Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Kategorija:  Naujausios  |  Populiariausios
A.Karalius Amway seminare
 A.Karalius Amway s.. (44) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
Puikus sovietu laikai
 Puikus sovietu lai.. (11) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
Didžioji depresija
 Didžioji depresija (8) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
euro centai:)
 euro centai:) (3) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
kas bus
 kas bus (18) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
  kita nuotrauka   »»

A.Karalius Amway seminare

 Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
Patalpino: Member+
Kada: 12-17 10:27
Pamatļæ½: 3154

Member+ | 12-17 11:03
Lietuvos sėkmės mokytojas Algirdas Karalius jau seniai užsiima tinkliniu marketingu. Štai ką jis apie tai sako:

"Kai man pasiūlė užsiimti tinkline rinkodara prieš 7 metus, palaikiau tai beprotyste – man, tikrai turtingam žmogui, siūlo užsiimti tokiais niekais. Tačiau vėliau informacija vis stuksenosi man į smegenis. Dalyvavau seminare, kuriame D. Trampas, paklaustas žurnalistų, ką darytų, jeigu jo imperija sužlugtų, atsakė, jog užsiimtų tinkline rinkodara. Žurnalistai pradėjo juoktis, o jis tarė: "Va todėl jūs esate tenai apačioje, o aš čia, ant scenos." Vėliau sutikau daug turtingų, garbingų žmonių, kurie užsiima tinkline rinkodara arba mano, kad tai yra gerai. Ir man pradėjo darytis nebeaišku, kodėl aš vienas protingas, o žmonės, kuriems taip sekasi, yra kvailiai. Todėl nusprendžiau pažvelgti į tinklinę rinkodarą giliau ir be išankstinio nusistatymo. Tai, ką pamačiau, man labai patiko, jaučiu didelį malonumą tuo užsiimdamas".

Pruncis | 12-17 16:16
brangus ,niekam nereikalingi seminarai ,Paprasciausias zmoniu mulkinimas

Kriukis | 12-17 16:45
Oro pardavėjas

Gerasdviratis | 12-17 19:07
Seminarai yra geri, jei ju patirti butu galima panaudoti praktiskai, ir kur tu cia praktiskai naudosi?

R.K. | 12-18 01:04
kas per kailis tas A.Karalius? Nekaltas Kas cia per profesija "sekmes mokytojas"? Cha cha

viziris | 12-18 09:14
Jokia čia ne profesija.. bando kopijuoti B. Tracy, B. Schafer ir kitus, tik čia lietuviškasis "sėkmės mokytojas".
o kas dėl tinklinės rinkodaros ir ir cituojamo D. Trump'o, taip Trump'as teisus, jei užsilenktų jo verslai, jam viską pradėt nuo pradžių būtų idealus variantas sukuriant savo piramidę pasinaudojant savo žinomu vardu (tiksliau pavarde). Tas pats Karalius, tuo domisi kai yra kažkiek žinomas.. Aišku, sukurt savo piramidę kuri pardavinėtų tavo kurtus produktus yra tikrai gera idėja, bet nebūt eiliniu jau kažkieno sukurtos piramidės apačioje esančiu darbininku.. Tą manau turėjo ir D. Trumpas omenyje.

Sniechkus | 12-19 00:12
pilnai pritariu, tik "uzsiimti tinkline rinkodara" jie turi omeny buti pvz amway ikureju ir saviningu, o ne tarcioku is kuriu imoku jie gyvenaJuokiasi

Pruncis | 12-19 11:53
Tai visi tie tarciokai jau itraukti i tinkline prekyba,gauna nuolaidas seminaram uz kiekviena pritraukta nauja nari

kestuma | 12-19 13:22
kiekvienam savas kelias,vienam but tarcioku,kitam loti ,kaip suniui,kitam dar ziniuoniu norisi pabuti

Gerasdviratis | 12-19 16:13
Pas mus yra tik apie 500000 potencialiu pirkeju, neiseis niekaip, tvartas per mazas.

kestuma | 12-19 18:38
tai tik tiek zmoniu valosi dantis? su dviraciais sunkiau,o dar ziema,einu amway kavos gerti,labai skani

Sniechkus | 12-20 15:15
o kiek is tu valanciuju dantis kadanors nusipirkti jusu meliona pe briezasties kainuojancia dantu pasta?Mirkt
amway neturi absoliuciai jokiu pliusu tik kruva minusu, kurie butu, sunkiai pasiekiama produkcija, neaiksios kilmes ir sudeties produkcija, nera normalaus atsiskaitymo galimybiu, kaina nepagrystai didele, ir tt ir pns... sxuja kazkam prikti jusu supista dantu pasta jei eidamas nusipirkti duonos gali ja isimest i krepseli betkokioj parduotuvej?

kestuma | 12-21 00:22
vienas pliusas yra ,nera amway taves,o visa kita tiesa ir as du metus niekaip prekiu nesulaukiu,pora limonu sumokejau.Jauciu ir as eisiu parduotuve,kaip tik duona baigesi

Member+ | 12-23 16:54
to Sniechkus:

Dėl išvadrintų Amway minusų esate neteisus. Kodėl?

1. "Sunkiai pasiekiama produkcija". Galite pelės paspaudimu užsisakyti prekę, kurią Jums atveš į namus. Sunkiai pasiekiama Amway produkcija gali būti tik tiems, kas neturi pažįstamų Amway distributorių. Bet Jūs turite. Taigi problemos nebėra.

2. "Neaiškios kilmės ir sudėties produkcija". Ant produkto etiketės ir aprašyme internetinėje parduotuvėje viskas yra parašyta. Keletas produktų čia: http://www.amway.eu/default.asp?zone=ingredients&lan=it&n um=1 Tiesiog Jūs tuo nesidomėjote.

3. "Nėra normalaus atsiskaitymo galimybių". Netiesa. Atsiskaityti galima grynais ar į banko sąskaitą. Kažką įžvelgiate čia nenormalaus?

4. "Kaina nepagrįstai didelė". Nes lyginate su pigiomis (prastesnės kokybės) parduotuvinėmis prekėmis. Kodėl Topo centre žmonės perka kavą už 20 lt, jeigu jie gali nusipirkti Maximoj tos pačios kavos keletą kartų pigiau? Nebent kava kitokia. Jeigu Jums technika RIWA, VIDO ir GAMMA nieko nesiskiria nuo LG, PHILIPS ir BROUN, sorry, daugiau neturiu Jums ką pasakyti.

Šiaip, siūlyčiau Jums daugiau domėtis, kas vyksta Amway pasaulyje (jeigu jau norite būti aktyviu šių diskusijų dalyviu), nes rizikuosite pasirodyti profanu. Anyway, Sėkmės Jums! Labas

Sniechkus | 12-24 13:55
1) man iki parduotuves eiti nuo namu duru kazkur apytiksliai 5 sekundes, kazi ar taip greit pristayta busCha cha
2)as tuo domejausi, galybe medziagu neuzrasytos, kitos parasytos nesuprantama kalba, koksnors "kates numyzta zoele is menulio", man chemines sudeties reikai ekstraktu.
3/4 amway kaina yra auksta ne del aukstos kokybes, o del ekonomiskai xujovo modeliavimo, ir masto ekonomijos nebuvimo, parduotuvei su visais antkainiais ir moeksciais nesisudaro tiek savikainos kastu kaip amway... siuntimai prekiu i jevropa, tada is polsos i lietuva, tada asmeniskai perekupui,i rtada perekupo antkainis ten 30 proc plius siuntimas, realiai galutini avrtotoja pasiekia kelis kartus diddesne kaina nei ji yra reali...
plius neturi jokiu sertifikatu, yra stumdoma pusoiau piratiskai.

n kartu sneketa kad jei ta produkcija butu ant tiek gera, tai ji guletu parduotuviu lentynuose, nes pardavimai del to butu n kartu didesni, ir prekes gamintojui tai 100 kartu labaiu apsimoketu, dabar jie lobsta ne is prekiu o is naivuoliu armijos kurie moka uz domaina kurio kaina koks 1lt moka simta, is visokiu seminaru ir kito spamo...

Member+ | 12-24 15:25
to Sniechkus:

1)
a) Dėl sunkiai pasiekiamos produkcijos jau išsiaiškinome. Ji yra pasiekiama lengvai ir "pelės paspaudimu". Tam reikia 0,5 sekundės. Jūs už 5 sek. spėsite tik užrakinti buto duris. O jei rimtai - žinau, kiek laiko (kartais ir valandų) žmonės praleidžia, apsipirkinėdami parduotuvėse. Aš apsipirkimo Amway e-parduotuvėje dėka galiu sau leisti šį laiką praleisti kur kas įdomiau ir prasmingiau. Gal nustebinsiu, bet man stovėjimas eilėse, lakstymas salėje reikiamos prekės beieškant, darbuotojų ir kasininkių fizionomijos Pavargęs nežavi, man tai laiko gaišimas. Bet Jums gal ir ne.

b) Amway pristato užsakymą po 2 dienų. Man tai nėra problema. Nes jeigu matau, kad baiginėjasi, pvz., indų ploviklis, kas man sutrukdys uzsisakyti jį ir po 2 dienų jau turėti savo rankose, senai prekei dar nepasibaigus? Jums tai matyt trukdo. Beje, mano parduotuvė dirba visą parą, o Jūsų? Netgi baisiausiu oru man nereikia išeiti iš namų, o Jūs eisite. Jūsų laisvė rinktis. Matyt, Jums neteko dar nieko pirkti per Internetą, priešingu atveju šitos diskusijos - kokia parduotuvė geresnė: tradicinė ar Internetinė - nebūtų.

c) Na ir trečias - man būtų svarbiausias - punktas. Jūsų apsipirkimo parduotuvėje dėka Jūs niekada neužsidirbsite. O aš uždirbu - gaunu dalį sutaupytų ant reklamos pinigų. Jūs tik taupote, pasinaudojant akcijomis.

Member+ | 12-24 15:47
to Sniechkus:

2) Blogai domėjotės, nes surašyta visa cheminė sudėtis, ekstraktai. "Nesuprantama kalba" - čia kaip suprasti? Gal marsiečių? Kokią prekę žiūrėjote?

Visgi RIWA Jums nieko nesiskiria nuo BOSCH. Na, man neatrodo, kad laikrodžiai GUESS kainuoja 500 lt dėl "ekonomiskai xujovo modeliavimo, ir masto ekonomijos nebuvimo", nes yra Q&Q už 30 lt. Irgi laiką rodo.

Amway kainos sureguliuotos visoje Europoje. Yra didmeninė (distributorių) ir rekomenduojama mažmeninė (klientų). Galiu atsiųsti skirtingų šalių kainas palyginimui. Amway prekės notifikuotos Lietuvoje (http://www.vvspt.lt/kosmetika2/index.php?pavlt=&asmuo=amway&a mp;a, http://www.vvspt.lt/maisto-papildai/index.php?search=amway
, parduodamos legaliai.

Informacija pasiteiravimui: A. Smetonos g. 1, LT-01116 Vilnius, Lietuva, tel. +37052191515

Member+ | 12-24 16:47
to Sniechkus:

Kodėl galvojate, kad gera produkcija tik parduotuvėje gali būti? Sovietmetis baigėsi. Šiuo metu yra nemažai legalių patogių alternatyvių apsipirkimo būdų. Ir prekės legalios, ir garantijos yra, ir aptarnavimas geras ir prekių kokybė, nes ant reklamos sutaupyti pinigai investuojami į kokybę. Jeigu Amway produkcija gulėtų parduotuvės lentynose - jinai kainuotų tiek pat, kiek ir analigiški tokio pat lygio gaminiai. Tada Amway turėtų investuoti daugiau į reklamą (kad prastumti prekę) nei į kokybę. Tada nereikėtų ir armijos distributorių, nes neliktų pinigų premijų išmokėjimui. Nebūtų sukurta tiek darbo vietų (t. y. mokesčių mokėtojų), nebūtų ir žmonių, pagerinusių savo gyvenimą per nuosavo verslo kūrimą. Nebūtų ir kuriama tokiu būdu vidurinioji klasė... Neįsivaizduojate MLM verslo reikšmės.

Svarbiausias dalykas, kad Jūs jau darote šitą verslą, tik nenorite iš to užsidirbti. Tada užsidirbs kiti iš Jūsų. Mirkt Bet tai jūsų pasirinkimas.

yessuz | 12-25 20:33
nu nx.... jei butu interesas stumti suda ir tikietis kad idiotai uz tai sumokes nesamoninga kaina, tai panasiai kaip cia paspamines loputis stumciau marazamus apie apelsinu duona: ir skanu, ir sveika Cha cha

Member+ | 12-26 11:41
to yessuz:

1. "Stumti šūdą". Iš tikrųjų tai reiškia "pardavinėti kokybišką prekę", nes ją galima grąžinti tiekėjui 3 mėn. bėgyje ir atgauti visus sumokėtus pinigus nepriklausant, ar prekė buvo naudojama ar ne. Parduotuvėje, kur apsiprekinate, tokios galimybės nėra. Kyla klausimas - kas gi Jums iš tikrųjų stumia šūdą?

2. "Sumokėti nesąmoningą kainą". Kaina nėra nesąmoninga. Sniechkui jau sakiau, kad mažmeninė Amway produktų kaina parduotuvės lentynoje būtų tokia pat kaip ir kitų panašaus lygio analogų. Skirtumas tik tas, kad alternatyvios produktų distribucijos dėka Amway turi finansinių resursų kokybei gerinti ir premijoms išmokėti, o įprasta parduotuvė - neturi.

yessuz | 12-26 16:18
Member - atsakyk.

Koks skirtumas ar ten tas indu ploviklis uz 25 litu ar uz 3?
JOKIO. Jei tau nuo to geriau kad sedi sektoj - tai ir sedek. (beje - daug kas teigia, kad amway - yra savotiska sekta. na, bet ir sektantai nesupranta kad jie sektantaim tai cia normalu)

tik negrusk cia to sudo visiems.

Parduodat suda su sukiu "naturalu/gera" (realiai, negaledami uz tai garantuoti, nes net neimanoma garantuoti kad visur parduodamas ORGANIC'as yra tikrai organic'as) uz didele kaina. Sunku paciam ta pripazint?

Member+ | 12-26 18:46
Skirtumų yra. Čia pagrindiniai:

a) Indų ploviklis už 3 lt labai kenkia žmogui ir aplinkai. Amway indų ploviklio toksiškumas yra vienas mažiausių lyginant su analogais parduotuvėje (http://www.apicentras.lt/projektai/zalvartojimas_2003/project.htm l).

b) Kainą įtakoja ne tik produkto ekologiškumas, bet ir ekonomiškumas. Mat Amway indų ploviklis yra koncentruotas, t. y. jį reikia skiesti. Iš 1 jo litro galima pasidaryti apie 10 L valomojo skiedinio. Atlikus elemetarius paskaičiavimus, sužinosime jog Amway indų ploviklio kaina ir parduotuvinio ploviklio kaina yra tokia pat, ar netgi dar mažesnė, priklausomai kaip skiesime.

c) Perkant parduotuvėje, niekada neatgausite savo pinigų, jeigu liksite nepatenkintas produktu. Amway grąžins 100% pinigų.

Prie ko čia sekta? Jūsų tonas ir tendenciški pasisakymai tipo "Amway - blogai" tik parodo Jūsų nesugebėjimą argumentuotai komentuoti. Jums tūksta faktų, operuojate emocijomis ir tuo, ką "kiti teigia". Vadovaukitės ne emocijomis, o faktais.

kestuma | 12-26 22:28
Member tu tikrai viska puikiai paaiskini,bet kiekvienas lopas turi savo versija,bet tau sekasi neblogai,saunuolis.

yessuz | 12-26 23:10
a) o tai kuo tas indu ploviklis (isskyrus kaina) skiriasi nuo kitu indu plovikliu? pagal lentele - tas pats velnias kas kokis blic, effect, pur balsam ir tt.
Kuo skiriasi amway skalbikliai nuo tuo paties ariel? abu taip pat rekomenduojami. tik kainuoja keliolika kartu pigiau. Pats pasiziurek i ta savo lentele.

b) kaina itakoja tupiausia pasaulyje logistika produktui is gamyklos pasiekti galutini vartotoja. Davai, pasakyk, kiek ten tas jusu super ultra indu ploviklis kainuoja?

c) preke visada man priims atgal parduotuveje pateikus ceki. o jus ceki israsot?

Sekta - prie veiklos principo, aklo sito sudo gynimo neatsizvelgiant i esama situacija ir t.t.
kaip ir sakau - sektantai paprastai nesuvokia kad yra sektantai. Munistai ar Oshistai irgi to nelaiko sekta....

yessuz | 12-26 23:12
kestuma - tu valdyk savo bazara su lopais.

Nes lopai tai man esate jus - parduodami beleka uz belekiek kartu didesne kaina, aiskinat kad tai yra normalu, gerai ir jega.

Kushlius | 12-27 17:21
Lochas čia kažkoks. Aferistas turbūt.

yessuz | 12-27 17:42
beje, kalbant apie pati karaliu..

amm. o ka jau TOKIO jis yra pasiekes Nekaltas?

kukuruzas | 12-30 11:07
kaip minimum 10 kart daugiau už visus čia esančius komentuotojus kartu sudėjus.

yessuz | 12-30 11:39
kukuruzai - na, be to, kad prisiskaites shaeferio ir kitu pilsto ta pati suda ir ima belekokias babkes - ka jis realiai dar yra pasiekes?
t.y. koki versla sukures ir sekmingai padares, ar pan?

kukuruzas | 12-30 14:22
jis keleta verslu sukures. vienas paskutiniu jo verslu - seminaru vedimas istaigoms/imonems pries kelis metus padejo jam tapti milijonierium smulkiai šnekant.

kukuruzas | 12-30 14:39
aj be to kaip tu sakai "pilsto ta pati suda" tai kitose srityse kardinaliose tai aisku kad nieko nepadares, nenorek kad jis butu dar ir superinis ukininkas ir augintu cvukrinius runkelius, jis daro tai ka gerai ismano ir yra specas tame. veda seminarus - surenka pilna Vilniaus Ozo arena ir pan zmonių kur bilietas kainuoja po ~100lt, parašęs kelias knygas kur gauna honorarus gerus, personaliai treniruoja rimtus bičus kurie moka rimtas babkes ir t.t. turi Verslo Poligonas uab ir t.t.
Žodžiu bičas savo liežuviu kala gera pinigą. Respects.

yessuz | 12-30 15:15
nu krc.. tai sudo malikas ir ima besanas babkes is idiotu kurie ateina jo pasiklausyti Juokiasi Juokiasi Juokiasi
Nes be verslo - JOKIO, jis nera nieko padares. jis MOKO sekmes, nors jos realiai neturi. o jus sita moli aukstinat Cha cha

kukuruzas | 12-30 15:31
nu tau matyt VERSLAS tai tik tada kai runkelius augini pigiai ir parduodi brangiau, tai sekmes.
(jei paskaitysi knygu ir po pasauli pavažinėsi pamatysi kad būna ir kitokių verslų...)

kukuruzas | 12-30 15:32
beje niekas jo neaukština, tik pavydi ar giria, nes jei bent puse LT piliečių taip gyventų kaip jis, tai LT būtų šalis į kurią visi imigruotų, o ne emigruotų.

yessuz | 12-30 16:12
o kaip jau jis gyvena? milionierius.. tik kad nelabai jau jis ir toks milionierius kaip kad reiskiasi Cha cha

kukuruzas | 12-30 16:51
iš kur žinai? turi finansų deklaracijos kopiją jo?

R.K. | 12-30 21:18
kukuruzas - o kodel pvz vien runkeliai. Manyciau uztektu ir elementaraus versliuko - prekyba, gamyba etc - sukurtos darbo vietos, unikalus produktas/paslauga - manau pakankama rodikliu galima sugalvot siekiant parodyt, kad butu pvz kitiems ir kitus mokyt. Bet jei jo verslas - puikiai isreklamintas "oro pardavinejimas" - tai nieko gero... nors be abejo, tai nereiskia, kad jisai kvailas - greiciau atvirksciai, nes sukurti toki sh malimo versla tikrai nera paprasta ir lengva.

Borat | 01-05 12:36
Kazkas padovanojo amway indu ploviklio, tai jis dabar ir stovi nenaudojamas. Kad ir kaip pavadintas tas tipo "koncentratas", bet savo konsistencija nieko nesiskiria nuo elementaraus fairy, tik tiek, kad fairyio kvapas geresnis ir kainuoja kokius 10 kartu pigiau. Bandziau su tuo amway plauti garazo grindis, nes ten miega suniukas ir dar kai mazas buvo kartais prislapindavo. Galvojau isplausiu su stebuklingu plovikliu, gal suo neberas tos vietos ir nebemys. Bet nei velnio, kita diena vel radau primyzta toj pacioj vietoj

Zilke | 01-05 12:40
Tas karalius tai nevykes copy/paste tipo triedaliotojas. Apie tokius skoma taip, - nemoki verslauti tai eik kitu mokinti kaip verslus sukti.

Sniechkus | 01-05 15:12
Member+ | 12-24 15:25
c) Na ir trečias - man būtų svarbiausias - punktas. Jūsų apsipirkimo parduotuvėje dėka Jūs niekada neužsidirbsite. O aš uždirbu - gaunu dalį sutaupytų ant reklamos pinigų. Jūs tik taupote, pasinaudojant akcijomis.

deja, klaida del ekonominio neisprusimo, pasidomek kiek kainodaroje sudaro reklamos islaidos prekiai, tu kainodaru bus ivairiu, bet nereikia jokio ispirusumo tureti kad parduotuvei sisugaudt kas isreklamuota o kas ne (ir tai negali priimt uz gryna piniga, nes "populiaraus produkto" savikaina labai mus zemyn masto ekonomija., nera reklamos islaidu?, kad amway ir yra pastatyta ant rekalamos kurios kaina vadybinikeliam yra 30proc nuo preikes kainos, priemetus visus kitus produkto minusus kurie ebsalygiskai yra beveik visuose produkto vystymo grandyse..... lyginant "legalu stumdyma" per amwaistus ir per stumdyma parduotuveje sukisus i reklama tuos pacius 30 proc kuriuos sumoka perekupam, kaina parduotuvej su visasi jos moeksciais vistiek butu mazesneMirkt o pardavimai amzu amziausiai 5 kartus didensiMirkt

Sniechkus | 01-11 14:10
Member+ | 12-26 11:41

2. "Sumokėti nesąmoningą kainą". Kaina nėra nesąmoninga. Sniechkui jau sakiau, kad mažmeninė Amway produktų kaina parduotuvės lentynoje būtų tokia pat kaip ir kitų panašaus lygio analogų. Skirtumas tik tas, kad alternatyvios produktų distribucijos dėka Amway turi finansinių resursų kokybei gerinti ir premijoms išmokėti, o įprasta parduotuvė - neturi.

laukiu bent basic kainodaros skaiciavimo is tamstosLabas relaiai imnes iki 40 proc produkto savaikainos sudaro reklama, dazniausiai gerokai maziau, be kitako 40proc savikainos i rkelama smarkiai musa bendra prekes kaina del masto ekonomijos, siuo atveju amway perekupai dirba su 30 porc marza, tik skirtingai nuo isrekalmuoto produkto visiskai neturi masto ekonomijos bei turi nesveikai didesnius visus visus kitus savikainos kastus, furom jus ju kiekvienas neuzsakinejat..., taigi gali net nesistengt parasyt to "kainodaros besic" nes akiavzdu kad tu apie tai neturi absoliuciai jokio supratimo, o jei surasi zmogu kuris tai padarys (jis tikrai enbus is amway nes protingu zmoniu ten nera), jis tau pasakys kad sneki suda, ir reklama uz kuria mokama jums sudaro didesne savikainos dali nei prekes gulincios pardes lentynoj...

member a) Indų ploviklis už 3 lt labai kenkia žmogui ir aplinkai. Amway indų ploviklio toksiškumas yra vienas mažiausių lyginant su analogais parduotuvėje (<A HREF="http://www.apicentras.lt/projektai/zalvartojimas_2003/project.ht< br />m"TARGET="_blank">http://www.apicentras.lt/projektai/zalvartojimas_200
3/project.ht<
br />m</A>"TARGET="_blank"><A HREF="http://www.apicentras.lt/projektai/zalvartojimas_2003/project.ht< br />m </A> l).

visi plovikliai xujikliai daromi tuo paciu ph sarmingumo/rugstingumo pagrindu, todel visi jie priklausomai nuo paskirties ir plovimo efektyvumo yra vienodai pavojingi aplinkai....

member rsae b) Kainą įtakoja ne tik produkto ekologiškumas, bet ir ekonomiškumas. Mat Amway indų ploviklis yra koncentruotas, t. y. jį reikia skiesti. Iš 1 jo litro galima pasidaryti apie 10 L valomojo skiedinio. Atlikus elemetarius paskaičiavimus, sužinosime jog Amway indų ploviklio kaina ir parduotuvinio ploviklio kaina yra tokia pat, ar netgi dar mažesnė, priklausomai kaip skiesime.

c) Perkant parduotuvėje, niekada neatgausite savo pinigų, jeigu liksite nepatenkintas produktu. Amway grąžins 100% pinigų.

c)prekiu graiznima reglamentuoja istatymas, kokiam menulyje gyveni kad to nezinai?, nustok kliedet
b)visa siuolaikine prekiu koncepcija pastatyta ant patogaus vartojimo, skiedaliot litra ploviklio su 10litru vbandnes nepatogu, prisiperki tu koncebtratu ir apsistatai visa virtuve bonkelemis? sitas modelis nepasiteisines tokiu prekiu jau buvo, vienok koncentratai taip ir netapo populiarus nei maisto nei buitines chemijas, dar daugaiu koncentratas atitinkamai 10 kartu pavojingesnis, namuose su amzais vaikais tokiu sarmu/rugsciu as nelaikyciau... matomai i parduotuve jie nepatenka del tos pacios priezasties, del itin pavajingos sudeties ir kiekiu

yessuz | 01-11 22:07
koncentrato (tirsto) iseiga yra 10 kartu mazesne nei skystalo

AGB | 07-07 16:57
Chebra klausimas jums:
Siula lengviau traukti ar stumti?

DeathKiss | 07-17 23:44
Manot tie seminarai nemokami?


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]


Verslas ir ekonomika

Moderuoja: R.K., yessuz, Sniechkus, BangaLT, Gerasdviratis
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Verslas ir ekonomika

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai