aleppo)
"Strong Island"

Geriausias animacinis filmas:

"Ponas Kūdikis" (The Boss Baby)
"Maitintoja " (The Breadwinner)
"Koko" (Coco)
"Bulius Ferdinandas" (Ferdinand)
"Jūsų Vincentas" (Loving Vincent)

Geriausia muzika:

"Diunkerkas" (Dunkirk)
"Nematomas siūlas" (Phantom Thread)
"Vandens forma" (The Shape of Water)
"Žvaigždžių karai: Paskutiniai Džedajai (Star Wars: The Last Jedi)
"Trys stendai prie Ebingo, Misūryje" (Three Billboards Outside Ebbing Missour)

Geriausia daina:

"Mighty River" iš "Mudbound"
"Mystery of Love" iš "Vadink mane savo vardu" (Call Me by Your Name)
"Remember Me" iš "Koko" (Coco)
"Stand Up for Something" iš "Marshall"
"This Is Me" iš "Didysis šou meistras" (The Greatest Showman)

Geriausias trumpametražis dokumentinis filmas:

"Edith and Eddy"
"Heaven is a Traffic Jam on the 405"
"Heroine"
"Traffic Stop"
"Night Skills"

Geriausias trumpametražis animacinis filmas:

"Dear Basketball"
"Garden Party"
"Lou"
"Negative Space"
"Revolting Rhymes"

Geriausias trumpametražis vaidybinis filmas:

"DeKalb Elementary"
"The Eleven O’Clock"
"My Nephew Emmett"
"The Silent Child"
"Watu Wote/All of Us"

Geriausias meninis apipavidalinimas:

"Gražuolė ir pabaisa" (Beauty and the Beast)
"Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049" (Blade Runner 2049)
"Tamsiausia valanda" (Darkest Hour)
"Diunkerkas" (Dunkirk)
"Vandens forma" (The Shape of Water)

Geriausias kostiumų dizainas:

Gražuolė ir pabaisa" (Beauty and the Beast)
"Tamsiausia valanda" (Darkest Hour)
"Nematomas siūlas" (Phantom Thread)
"Vandens forma" (The Shape of Water)
"Viktorija ir Abdulas" (Victoria and Abdul)

Geriausias grimas ir šukuosenos:

"Tamsiausia valanda" (Darkest Hour)
"Viktorija ir Abdulas" (Victoria and Abdul)
"Gerumo stebuklas" (Wonder)

Geriausi specialieji efektai:

"Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049" (Blade Runner 2049)
"Galaktikos sergėtojai 2" (Guardians of the Galaxy Vol. 2)
"Kongas: Kaukolių sala" (Kong Skull Island)
"Žvaigždžių karai: Paskutiniai Džedajai (Star Wars: The Last Jedi)
"War for the Planet of the Apes"

Geriausias garso montažas (angl. sound mixing)

"Vaikis ant ratų" (Baby Driver)
"Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049" (Blade Runner 2049)
"Diunkerkas" (Dunkirk)
"Vandens forma" (The Shape of Water)
"Žvaigždžių karai: Paskutiniai Džedajai (Star Wars: The Last Jedi)

Geriausi garso efektai (angl. sound editing)

"Vaikis ant ratų" (Baby Driver)
"Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049" (Blade Runner 2049)
"Diunkerkas" (Dunkirk)
"Vandens forma" (The Shape of Water)
"Žvaigždžių karai: Paskutiniai Džedajai (Star Wars: The Last Jedi)

kertukas | 03-05 18:17
Nugalėtojais galime jaustis ir mes, nes nebuvome atskirti nuo DOLBY salės – visi pristatyti Oskarui filmai (išskyrus trumpametražius) buvo ar yra Lietuvos kino teatrų repertuare!

Galime jaustis kaip tie amerikiečiai, žiūrėję filmą kino teatre, netoli ceremonijos salės. Po seanso jie patyrė gerų emocijų šoką, kai po seanso jų pasveikinti atėjo būrys išsipusčiusių Holivudo žvaigždžių iš DOLBY salės ir pavadino tikraisias kino žmonėmis, vertais didžiausios pagarbos!


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu banga@tipro.lt

Kinomanai

Moderuoja: Diaboliq, BangaLT, kertukas, Froidas
Statusas: ne narys (Įstoti)
Filmų archyvas
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Kinomanai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Statistika

Kinomanai: 3.045 Žinučių forume 188.938 2.230 Narių klube 3.029 Banga.lt laikrodis 20:02 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai