Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Naujiena,kad buvusios naujienos - dingo (7)
Klubo naujienų archyvas
Paskelbk savo naujienąBandys sustabdyti automobilių ridos sukčius

Paskelbta 04-09 12:41, komentarų: 90, autorius vyriausias
Jau 17 metų Jungtinėje Karalystėje gyvenantis ir Britų standartų institute dirbantis buvęs klaipėdietis aktorius Gediminas Kantauskas kartu su bendraminčiu Arturu Nemura praėjusią savaitę kreipėsi į Lietuvos Seimą ragindamas sudaryti darbo grupę, kuri naujais įstatymais ar teisės aktais sutramdytų naudotų automobilių ridą klastojančius asmenis, rašo "Vakarų ekspresas".
Pasak jo, yra dvi neigiamos automobilių ridos koregavimo, liaudyje vadinamo paprasčiausiu odometro atsukimu, pasekmės – iškreipiama tikroji mašinos vertė (ir taip sukčiaujant pasipelnoma iš žmonių), be to, kyla grėsmė eismo saugumui.

Jis teigė turįs pasiūlymų, kaip automobilių ridos koregavimo procesas turėtų būti sustabdytas ir galėtų būti pereinama prie skaidraus ridos fiksavimo mechanizmo.
"Kad reikalai pajudėtų, be jokios abejonės, turėtų būti bendra automobilių ridos duomenų bazė (BARDB), kuri Vakaruose veikia puikiai, bei privaloma serviso istorijos knygelė (SIK), kokia dabar galioja naujiems automobiliams. Registruojant ar parduodant nenaują automobilį turi būti privaloma su visais reikiamais dokumentais pateikti ir SIK (jas išduoda ir užsienio pardavėjai). Nepateikus SIK "Regitra" turėtų automobilį pažymėti kaip netinkamą eksploatuoti ir nukreipti pas techninės apžiūros ekspertus, kurie, įvertinę mašinos būklę, išduotų naują SIK", - "Vakarų ekspresui" siūlymus dėstė G. Kantauskas.


DELFI Jums tiekia kokybišką nemokamą turinį. Jūs atsidėkotumėte mums, jei dalintumėtės šiuo tekstu siųsdami jo nuorodą, o ne kopijuodami tekstą. http://auto.delfi.lt/autonaujienos/bandys-sustabdyti-automobiliu-ridos
-sukcius.d?id=61102725#ixzz2PxQtLWLI

VanBuren | 04-09 13:02
TeisingaiGerai.

Tips | 04-09 13:15
Darbo grupę Gerai

dr002™ | 04-09 13:19
liaudyje vadinamo paprasčiausiu odometro atsukimu
matyt as ne toje liaudyje gyvenuCha cha

vyriausias | 04-09 13:37
Nu tas tai jo, liaudis ne visi zino, kas tas odometas yra Cha cha spydikas atsuktas buna ir vsio Juokiasi

O siaip tai jei kazka padarytu, butu gerai, nes situacija apgailetina siuo metu.

Mixed | 04-09 13:41
zjb kas nori egspertu grupeje dirbti isduodant šik? einu jau uzsakysiu kad pradetu knygutes spauzdinti Cha cha

vyriausias | 04-09 13:43
Nu tai ka, atsidaro duris, paziuri kiek salonas nupistas, kaip vairas patryntas, biski pralekia, kad ivertinti bendra auto nupistuma ir israso kiek tos ridos cia jauciasi Cha cha

vabalaz | 04-09 13:46
koks skirtumas kokia ta rida? juk perkat ne aklai. Pravažiuojat, apžiūrit ir t.t. Negi bus geriau 150k km pravažiavęs lavonas, nei pusę limijono pravažiavusi tvarkinga mašina?

aš_ne_aš | 04-09 13:57
Jo, kai lietuvoj didelė dalis su ridom 300k, tai ten jau jokio skirtumo 300 ar 800k, vis tiek visa bus perrinkta kelis kartus.
Mano rodo 300k, 500k minty. Taip jau būna kai ne naują perki.

vyriausias | 04-09 14:11
Bet yra skirtumas kaip ji perrinkta, nes gali deti dalis brangias, kurios tarnauja ne ka prasciau uz originalias arba gali deti pigiausias ir kai ateina tas momentas, kai jau auto beveik nelieka nieko gero, o visur piguva sukista, tai tada ir gaunasi, kol viena gala tvarkai tai kitas pabyra. O jei normaliai aptarnavimai daryti, tai ir 500tkm nera daug.

Chilli | 04-09 15:04
Nesuprantu tik, kodel serviso knygele turi buti privaloma registruojant? Uztektu gi, kad pirkejas gautu israsa is ridos duomenu bazes.

MOMEHT | 04-09 17:32
Bull shit..........sukau , suku ir suksiu.

Pvz. Darau eksperimenta....isstatau i vitrina passatuokli 2010 m su rida 165000 km.....savaite - tylu , antra - tylu. Atsuku iki 121000 km. skambutis , moler auto , verdiktas - puikus aitomobilis atitinkantis rida. ( paskutine zyma buvo prie 111000 km.) . Pirkejai patenkinti kaip sloikai........tai kame cia suo pakastas?

guestas | 04-09 17:33
eilini karta ne nuo to mes viska pradedam Laimingas

vyriausias | 04-09 17:50
moment, tai taip juk yra, nes rinka iskreipta tu sukimu yra, todel ir kainos neatitinka realybes, kai visi suka, tai aisku sunku konkuruoti parduodant, nesukinejant ridos, bet jei niekas nesukinetu, tai rinka ir kainos pasikeistu, bet taip nenutiks, todel manau teks toliau sukti jei noresi parduoti, nieko cia nepadarysi kitaip.

yessuz | 04-09 17:51
o kaip reiketu?

Sandman^KFMF | 04-09 18:00
Toki kaip momehta tai tik ****inti ir ****int iki kol nebejudes. Cha cha *bliamba* bent tyletum, kad esi apipisinetojas, tai ne, jis dar giriasi ir tuo didziuojasi. *kekšė* reiketu kam is kokios tarnybos pastukalinti, kad sriegi siknoje biski nudauztu atitinkami asmenys. Piktas

proletare | 04-09 18:48
girdejau pletkus (galite naudoti kaip rekomendacija):
- nusiperka nauja automobili...
- sodynes abšyvkes vairą išima ir sandėliuoja garaže.
- sudeda nuo kito automobilio
- pravažinėjęs x metų -
- prieš parduodant sudeda naujas abšyvkes sodynes vairą...
- ir pasuka spidometrą.....
- serviso knygelės pildyti nereikia.... ir bus km nulis...
- ir parduoda tada...

dr002™ | 04-09 19:20
proletare>gera pasakaGeraio as girdejau pletka,kad uz kelis aurus oficialaus serviso darbininkas iraso i baze ir knyga mazesnes ridas

proletare | 04-09 19:27
mažesnės ridos niekaip neužrašysi...
nes važiuoji keisti visokių alyvų kas intervalą sakykim 10000 km....

Leo | 04-09 20:56
Pats ejau MOT anglijoj su kitu skydeliu kur buvo zenkliai mazesne rida nei buvo fiksuojama pries tai, galvojau des irasa ar pan - nieko jie nedare, israse nauje mot lapa su nauja rida ir viskas!

Rejus | 04-09 21:44
kazka daryt reik. Pas vokieti kaina tiesiogiai priklauso nuo ridos, kaina gali skirtis net daugiau nei du kart. Masinu turgui pilna lauzu, o visi kaip susitare 180t.km. Ir turginiui labiau apsimoka paimti nudrozta gaidi su 450t.km. rida atpiderastint ir cia stumt ant turgaus kaip gera, nes normali masina ir pas vokieti kaina turi.

MOMEHT | 04-09 22:51
Smelzmogi......nep1sk oro ciumarike. Turbut tave koks marijampolinis lo.xu padare. Tu skirk sup1stas gandone triperi nuo automobilio gero. Su.ka ar bant esme supratai mano parasyta aukstesniam poste? Va tokie py.Z.dabolai ir kencia nuo nedoreliu.....

Sandman^KFMF | 04-09 23:00
man px tavo esme.
esi suknistas spydiko sukiotojas isivaizduojantis, kad nesusiprateliams darai paslauga? jei toks jau geras auto, tai nx tu ta spydika suki? pagal kalba tai jau nujauciu, kad vazineji su ROSSIJA numeriu remeliu bei lipduku "niuchai slapu" ant bagazines, o visi sitie pricendalai prikabinti ant savo GERIAUSIOS, 1998 metu audeles, su 120 000 km rida Juokiasi Nes tik toks "sliapa" nesuvokia, kad per tokius kaip jis, ta rinka ir issikraipo.
*kekšė* pirstus reiketu nukapoti tokiems atmarozkams.

bemsas | 04-09 23:15
Lietuvoje zmones gauna tai, ka nori gauti. Masina, kurios rida virs 200t.km parduoti labai sunku, nepriklausomai nuo pagaminimo metu (ar 98 ar 2008). Negi pasigirsi kaimynui Petrui, kad nupirkai lavona su puses limono rida Cha cha

Pardavinejom Zafyra 2000m dyzelis. Atvaziavo su 480t. Nusukom iki 180t ir i turgu. Masina tikrai buvo tvarkinga, priziureta, nesudroztas salonas, be jokiu problemu. Atejo senis vienas, paziurejo i spidometra, ir pasake, kad masina kaip ir zjb, bet labai jau daug praejusi net beveik 200t. Ir nuejo ieskoti toliau mazesnes ridos ......

Sandman^KFMF | 04-09 23:52
tai jo ble, desra irgi labai brangiai gaunasi is mesos, tai reikia tuoletinio popieriaus prikisti ir pardavineti kaip uz gera aiskinant, kad cia auksciausia rusis?
Ir isvis, kas cia per pasiaiskinimas "sunku parduoti su didele rida"? Kaina gal uzdek atitinkancia rida ir pardavinek. bus ir pirkeju. Px ar masina 2008 metu ar 1998, jei ji lavonas, tai ir tegu kainuoja kaip lavonas.

semis | 04-10 00:07
^Kvankt?Juokiasi

[email protected] | 04-10 00:29
UK vietiniai kreivai žiūri į mašinas pravažiavusias virš 100k mylių.
Pirkau vieną mašiną 8 metų senumo su 130k mylių rida, 6 metus atvažinėjau. Neplanuotai sugedo tik vairo kolonėlė ir generatorius, daugiau jokių bėdų. Atidaviau į šrotą su 220k rida.
Dabar nusipirkau kitą mašiną 5 metų senumo su 115k mylių rida - per pirmus eksploatacijos metus jokių bėdų neišlindo. Puse Europos pernai išmakalavom, šiemet vėl leisimės mėnesiui pakeliauti po Europą...
Dėjau ant tokių, kurie bijo mašinų su didesne rida. Nusiperka su maža rida ilgai nevažinėtą ir paskui p!sasi keisdami supuvusius stabdžių diskus ir t.t.

MOMEHT | 04-10 07:34
Smelzmogi , petushoke........ganykis IT , tik akinius kompiuterastine ziurke pasirink geresnius , kad iziuretum atspindi savo spoguotos marmuzes moniko ekrane........

P.s. is kur zinai , kad pas mane audi tokiu metu , jau pasigooglinai ziurke?

rim33 | 04-10 08:00
jus dar pradekit reiksti nepasitenkinimus, kad jus moterys apknisineja nesakydamos savo tikro amziaus ... artistai ...

Blakis | 04-10 08:21
Sandman Gerai

vyriausias | 04-10 09:39
Momento kalbos kultura, tai net ir turguje butu smarki Cha cha O siaip tai realiai ridos sukimas yra sukciavimas ir nusikaltimas ir galima vartyti kaip tik nori, bet taip yra ir jei pats sako zmogus, kad yra sukcius, noredamas pinigo pasidaryti, tai ne tik su masinom manau o visur gali apgauti uz kapeika, todel su tokiais zmonem geriau isvis nebendrauti.

Sandman^KFMF | 04-10 09:56
Nu ble... nesigooglinau as tos audi. Kazkaip is lempos parasiau. Nuojauta tokia buva.
Spuogu jau senai neturiu jei ka.
Beje, jei padarai varikliui normalu kapitalini remonta, tai dar, dar kazkaip galima butu pateisinti ta atsukima, bet kai pasiputes iki pazaliavimo isdidziai aiskina, kaip jis nepardaves su 160 smotu, numete 40 i sali vien del to, kad niekas neskambino savaite tai nu duodu *pimp...* nukirsti - tai apipisinejimas. O ka daryti tada tokiam, kurio masinos nu ble niekas neperka, nes melina duma meta? Gal vatos prikisti i duslintuva? Cukraus iberti i varikli kilograma kad kompresijos atsirastu? Juk viskas tik tam, kad nesusiprateliai suvoktu kokia tai gera masina!

wilis | 04-10 10:32


kad nesusiprateliai suvoktu kokia tai gera masina!JuokiasiGerai

rim33 | 04-10 10:35
buvo aprasytas atvejis, kai maksima i marinuotus saslykus dedavo konservantu, kuriu negalima termiskai apdoroti - ir nieko , pasake kad pirkejai patys kalti, kad ilgai neperka saslyku ir jie gali sugesti. Taip ir cia - neperka senu lauzu - tai patys ir kalti kad pardavejams reikia atsukineti. Jei prades pirkejai ziureti pagal vairo ir sedyniu nusidevejima - tai ka, uzdraus vaira ir sedynes keisti ?
O siaip tai perkant masina pasisamdykit gerus mechanikus - ir nebus problemu. Ar norit uz dyka visko?
Aktoriai ...

DefJam_MC | 04-10 10:42
ridos sukimas:
1. yra sukciavimas;
2. rinkos iskreipimas;
3. 4. 5. 6. 7. ir visi like punktai susiveda i pirmus du.

huntero | 04-10 10:44
aciu

rim33 | 04-10 10:49
Siaip tai ridos parodymai neatspindi automobilio technines bukles. Gal dar reiketu diferencijuoti ridos parodymus pagal kelio bukle - vaziuojant zvyrkeliu rida skaiciuoti dvigubai, ivesti g-sensoriu, kad skaiciuotu duobes ir uz kiekviena pridetu po kaziek km...

Mixed | 04-10 10:50
pirma reikia pradeti nuo pardaveju kurie pripratino liaudi matyti mazas ridas, dar 90 kai pradejo varineti masinas prasidejo ridu atsukinejimas..
jei to nebutu buve ir visi butu pirke tokias ridas kokios, yra realybeje, tai dabar niekam nereiketu aiskinti, kad neparduodu del ridos. auto rinkos, kainos atitiktu pasiula ir niekas neverkslentu, kad niekas neperka, kad milijona pravaziaves.. visi pirktu auto bukle, o ne rida.
ieskodamas auto ir vartydamas uzsienio skelbimus visada matomas didelis kainos skirtumas tarp lietuvos ir uzsienio pardaveju. idomu kodel?

Leo | 04-10 10:56
80% pirkejo kalte kad ji per rura perekupas padaro. Pasilikau 20% tiem atvejam kada istikruju meistriskai uzmaskuojamas defektas kuri jokiam servise nenustatys taip lengvai patikros metu.

Kas del ridos - is USA galima per carfax suzinot, europoj dyleriai irgi irasus palieka ar tai serviso knygutei ar el. duomenu bazei. Jei kyla abejoniu - gal geriau kita varianta paziuret?

rim33 | 04-10 10:58
ne nuo pardaveju reikia pradeti, o nuo pirkeju. Normaliam pirkejui visiskai vienodai rida - jis perka masinos bukle, o ne skaiciukus skydelyje. Nesupranta apie bukle pats - vedasi ta, kuris supranta. O kai eina masinos pirkti visiskai jose nesigaudantys alkani aktoriai - va tada taip ir atsitinka.
Pirkejai diktuoja salygas, ir jei jie nekreiptu demesio i rida - joks pardavejas papildomai nemoketu pinigu uz jos sukinejima.

wilis | 04-10 10:59
siaip tai ridos atsukimas yra sukciavimas, nes siekdamas turtines naudos (parduoti automobili) tu pasitelki apgaule. Cia ne tas atvejis, kai tu parduodi, kas nors subyra, pirkejas pyksta, bet realiai pardavejas to defekto ne nezinojo. Atsukimas yra tycinis veiksmas, o tai darantis asmuo suvokia, kad tokiu budu apipisineja. Net istatymo naujo nereikia, kad butu galima bausti, tereikia pradeti tirti. Aisku, jei butu eu kas nors panasaus kaip carfax, tada isvis butu valio!

Va!va | 04-10 11:03

delma_s | 04-10 11:16
jo anglai su airiais tai irgi geri klounai, jei kas virs 100Kmyliu tai jau lavonas, nusipirkau zmonai tourana 06 su 180kmyliu, nepatiko myliu per galona rodymas, tai pakeiciau i KM, dabar rodo 280Kkm, tai kai kas uzmato masina, sako oi kokia grazi kokia islaikyta, kokia svari, o koks salonas svarus odinis, sakau i spidika paziurek... tada islipa ir ziuri nelabai ka suprantanciu snukiu, reliai tai tik 160 km per diena iseina Nekaltas paemus anglijo atstumus, tarkim nuo londono iki leeds'o yra apie 800km i viena gala, tai realiai su ta masina du kartus per menesi nuvaziuojant pirmyn ir atgal jau gaunasi viska rida Šypsena

idomu tai kad anglai irgi pigiai neparduoda geru auto ypac su mazom tikrom ridom, o koks sroras i LT atkeliauja, jei jis su atvezimu gaunais pigesnis nei kad anglu turguj Nekaltas

bemsas | 04-10 11:17
Atverciam autoplius. Iki 200t.km yra pardavime 32787 masinos is 40297. ir tik 7943masinu rida virs 200t. Ka pasakysit i tai ?

rim33 | 04-10 11:19
nekreipkit demesio.

delma_s | 04-10 11:20
nu ka galima pasakyt, ka zmones nori pirkt - ta ir gauna,
nepirktu tu visu atsuktu, pradetu visi prisukinet speedikus Nekaltas

bemsas | 04-10 11:24
Zinau kauno turguje suka vietoj. Jei per diagnostikos jungti (wv, audi, opel ir kt) -20lt, jei reikia skydeli isimti 40lt.

Sandman^KFMF | 04-10 11:26
ble rim poziuris tai zajebys. pirkejas kaltas, kad ilgai neperka!?! ble tu zinai, kad tavo mastymas tai afrikiecio lygio?
Perskaiciau ir grynai prisiminiau bajeri kai vienas kareivis afrikoje dviems kaimams padedavo isirengti gyvenamus namus ir siaip vykde visokia pagalbine veikla. Tai vienas kaimas augino vistas ir vezdavo i miesta parduoti, o kitas kaimas irgi vistas augino ir irgi vezdavo parduoti. Bet pirmo kaimo pardavejui geriau sekesi pardavineti, o antro kaimo pardavejas putodavosi kad jo vistu neperka durni miestieciai, o perka to pirmojo. kai tas kareivis pabande ji paprotinti ir tipo vietoje vistu pvz. pardavineti kiausinius, tai tas nesuprato ko is jo norima, nes cia juk ne jis kaltas kad butent jo vistu neperka, o pirkejas durnas! tai pasirodo ne veltui sakoma, kad gyvename bananu kraste.

Apskritai tokiems kurie aiskina, kad "ka nori gauti ta ir gauni" tai galiu pasakyti, kad zmones ir vogtus daiktus labai mielai nori gauti. Bet kazi kodel vagysciu niekas nepateisina (juk pavogtas daiktas geriau parduodamas nes jis pigesnis).

rim33 | 04-10 12:09
tai jeigu zmogus nori vogto daikto - tai jis ir nusipirks vogta daikta. jeigu niekas nepardavines vogto daikto - tai zmogus nueis ir pats pasivogs. Cia kas liecia paklausa - jei bus paklausa, tai ir pasiula atsiras.
Kas liecia kur pirkejas kaltas kad pats neperka - cia buvo maksimos atstoves komentaras per TV. Cia ne as , o maksima jus laiko afrikieciais. O maksima apie viska pagalvoja ...
Afrikieciai nesupranta, kad automobilio technine bukle, jo rida ir odometro parodymai - trys skirtingi dalykai.

Sandman^KFMF | 04-10 12:25
Tai, ka pasake maksimos atstove, taip pat nepateisinama kaip ir ridos sukimas. Kas yra SUKCIAVIMAS, kad ir kaip bevartytum.
Taip, tai nera milijonine machenacija, nera net ir kazkokia vagyste, bet tai yra sukciavimas. Ir jei jau tai kas nors daro, tai bent jau tegu nevaidina svieto lygintoju, kurie kariauja pries nesusipratusius pirkejus.

SUOMIS | 04-10 12:27
rim33 geras pavizdys
rim33 | 04-10 12:09
tai jeigu zmogus nori vogto daikto - tai jis ir nusipirks vogta daikta. jeigu niekas nepardavines vogto daikto - tai zmogus nueis ir pats pasivogs.


taciau ridos atsukimas yra vogto automobilio pardavimas kaip "nevogto" man asmensikai buten tai uzpypina.

proletare | 04-10 12:30
daug kolegos priesnekejot...
o ar matete kuris realiai serviso knygele gyvai?
jei matete tai turejote atkreipti demesi kad serviso knygeleje baigiasi lapukai ant 200000 kilometru...
ir teko matyti metu ar dvieju VW su pasibaigusia serviso knygele...
Mano Citroen AX knygeles kilometrai baigesi ant 150000 kilometru..
tiesa tos mano zinios desimties metu senumo...
gal dabar kitaip? kas turit auto nuo nulio - parasykit

SUOMIS | 04-10 12:31
iki melejono...rimtai.
VW'genas
tik nuo 250 pasikeicia "forma"

p.s. o i volva buvo iklijuota serviso papildomu tokiu paciu lapu ir sekmingai viskas tesiama iki 450 000...

yessuz | 04-10 12:49
Rim kaip visada ziba Šypsena)))

Elementarus pvz: 2 vienodos masinos UK. Abieju salionai ir kebulai tvarkingin beveik ledas. Abi 2003 metu gamybos. Vienos rida 75k myliu, kitos - 150k.
Kainos skiriasi beveik 3 kartus.

Kai zmogus ziuri tik i saliono, kebulo, variklio bukle, yra viena, bet kai rida realiai apsprendzia automobilio kaina rinkoje, tai jau kitas dalykas.
Zmogus mielai pirktu su didele rida jei kaina butu atitinkama. Bet kai yra apgaudinejama ir dirbtinai pakeliama kaina sumazinant rida - tai jau kas kita..
Nu nes jei tik i bukle zieti, tai jami pigesni varianta uz 3 kart mazesne kaina ir valio. Bet kai tau vietoj to kad moket 800 svaro ikisa ta pati ir liepia susimoket 2000 - tai jau negerai. Ane?

Cia kaip su teliku. Kazi, jei tau uz kokio philipso kaina ikistu koki Phengyang su Philipso lipdukuir aiskintu jog tu pats renkiesi ka nori (kaip rodo) - butum laimingas ir patenkytas? Manau ne

MOMEHT | 04-10 13:08
Postai i dvi stovyklas dalinasi.....naturalu.
Automobilinis verslas labai subtilus. Jeigu atmetus emocijas ir diskutuojant argumentuotai , galima viska kas issakyta auksciau suvesti i viena logini , visiems suprantama , priimtina ir aisku atsakyma : jus to norite - mes jums ta ir pateikiame.
Kol pirkejas neisisamonins , kad pirkdamas 'pigiau' gali issikasti gan gilia duobe savo santaupoms laidoti. Sutinku , pasitaiko 'saldainiuku'. Geras , kokybiskas , nebrangus....bet tai jau retenybe. Pas mane tai gal kas desimtas automobilis.
Kitas aspektas , zmoniu perkamoji galia. Patikekite , matau ivairias pirkeju kategorijas. Paprastam mirtingajam labai sunku issiskirti su saziningai taupytais pinigais. Todel butent jis perka automobili 'visam' gyvenimui. Jis nenores sumoketi uz priespirkimine patikra atstovo servise apie 200 lt , jis nusipirkes issvajota automobili uz 35000 lt apaus ji 'navarke' arba second hand'u numatu nuo tulo vokiecio ratu. Jis LABAI nori neapasigauti , todel pirmajam randevouz atsives Slavika is laiptines , kuris bus pagrindinis expertas. Kartais tokie pirkejai laimi loterijoje daugiau uz tuos kurie , bando save pateikti superauto specialisto amplua. Jie nemato esminiu dalyku , jie gilinasi i varikliu modifikacijas bei tam tikru sistemu darba , nors patys jose nieko neraukia......jie varto serviso knygutes , analizuoja patikru periodiskuma , skambinasi atstovams , jie negali suprasti , kaip tokioje ar tokioje vietoje atsiranda vienas kitas ibrezimai. Kodel automobilis per metus nuvaziuoja apie 40-50 k km.......
Dar viena kategorija pirkeju , kuriems nukrito koks limoncikas uz parduotas zemes, jiems reikia persesti is delfino i B7 , is santa fe i LandCru.....jie lengvai svaistosi pinigais , nesuvokdami realybes. Tai patys maloniausi pirkejai man. Va tokiems ir nebaisu sakyti tiesa , kad kas padazyta ar pakeistas smagratis uz 2000 lt. Jie neuzduoda kvailu klausimu , nes jie turi pinigu ir tuo momentu jiems jura iki keliu.
Sia gaida ir noreciau baigti savo minciu proverzi prie popietines arbatos puoduko........

VISKAS remiasi i PINIGUS

yessuz | 04-10 13:14
MOMEHT nusisneki.
Zmones nori nusipirkti masina. pagal savo biudzeta ir jos bukle. Ir Masinos kaina apsprendzia visokiu detaliu visuma.

Bet jei tu zmogui aiskini kad jis perka masina uz 3500 litu su 180k rida, nors is tikruju tokia masina turetu kainuoti 5000 (nes tokia yra rinkos kaina is kur ta masina atkeliavo), o tu parduodi masina su 450.000 rida ir realiai ji turetu kainuoti 2000 - tai tu esi apgavikas, nes tu zinai informacija kurios nezino pirkejas ir tu jam meluoji.

viskas.

rim33 | 04-10 13:14
siaip tai automobilis yra privati nuosavybe. Ir tai kur , kaip, kada ir kiek su juo vaziuojama - yra privatus savininko reikalas. Ir jokiose bazese ar stotyse be savininko leidimo tai neturetu buti fiksuojama.

yessuz | 04-10 13:15
rim - nu tu vel nusisneki Šypsena

Jei tu parduodamas automobili MELUOJI - tai tu esi megalis, sukcius ir apgavikas.
Duomenu bazes yra butent sukurtos tam, kad tokie apgavikai negaletu apgaudineti.

MOMEHT | 04-10 13:20
Jezau.....nulipk nuo medzio

Ar yra skirtumas tarp 3500 ir 35000 lt

Dar vienas pasazyras , ziurintis is savo varpines boksto.....

Krc

P.s. duomenu baze sukurta TIK servisams .......lopini tu

SUOMIS | 04-10 13:27
moment daug tiesos parasei...bet
jeigu perekupas perka:
DE - rida 500 000 km kaina - 3000 euro
parduoda nieko nedares tik koregaves rida
LT - rida 180 000 km kaina - 5000 euro
tai cia "verslumas" ? cia naturlich najobke, kaip kortu katalos, napiorsnikai ir visa kita "bratvos veikla" Mirkt

yessuz | 04-10 13:28
10 kartu. o tau ne?
P.S. Duomenu baze, pvz USA (Carfax) yra sukurta visiems, tame tarpe ir pirkejams.

shropna | 04-10 13:35
MOMEHT, kur tu cia matai dvi stovyklas?
Sukcius versdavo aplink baznycia keliais vaiksciot, o kvaili ir baznycioj musa Cha cha
Viena sutve cia, kuriai reikia "baznycios" ar kokio kito veikejo su bizunu Juokiasi

MOMEHT | 04-10 13:41
Helsinki......is patirties pasakysiu
Su 500000 rida bus lavonas , 100% reikes investuoti......bei jei normaliai reanimuosi ( sutvarkysi sedynes ,pakeisi vaira , suremontuosi agregatus , perdazysi , paliksi svaros broliams 400 lt) tada ir galima proto ribose atsukti....
Bet patikek , 500000 tai jau daug........plius tai ne mano tema

MOMEHT | 04-10 13:43
Shropnauskai.....isiskaityk , ar tu turi trecia nuomone tuo klausimu?
Aciu

yessuz | 04-10 13:43
MOMEHT

Nu o paskui ta lavona parduosi kaip gera, 180 begusia.
tai negi ne svolocius?

shropna | 04-10 13:44
Taip, turiu. Ainu naujo byzunelio pas perekupus pirkt Cha cha

MOMEHT | 04-10 13:47
Jezau , jezau.......tulas interesantas sumokejes kelias desimtis litu i molerio kasa taip pat suzino kada mashina pagaminta , kaip sukomplektuota ir kokie darbai daryti.....

Ir sugalvok tu man , baze tam , kad neap1p1stu owneris sekanti owneri......va taip ir gimsta anekdotai

SUOMIS | 04-10 13:51
pala pala..tai jeigu tu dazysi, plausi, reanimuosi....yra vienas dalykas... tu idėjai darbo, galu gale toks tavo verslas - perki lavona - reanimuoji parduodi invalinda bet jau judanti...tai viskas norma.

bet jeigu tu perki lavona ir parduodi lavona tik sakai (rida atsukta) kad cia nelavonas o gripuojantis tik....tada jau negrazu Cha cha

yessuz | 04-10 13:55
MOMEHT
Jo jo. papasakok tu pasakas.
kai ne kuriais atvejais niekas nieko nemato.

Sandman^KFMF | 04-10 14:11
Pries tai rase kad suka tik del to, kad niekas nesidomi, dabar jau ziurek jis agregatus remontuoja Juokiasi Cia kuriuos leiskite suzinoti? varikli skerdi?

yessuz | 04-10 14:13
ka tu supranti smeliazmogi Juokiasi
jis juk nuperka lavona, padaro variklio kapitalini, dezes kapitalini, atrestauruoja turbina, kapitaliai suremontuoja viisa vaziuokle, pakeicia kuro sistema nauja nu ir t.t.

MOMEHT | 04-10 14:13
Jau minejau - kol musu liaudis bus tokia vargana , kol nepirks nauju automobiliu taip kaip dabar perka tv samsungus uz 1500 lt , tol klestes naudotu automobiliu rinka su viomis savo iskreiptomis ir neiskreiptomis formomis........tokie yra rinkos desniai.

P.s. ar zinote kiek is to pacio Copart'o atvaziuoja najobkiu......asmeniskai zinau zmones NewYork'e kurie perka aukcionuose , grazina kapotais , sparnais ir stumia atgal i auction's......

MOMEHT | 04-10 14:26
Atsakau smeliui........

Turiu savo dazytoja
Turiu automatiniu deziu meistra ( nes paskutiniu metu naujos 7 DSG dezes turi kaprizu)
Turiu normalu mechanika
Turiu salono meistra
Turiu elektrines dalies specialista
Turiu kvalifikuota plovykla
Turiu savus pardavejus , tiek naujos tiek naudotos
Turiu vezejus
Turiu ..........

Kad negalvotum , jog investaves N litu , darau bizni ant spidiku.....

Esu minejes , kad mano mashinu amziu orentupjasi i rusus (2010m,)
Na o kas lieka isperka lietuviai........taip , kad traukti per danti nera tikslo

P.s. prie pora menesiu teko nupirkti visa autovezi renault ( lagunos , grand scenicai , meganai)
Masinos is lyzingo kompanijos , visos buvo 2010-2009 m. , rida svyravo tarp 100 000 - 130 000 km. Gal tik kelios buvo kai kur pabraizytos. Ir visoms teko sukti spidus iki 50 000 -55 000 km
Nes butent rusai , prase padaryti tokias ridas. Renuskes atsukimas apie 400 lt. , brangumas tame , kad informacija apie rida net ABS blokuose , kuriuos reikia nuimineti......

bemsas | 04-10 14:37
Carfax irgi negarantuoja 100% informacijos. Maciau visokiu variantu: Clean tittle pagal carfax, nors masina atvaziavo SALVAGE, ir rida 20t.myliu, o kai atvaziavo spidometras rode 80t. Lietuvai nenori matyti ridos virs 200t.km nes mano kad masina jau bus totalus lavonas.

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/mercedes-benz-e-200-200-cdi-autom
aat-blueefficiency-2011-hilversum/177218750.html?lang=en


padarai 63t.km ir parsiduos

MrGorgeous | 04-10 15:19
Rusai tokios sistemos netures tai suk tuos spidometrus i ssveika RUSAI DALBAJOBAI nes vokietijoje per metus masina normali vaizuoja apie 30 40 Tukstanciu

Sandman^KFMF | 04-10 16:40
MrGorgeous:
siaip tai asmeniskai as per metus lietuvoje neipatingai vazinedamas sugebu isukti 30 000 km Cha cha Kartais net pagalvoju kur tie km taip priauga, atrodo niekur ir nenuvaziuoju. Girtas

Chilli | 04-10 18:24
Pardavinejau 2 auto su tikrom ridom apie 240000km su remonto fakturom, kuriu verte lygi auto kainai. Ne vienas besidomintis ir pirkejas i jas net nepazvelge Šypsena
Px tos serviso istorijos litovcam Juokiasi

Sniechkus | 04-10 18:43
padayt baudas uz ridu atsukinejima koki 2000 lt, sakanty karta pagavus 20 000k lt, susitvarkytu greit.

MAIKIS! | 04-10 21:54
vienas klausimas ka nubausti? kaip irodyti kas atsuko ar vokietis ar turkas ar lietuvis ar pirikupas?

delma_s | 04-10 23:42
klounui su baudom: o ka darysi kai suges skydelis??? O "prisukinejanciu" jau nebebus, nes visi bijos atsukt/prisukt ... pats bauda mokesi/.????

rim33 | 04-11 00:49
kai suges skydelis - statai nauja su 0 rida. Ir px, svarbu kad nebutu sukta.

bemsas | 04-11 08:55
Kaimynas nupirko VW VENTO TDI 95m. Skydelis rodo 5800km rida. Statytas naujas ?

VikceII | 04-11 09:22
persiverte jau skaitliukas...

delma_s | 04-11 10:46
teko p*stis su tokiu varliaedziu ismislu, kur jie patys nezino ar ten megane ar ten scenikas, skydelyje dega 80Kmyliu, pasiknisus serviso knygeles popieriuose surastas israsas kad prie 180kMyliu buvo pakeistas skydelis ir viskas prasidejo is naujo, tai kokia jos rida Nekaltas

SUOMIS | 04-11 13:01
audineje buvau rades popiergali pritvirtinta su plomba, kad tokias ir tokiais metais keistas skydelis ..seno rida 34 000 km naujo 000 0007 km Cha cha

Aertas | 04-11 14:10
Veziau pora veikeju nesenai, vimt tik komentaras is galo:
"O jau daug pravaziavus pas tave" (2000 v70 2.5tdi, 313kkm TIKRA)
"Cia daug?"
"Pajamem tevui 2002m v70 su 160kkm dyzeli, tai pas tave jau daug"

Nors man ir labai nepatinka visi sitie atsukinejimai ir t.t. Bet kol bus tokiu "pirkeju", SUKIT vyrai, SUKIT GeraiLabas

bemsas | 04-11 16:20

Aertas | 04-11 16:53
UtenaGerai

52220 | 04-11 18:04
Esme vistiek tame, kad babaju kraste zmones nesuvokia, ka reiskia pirkti ju paciu padeveta masina, kuo reikia dometis ir ka reikia daryti, kai perki masina ar bet koki kita daikta. O beje, paaiskinkit, kodel babajai negalvoja taip, jog tipo "maza rida, matyt masina *pimp...*ova, nes nieks nenori su ja daug vazinet" ir is kur visi tokie meistrai, sugebantys pagal rida nustatyt tikslia masinos bukle ???

rim33 | 04-11 18:27
cia tas pats kas pagal pasa nustatineti kiek boba vyru turejo ...

Sandman^KFMF | 04-11 20:20
Aha, arba taip pat nesmaoningai, kaip pagal pasa nustatineti zmogaus sveikatos bukle pagal amzeli. Senas, tai nereiskia, kad didesne tikimybe jog negaluoja.


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]

auto.Banginiai

Moderuoja: shropna, dr002™, quattre, BangaLT, ubagss
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: auto.Banginiai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Statistika

auto.Banginiai: 46.457 Žinučių forume 2.019.810 4.619 Narių klube 2.075 Banga.lt laikrodis 20:02 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai