Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Kategorija:  Naujausios  |  Populiariausios
Valstybe
 Valstybe (29) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
Parker
 Parker (10) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
Interpretacija nr.2
 Interpretacija nr.2 (17) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
Metro statybos
 Metro statybos (38) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
:P:P
 :P:P (15) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
  kita nuotrauka   »»

Valstybe

 Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
Patalpino: sniegelis
Kada: 05-19 19:28
Pamatļæ½: 2147

mAŽIA | 05-19 19:33
Nacionalinis Egzaminu centras nesugeba parasyti Valstybine kalba

TopJoy | 05-19 19:43
ŠMM ir NEC yra idiotu gauja. Aisku ne del to, kad nemoka parasyt valstybine, bet del to, kad ju visa svietimo sistema supuvus. Is Lietuvos masiskai begti reikia.

mAŽIA | 05-19 19:44
tiesa sakai...

Amerili | 05-19 20:34
TopJoy : "Is Lietuvos masiskai begti reikia."


nu va, tikro lietuvio mąstymas. Bėgt iš čia ir tik bėgt....Pavargęs
O ne pats metas pagalvot apie tai, kad nuo mūsų pačių priklauso gerovė ? blemba tapkit gerais specialistais ir gerinkit visą švietimo sistemą o ne pastoviai varykit ant šitos ir taip jau nabagėlės Lietuvos Šypsena

prabilo toks patriotiškas jausmas DrovusŠypsena

TopJoy | 05-19 21:43
Amerili


Mano manymu kazka keisti ir daryti tolygu putimui pries veja. As tikrai nieko neturiu pries Lietuva. Cia tokia nuostabi salis, gamta nereali, lietuvaites labai grazios ir t.t. Yra liaudiska patarle statine medaus vienas saukstas deguto sugadina. Kalbu apie valdzia, politikus nuolat besiveliancius i visokias nesamones. Svietimo sistema. Nuolat kalbama, kad reiktu mazintis kruvius ir pan. o realiu pokyciu nemaciau ir jauciu dar ilgai nebus. Zmones sulese mokomi tik faktus ismokti, o niekas net nebando izvelgti tavo asmenybes. Zmogus siais laikas vertinamas tik tada kai jis zino sausus mokslo faktus.

Progra | 05-19 23:06
del Lietuvos ateities, tai turime galvoti patys.

o del sios klaidos, tai zmogiska klaida, juolab kad, ne patys zmones i NEC'o cia rase, o pasamdyti web kurejai.

saugus | 05-19 23:35
"blemba tapkit gerais specialistais ir gerinkit visą švietimo sistemą"
Ką čia nusišneki ? Ok tarkim tampu aš geru specialistu ,tarkim daktaru nu ir ką aš čia lietuvoj uždirbsiu ? Nieko gero manau , taigi kam dirbti čia jei užsienį gausi n kartų daugiau ? Kas iš to ,kad geri specialistai tapsim vistiek reikės bėgti!
"gerinkit visą švietimo sistemą"
Čia aplamai į lankas kažką parašei ... Jei būtume valdžioje tai gerintume Cha cha

Progra | 05-19 23:50
hmm o kas neleidzia tau i ta valdzia patekti, reik tik noro. visgi jei dauguma susimastytu, tai butu galima kazka nuveikti gero. reiktu pristabdyti protu nutekejima.

Amerili | 05-20 00:06
TopJoy,
Sutinku su tavo nuomone, bet ar nemanai kad būtent dėl to, jog valdžia atitrūkus nuo realaus gyvenimo ir apskritai kas kur vyksta, ir reiktų stengtis gerint padėtį o ne bėgt iš čia, paliekant visą šitą reikalą srėbt ateinančiom kartom..Nekaltas Na čia tik mano nuomonė, ir aišku vienas nieko nepadarysi, kaip pats sakei, nepapūsi prieš vėją, bet šiaip kuo daugiau bendraminčių, tuo idėja tampa realesnė..Šypsena

to saugus :
Ką čia nusišneki ? Ok tarkim tampu aš geru specialistu ,tarkim daktaru nu ir ką aš čia lietuvoj uždirbsiu ? Nieko gero manau , taigi kam dirbti čia jei užsienį gausi n kartų daugiau ? Kas iš to ,kad geri specialistai tapsim vistiek reikės bėgti!

Jei lakstysi palei babkes tai akivaizdu kad ir kitoj šaly po kažkiek metų tau bus per blogai Kietas o šiaip, pritariu, kodėl gi nebėgus ten kur didesni pinigai ir geresnės galimybės...bet šiaip kodėl patiem nepabandžius visų tų galimybių susikurti čia ? aišku Lietuvos atveju tai faktiškai utopija...bet nieks tau nesako, kad po kažkiek metų kai būsi solidus ponas, negalėsi įnešt kažkokio indėlio kad galų gale ir čia būtų gera gyvent. Visada paprasčiausia yra bambėt, mąstant tik apie save.
Čia aplamai į lankas kažką parašei ... Jei būtume valdžioje tai gerintume

o tu žiūriu biški į lankas nuskaitei Cha cha ar aš tau sakiau kad iš mokyklos suolo imt ir pradėt kažkokas reformas daryt ? Juokiasi biški protauk pats. "Jie būtume valdžioje.." jei jei...nebėk iš Lietuvos, ateik valdžion su ne durna galva ir galų gale padaryk taip kad ne vienam tau būtų atlyginimai geri.

nu geras, gavausi kažkokia agitatore reformom vykdyt Cha cha

saugus | 05-20 01:13
Jei ateičiau į valdžia tai daryčiau kaip visi . Turbūt žinot ką visi valdžioj daro Cha cha

Rogeris | 05-20 08:20
Šis paveiksliukas - jau istorija...

Mindze | 05-20 10:41
Švietimo sistema tikrai supuvus. Ir smarkiai. Bet niekur bėgti nereikia. Reikia stangtis patiems tą pakeist. Jei tokių galimybių nėra - reikia nustot skųstis ir susitaikyt su esama padėtim...

Bėga tik bailiai....

TopJoy | 05-20 10:53
Mindze


Bėga tik bailiai....

arba zmones tiesiog norintys siek tiek geriau gyventiMirkt

VoxDei | 05-20 12:13
Bėga tik bailiai, o pasilieka tik kvailiai...

egzo | 05-22 10:10
gal ruselis koks rašė
jiem kas i kas y tas pats bybis

Invizible | 05-22 12:26
Juokiasi idiotai

blasteriokas | 05-22 21:20
Amerili rašė:
nu va, tikro lietuvio mąstymas. Bėgt iš čia ir tik bėgt....
O ne pats metas pagalvot apie tai, kad nuo mūsų pačių priklauso gerovė ? blemba tapkit gerais specialistais ir gerinkit visą švietimo sistemą o ne pastoviai varykit ant šitos ir taip jau nabagėlės Lietuvos Šypsena

Nu nu..
1. Tarkim tampu labai geru specialistu. Tarkim esu pajėgus gaminti kažką panašaus kaip SONY ar Technics ir panašiai. Na ir ką aš Lietuvoj darysiu? Nė vienos gamyklos nėra. O jei gaminsiu kažką kokybiško, tai bus brangi prekė, o ne tie plastmasiniai kinų šu.dukau. Brangios ir kokybiskos prekės čia niekas nepirks, nes neturi už ką ir turi sužalotą mastymą.
2. Teko kadaise domėtis mokslo perspektyvom, ir štai rezultatai: Prokuroras uždirba 6 kartus daugiau nei habilituotas daktaras. Tai nx man likt šitoj skylėj, jeifu kažkoks de.bilas valdžioje uždirbs 6 kartus daugiau?

VoxDei | 05-23 09:07
Užburtas ratas.

blasteriokas | 05-23 09:59
Taigi va..

Amerili | 05-23 11:35
1. Šiaip nei vienoj valstybėj nėra viskas idealu.

2. Sutinku kad čia yra n dalykų, kurie yra absurdiški. Tiek algos, tiek žmonių požiūris į jų atliekamą darbą, tiek jų darbo atlikimo kokybė.
[Ir beje, kas dėl daktarų, retas kuris išvis Lietuvoj yra vertas tų tūkstančių. Deja, bet taip jau yra, kad būtent tie daktarai į ligonius žiūri ant tiek pro pirštus, kad kai su tuo susiduri pakraupsti. Žinoma, sakysit, kam gi jiem čia stengtis jei nemoka tiek kiek jie nusipelnė. Tik deja ne visi ir parodo kiek gauti jie išvis yra nusipelnę..žiniasklaidoj pilna info kaip daktarai vietoj to, kad gydytų nuo širdies ligų, gydo nuo infekcijos ar alergijos.Žmonės miršta, bet gi nieko tokio, protestuokim ir toliau, kad negaunam tiek $ kiek žmonės gauna skandinavijoj.Kuo toliau tuo labiau mūsų daktarai [nesakau kad visi!] sėdi atsipūtę ir tik laukia kada pakels atlyginimus. Nors nesakau, yra ir tų, kurie tikrai savo darbą atlieka puikiai ir gaila, kad neuždirba tiek, kiek yra verti Blogai. Tik tie, kurie verti geriausio kažkodėl ir lieka čia.]

Bet juk viskas keičiasi. Mūsų karta keis esančią ir t.t. Ir kažin ar per amžius amžinuosius viskas išliks nepasikeitę. Keisis ir dar kaip, jei tik bus noro kam nors ką keist.

Hašiša | 05-23 14:52
Sutinku su TopJoy, kad iš Lietuvos reikia bėgti. Lietuvoje nereikia protingų žmonių. Jų reikia kitur.

VoxDei | 05-23 16:01
Tik itin stiprios valios ir itin patriotiški protingi žmonės pasilieka Lietuvoje ir tikisi kažką pakeisti. Tačiau kiek jų yra? Vienetai. Pažiūrėkit kad ir į Bangos forumus. Kelios dešimtosios procento rašo lietuviškai? Visi kiti negerbia nei savo pašnekovų, nei tuo labiau savęs... Ko norėt.

Identiteto suvokimo trūkumas pas mus. Gal dėl to, kad visi nori valgyt...

Amerili | 05-23 18:38
Gal ir dėl to Nekaltas

s-c-o-r-p-i-o-n | 05-23 20:49
DE-AU ant egzaminu kazkokia nesamone sugalvoje.svitimas negali kanors geresnio sugalvot

blasteriokas | 05-23 21:40
s-c-o-r-p-i-o-n galėjai ir nerašyt, atai daba visi suprato, kad VoxDei kalbėjo apie tokius kaip tu.

Amerili, Daktaras nebūtinai turi gydyti Mirkt Yra toks dalykas kaip mokslų daktaras. ai reiškia, kad žmogutis mažumėlę nekvailas, nes jis baigęs bakalaurą, magistratūrą, dar kažką (nepamenu) ir doktorantūrą. Viskam tam reikia daug metų...

Amerili | 05-24 09:08
blasterioke,

Aišku Mirkt aš kita prasme tą daktarą supratau DrovusŠypsena

blasteriokas | 05-24 10:20
Mirkt

AndyGround | 05-24 16:19
visko pasitaikoŠypsena

tarimparim | 10-08 10:05
o kur suras, kaip Kristoforas egzus islaiken nes kiek ieskojau mokyklu reitingavimo niekur nera


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]


Mokslas

Moderuoja: BangaLT, serke, angle_ligone
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Mokslas

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai