Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Kategorija:  Naujausios  |  Populiariausios
Be baimes ne po Europa
 Be baimes ne po Eu.. (80) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
remontalinam
 remontalinam (239) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
Chuliganinam
 Chuliganinam (18) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
batareikas i...
 batareikas i... (22) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
jau taupot?
 jau taupot? (38) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
««   kita nuotrauka   »»

remontalinam

 Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
Patalpino: sikseris
Kada: 06-07 21:45
Pamatļæ½: 4658

sikseris | 06-07 21:43
fanklubo džiaugsmui einamas dvi savaites daugiau stovi nei važiuoja Cha cha tik pakeičiau siurblį ir jau amortikus priekinius užsisakiau PaplepėkimGirtas

darėnas | 06-07 21:48
Ir taip ratu vis Cha cha

HondaChief™ | 06-07 21:50
Kabelis gerai pravestas Gerai

sikseris | 06-07 21:55
darėnai, OEM dedu, tai laikyt turėtų, kas dar ten bus likę, galinės pagalvės, bet atrodo jos kai naujos, aišku daviklių debesis. kas zeba, kad nebepamenu turėjęs mašiną, kuriai tepalo nereik dapylinėt, 5k km ir vis dar ant max stovi.

darėnas | 06-07 22:12
Nepamenu mašinos, kuriai reikėjo dapylinet Paplepėkim
O keist aš tingiu vis, tai po 20kkm drąsiai nuvariau tarp keitimų, tad.... Kietas

ubagss | 06-07 22:16
Nori darėns pasakyti, kad į es6 raudoninį stūmtą pagaliau su fsi v10 nedapylinėjai? Nebent nevažiavai Cha cha

Woris | 06-07 22:37
Is prieko rimtai atrodo. Imesk uodega, jei turi

RM | 06-07 22:59
Per 7kkm tarp keitimo tepalo,litra dapyliau Nekaltas,aisku tie km susukti buvo,koviniu rezimu Cha cha

darėnas | 06-07 23:03
Noriu pasakyt, kad jai tepalai buvo keisti kokius du ar tris kart, o rida gal 4000 per 6m. ar kiek ten Cha cha

darėnas | 06-07 23:05
Ai sikseris prikarksejo jau - išvažiavo, sustojo ir nesikuria Juokiasi tralas vienas gedo, kitas nepaėmė, tai tik trečias išvežė Juokiasi

dr002™ | 06-07 23:14
Tai darens aCikratei aubo su nerzos vychl0pu?

Blogietis | 06-08 00:37
sikseris - e46 pardavei?

NYB | 06-08 06:37
Tie kas skiepijosi 2 faizeriu, kada pagrindines lomkes? Skiepo diena, diena po, dvi po?

darėnas | 06-08 06:55
Nu dar reik suformint sandorį. Maža ką po tokių bajerių Juokiasi
Galiu perkelt mažą usa nr ant europinio modelio? Paplepėkim

Stulpas | 06-08 07:17
Penktadieni gavau 2 pfizeri, jokiu lomkiu visiskai, o jau buvau nusiteikes.

sikseris | 06-08 07:35
E46 dazykloj, si men i pliusa keliaus.

Tom4s | 06-08 07:52
NYB, nei po pirmo, nei po antro nieko nebuvo visai Ne Bet čia kiekvienam individualiai Taip

Auris | 06-08 07:58
Kaip tai vadinama? Ar ne karma?
Bet svarbiausia iškart ustakanint visiems, kad neges. GeraiGirtas

Gmc | 06-08 08:07
Pliusas, kad atvirai pasakoja, kas sugedo Taip
Daug kas mėgsta sakyti, kad viskas ok, bet ten toli gražu būna Cha cha
Pamenu, kai pasakojo apie Peugeot 307, kad niekas negenda, puiki auto. Kažkur kartu važiavom, žiūriu lemputės kelios įspėjamosios dega Cha cha Sako,tai čia nieko svarbaus, puikiai važiuoja Cha cha

diesel1 | 06-08 08:23
sikseris, kiek šauksi už e46? Kas blogo su ja šiaip? Draugas vienas ieškosi e46 gyvo e46 330ci.

Rafis | 06-08 08:47
tam range roviui mirtinai reikia slenksčių, mirtinai.
Jei oem neina surast ir trūksta lėšū, tai bent kokius aftermarket universalius užmest GeraiBlogai
o kad remontuoti reikės ta kaladę daugiau nei kokį e46 tai faktas. bet iš kitos pusės, mašina čia rimta, sakyk ką nori. Man vis dar jie gražiai atrodo. Didelės kaladės Gerai netempia prie geliko, bet vistiek, atseit, panašaus lygio.
Dabar naujų tai prikepe visi kas netingi, tiek x7 tiek mersai pridarė tokių extra SUV.
Ko labai reikia ant RR, tai 7 kėdžių. Pravalo pravalas kad nėra(arba yra bet retas variantas)

HondaChief™ | 06-08 09:12
Na iš kitos pusės gali čia bandyt visus gydyt, kad šitas patikimas kaip kokia cėškė Cha cha, bet kam to reikia. Modelis, ką ten modelis, apkritai gamintojas seniai sėdi patikimumo dugne ir visi tai žino. Stebuklų nebūna.

Auris | 06-08 09:24
HC, šios kartos yra kelios iteracijos ir jos su skirtingomis bėdomis. Pats modelis leistas tuo metu, kai gamntojas priklausė BMW, kuris vos ne kaip technolginę testavimo platformą naudojo, po to perėjo į kitas rankas, vėl keitėsi komponentai ir pan. Jei pirmi ten tikrai daug nesąmonių turėjo (tame tarpe ir mechaninių), tai paskutiniai jau pagrinde elektra (ten jau gamykloje užprogramuotos problemos, užtenka vien į darbų kultūrą pasižiūrėti). Na ir yra specifikos RR, kaip ir su BMW, kur reikia specifinės priežiūros RR būdingos, tai čia kaip traktuosi - įgimtos bėdos, ar priežiūros reikalai. Nemažai nuo buvusio savininko, kaip visur, priklauso.

A-1 | 06-08 09:34
Darens, parduot gali, su senu sriftu "amerikonai" turi verte. O siaip, bent krastoj tai gali pirkt amerikine blenda ir det kradratini numeri bilenkada.

sikseris | 06-08 09:44
anokia karma, jau perkant mačiau priekines pagalves paaižėjusias, laukiau, zjbs, kad dabar vilniuje, o ne kažkur į lenkiją su pricepu statybinių medžiagų nusibeldus.

kad kompresorius irgi ne ok tai nuo antros dienos jaučiau, vis anksčiau ir anksčiau po užvedimo mesdavo klaidą.

Tai išlaidos 366eur kompresorius, pakeitimas 15 min pačiam. ir 500eur už amortikus, ir dar kiek muito suskaičiuos, nes iš UK. Viskas oem, nauja. Amortikus keisiu irgi pats, jei niekas nebus užpuvę, tai viskas ten irgi yzi.

Nu ir turėsiu mašiną su kątik sutvarkytom silpnom vietom.

Diesel, bbzin, 5k pirminis šaukimas bus.

Kosmetika: Silpna vieta kiek panešiotas salonas, konkrečiai sėdynės. Geresnių tada negavau. Bet lubos, stoikės, abšyvkės viskas liuks. Iš pilko į juodą keičiau. Galinė lempa viena skilusi. Kita sveika.

Elektra: Komforto blokas grybauja, bet tvarkysiu. El veidrodžiai nesivaldo. ir kartais atrakinus langus nuleisdavo. Tai kai pulteliu dukart knopkę atrakinimo spausdavau, tai viskas okej. Vairuotojo sėdynės valdymas sugedo, irgi taisysiu. Vienoj pozoj strigo, bet mano ir draugės sėdėsena ta pati, tai ne minusas, iki naujos kompleksinos vairuotojas neatsisės. Manau šitų dalykų pardavimui jau nebebus.

Motoras: Žiemą tepalą padegina, paliubašu reik statyt OEM šalto klimato zonai skirtą CCV. Febi analogas gerai dirba šiltu metu, bet žemiau nulio nebelabai. Kuriasi gerai, traukia gerai, oro negaudo, apsukas laiko stabilias. Tepalai filtrai žvakės keista visad laiku.

Sankabos išminamasis lengvai kaukia įmynus pedalą, nei daugiau nei mažiau nuo kada nusipirkau, t.y. 60k km atgal. Smagratis jau kartais girdisi. Keist komplektą ir ledas bus.

Šviežiai pečiuko kiaušiniai strigti gal pradėjo. Krč stovi ant sankryžos ir jauti, kad koks tai elektromagnetas suveikinėja, lengvą vibraciją kas 6 sekundes paduoda į kėbulą, per stabdžio pedalą geriausiai pasijaučia stovint ant sankryžos. Išjungus pečiuką nėra to. Ir vieną rytą, motorui sušilus, salono nešildė. Užgęsinau užvedžiau ir vėl gerai. ir čia tik kartą taip buvo.

Kondyškė šaldo, nepildžiau parsivežęs dar.

Daugiau tai viskas normaliai su juo. Nesupuvęs, 1 šeimininkas USA, 1 lietuvoj, vairo kolonėlė normal. Prieš metus keistas radiatorius, išsiplėtimo bakelis, kaladės prieš porą mėn visos, diskams 60k km. Tepalus esu keitęs visur, reduktorius, dėžė, vairo kolonkė.

Gyvybės jame daug, plius ZHP.

sikseris | 06-08 09:47
Kurnikova, L322 paleistas 2002 metais. Fordas nupirko Land Rover iš BMW 2000. Taip kad modelis nėra leistas tuo metu, kai LR priklausė BMW. Darė jį BMW, bet išleistas tada, kai priklausė FORD.

HondaChief™ | 06-08 09:51
Jau pagal benvą daugmaž aišku koks bus tvarkingas reindžas Cha cha

Auris | 06-08 09:55
Pagurkli, absoliučiai dzin, kūrė ir išleidinėjo jį po BMW kontrole ir technologijomis, o kad production rellease metų keitėsi savininkas - tik minusas preziumuojamo balagano.

sikseris | 06-08 10:00
Išleido, kai priklausė BMW. Išleido 2002 metais. Fordui priklauso nuo 2000. Ties tuo ir užbaikime. Žinias pademonstravai jau Gerai

Auris | 06-08 10:08
Apibrauk su peintu, kur aš rašiau "išleido"? Juokiasi Pabandyk įrodyti, kad ten ne BMW kurtas ir to ne Fordo frankenšteinintas po to geriau. Gerai Aj, tiesa, tu gi durnavotas, tai, manau, ne visai suprati, kad produkto life-cycle yra ne vien tada, kai jis atsiranda lentynoje, neįvertinau tavo ribotumo. Gerai

HondaChief™ | 06-08 10:16
Šiaip net wikipedijoj labai aiškiai ir trumpai aprašyta kaip šitas modelis gyveno per markės savininkų pasikeitimą Paplepėkim Nėra ko čia muštis Taip

Rafis | 06-08 10:20
nu bmw aišku "ledinis" pagal ab panetkes. Bet realiai, tai statistinė sena mašina turi gerokai daugiau nei sixerio bmw, kuris turi ir laiko ir žinių ir nebijo pats susitept rankų, o ir finansų skiria nemažai mašinai.
Taigi, galima tik pagalvoti kokios buklės mašinos važinėja pas mus keliuose Cha cha

Mixed | 06-08 10:23
nu nx lavainai kokie Juokiasi

HondaChief™ | 06-08 10:33
Rafli, nekelk savo paniatkių ant visos bangos Cha cha Neveikiančios kėdynės, langus atidarinėjantis centrinis, bei dainuojantis smagratis man asmeniškai būtų gera proga bėgt kuo toliau ir nebesigilint toliau ar ten kas veikia ar neveikia. Asmeniškai, pabrėžiu.

sikseris | 06-08 10:37
BMW fordui padėjo tą modelį paleist, bet paleistas jau Fordo. Ir tiekė detales. Fordui nebuvo feng shui, kad tokia priklausomybė nuo BMW ir su pirmu feisliftu nebeliko BMW variklių ir kai kurių kitų mazgų. Tada išvis indai nupirko tą gyvulį ir antram feislifte dar daugiau visko keitėsi

rafi, kodėl tau reikėtų galvoti apie aplinkinių mašinų būklę ir dėl jos jaudintis? Kaip tavo saugumą ir gerbūvį įtakoja mašina, kurioje neveikia dalis komforto įrangos?

sikseris | 06-08 10:43
apie smagračius. žinau iš patirties, kad būna jog perki mašiną su pakeistu nauju smagračiu, o po 20k km jau pats perki naują smagratį, nes viduje buvo ne naujas, o markeriu apipaišytas. Pas mane su mašinom "don fix if it ain't broken" požiūris. Tepalai filtrai žvakės laiku, taisau, kas trukdo važiavimui ir techą praeit. Mano mašinas principe bet kada nuvarius į techą galima praeit.

NYB | 06-08 10:44
Man labai nepatinka, kai automobilyje kažkas neveikia, girgžda, ūžia, vibruoja ir pan. Tą ką čia išvardino sikseris nepanašu į prižiūrimą auto Mirkt

sikseris | 06-08 10:50
variklis sausas, dirba korektiškai, niekas nekiaura, nevibruoja, stabdžiai sužiūrėti, pakaba sužiūrėta. Žiemą litrą kitą tepalo supilt neskauda, sėdynės nereguliuoju taip ar taip, veidrodžių irgi. Realiai kitas komforto blokas įdėtas, bet per du metus nedavažiavau iki elektriko priprogramavimui. Nes man px, netrukdo. Mašina kuriasi, šylą, stabdo, vairuojasi, nebarška ir nekliba. Ir kuro normalios sąnaudos. Jau pora metų, kaip man ta mašina biškiuką stovi gerklėj, bet ai, važiuoja tegu važiuoja. Aš vos ne metus važinėjau su lenktu sparnu po dviejų autoįvykių, ant kiek man px ant vizualo jos, bet tuo pačiu netingėjau kalades naujas susidėt, nes senos nebelabai patiko, nors nebuvo nudėvėtos. Prioritetai ir tiek.

NYB | 06-08 10:54
Tikrai taip, vazineti su lenktu sparnu ir skilusiu galiniu stopu Gerai Saugumas taip, svarbu, bet automobilis ne vien tik apie sauguma. Bet Auris teisingai pasake, po tokiu pilieciu neprieziuros, tai tas pradeda grybauti, tai tas, o paskui nusipirkes Worris pradeda forumuose liudeti, kad kazkokiu galu nesugaudo Liūdnas

Rafis | 06-08 10:57
sixeri, būtent, prioritetai.
Man pvz svarbu gražiai atrodo, nuplauta, nup1derasinta. O kad sarnyras kliba, ar vairo kolonele barška - man px, tegul barška.
Kas dėl saugumo, tai aš ant sixerio dar prieš metus pamiršau atjungt akumą, kai traukiau sos mygtuko fyškę(o nuo jos užsidega airbago lemputė Cha cha ) jau metai kokie, ir tingiu nulekt iki elektriko užgesint, nes man px ta airbago lempa visiškai Juokiasi

Tips | 06-08 11:05
Na bbz su tiek reikalu tada kaina ne 5k manau, kad ir link rariteto, nebent tikrai daug kas bus padaryta iki pirkejo

VIN'as | 06-08 11:13
px ta airbago lempa visiškai Juokiasi
kad airbagai nesuveiks irgi px Cha cha

Mixed | 06-08 11:13
Rafi rimtai perikupaudamas nenusipirkai is kinieciu obd uz 3eur Apakęs kad klaidas istrinti ???
Rafi yra kur klaipedoi dazo ne po 200 uz detale???

Rafis | 06-08 11:15
VIN, sakai nežinau? Juokiasi
Šiaip tai aš net diržo nesisegu, nes man px. Vairuoti moku. Mieste.
Užmiestyje - visada on.

Mixed, yra kas dažo ir už 50e

Mixed, del obd iš kiniečių ir srs - sėsk du.
Yra daug elektrikų kurie dykai nutrintų, tiesiog man neaktualu. Galvojau važiuosiu dėžės softa atnaujnti tuo pačiu nutrins, bet vis nenuvažiuoju, nes noriu vienu metu tai padaryt. O čia ***čiot dėl srs sukti iš kelio laiko ne visada atsiranda Cha cha

A-1 | 06-08 11:16
ale kad pucia kostas su rafinuotu i ta pacia duda, grazu ziuret..pirma karta, toks darnus orkestras and AB.

Rafis | 06-08 11:19
kurioj vietoj čia aš pučiu į vieną dūdą? kažkaip lietuviu egzaminą vakar nebūtum išlaikęs, jei sąsajos "tokios" pas tau. Bet už gerą žodį(bent jau neutralų) rodau Gerai Cha cha

sikseris | 06-08 11:22
kiek tiek reikalų? Už 5k stovės su skilusiu galiniu stopo stiklu, su kurio techą praleido, ir smagračiu. Čia ta elektra išvardinta tai iki 50 eurų ir nebebus. Už 4k eurų nesupuvę 320d kupai vaikšto, ne 330ci mechanai su mpakiu pagal vin kodą.

yessuz | 06-08 11:25
KOstai,
Sankabos išminamasis lengvai kaukia įmynus pedalą,

tu nx, nori pasakyti rr net ne automatas? Pavargęs ar cia aprasyta bmw?

o ir siaip sarasiukas problemyciu tai ktunx Juokiasi

Mixed | 06-08 11:27
davai Rafi kontktu duok uz pigiai ir gerai Cha cha

sikseris | 06-08 11:28
icikas PaplepėkimValioJuokiasiJuokiasiJuokiasi

darėnas | 06-08 11:28
Jesus JuokiasiGerai

yessuz | 06-08 11:29
kostai, as nzn, as neseku cia jusu tu santabarbaru. tai ir klausiu.

yessuz | 06-08 11:41

Rafis | 06-08 11:43
rr kažin ar buvo mechanika. laaaabai abejoju. o 3,6, beveik duočiau galva nukirst kad nebuvo Cha cha na čia kaip ant simioro nuo 2002m rast mechanika Cha cha

mixed, rinkis viena iš dviejų žodžių ir duosiu.
Bet šiaip, jei rimtai, apie 70e tikrai galima rasti puse pempes nudažo, jei mašinos vertė apie 5k, tai tinka. Ten brangesnem nuo 10k, tai gal geriau už tuos 100+ dažyt.
Bet vėlgi, visur eilės, svetimam nežinau kiek ims ir kada apsiims. bet 200 tai jau čia tikria too much. 120 feisbuke belekur surasi manau.

sikseris | 06-08 11:44
tai jei neseki, tai ir neklausinėji, paprasta.

A-1 | 06-08 11:47
as byski minti irgi pameciau, galvojau, kad RR jau 2 metus trina, ir jau desimtis k km prasuko Laimingas uz ZHP sauciau 8K. ir laukciau kaip Darens su lupdaziu. uz 8,5 atiduociau Cha cha

yessuz | 06-08 11:50
sikseri neaiskink ko nedaryt, nesakysiu kur eit Juokiasi

va kaip a-1 sako, pradzioj apie viena masina, paskui apie kita be persokimu. tai ir klausiu.

dr002™ | 06-08 11:52
As vieno nesuprantu, kam keist rrikejo pilka saliuona, ar buvo sujoblinc?

Mixed | 06-08 11:55
Rafi netinka feisbuke belekur, nesinori paskui vaziuoti pas tuos uz 200 Mirkt
butu gerai rekomendacijos

HondaChief™ | 06-08 11:58
ZHP gal ir buvo viena iš opcijų pilkas salionas. Dabar bac juodas Cha cha

sikseris | 06-08 12:03
Zhp galejo but juodas ir pilkas. Pilkas siaip baisus ir prieso patrintas buvo. 260k km savo padare. Tai keiciau.

A-1 | 06-08 12:19
yra graziu visai ekemslamstu: https://bringatrailer.com/listing/2003-bmw-330i-zhp-32/ kaina tai jajebu Šypsena

sikseris | 06-08 12:30
Amerikoj 330 zhp jau collectible, stovi vienoj kainų lygoj su e39 540i 6mt mpakiniais ir brangsta. Europoje ZHP išvis nebuvo.

HondaChief™ | 06-08 12:43
Blin įdėjo muziejinės kondicijos su 66k ir clean history Cha cha Įmeskit ką arčiau žemės

dr002™ | 06-08 12:45

HondaChief™ | 06-08 12:57
Priekinis numeris nuo greičio susiraitęs Gerai

yessuz | 06-08 13:04
bet bl, kai pagalvoji, pries 20 metu 15 metu masina nu tikrai sena buvo (tarkim koks 1985 metu escortas 2000 metais jau nebecool buvo visiskai).

o dabar 17 metu senumo krepsas yra siekiamIbe.

svarbiausia kad pirkejai ateis ir psisipisines prie visu smulkmenu. px kad masina jau vaikus gimdyt gali Cha cha

sikseris | 06-08 13:10
na šitą kėbulą šitu motoru chebra ir į sportą vis dar leidžia, atrodyt prižiūrėti atrodo, remontas paprastas ir aiškus ir nebrangus, viskas ko reikia, kad pasikrapštyt mėgstantys jo norėtų. nes nu o ką galima už 5k eurų nupirkti? for mondeo 10 metų senumo? Juokiasi

HondaChief™ | 06-08 13:17
Bet tai bl įdomus mastymas. Jei jau 17 metų tai viskas turi būt sulaužyta, nudaužyta ir neveikt, nes nu gi 17 metų NekaltasApsvaigęs Nors ką tik įmetė kaip gali atrodyt 17 metų, bet su ultrapriežiūra Cha cha Ar toj bėnvoj irgi nieks nebeveikia, nes 17 metų? Juokiasi

yessuz | 06-08 13:19
sikseri, tai tame ir esme.

pamenu, 1996 berods, ar 1995 metais, escorta 1984 metu paemem uz 1100 usd. ka dabar uz tiek, net konvertavus i eur? bbz, nieko nesigauna.

o siaip tai 2010 mondeo butu labai zjbs variantas. jei ka. nes mk4/mk4 facelift iseina. tai nu nzn, belekaip gerai ten :/ tiek su saliono vidaus medziagom, tiek su garso izolke ir .t.t
ir svarbiausia, kad bus patikimesnes nei tas bimbalas. nu siaip.
https://autogidas.lt/skelbimas/ford-mondeo-dyzelinas--2011-m-univ ersal
as-0134357333.html
ziek sitas, pigena, nors ir 500000 km rida bet dar tiek isuks kaip nieko.

Moto | 06-08 13:22
HC > o tai tau sikserio saraso kas neveikia neuztenka? Juokiasi

yessuz | 06-08 13:23
HC, nu tai ok, situ keliu kupu atveju - nu tikrai pirko ne drozimui o i baznycia vazinet sekmadieniais. ir tikrai 17 metu ju nedroze niekas. ir tikrai viskas ultra prieziura, ledas ir viskas veikia irproblemu nera.

ten 17 metu, paziek kaip ten viskas atrodo nx viskas nusitryne, gumos atsokineje, rudys islinde, absyfkes acilupe. aisku cia tik kosmetika. kosto ten is vis, visus aplinkinius garazinius po pusmecio vardais vadinsi ir i vaiku gimtadienius vaziuosi.

net tai bbd, 5k uz 17 metu droztus lavonus (nu nes kad ten ledas su ultra prieziura, tai gali kaimieciams turguj pasakot). gal tiesiog as cia kazko nesuprantu

HondaChief™ | 06-08 13:29
Aš turiu omeny, kad elektrinės kėdynės neveikia po 17 metų, ne dėl perfomanso Cha cha Pečius? Cha cha

yessuz | 06-08 13:32
nu bl, kai zmones sako kad va kedynes veikia - skias, ledas, tai taip - nu zemoka kartele, sakyciau Cha cha

is vis kai pagalvoji, kiek ant tokiu krepsu reikes isleist kad vaziuojancia islaikyt, tai tikrai jau tada bentley lizu geriau imt Juokiasi

Zhakas | 06-08 13:39
Prie ko čia eilinis Escortas? Ir topiniai to meto vokiško gamintojo modeliai, kai toliau tik M? Skirtingos mašinos, skirtingos kainos, kiti laikai. Tokių mašinų baltarankiai neperka. Ledinių už 5k nebesimėto 330i kupų jau senokai, o ir pasirinkimo nebėra ir būtent 330i mechanika kaina didesnė nei automato. Tokia pati situacija su visais senais modeliais, jei neįperki ledo ar nėra iš ko rinktis, tai perki apygyvį, susirenki kasiakus ir važiuoji. Vokietijoj net ne M Sporto lci nėra ką už tiek pirkt. Tvarkingas ten drąsiai dvigubai gali kainuot.

painkiller | 06-08 13:40
Paklodžių rašytojai ir mokytojai Cha cha Pora mėn turi modelį, kuris ne fiestos lygio, senstelėjęs, natūralu, kad visko nesugaudė dar. Ar jums tikrai, atrodo, kad dabar labai sunku paimt crocksa naują lizingu? Nepatiktų sikseriui užsiėmimas šitas, šautų crocks'ą ir būtų padaręs pagal visuomenės daugumą "teisingą" sprendimą. Aš tai už kas turi savo pomėgių, kitiems gi nekelia grėsmės automobilis eisme su neveikiančia el sėdyne?

HondaChief™ | 06-08 13:44
Čia tik indikacija apie buvusią auto priežiūrą Taip Jei man sakytų ai čia rankos nedaėjo iki elektriko nuvežt, tai apie kažkokius tepalų keitimus tiksliai kas 9599 km, tai net neklausyčiau Juokiasi

yessuz | 06-08 13:49
kileri, o jei svarant geleziaku ant tukstancio staiga kedyne pradetu vaziuoti i prieki? Cha cha

sikseris | 06-08 13:50
reindžui va amortikus pakeičiu, dar klimos garsiau dirbantį ventiliatoriuką, kuris temperatūrą matuoja, supurškiu tepaliuku, ir techniškai viskas liuks. Ai ne, meluoju, lietingu oru, kai daug drėgmės, būna įmeta oro srauto matuoklės klaidą. Jos dvi. Po 120eur. Reiks keist - pakeisiu.

Iš kosmetikos tai pamedžiosiu naują saloną, nu kaip naują, naują seną, geros būklės. Sėdynės kraštas patrintas, porankiai irgi. 360k km. Gaila, kad panelė eina spalvos kaip sėdynės, tai viską pakeist daug reikalų, vadinasi ieškosiu pirkt tokios pačios spalvos salono.

HondaChief™ | 06-08 13:51
Jėzai, Letuvoj dvilitrius dyzelius tas mondeikas egzpertai liepia pirkt.

NYB | 06-08 13:51
Mano irgi tos pats mastymas. Sedyne patrinta - ka padla nusidazyti, persisiusti ar dar kazka ? Elektra neveikia, langai neuzsidarineja is pirmo karto - nu nx. Negi sunku pas elektrika uzsukti, prie to pacio ir sedyne sutvarkytu. Viskas susiveda i neprieziura.

sikseris | 06-08 13:56
dantis išsivalykit ir nagus nusikarpykit pirma, prieš pasakodami kaip kam mašiną prižiūrėt kosmetiškai Juokiasi

HondaChief™ | 06-08 13:59
Bl langai su centriniu darinėjas pagal menulio fazes - kosmetika Juokiasi Nu žodžiu Juokiasi

Moto | 06-08 13:59
360k km... kaip hobis - OK, bet manrodos streso gyvenime ir taip per akis, kad dar kasdienkei po tokių ridų tikėtis, jog kažkas nusiraitos netikėtai... gal jau tada geriau naujas eskortas už lizingą :/ Nekaltas

dr002™ | 06-08 14:00
<A HREF="https://www.dropbox.com/s/b0xdn4rorwmhtv0/img_20210606_180709.jp< br />g?dl=0"TARGET="_blank">https://www.dropbox.com/s/b0xdn4rorwmhtv0/img_2
0210606_180709.jpg
?dl=0
</A>
Beveik 20metis, neveikia langas keleivio =20€ ir 2val darbo, neveikia BC knopke ant posukio rankeneles, 10€ ir valanda darbo, paskirdes kardano futbolas, 40e ir darbas 20-30€ +sausiako 3 pakeliai Cha cha
LavonsCha cha Taip
Liepos menesi pareis is armuchos pacans, abu gydysim.
Kiek sako isleist reikesCha cha jauciu e46 bus pigiausia masina remontacijai ant lt.
Ps.maladiec e46 buvo, vairas per tiek metu vis dar apygrazis.

Rafis | 06-08 14:01
yessuz | 06-08 13:04 Atsakyti privačiai


svarbiausia kad pirkejai ateis ir psisipisines prie visu smulkmenu. px kad masina jau vaikus gimdyt gali Cha cha


ačiū tau už mintį.
Vis galvodavau kaip čia protingai atsakyt, kai skambina dėl 15+ metų mašinos ir klausia - kaip būklė Cha cha

sikseris | 06-08 14:05
skambino jau nudažė, išvalysiu saliuoną, sutvarkysiu aliektrą žėk nebenorėsiu parduot JuokiasiJuokiasiJuokiasi

HondaChief™ | 06-08 14:07
Gerai

painkiller | 06-08 14:19
Čia kam langai darinejasi ir sėdynės važinėja išduosiu paslaptį Cha cha Jei taip prižiūrit auto, pasijunkit pilnam skanavimui ant kompo kas ketvirtį, išsibrokuos jūsų prižiūrėti krepšai. Ne mano reikalas, bet šitas forumiukas itin nukraujavo automobilistų prasme. Realiai ne vieną variantą esu matęs - tepalai kas 8k, pakaba regulairiai purto, padangos laiku ir naujos, o pusė komforto įrangos nedirba. Pavyzdys nesektinas, bet nupirkus auto su neveikiančiu dalinai el. paketu neskubėčiau nurašinėt techninio stovio per nuotolį Šypsena

dr002™ | 06-08 14:33
Niekas nenukraujavo, atsivilko berankiai jiezusai ir tiek
Matyt praspyre is kitu forumuCha cha daleiskim pas mane visa ziema buvo atjungtas zibintu apiplovimas, nes issalde viena forsunke. Atšilo, nusimeciau baNperi ir pakeiciau i nauja. Nejau ten butinai del tokio gedimo keist nedelsiant?

Moto | 06-08 14:42
O taip išlėki su arti 400k nubėgusiu prabangiu krepšu atostogų pasikrovęs su šeimyna evropon... tai gerai jei ten per lietų koks purkštukas ar valytuvų mechanizmas sudurniuoja, dar galima pralaukt ir toliau važiuot, o va koks guolis, pagalvė netikėtai atsisako savo atidirbus - jau stovi pakelėj lauki traliuko...

HondaChief™ | 06-08 14:47
Esmė, kad pakeiti, o ne galvoji, kad kam keist, nesgi mašinai 17 metų, Juokiasi
Xz, įvairių šoferių pažįstų, bet jeigu mašinoj ant izolkės veidrodėlis 5 metus kabo, ar bagažnikas atsidaro tik iš 10 karto ir tik po šoferiui žinomos tam tikros kombinacijos, tai kaip taisyklė likusi mechaninė dalis visiškai šiknoj ir važiuoja kol sustoja. Apie padugnes net nešneku Juokiasi

sikseris | 06-08 14:52
pagalvės gale kai naujos, priekyje buvo paaižėjusios kai pirkau. Pakeisiu va naujom OEM kartu su amortikais i viskas, penketui metų ramiakas ties tuo. Kompresorius naujas įdėtas. Dėžei servisas pilnas padarytas, motoras tepalo nei lašo, intercooleriuose sausa. O toliau jau viskas loterija kaip bet kuriai kitai, purkštukai pjezo, tai ne palengva, o be įspėjimo numiršta. Guolis bet kuriai mašinai ima ir pradeda dainuot. Kaip ir valytuvų motoriukas ar dar koks bbs. Nuo naujo buvo vienose rankose pas kažką turtingą Austrijoje, tęsia gyvenima pas mane, kas ne toks turtingas, bet ne iš paskutinių pirko ir turi supratimą, kaip prižiūrėt. ir slidinėt su šitu tanku tikrai planuoju lėkt žiemą. kelionėse nevargina, vietos daug, pūgos nebaisios. Galėtų tik kuro mažiau gert, nu bet px, už komfortą susimokėsim.

Mixed | 06-08 15:10
sikseri kiek dazymas vilniui kainuoja?

sikseris | 06-08 15:23
buferiai po 120. slenksciai po 60, sparnas 90. nuemimas uzdejimas atskirai.

RM | 06-08 15:28
Po bulkos sakiau irgi bus dzyps,patogu,bet su geru teisingu motoru koks cayenas irgi pakainuoja,reikia doleriu turet,kad sugebet ikabint Cha cha

sikseris | 06-08 15:31
SQ7 būtų baika, didelė, juda, ir kuro kapotų mažiau nei mano senovė Juokiasi

dr002™ | 06-08 16:29
Moto, tai kad pigus triperis 5metu labiau suvazinetas bus, nei premiumas su 400 kkm, arba panasiai vienodai rizikingas.

VIN'as | 06-08 16:37
darbine masina, 2011 metų premiumas, pravaziavus tik 130 tkm, eina šaibom Adblue ir ADAS reguliariai kas puse metu Juokiasi pavargau i veho varineti

Matt | 06-08 17:17
premiumas su 400k tai stoves servize pastoviai arba vazinesi su kruva kasiaku, pigus triperis daug geriau laiko, nes ten nera kam gest

A-1 | 06-08 17:36
Pas mane premiumas 20 metu ir 495k km beges..galeciau drasiai fist per europa ir atgal Šypsena taip kad nereik visko suabsoliutint, ir nurasinet krokso lizinginio neperkancius.

sikseris | 06-08 18:31
pasikeičiu tuos amortikus ir irgi per europą drąsiai galėčiau.

Woris | 06-08 18:44
Passatui po mirusio ABS nepraejo nei 2 men, uzdege Checka:
OBDII: Fuel temperature sensor A - high input

Nemaniau, kad masina kuro temp matuoja, reikia guglint kurioj vietoj Apsvaigęs

dr002™ | 06-08 18:52
Gaistrine ginč po europa drosiai, tik viena vieta neduitu ramybes, jau 5metai eina kaip turiu, o sankaba dar neliesta, nebent pries tai savinYks keite. Daugiau klausimu nebutu.

Matt | 06-08 19:23
toks vaizdas kad el gedimai pranesineja is anksto, ir visi drasus keliaut po europa, kuo senesnis auto ir daugiau km, tuo daugiau el ar mech gedimu, px kad jis labai priziurimas, dalys devisi ir jos genda

boka | 06-08 19:43
Trintukai ir ši kart ne adamkaus darbas

boka | 06-08 19:54
Pasikartosiu nx. Kas liečia senienas išlaikytas viskas super net žigulys. E34 nepardaviau už 6ke,turiu ir e36, kurie imho daug geresni už e46, kuriem alergija. Suv tematika, renault clio 2000m 1.4 55kw benzas daug smagesnis už volvo xc90 150kw. Vasarą kartingas ant žemės sėdi, pojūčiai it f1 palyginus. Žiemą geriau renault stoja ir valdosi. Volvo tik vienkiemyje žiemą nevalytiems keliams man reikalingas. Krovinius su clio panašius ir dar geresnius pervežinėjau
Komfortas suvų butaforinis ir psichologinis

A-1 | 06-08 20:14
Kai neteke vairuot, tai aisku, kad tik isivaizduot tenka kad komfortas butaforinis.

boka | 06-08 20:15
Ko neteke, visi suvai susmaugti yra e34 ant r18 žymiai geriau rieda nei xc90 r18.
A3 geriau rieda už rav4 ir tt

Kol tai ne pneumo, kita rūšis

Robis | 06-08 20:25
paimi volvo xc90 ir sakai visi SUV gaidys Cha cha

boka | 06-08 20:35
Trintikas vėl dirba Šypsena
Ne visi, yra top 4 suvai su pneumo, bet dauguma lėvesni už juos veikia fizika ir tt, bent man nebūtų nė sekundės svarstymuose ką imt 911 ar cayene namų šeimininkių priemonę

Pikčius | 06-08 20:37
tai kur kuro temperatura matuot, jei ne siurbly ?

kupe | 06-08 20:40
Vokieciuose prie perkamos masinos ikiso dar cls 2006m 3.5i su nunestu priekiu srotui uz 1e
Uz katolikus skupke dave 960e Cha cha
Srotininkai nesiderejo o dar kele kaina, nes motoras CGI kazkoks popierinis deficitas

wialnias | 06-08 20:44
jau tas tvartas ant ratu xc90 tai nx, jau geriau tojota prosas suvirintas is tusciu 200l backuJuokiasi

boka | 06-08 20:44
Paskutinis postas ta tema, man tiesiog suvo komfortas nepasirodė geresnis nei eilinio sedano realiai blogesnis. O valdymo savybės nusileidžia žiauriai tris kart silpnsesniam clio. Važinėju toliau su volvo,bet svajoju bmw. Kokia miata 5 arba z3 arba 911 butų tai ko vairuotojo, o ne šeimyninio žmogaus širdis nori

boka | 06-08 20:47
Wialnias nesakyk, tos pačios kartos v70 xc70 normalios autp neturiu priekaištų xc90 priekaištai tik iš dydžio pas mane jam izoliacija vidutinė, važiuoklė irgi, aukštos klasės auto kaip bebūtų

Woris | 06-08 21:03
Pikciau, radau, yra trisakis tarp filtro ir auksto slegio siurblio: jame ir isuktas daviklis.
Reiks bent paziuret, ar laidai nenuluze. Bet greiciausiai be tikro elektriko neapsieisiu

RM | 06-08 21:47
Sudurniavau siandien,uzsisakiau didesnio našumo kuro siurblius abu Cha cha

darėnas | 06-08 22:51
Taip ir stuke kumelių ne už kalnų Apsvaigęs

quattre | 06-08 22:55
Kada matuojames? Cha cha

RM | 06-08 22:57
quattre,reiks suinstaliuot Cha cha tada...p.s kiek ag pas tavo pirda? Šypsena

Auris | 06-08 22:59
Quatt, gausi kruopų kaip švedai prie Poltavos. Cha cha

qwasas | 06-09 07:13
vakar pietiniam žemagrindžiai apsisukinėjo, o SUVai išdidžiai bangas kėlė po liūtiesCha cha
kai kruštis pradėjo tepiau slides į apsemtą akropolio padziemkę, japonišką skardą saugau Cha cha

sikseris | 06-09 08:19
o turbas originalias perrinktas dejai, ar kazka rimciau?

Rafis | 06-09 08:38
Moto | 06-08 14:42 Atsakyti privačiai
O taip išlėki su arti 400k nubėgusiu prabangiu krepšu atostogų pasikrovęs su šeimyna evropon... tai gerai jei ten per lietų koks purkštukas ar valytuvų mechanizmas sudurniuoja, dar galima pralaukt ir toliau važiuot, o va koks guolis, pagalvė netikėtai atsisako savo atidirbus - jau stovi pakelėj lauki traliuko...


Iš esmės guolis tai neužsikirs greičiausiai, o dainuos dar 10-20k km. Pas mane pvz, prisipažinsiu, guolis ant merso dainuoja jau 8k km Cha cha ir vis tingiu keist, bet bagažinėj metosi Cha cha

Su numirusiom pagalvėm iš bėdos tikrai galima gryžt iš europos. Biški taburetė, bet eina Cha cha

Gmc | 06-09 08:59
Kiekvienas kitaip supranta auto priežiūra. As negaliu vazineti su netvarkinga vaziuokle jei kazkas bildetu ar pan.

Dexter | 06-09 09:18
su 15m senumo volvo ir uzianciu guoliu is kroatu grizau su mazu uzesiu ausyse. O nuomota 1m senumo toyota LC teko is outbacko ant tralo vezt 1k namolio nes ausinimo skystis per dusliarka isejo lauk. Tai biski trauma turiu naujom patikimom toyotom po to Cha cha

RM | 06-09 09:42
Kostia,turbos rimtesnes sudetos is turbosystem.

sikseris | 06-09 09:55
tai kartu ir droselio sklendes reik didesnes kirst. bet jaučiu jau įsidėjai Cha cha

dr002™ | 06-09 09:59
Tipo pamoina issiguglint ar fb susirast tos salies bendruomene, uzklaust kur rast detaliu parduotuvė ir lenka garazini, isleist 100eur uz guoli ir test kelione? Nekaltas arba nusipirkt koki draudima papildoma?

Rafis | 06-09 10:10
dr, tipo pamoina prap1st vieną dieną su guglinimu, paieškom?

Šiaip kiek esu auto turėjas, tia guoliai tik ūžia, kad nusibaigtų greit - neteko susidurt. Leisčiau spėti kad gan retas variantas, kad tiesiog be perspėjimo užstringa ar subyra.

Dexter | 06-09 10:13
Guolis nera show stoperis kol sukasi tol riedi. Su toyota buvo draudimas nes nuomota, laukt teko 48h kol atvyks traliukas irgi neidomi atrakcija, bet cia aisku ir kitu variantu nebuvo.

Rafis | 06-09 10:27
kas vakar žiūrėjo Lietuvos vyrų futbolo rinktinės žaidimą, prieš U21 ispanų rinktinės?

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiVau!Vau!Vau!Vau!ApakęsApakęsApakęsApakęs

HondaChief™ | 06-09 10:31
Prieš U17 būtų gavę tik 2:0. O U11 Ispanijos rinktinė išeitų verkdama po 0:0 GeraiTaipCha cha

dr002™ | 06-09 10:46
Rafi, tipo kokiu turetum variantu, vaziuot likusia kelione kaip su malunsparniu salone, ar pasivaiksciot po kaimuka, papietaut pusdieni, kol lenkas remontuos masina? O ir ne butinai guolis gali subirt, kad ir koks itempejas,skyvas ir tt. Juokas ima is tos baimes, del senos masinos. Asmeniskai 60kkm ivaziaves, per 60kkm buvo 1 situacija ant tralo. Luzo itempejo varztas genero. Krastoje naujas sriubas 6eur.darbas 10eur ir skyvas iplyso, svankuot pradejo, bet neaisku kiek km buc vaziaves. Nors pries kelione rekomenduiciau bmw skyva nauja isidet.

HondaChief™ | 06-09 10:59
dr nukreipia temą nuo LT pro futolo pasiekimų. Skauda biški Cha cha

Rafis | 06-09 11:05
dr, dabar ant merso guolis užia jau 8k km. realiai beveik nesigirdi. bagažinėj guli, kaip ir dar n dalių - vis neprisiruošiu keist.

yessuz | 06-09 11:12
kaip man kolegoms i akis ziet, a? Cha cha

yessuz | 06-09 11:15
dr, o tu esi isitikines, kad kaimuke va taip isivershi i serviza pas lenka ar ne lenka ir tas ten taip mes viska, visus turimus darbus, kad tau remontuot? Juokiasi Jau nekalbant kad ta atsargine ant pakeitimo reikia turet. o kadangi jos tikrai netures (nes sroto uz serviso sienos nelaiko), tai dar diena-pora lauksi kol dali tau atvesh.

Rafis | 06-09 11:20
yezus, pas dr viskas paprasčiau Šypsena
Bet optimizmas yra teisinga gyvenimo praktika Gerai

yessuz | 06-09 11:22
nu jo. gal taip ir yra, bbz. bet kazkaip gyvenime tas neveikia.

nu ten pradurta padugne su sniuru sutaisys per valandike kokia. o daugiau - tai sekmytes.

ai dar sekmytes ten su tuo vientiniu murzium susisneket kokioj ispanijoj ar prancuzijoj Juokiasi nes ten tam cigonui ispanui buvo reikalu paaiskinti kad padanga leidzia biski ora. o ten jei reiktu kazka rimciau paaiskyt tai Juokiasi Juokiasi Juokiasi bbz ar google padetu Cha cha

HondaChief™ | 06-09 11:54
Visaip būna. Pasakojo vieni. Vengrijoje nuleido padugnę naniet, rimtas šoferis susigrizbo, kad nei rakto, ble net zapaskės, nieko neturi. Kol keleiviai puolė googlint ką čia dabar daryt, pro šalį važiavo mentai. Sustojo. Gestais nudavė velnių, kad avarinio ženklo nėra ar kad blogai sustojo Cha cha, įsisodino šoferį su kiaura padugnę į savo tačką, nuvežė iki šinomontažo ir parvežė atgal su raktu. Sakė mentų snukiai buvo tiesiog perkreipti iš pykčio, skėryčiojos, rėkavo į racijas Juokiasi bet iš kitos pusės ką jiems daryt su kažkokiais nevykėliais iš LT Cha cha
Tai manau mentai yra paskutinė stadija, kad tarp Ispanijos čigonų. Nieko nepadarysi.

Raktas ir skylės užklijavimas 20 ar 30 EU Cha cha Mentai savo rakto nebeskolino atgal prisukt Cha cha

dr002™ | 06-09 12:13
Ajiezus, tu tai isvis **** nxJuokiasi nei tu masinos kada turejes, nei tu ka nors supranti. O tu dabar man pvz duok, ka nupirktum i troikes vieta uz tuos pinigus, kas vezios po europa garantuotai be gedimu? Juokiasi
Pyrst bulbul.. Labanaktis.

painkiller | 06-09 12:17
Vistik mane asmeniškai džiugina, kad yessuz tipazu nutekėjo iš Lietuvos &#128578;suplaka prie savo teisybės supratimo viską į vieną variantą ir dar rėkia nuo bačkos. Tik taip ir ne kitaip

Remigis™ | 06-09 12:17
Manau *skylė*vočiau kokioj Vokietijoj būtų sugest nei Ispanijoj.

dr002™ | 06-09 12:18
Isvis as net nesuprantu, kaip ir ko ten vaziuot su masina, nera leGtuveliu?
O kaip zmones keliauja su senelyziniais kemperiais, visada prisiktais trauzais? Ai tiesa, keliauja zmones su rankom ir smegenais, kurie ne tik moka padet parasa ant lYzo sutarties.

dr002™ | 06-09 12:20
Kiler, padekok karalienei, kad priglaude Cha chaTaip
Remigi, sugedai DE rimciau, perzegnojai kelione, nurasei i minusa, susiradai traluka uz 350eur ir parveza namo masina. Žodžiu, kelione nepavyko, grizai namo ir kaime pripisai alaus i baka per atostogu likuti Cha cha
Ant kiek nubukejo žmonės tai bbd, jie i europa bijo vaziuot, kai prie ruso i kryma, kaukaza vaziuodavo Cha cha mes su broliu 1988 kaukaze brolis 21011 nupirko, jam 24metai,man 12m. Parlekem 3kkm i namus be problemu.

Tips | 06-09 12:49
Rafi, ko tu tikejaisi? Cia ant Krepšinio kamuolys ispanai kartais suvarto nepadoriu skirtumu

yessuz | 06-09 13:00
o wow kokie apgailetini mulkiai kaip painkiller. pasol nx duchas, tik be pavido. nelabai suprantu ko cia prisipisai? kad tiesiog parasiau kad nu ner taip kaip kad rase:

dr002™ | 06-09 10:46 Atsakyti privačiai
Rafi, tipo kokiu turetum variantu, vaziuot likusia kelione kaip su malunsparniu salone, ar pasivaiksciot po kaimuka, papietaut pusdieni, kol lenkas remontuos masina? <...>

atsiciuhink nuo savo kliju kaushas.

dr, taip, nesu turejes masinos niekada. ir automatiskai nesu turejes su auto problemu uzsieny, tai nieko nezinau ir apie pasauli zinau tik is komiksu. taip taip. as tau, tiesa, nesakau kad reikia keisti troike. ar kad bijoti vaziuoti. is kur istraukei? ledas ten. as tik atkreipiau demesi i situacija kai/jei tu uzsieny sugestum, ir kaip tu aiskini kad papietauti kazkur kol sutaisys. citata auksciau.
nu nes taip nebuna. arba buna retai. tektu nakvynes vietoj ieskot. arba kaip ir rasai - traliukas cemodan namo. aisku irgi neblogai, pasauli pamatytai. o ir siaip vaziuot su auto is lietuvos i uzsieni atostogoms yra absurdas, kai turi lektuvus ir auto nuomas Taip

sikseris | 06-09 13:05
kai vairuoja vienkartines mašinas, kurioje nežino kur randasi vaistinėlė, ką ten paremontuot, tai ir baidosi. Aš tai paliubašu su tuo reindžu slidinėt porai sav į prancūzus, bus 6k km ratukas. Kitąmet į kokią norgę paromantikaut, jei dar klykiančių nebus.

vabalaz | 06-09 13:05
Yessuz, kur čia šniūrus veria po valandą laiko? Ir apskritai, tą komplektuką iš norfos už 2e bagažinėj vežiotis reik. Prasidursi, susirasi skylę, įdursi šniūrą, 5 min ir toliau gazuoji

yessuz | 06-09 13:07
oj blia, vabalai, nu prasuks per 30 minuciu kokiu gal.

sikseris | 06-09 13:12
kai tau plaukia viešbučiai užbukinti, gręsia tralas už 350eur, o namo autiku ar lektuvu, tai rasi ir detalių, ir masteroką už 3x tarifą, ir tęsi kelionę. ir nesibovysi skambinti 24/7 veikiančiai linijai.

dr002™ | 06-09 13:17
Daleiskim ajiezus sumodeliuok situacija. Vokietis koks Radveje uzlinksta, blia eoltas, ad, yra, garaziuku belenkiek. Nerastu kas pakeistu koki genero dirza, guoli, skyva, padanga, generuokli? Ar pvz europoje kur nerastum smulku remonta kas atliktu, nera detaliu parduotuviu? Aisku jei ten motorui kajuk, tai tralukas ir namo. Paziurek mikriukai kokie lavoniniai spraigo su siuntom po EU.

Pikčius | 06-09 13:18
Nu kam tiek draskytis, nera praktiska sugest ne savam mieste ir tuo labiau ne savoj saly ir tiekLabas

dr002™ | 06-09 13:19
Pikcius, del tos priezasties ir perku visada pagalba is draudimo, kad namo masina parvilktu. Kas be ko, europoje gedimas kainuotu ne kaip man pas Donce servise, kur paremontuoja uz sausa davini masina Cha cha

yessuz | 06-09 13:21
sikseri, tai paliubomu. bet vel gi - as cia grynai is to ka pats doktoras raso apie remonta per pietu pertaukele..

DR, gal ir rastu. su salyga kad laisvu boxu ir laisvu time slotu butu. ir detaliu turetu. arba tektu radvej diena-kita palaukt.
nu bet tu gi rasai - papietausi kol taisys lenkas. o as tau ir sakau - su salyga kad lenkas darbo neturi. o tai jei ten kazkokiam dievo pamirstam uzkampy su 1 servisu, tai ir apsistot dienai kitai gali tekt ir su pietumis neissisuksi.

Rafis | 06-09 13:25
na dėl šniuro to taip, ten ganėtinai paprasta. Pats prieš savaitę su šniuru užtaisiau vieną skylę Laimingas
Bet, jei nėra šniuro, tia kiši didesnio diametro samarezą ir judi su vienu pripūtimu kokias 12h Cha cha

dr002™ | 06-09 13:29
Tai kad ir para, svarbu landyne kokia rast uz 40eur parai. Bloa ant kiek mane neismusa is veziu tokios situacijos, kad panikuotApsvaigęs. Aisku keliaujant su 209eur kiseneje gal kitaip galvotusiCha cha aBlamai mes kalbam apie Europą, ne apie siknaskyle uz uralo.

dr002™ | 06-09 13:31
Ajiezus, isvis kam tu sneki kazka apie remontus ir masinas, kai tu nelabai ka ten suprantiCha cha?
Deve deve, Eu sugedo masina, panika nx, aliarmasCha cha
Rafi, kam tau bl tas samariezas 12valandu? Cha cha tipo problema nusipirkt džynglyng padanga uz 52eur r18 ir uzsimontuot bet kur, kas turi montazke?

Auris | 06-09 13:32
Jei skylė dėkingoj vietoj, tai su šniūru nenuėmus greitai galima. Gerai

HondaChief™ | 06-09 13:41
Lenkų tai geriau nemokykit, nes tie jau 30 metų apnakvindina ir duoda ėst pusei pakeleivingos Rytų Europos. Anksčiau vieną kitą pakasdavo, tačiau dabar doičmarkių pundais niekas nebesivežioja, todėl lietuvių šeimą su nudvėsusiu Šaranu priglaus, pavalgidins ir apkamšys dar. Ten jie ant kontakto kaip kokioj Palangoj. Nebus vietos pas jį, skambins kolegai ir t.t. Taip Pinigas ir Lenkijoje pinigas Gerai

dr002™ | 06-09 13:51
HC, butent. Draugai i ispanija pas mama vaziavo su crv, lenkuose generas mire. Sake servisas kaime pakeles dirba belenkaip. Nakvynė, maistas, naujas Lenku generatorius ESPL 200eur ir judam toliau. Viska suderino, tik eurus mokek Cha cha

fujima | 06-09 13:56
Pamiršot vieną svarbią detalę: dažniausiai kažkas sugenda vidury niekur ir ne darbo dieną Cha cha

Na čia bent jau man taip būtų JuokiasiJuokiasi

dr002™ | 06-09 13:58
Fujima, ma dar blogiau buna. Sugenda ten, kur neiseina lengvai surasti gedima, nors apie tuos gedimus viskas žinoma Juokiasi

sikseris | 06-09 14:04
mėlyną danti nusipirkau, aišku čia po RR papirkimo, BMW turint nelabai jo reikėjo Cha cha Cha cha Cha cha

Rafis | 06-09 14:07
Rafi, kam tau bl tas samariezas 12valandu? Cha cha tipo problema nusipirkt džynglyng padanga uz 52eur r18 ir uzsimontuot bet kur, kas turi montazke?


Kur nusipirkt?
Kur persimontuot?
Ką su ta 1 padanga veikt?
Kaip nuvažiuot iki padngų parduotuvės?
Kaip nuvažiuot iki montažkės?

O jei savaitgalis?
O je naktis?

Cha cha aš neneigiu kad tu esi keliavęs, bet *bliamba*, patikėk manim, kai važiuoji nusipisęs ir dar tokių reikalų yra...
Aišku, ne onkologinė čia liga, neišprotėsi, bet nesinori taškyt šaibų, laiko, ypač jei būni su šeima, vaikai verkia ir t.t.
Man milijonas tokių nuotykių yra buvę, įskaitant padangų sprogimus ir t.t. Tai malonu nėra tikrai.
Smagiausia buvo, kai prie hanoverio užlinko sprinterio motoras. šalta..
aišku, gali imt taxi ir važiuot iki olandijos už kokią štukę eurų ir px nx. Bet nu, galvoji kaip pigiai prasisukt. Tai tempiau su recovery iki degalinės, degalinėj laukiau apie 20h(ne viešbutyje) draugelio, kris kursuoja lt-uk kad pamestu iki hanoverio. Sprinteri aišku džioviau degalinėj, tada suderinau parvežimą po poros sav.

darėnas | 06-09 14:11
Ble jau 4val regitroj pas dr Ufff
Nu nx valakita užregistruoti tp

Stulpas | 06-09 14:12
dr nesidraskyk taip jau baisiai, nes pvz vilniuje ir tam turbut nerastum kas tave priimtu i serviza tapacia diena,
tai ka kalbet apie kita saly, nezinoma miesta ....
aisku pasiulius x3 tarifa kaip kazkas rase koks nors vietinis murzius priimtu Cha cha

Auris | 06-09 14:14
Skaitau taip - turi būti europinė dylerio garantija. Cha cha Už traliuką iki dylerio ir viešbutį laukiant - nuotykių išlaidos. Cha cha

dr002™ | 06-09 14:19
Rafi, koks asilas turi but, kad keliaut su mazais vaikais po europa? Bet nu nx tavo gyvenimas, hauciu bomzas ir tas komfortiskiau gyvena Cha cha
Auri, jau bl turciai ubagus is nidos isgyne, tai dabar jau isgins ir is europos aftobamu? Cha cha

HondaChief™ | 06-09 14:22
Na gilziuot passato variklio sekmadienio naktį tai chrien rasi vilniuki Cha cha Bet kažką paprasčiau, tai tik evakuatoriaus klusterk Taip O jei lietuviškai nei bumbum, tai nuveš pas patį brangiausią, bet operatyviausią TaipCha cha

fujima | 06-09 14:22
Ant žmonos S7 alsuoklis niftemu užsikišo, jų ten 5 ar kiek yra... užsikišo aišku tas prie kurio prieit tik variklį iškėlus gali Juokiasi

Darbai ~1.5k, detalė <50eur, gerai kad garantija buvo Cha cha

Rida 30k km berods buvo tuo metu Juokiasi

dr002™ | 06-09 14:23
Bet as kazko nesuprantu? Tipo baime prasukt 3kkm kilometru gerais keliais? Cha cha as per metus mieste 6kkm prasukuJuokiasi

dr002™ | 06-09 14:25
Nu vuo, su s7 nauja reiketu bijot vaziuot, o ne su kuiliu b5.5Juokiasi

Auris | 06-09 14:26
Svarbu labai bijoti, kai labai bijai - neatsitinka. Cha chaŽliumbia

sikseris | 06-09 14:28
mano 360 jau praėjo, tai kaip ir šioks toks įrodymas, kad gali. Gi neimat į darbą kažko be patirties, taip ir su mašinom Juokiasi

serviso knygoj radau 2019 kompresijos matavimus, visur labai tolygiai buvo, tik skaičių nepamenu, reiks pacekavyt.

dr002™ | 06-09 14:29
Po 9 Cha cha

fujima | 06-09 14:30
Ne su nauja s7 reik bijot važiuot, o su manim kartu, nesvarbu su nauja ar sena Juokiasi

Gerą karmą turiu Valio

darėnas | 06-09 14:32
Fujimos istorijos JuokiasiGerai

qwasas | 06-09 14:32
į varšuvos gariūnus mikrą vairavau,sekmadienį Jurbarke variklio paduškės varžtas trūko, mentus pastabdėm, davežė iki garažiukų, tel. ant durų, prilėkė bachūriukai su varžtu ir domkratu, prikėlė variklį, įsuko, litai į delną ir toliau.

yessuz | 06-09 14:33
man kokiais 2002 metais su pana vaziuojant link panoramkes escorto dusle nuluzo, 30 cm nuo kelniu Cha cha

dr002™ | 06-09 14:34
Kuniga kartu veziokis, uz fiksuota tarifą Juokiasi

fujima | 06-09 14:37
Užsidegtų kunigas, jei vienoj mašinoj važiuotumėm Juokiasi

Zhakas | 06-09 14:39
Nuo kada jau mašina skaitos sena? Kai garantija pasibaigia? Šypsena Kiek čia tų bijančių į EU važinėja reguliariai? O jei pusnaujis Passatas pabirs, tai bėda ne ta pati? Esu sugedęs Vokietijoj. Europinė pagalba kainavo 80 pinigų, po visko išėjau 100 į pliusą, nes pagražino pinigus už eurotunelį nors eurotunelis leido nemokamai pasikeist laiką kitai dienai. Sumokėjo už taxi, traliuką ir viešbutį. Sugedau šeštadienį vakare kai niekas nebedirbo, sekmadienį irgi. Sekmadienį atsikėliau, nuvažiavau prie mašinos, vokietis pensininkas dar pagelbėt siūlės, susitvarkiau ir toliau į kelionę.

yessuz | 06-09 14:50
as tai is vis nzn kas cia pirmas parase apie baime i europa vaziuot Juokiasi

brisiausgalas | 06-09 14:59
Su senu tranzitu kazkada i paroda i Svedija ar Norgus vaziavom, kazkur Latvijoj dusliarka per vidury suluzo, buvo gilus vakaras, miskas, tai su alaus skarbonke ir kazkokiu drato galu sutaisem ant greicio kad i kelta spet Cha cha Ivaziavus i parodu rumus kad issikraut - antifryzas visas ant grindu isbego Juokiasi Nu bet sekmingai atgal parvaziavom ir nieko Ufff

HondaChief™ | 06-09 15:03
Px, svarbu Lietuvą garsinot parodoj Gerai Rūbų ir maisto norgai neatnešė, nu ta prasme? Cha cha

brisiausgalas | 06-09 15:04
nu 'ta prasme' jie pasirode skupus Cha cha

sikseris | 06-09 15:06
suvazinejau su pasatu slidinet 5+ kilometru, po poros sav vilniuje vairo kolonke isvare visa skysti, lba diena. Butu labai nelaiku kelioneje, bet aisku gedimas ne tas, kur nebegali vaziuot, gali.

Rafis | 06-09 15:42
tik kad siurbli suedi papildomos islaidos. is kitos puses, pigiau turbut vistiek butu lt susiremontuot ir siurbli pasikeist Šypsena

dr002™ | 06-09 14:19 Atsakyti privačiai
Rafi, koks asilas turi but, kad keliaut su mazais vaikais po europa? Bet nu nx tavo gyvenimas, hauciu bomzas ir tas komfortiskiau gyvena Cha cha


VIsų pirma kas yra maži vaikai? - mano nuomone, darželinukai.
VIsų antra, ką reiškia po europą? Iki lenkijos ar vokietijos su darželinukais nulėkt - čia asilu reik būt? (geriau kad aš taip nevažiavęs dar Šypsena

Beje, apie mano gyvenimą tu gan gerai žinai Cha cha keisdamas PATS kalades, nes brangu 30e, duok die i naujas bent jau, ir sunaus tranta pats šveisdamas/dažydamas, bei pac ten lentas veždamas su bmw universalu pataupydamas kelis skatikus už atvežimą į vietą, kalbi apie svetima komfortą Cha cha

dr002™ | 06-09 15:52
Rafi rafiJuokiasi iskaudinauApkabinimas? Taupiau skatikus? Cha cha bent jau gyvenime nereikejo pzdint is siuksliu konteinerio anglu prisiktus trauzusJuokiasi.
Dazyt, sveist masina pamoina? O poliruot masina paciam ir degint treningus jau bachurska? Cha cha
Siaip jei ka, tam ir perku universalus, kad kazka atsivezt galėčiau..

Woris | 06-09 16:05
keliaut po Europa - zodziai - nieko nepasako. Jei daryt sustojimus kas 500-700km su nakvyne, tai ir su kudikiu jokio vargo nebutu. Jei vaziuot 1200km+ be miego, tai jau ne kelione, o kaip minimum darbas.
4h kelione su 2 vaikais lektuvu tikrai nera smagu. Teko ir lektuvo wc pristumta pampersa keisti, tuo atveju su masina paprasciau - iseit i lauka bent gali Cha cha

painkiller | 06-09 16:17
Dar kartą, mums tikrai pasisekė, kad yessuz tipas tepė slides į UK. Paskutinis postas man nepaliko jokių abejoniųŠypsena linkiu negrįžti ir susirasti gerą psichologąCha cha

sikseris | 06-09 16:19
Iki lektuvo dar irgi vaziuot reik.

Seimos slidinet varo, ten iki kokio brno dabraukia ir nakvot. Skaiciuokit kiek km.

Rafis | 06-09 17:03
dr, nu asmeniškumai asmeniškumais, bet keliaut su mažamečiais kad kažkam gali atrodyti "asiliška", tai čia manau tikrai to asmens bėda Juokiasi

Ne šiukšlių, o charity box. Na skirtumas akivaizdus, bet nei aš pzdinau, nei aš ką Cha cha sapnuoji Mirkt Cha cha

dazyt,sveist nėra nei pamoina nei nepamoina, bet tikrai ne daugiau "asiliška" nei važiuot su mažamečiais į tolimesnę kelionę su auto Kietas

VIN'as | 06-09 17:14
na ką, atėjo laikas Ufff sesim į hibridą 1,6t 110 kw

HondaChief™ | 06-09 17:31
prius?

yessuz | 06-09 17:31
painkiler linkiu eit nxLabas

_stogas | 06-09 17:42
Yra koks nors draudimas, kad galiotų ES su tech. pagalba kelyje?

dr002™ | 06-09 17:44
Rafi, nepyk. Tai vis tik keliavai su vaikais ir uziančiu guoliu? Juokiasi
Ko cia isizeidei? Tu pats paskaityk ka rasai apie savo gyvenima ir pagalvok, ar tikrai komfortiskai gyveni/gyvenai? As tik paantrinau, kad ne visi bomzai taip blogai gyvena.

VIN'as | 06-09 18:13
Prius nėra 1,6t

[email protected] | 06-09 18:13
Mašinos amžius nelabai turi įtakos kelionėms.
Prieš kelis metus Vokietijoje šeškai (ar kokie ten į žiurkes) panašūs gyvūnai naktį pragraužė interkulerio ir aušinimo šlangas.
Ryte žiūriu balą po mašina.
Palikau 800 EUR už 2 šlangas ir darbą...

darėnas | 06-09 18:23
Baikit čia gąsdint Ufff
Ryt perkam ne naują tranzitą o šeštadienį su juo lekiu 1700km jau Paplepėkim
Tfu tfu tfu Cha cha

brisiausgalas | 06-09 18:27
Tranzitas nepaves Gerai

painkiller | 06-09 19:06
Yessuz nepersitempk &#128578; po to grįši į tėvynę už mokesčių mokėtojų pinigus gydytis, nes karaleva tik aspirino nemokamai pasiūlysCha cha

auksakalys | 06-09 19:09
painkiller tavo pavarde ne bukantas kartais? Nekaltas

Tom4s | 06-09 19:23
dr002™ | 06-09 14:19
Rafi, koks asilas turi but, kad keliaut su mazais vaikais po europa?

o kodėl asilas ??? Mes užpernai keliavome iki Italijos ir atgal. Viso trys savaitės, aplankėme zoosodų DAUG, kalnuose porą dienų praleidome. Labai smagiai praleidome laiką. Jeigu tau tai nepatinka nereiškia, kad kitiems turi irgi būti blogai Ne

dr002™ | 06-09 19:26
Nezinojau, kad keliavot su vaikais. Tada ne asilai, aCiprasauCha cha
As labiau kalbejau apie kudikius.

Tom4s | 06-09 19:29
dukrai buvo tada 3m, sūnui 6. Maniškiai pvz iki Ventspilio visą kelią miega, tai su jais paprasta. Kaunas-Varšuva jie pramiega visą kelią Cha cha Varšuva-Berlynas vėl jiems miego laikas praeina ir tiek Gerai Bet yra ir pažystamų, kuriems iš Vilniaus į Kauną atvažiuoti yra iššūkis Šypsena

Gmc | 06-09 20:08
Vin>Hyunday koks nors? Nekaltas raso zurnalistai, kad sanaudos panasios kaip ne hibrido Cha cha

painkiller | 06-09 20:37
Auksakalys irgi uzmyniau ant asmeniškumoŠypsena

A-1 | 06-09 21:24
Tai jaigu su vaikais-tai jau toliau kaip iki palangos negalima vaziuot? su bachuriuku nuo 6men po pasauli trankomes, ka ten jevropa. Jokio diskomforto.

Tom4s | 06-09 22:12
Mes Floridon nukeliavome kai dukrai buvo 1.5m, o sūnui 4.5. ten keliavome su nuomota auto tris savaites. Viskas labai Gerai kiekvienam savo Taip Gerai

yessuz | 06-09 22:26
painkileri, ne tu tu siaip tiesiog debilas. nepriimk asmeniskai

VIN'as | 06-09 23:37
Gmc, tuscon mild hybrid su premium paketu, realiai nėra ką pirkti absoliučiai, emiau ką gali atvežti, be lizingo ir n1 kategorijos Cha cha

qwasas | 06-10 06:41
Mani mažajai pasiekimas 100km neapsivėmusCha cha

painkiller | 06-10 07:05
yessuz patogu už ekrano tikriausiaiŠypsena Kai tiek teišeina tik per ekraną ir uždebilini UK sedėdamas

Gmc | 06-10 07:08
Vin>supratau Taip
Bus įdomus atsiliepimas Gerai

yo!žas | 06-10 07:47
Šiaip, geras tas Tucson, man patiko. Sakyčiau, netgi teigiamai nustebino.

Rafis | 06-10 08:15
dr, aš nekeliavau su mašina, nes tiesiog man nepatinka keliauti su auto, tuo labiau, jei guolis ūžtų, aš tiesiog nesupratau logikos kodėl tie žmonės asilai, kurie keliauja.

Man kelionė iki vilniaus ar rygos su auto savo, ir dar vaikais - įšūkis Veee
Tiesa, su vaikais keliaujant užknisa tai, kad kai tu važiuoji ir "dirbi" jie miega. Kai tu atvažiuoji(ten tarkim po 5-6h kelio) jau tikrai gan pavargęs ir nori pailsėt jau, jie išsimiegoję, kupini energijos - varom pajudėt Juokiasi o tu pavargęs, nepaslenki.. Špyga

Mixed | 06-10 08:36
skaitau skaitau kiek cia bailiu Juokiasi
prisiminus 15metu istorija. isjudejau i s klp i londe su 89m bulka. vokietijoje virti antifryzas, mysti lauk per galva ar tarpine.. ir ka stojau degalinese kas pora simtu km dasipilti vandens, turejau tik 1,5 mineralkos bambali.. o ipildavau 3-4ltr 200km. vienoi de degalinei po kapotu krapstausi nesioju vandeni, prieina lenkas mes su juo kazkaip susikalbam. tas suprates situacija atnesa 2pora 5ltr bambaliu su vandeniu, laidu ir tetuka i prikurke. va sako pasijunk ventiliatoriu kad pastoviai pustu Gerainu ir ka nuvariau iki londes stodamas kas 400km isipilti duju ir vandens 3-4ltr. londei dar termostata pasikeiciau bet bb nepadejo Cha cha ir gryzau atgal be parkiu Ufff autobaimei nupirkau kazkokio leakstop ir dar 2metus atvaziavau ir pardaviau..

Rafis | 06-10 08:47
mixed, ir padėjo leak stopas? Juokiasi
reik praneršt pro mobile, 89 bulku su galvom prapustom, geras biznisas Cha cha

A-1 | 06-10 08:59
Automobilistu forumasplet, 100 km su masina jau -ishsukisŠypsena tai nenuostabu, kad bura atrodo, kaip is kitos galaktikos (nors realiai taip ir yra).

Aertas | 06-10 09:18
Vin Gerai tikrai neblogas pasirinkimas, vienintelis dalykas kas nepatiko, tai didesnio greicio stabilumas/pakabos galines dinamika. Bet kol 150 nevirsiji, nepajausi niekada - akivaizdziai maksimaliam komfortui sureguliuota

Mixed | 06-10 09:21
Rafai 2 metus atvaziavau be leak'o ir pardaviau Taip
paskui uosvenei panasu marmala supyliau irgi valge antifryza padejo porai metu..

Auris | 06-10 09:40
Aš tai irgi nelabai mėgstu automobiliu su šeima, man paprasčiau nuskristi. Bet čia asmeninės preferencijos. GeraiBlogai

Tėvukas | 06-10 12:36
Seniau cia dalyvaudavo toks lektuvelis forume, irgi skraide. Kazin ar dar ta artista atsimenate? Cha cha

sikseris | 06-10 13:02
aišku pamenam Juokiasi

Tėvukas | 06-10 13:38
koste pats irgi skraidei bortais su 540i, irgi kazkiek lektuvelis Cha cha

Auris | 06-10 13:43
Normalus tas bičas buvo daugmaž, bet sulesėt, kolektyvas, jį normaliai. GeraiBlogai

Tėvukas | 06-10 13:48
isgyvena tik stipriausi Juokiasi

Tips | 06-10 13:50
Kazkada torsera feisbukej skelbimuose nusiziurejau, Karmelavoj, ziuriu pardavejas lektuvelis Cha cha

sikseris | 06-10 13:57
jo jo, daugmaž normalus, kuris aplink vien tik durnius ir ubagus matė, ir dar lengvai fantazijų paberdavo Juokiasi

VIN'as | 06-10 13:58
lektuvelio tevukas vienas iš helisotos akcininku

Auris | 06-10 14:09
Well, o ką fantazavo? Poršu, atsimenu, varinėjo, jei tėvas Helisotoj, tai tie lėktuvai, galimai, nuo vaikystės įprastas reiklalas. Neatsimenu, kad aplinkinius durnintų, man tai jis niekaip nekliuvo. Gal ir pasisakydavo griežčiau, bet čia tokių pasisakančių ne vienas ir ne du.

qwasas | 06-10 16:02
AB yra puikus patyčių visuomenės atspindysGerai

Mixed | 06-10 16:09
a ne jis ten po ministerijas vazinejo ir gyveno bute su amstrongo lubom?

dr002™ | 06-11 06:04
Pradzioje buvo normalus, veliau gerai kukucha pavaziavo. Klasikine istorija ant ABCha cha. Durnino daug ka, ubagino irgi. T8atia dave imone, per pora metu numarino iki bankroto.


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]


auto.Banginiai

Moderuoja: shropna, dr002™, quattre, BangaLT, ubagss
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: auto.Banginiai

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai