Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti

Kategorija:  Naujausios  |  Populiariausios
8000km
 8000km (40) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
kasdienybė
 kasdienybė (203) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
biski pareina krizyte
 biski pareina kriz.. (164) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
Winter beateris jaunuoliu
 Winter beateris ja.. (26) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
  (6) Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
««   kita nuotrauka   »»

kasdienybė

 Tikras dydis Siļæ½sti foto ļæ½ mobilļæ½jļæ½ telefonļæ½ 
Patalpino: Stalaktitas
Kategorija: auto.Banginiai: Įvairios
Kada: 05-12 05:54
Pamatļæ½: 3071

Stalaktitas | 05-12 05:56
kas kaltas?

Stalaktitas | 05-12 06:11
56 kmh leistini, 35 mph, ant 44, t.y. 70 maždaug, mentai net nestabdytų JAV, nes ten jeigu radarai nesukalibruoti iki bent 10% tikslumo tai tie duomenys nx išmetami ir bylą prokuroras džiauna. draugelis už greitį gavo, 70 ant 45 mph, specialistai patikrino padangas ir rado kad didesnės nei gamintojo ir spidometras nebuvo su kalibruotas su ratais. su kalibravo specai ant stendo su sertifikatu ir byla buvo išmesta nes žmogus važiavo leistinu greičiu jo duomenimis.

naktibledas™ | 05-12 07:16
nu kaip taip…
turejo buti pamokytas niekadejas, pradziai bent baudele, i valstybes biudzeta, transporto priemone utilizacijai.Gerai
labai neatsakingas strukturu poziuris. svaistomos lesos, bei terpe sirpti nusikalteliams ir pazeidejams.

diesel1 | 05-12 08:32
man ta visa Rafio situacija tai arba kad kažko iki galo nepasako, arba visiškai nešališkai bando sudeliot situaciją Rafio nenaudai. Aš pabandyčiau pasidomėt artimaisiais "nukentėjusiojo", gal ten kažkieno ausys kyšo Šuo

Rafis | 05-12 08:33
Stalakitas, mano situacija 1:1 absoliuciai.
Ir kaip matom thriu oakabinta baudziaka su didelem baudom ir kt islaidom.

Diesel, viska dadakau. Milicijai iskart paliudijo po avarijos kad mb "skrido" ir dar galimai.lenktyniavo.
Mb vadyla sveikas kaip azuolas, diedukas sunvabuinu ir jo keleive ligoninej su trauma. Net is zmogiskumo ziurint rapis kaip ir emofiskai ir moraliskai ziurint - kaltas. O ten toliau lai teismuose puva ta byla paagal musu teisesauga.

Auris | 05-12 08:34
O tie liudininkai apie raganėjimą jums nieko nesako? Cha cha
Kokia tikimybė, kad bent keli žmonės susapnavo vat taip ant zlasties?

kojotty | 05-12 08:38
Mūsuose sistema veikia biškį kitaip - pas mus teismas nevertina priežasties ir pasekmės ryšio. Bandau pavyzdį duot: pastatytas automobilis mieste palei šaligatvį skersai parkingo vietoje (galas išlindęs, trukdo eismui). Mėgini jį lėtai atsargiai apvažiuot, kliudai jį arba tarkim priešais važiuojantį. Na ir ką - kaltas, nes sukėlei eismo įvykį, o numetęs mašiną betkaip gali tik baudelę gauti dėl netinkamo parkavimo. Taip veikia sistema Šypsena

naktibledas™ | 05-12 08:43
Rafinuotas, nieko neprarastum padaves i antikorupcini, pracekintu tuos liudininku parodymus, nusiveztu i vieta, sutikrintu bazarus, gal pagal Mobilusis ir netikrintu, bet ant panasiu pontu bandytu imt, ar jie isvis ten buvo ir viska sutikrintu, kaip tyrejai suformine.

diesel1 | 05-12 08:43
Auris, man buvo su pirma auto, 18kiniam pacukui. Su valdininko Moteris avarija, apvažinėjo kliūtį iš dešinės ir kalė man į mašiną. Situacija aiškesnė nei aiški. Mano stabdymo žymės pakei pat dešinį borta, dar tarkuojant su padanga patį bortą. Buvo liūdininkai, kurie viską matė, atvažiavę policininkai tuos liūdininkus išvaikė, pristatė savo kažkokius lūdininkus, kurie matė kaip stipriai viršyjau greitį (su VW Jetta mk2, 1,6d Cha cha ). Pypėc kaip presavo, kad man kaltę pripaišytų. Nepavyko šunim. Špyga nuo to laiko atsirado neigiamas požiūris į sistemą truputį. Cha cha

Auris | 05-12 08:46
Diesel, viską suprantu, bet nepanašu, kad čia analogiška situacija.
Aš, iš savo pusės, galiu tik teigiamai atsiliepti, kai situacijose, kur "vyniotis" bandydavo kaltininkas - pareigūnai greitai gudručius statydavo į vietą.

Rafis | 05-12 08:46
Man senai senai vienas milicininkas sake, vaziuoji is salutinio ir nera matomumo? Islipk blede is masinos ir pasiziurek, jeinnematai.

diesel1 | 05-12 08:56
Rafis, taip. Bet yra teismų praktikoj ir tokie momentai, kai išvažiavęs iš šalutinio kelio po teismo patampa nukentėjusiu. Kiek pamenu, situacija tokia - 30 ženklas, nes nėra visisškai matomumo išvažiuojantiems iš šalutinio kelio. Tai situacija tokia, išvažiuojantis iš šalutinio kelio ŽINO, kad kiti eismo dalyviai važiuoja toj vietoj 30kmh. Todėl negalėjo įsivertint, kad kažkam, važiuojančiam 70kmh jis taps kliūtimi. Netaikau tavo situacijai, bet būna. Šypsena

Tiesa. šitą situaciją per mokymus pasakojo ekspertas, tiriantis tokias ir panašias situacijas. Kur atkuria eismo įvykio sąlykas keletos kmh tikslumu.

Rafis | 05-12 08:58
Auri, as tai neibvyniojaus nei ka. As apskritai nieko nekomentavau ivykio vietoje.
Bet po avarijos.kaip ir logiskai mastau, nu as oagrindiniu, man islenda tiesiai pries nosi auto... Pries tai as kokie 300m nekeiciu nei eismo juostu nei ka, vaziuiju antra juosta jr bam isoka tojota... Nei begt nei rekt.

Diesel, ant sito kanto manau mane ir ims.per ekspertus, greiti ir tikslius km/h greicius..

wialnias | 05-12 08:58
tai vis guodiesiSkaitauJuokiasi is visos istorijos panasu, kad tu pats prisidavei su savo pasakojimais ir po pirminiu liudininku pasakojimu sutikai su ja ir pasirasei, dabar mentai ir presuoja, o tau tik veliau daejo koki suda sumalei ir bandai dabar vartytis

Rafis | 05-12 09:11
Wialnias, neinguodziuosi nei ka. Susitaikiau tiek su dideliu eu minusu ir su bk, tiek si isejimu sausam. Bus kaip bus, svarbu zmones gyvi.
Parasiau viska paaiskinime kaip man ir atrode, kad vaziavau pagrindiniu ir manes nepastbejeo zmogus ir uzkiso is salutinio. Trumpas ir aiskus mano paaiskinimas buvo.

dr002™ | 05-12 09:29
Bl, bent draudima butum turejes..sitas taupymo planas nepasitvirtino.

Rafis | 05-12 09:30
Zodziu tema isemta nei as ka oakeisiu nei ka, prikkausomai nuo aplinkybiu, liudininku, prokuroro, advokato ir sekmes.
Esme tik ta, kad galingu auto nepirksiu, nes ju never know. Reikes jamt is sixerio RR ir kruizint mieste ant 50 ir px nx Laimingas

Mixed | 05-12 09:42
tai tu pala gal net teismo nepasieks

vabalaz | 05-12 09:54
Draugui buvo, kad užkišo jam išlindęs iš šalutinio ir paskui kažkaip atsirado liudininkų, kurie tipo matė, kaip ant vieno rato draugas parlėkė su mocu. Savo akim mačiau kaip iš kažkur privažiavo mašina, išlipo žmogus, priėjo prie užkišusio, pakalbėjo ir tada prie mentų nuėjo ir papasakojo, kad tipo viską matė. Paskui paaiškėjo, kad tas kur užkišo, buvęs mentas. Ilgai ten viskas vyko, kol galiausiai senis nuo insulto mirė ir po kokio pusmečio paaiškėjo, kad draugas nekaltas ir ant jokio vieno rato nelėkė.

Auris | 05-12 10:17
Raf, aš ne apie tave, kad gudrauji, aš ten apie savo situacijas rašiau.
Tiesa, man 2002 metais buvo, kad prie operhauso kaimas kažkoks iš antros į ketvirtą juostą dėjo manevrą per sankryžų ištisines, o aš jam į kampą savo juostoj ramiai judėdamas. Likau kaltas.

diesel1 | 05-12 10:36
ai, dar geras momentas buvo. Cha cha vienas pažįstamas irgi į panašią situaciją papuolė, esmė, kad ten kaltininkai buvo policijos pareigūnai su tarnybine auto. Tai ten vartėsi išsijuosę jie, bandė kaltę suverst ant jo. O tas senas lapinas, turėjo registratorių su filmuota medžiaga. Bet išlaukė momento ir ten kažkada eigoj pateikė medžiagą draudimui filmuotą. Juokiasi

huntero | 05-12 10:50
kaip beziuretum, registratorius prie veidrodelio tokiais atvejais - viska sudelioja i vietas. kas uzkiso, kas neuzkiso.

brisiausgalas | 05-12 10:58
Bet tai ko noret, is sono ziurint- jaunOlis ant 1000 lenGtyvniavo su BMW mieste( anot liudininku realiu ar ne) , nufiso babuine senoliu pora, kuria isveze i ligonine, masina be draudimo, TA ir bbz kur registruota/neregistruota- tai aisku kad bus dauuuug rimciau ir atidziau pasiziureta i sita reikala, sunku tiketis kad po yvykio visi susipildo deklaracijas ir issiskirsto....

Aertas | 05-12 11:03
Šitie "matė/girdėjo" yra apie nieką subjektyvūs emociniai zapadlistų vertinimai - man kai tokia situacija buvo irgi kaltininkas "girdėjo garsiai riaumojantį motorą" ir "dideliu greičiu atlekiantį", nors važiavau ukmergės g. 60kmh, o jis nesustojęs nei sekundei ir net neatsisukęs iš šalutinio ramiu veidu įvažiavo.

qwasas | 05-12 11:22
teismas pirmiau vadovaujasi įrodymais, tik ant galo vidiniu įsitikinimu.
man irgi kažkada mentai paišė kaltumą iškart,o finale:
abu nekalti likom su sudaužytom mašinom ir be daudimo atlyginimo.

Rafis | 05-12 11:36
Kazkodel.man svieciasi cia ikteisminiai, kelios instancijos su min 5kg eur teisininkam jr kansofke abipuse piesh. O man minusiukas dkbras del advikatunislaidu ir auto nurasymo.
Realiai butu draudimas ar ne papadosas ant auto nurasymo ir teismo islaidu vienodas. Bet jei oatrauks uz kita puse tai tada jau skaudzisi.

A-1 | 05-12 11:44
siaip viskas butu px cia, jei ne gleznas tojotos kebulas ir luzes sonkaulis (tobish, sunkus turbut, sveikatos sutrikdymas).

sikseris | 05-12 11:47
šviestis gali tik jei jau pradedi atsimint, kokiu greičiu važiavai ir kad su BMW lenktyniavai. Iškart po įvykio feisbuke skirtingi žmonės rašė, kad su BMW lenktynės vyko. Her znajet, ar tiek tie melagiai pažengę, kad ne tiesiog mentams įvykio vietoje netikėtai išdygę pradeda pasaką sekti, bet dar ir viešojoje erdvėje "alibi" savo versijoms kurti.

Remigis™ | 05-12 11:51
https://fb.watch/cYw_0uZ40Z/

Lakūnas qyderas.

Hollow | 05-12 12:03
pzdc DPD Apakęs Ėjo va bank, 50/50, kad fūra nesimes į kelkraštį Apakęs Tokį nx priduot policijai, tegu atima teises ir valina į čikenfektory

HondaChf™ | 05-12 12:13
Vakarų Europa čia gal. Už baronkos bus turkas, siras, albanas. Nedirbs, pašalpą 9 asmenų šeimai turėsi duot Cha cha

HondaChf™ | 05-12 12:19
https://lenta.ru/news/2022/05/12/riskk/ Juokiasi Nei karas pasibaigęs, nei ukrų pergalė matosi horizonte. Nieko. Bet pralaimėjimai ruskiams nx už fronto byra kaip iš dangaus. Pz pz, kelis/keliolika milijardus būtų sustumę savo žmogėnams Kijeve ir be ginklo pasiėmę čielą Ukrainą. Dabar tai JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Remigis™ | 05-12 12:26
Tai ble būtų kacapas gudresnis tai būtų 2014 atidavęs tą durnių Janukovičių ukrainiećiams sudraskyt ir toliau būtų valdęs tą Ukrainą. Būt pavaidinę demokratiją ir viskas.

huntero | 05-12 12:28
milijardus kiso gi, tik kaip visada, nubyrejo pakeliui iki tikslo. buvo ispyzdinti ir tiek.

Auris | 05-12 12:43
Senas bičiulis iš Maskvos (UK biznį turintis, tai pusiau RU gyvenantis), 15 metų bendravimo tiek darbiniais, tiek šiaip klausimais - fyst Instagrame kažkokią kritusio kareivio paminklo foto, patriotinė rašliava. Rašau - ką tu čia išdarinėji? Paskambino man paaiškinti, kokią čia rusų tauta šventą misiją vykdo. PavargęsBlogai

A-1 | 05-12 12:46
Auris, man tas pats, sake -jus neturit pilnos informacijos, nes jus neziurit rusiskos televizijos!!

Auris | 05-12 12:51
Neskanu tai, kad nu, mle, gyvena 50% ne RU, tikrai laisvai komunikuoja angliškai, žiūri/skaito vakarų informacinius šaltinius. Ir vis tiek smegenų plovimas + tas rusiškas nacionalizmas ima viršų. Blogai

HondaChf™ | 05-12 13:01
Pasakyk tam patriotui, kad griebtų lopetą ir lėktų Sibiran. Visiški biezpridielai vyksta, visiems px https://twitter.com/siberian_times/status/1524218625275863040

sikseris | 05-12 13:21
pažįstama londėj, tėvas panevėžy, netgi sugebėjęs pinigo užsidirbt, legaliais būdais, ne debilas, bet jis irgi už putką, už rusą, jie čia pasaulį gelbėja ir pan. KAIP blt, esi liietuvis su lietuviška pavarde, gyveni lietuviškam mieste, kaip nx prisižiūrėt tiek rusiško šū.do iki tiek, kad tokiom haliucinacijom įtikėtum. Likusiems šeimos nariams liūdna ir sunku.

vabalaz | 05-12 13:34
Vieno pažįstamo dukra susižadėjusi su kaip ir rusu, bet jis nuo vaikystės lietuvoj gyvena. Gyvena visi vienam name. Visam tam reikalui prasidėjus, sakė tiek susiėdė, kad pasakė tam savo žentui, kad gerklę perpjaus Cha cha tas žentas sakė įsitikinęs, kad rusija čia nekalta ir t.t. Tai iki dabar tik pasisveikina susitikę ir viskas Cha cha

Ir dar turiu pažįstamų, kurie sako, kad čia amerika ir ukraina kalta, o rusai yra aukos. Bet tuo pačiu ir ant putino ir rusų varo. Tai nei neaišku kas ten galvose pas juos. Nu bet jiem ir celofanas yra didvyris

Mixed | 05-12 13:41
bet jus kada isijunkit ru programa zombinimo, ilgiau paziurejus jau dvejones prasideda Pavargęs, pradedi abejoti kas tikra kas ne Ufff
tai biski silpnesnis jau ir jau valgo smegenis

kirvelainenas | 05-12 13:45

huntero | 05-12 13:50
kartais isijungiu ruzzkiu kanala, vakarais solovjovo sudai eina i eteri. iskenciu nu max 3-4min. tokio briedo, tokio fanatiskai itiketo briedo daugiau neina iskesti. kokie kralikai galvoj turi pist.is, kad ziuretum ta sizofrenija ir ja tiketum, nesuprantama. nu bet rozzijos umomu neponiat, kai vienas klasikas sake.

HondaChf™ | 05-12 14:06

kirvelainenas | 05-12 14:11
Per TV tai tikslingai daroma kaip ir pobedobesije kasmet pompastiskai svencia net mazus vaikus su vezimeliais tankais pavercia. S.Koreja lygiai ta pati daro. Zombius lengviau valdyt. Px, kad patys suduose be kanalizacijos gyvena, pasako NATO del to kalta ir problema ispresta. Zombiai varo i kara unitazu ir skalbianku pasiimt.

brisiausgalas | 05-12 14:14
Bet tai tankistai jauciu i molekules issiskaido Nekaltas

Tips | 05-12 14:14
Galimai su M777, tie jebasina Ufff Kada Krymnaš tiltą sprogdins?

kirvelainenas | 05-12 14:17
Tik pas ruzzkius taip tankai suprojektuoti, amunicija laiko ne bokstelyje ir kai jobina i tanka, ji detonuoja, bokstelis kaip korka is butelio issoka. Bet tai yra privalumas. Mobilus krematoriumai ne taip apkraunami darbu.

huntero | 05-12 14:17
kad labiau tanko boksta pakele detonacija is vidaus, gerai sudetonavus amunicijai.
del tilto, ukrainieciai grasina jau kuris laikas, bet neva arciau prieit reikia.

HondaChf™ | 05-12 14:28
Biški dvipramiškas video Cha cha Ruskių tankas tai ruskių. Viskas ok. Bet nukalė ant humanitarinio koridoriaus Cha cha Aišku, karas yra karas. Kažkas davė taikinį, kažkas įsakymą vykdė. Reik tikėtis nenunešė kokio autiko su žmonėm Taip Kinų filmuota čia.

brisiausgalas | 05-12 14:30
6km nuo humantarinio kolidoriaus

HondaChf™ | 05-12 14:33
A, gal ne taip taip supratau. Galvojau 6 km nuo miesto pačiam koridoriuje

brisiausgalas | 05-12 14:36
nelabai spyk london , ne ?

huntero | 05-12 14:38
nu bet kai orkai yra kur.vos - as apie video, kur du *skylė*bolai i nugaras susaudo civilius prie autoparduotuves. tiesiog, i nugaras su kalasais supila..
isvis, man atrodo didelis, labai didelis sokas bus pasauliui, kai bus isviesinti skaiciai, kiek civiliu, kariu zuvo Ukr pusej. kol kas ta informacija plaukioja, arba stengiamasi nekonkretinti. bet skaiciai bus milziniski, manau. ypac, civiliu tarpe. kiek orku, vapse px, toj siknaskylej pasaulio, prigimdys zaranskuose ir muchamoranskuose.
ir finale, ant kiek deklaruojama Europos vienybe yra sudo verta, kai visokie vengrai, graikai pis.a prota del sankciju, iesko, kai apeiti sankcijas ir varyti verslus su nafta is orku ir pan. ir sita xuynia neturi galo. nes niekas, visiskai niekas neturi kiausu - atsistoti ir pasakyti tiesiai - darot sudus - sustokit, arba eisit paskui ruzzkij korabl'. neaisku - ES fondai uzsirisa. dar neaisku - nx is ES.

HondaChf™ | 05-12 14:40
spyk, spyk, nepergyvenk Taip

brisiausgalas | 05-12 14:40
gut gut Gerai

HondaChf™ | 05-12 14:45
Su tuo šaudymu į nugarą tai net nėra ką komentuot. Pz pz

Zhakas | 05-12 14:50
Tų rusų palaikytojų su lietuviškom šaknim ir vardais tiem kur virš 50m. yra pulkais Lietuvoj, nes primena tie laikai nerūpestingą jaunystę ir su romantikos prieskoniu žiūri į tuos laikus. Žinau net tokių kur taip, tai nacionalistai iki negalių, bet vistiek sako, kad ukrainiečiai išprovokavo rusą. Ufff

naktibledas™ | 05-12 14:50
Kajj man psdata shita giraGirtasCha chaAngelas
500% 'kai seneu’Cha cha
https://ibb.co/PNvpJTX

HondaChf™ | 05-12 14:59
Bulbastane buvai druskos pirkt? Ar dantų tvarkyt? Cha cha

Robis | 05-12 15:01

HondaChf™ | 05-12 15:04

kirvelainenas | 05-12 15:18

A-1 | 05-12 15:20
Bulbastane buvai druskos pirkt? Ar dantų tvarkyt?

Plaukus dabar madinga "atsodint"

brisiausgalas | 05-12 15:37
plaukus man rodos turkijoj aCodineja...

A-1 | 05-12 15:38

brisiausgalas | 05-12 15:40
Bus krovinines iskarto Gerai

Auris | 05-12 15:43
Cha cha Gerai

sikseris | 05-12 16:21
tai aš su reindžu realiai jokio pricepo nelabai ir galiu tempt, nes bendra mašonos + pricepo masė, koks tas pricepas bebūtų, iškart lipa per 3500 kg. Kokie mentai gali padriat visus reindžus ar manau netgi tuos pačius kruzakus, kurie priekabą pasikabinę, rūrint padriat. 9 iš 10 be teisių skaitysis

qwasas | 05-12 16:34
tų istorijų apie kacapų darbelius tik daugės,išsikasė iš kapoVau!
https://t.me/truexanewsua/46497

boka | 05-12 16:41
Nepatikėjau,kai išgirdau,kad maskvoj rabotiagų algos 400-700usd. Glubinkoj 200-400. Nuoma būsto brangesnė nei pas mus.

Beje by,ukr tas pats tik ,kad moskvoj taip....

Stulpas | 05-12 16:45
vakar isijungiau spec paziuret kacapu propoganda, tai jie sneka dabar kaip USA zmones nepalaiko Baideno, kaip USA ir ES biudžetu BVP yra ispusti ir nerealus tam kad sumenkinti ruskiu BVP ir kad pas ruskius su ekonomika ir BVP bus viskas zajebys o ES pataps USA vergai , karoc tokie totalus vejai kad nu nx Vau!

o realiai ziurejau youtubei normaliu rusu vidosikus, tai ka sneka ,kad 300km nuo maksvos ir pyterio zmones valgyt neturi uz ka nusipirkti....

boka | 05-12 16:50
95m jie turėjo kietus nepriklausomus tv kanalus,geresnius už jav dabar.Bet putka prichvatizavo viską ir padarė tvarką.. nėr ko stebėtis

Aertas | 05-12 16:56
stulpai, jau moskovijoj pacioj smulkus verslas/paslaugos stoja, vaikam elementariu misinuku/pampersu nebera, ziaugcioja, bet vistiek "vakarai","amerika cia kalta","dar paziuresim" - ir cia kur "teliko neziurim", ala "liberalai progresyvus" BaisusJuokiasi

Tom4s | 05-12 16:59
always'ų kontrabanda per kokią zerbiją kažin jau važiuoja į ruzziją ???

_stogas | 05-12 17:02
Vietine propaganda paprastai tiki tas elektoratas, kuris gyvenime nebuvo išvykęs už savo šalies ribų + informaciją semia tik iš valstybinių kanalų.

_stogas | 05-12 17:07
Surištom rankom ir kojom bei su peršauta galva išsikapstyti iš kapo Vau!

boka | 05-12 17:11
Stogas rusų jėga įtikėje ir nemažai lietuvių. Daug jav ,es rusų irgi už putiną. Daug ru oligarchų nekenčia *gėjus*tiškų vakarų nors tik ten sėdi ,spjaudosi ,bet is tiek rusai jėga.Čia nuo to ką matė nepriklauso visiškai.
Aj px man vis mažiau suku galvą dėl to ir kitiem nepatariu apsikrauti tais šūdais nk nekeičia vis tiek,o neprotingėji tai tikrai Cha cha

kirvelainenas | 05-12 17:15
Dauguma rusu - zombiai. Nera skirtumo, kur jie gyvena, ziuri zombiu tv kanalus ir tampa zombiais. Kaip ir religija, sektos visokios isplauna smegenis, taip ju tv ir kita media daro ta pati.

Remigis™ | 05-12 17:19
Nebepamenu koks blogeris ruskis darė eksperimentą. Mėnesį žiūrėjo tik valstybinius kacapų tv. Nejungė interneto, tik tv. Sako- jau panašiai po dviejų savaičių stipriai pradėjau abejoti savo pasaulėžiūra, o baigęs eksperimentą turėjo gerai padirbėt su savim, kad atšiktų smegenys. Tipo daugiau nebenorėtų gyvenime taip durniuoti. Kacapų tv plauna smegenis geriau už visus pasaulyje. Jūs pagalvokit kokia praktika, koks įdirbis...

boka | 05-12 17:26
Skiepijo žmonėm ir inskiepijo.
Lygis propogandos daug daug aukštesnis nei hitlerinės... norisi žmogeliam tikėti savo imperijos galingumu paslėpiant savas bėdas visi tik puola 80metų iš eilės nepastebimai...
Pamenu dar 10m atgal draugelis sako kieti rusai yra. Sakau baik,mėsos laikai pasibaigė,biudžetas kasmetinis 10x mažesnis nei jav vien dronai supis viską. Na ką ir matom... tiksliau dar nepamatėm jav ginklų kol kas dar...o kas būtų nei jav pasijungtų,trys dienos maks ir išrūkintų iš bunkerio.supistų viską per kelias dienas nk nebeliktų tą jau senai visi kalbėjo

HondaChf™ | 05-12 17:27
Vaikiškos tos sankcijos. Skaičiau, kad jau Iphone'ams kainas numetinėja. Naujoms tačkėms kainas numetinėja. Forexe doleris - 66 rubliai. Jei nori pirkt daug ir slaptai, tai Maskvoj pardavinėja per internetą, priveža kur reikia, kaina dolerio - 75 rubliai... Aifonus beje prekiauja jų "topocentrai". Su garantiniais su viskuo. Neveikia tik oficialios apple pardės. Taip pat neveikia visokios pay programos. Bet ten juokingas procentas kurie naudojosi mokamais Apple servisais. McDonalds galvoja grįžt su nauju brendu. O 113 macdonaldų veikia kaip veikė. Frančizė tipo. Ikea pratesė algų mokėjimą už prastovas ir neieško pirkėjų prekybcentriams. Maždaug taip. Niekas iš laimės nešokinėja, bet nėra taip, kad pezda.

Always galimai įsiveža kiek reikia. Priimtas pas juos įstatymas, kai gali vežt prekes v rasiju be gamintojo ar atstovo sutikimo. Aišku, kad tamponų gamintojams taip zeba. Galės vežt traukiniais, o oficialiai aiškint, kad va ble su ruskiu rankų nesitepu. Visi patenkinti. Pinigas yra pinigas.

Žodžiu, reikia laukt kol jibalins per naftą ir dujĘ, kitu atveju stačias bbs gausis Blogai

HondaChf™ | 05-12 17:28
Krabas zavodo irgi nepardavęs Juokiasi

qwasas | 05-12 17:29
pažįstamas lietuvis, 50m , sėdėjo uk ir feisbukavo kokie vakarai ir lt valdžia blogi, o rasieja geraKvankt? dabar grįžo į lt, bet aš jį užblokavęs turbūt,arba jis mane, kad nebematau postųCha cha

painkiller | 05-12 17:32
Pamėginkite paklausti ruso kieno Krymas ir bus aišku, adekvatu manau iki 1 procento visuomeneje

boka | 05-12 17:32
Vaikystės draugas mėgdavo braidyt su cccr
maike po rajoną,tėvai žegnojosi sakė nedaryk taip vaikeli,bet verslą po šiai dienai rasijoj nenutraukė ir xoxliandijoj ir liantkijoj ir ką tu jam...

qwasas | 05-12 17:35
svarbiausia, kad tie naivūs vakariečiai susiprotėtų galutinai, kad rusija su putinu ar be putino, trenkta karinė šalis ir duchinti ją reikia, o ne draugauti

boka | 05-12 17:40
Jei tai rimčiau,kova šita atrodo buvo neišvengiama tarp dviejų slavų konkuruojančių genčių. Ir ukr pagal istoriją turi didesnes teises į dominuojančią padėtį juolab putinas degradavo. Ukr labai užsidege yra atsiimti visas okupuotas žemes kas yra sąžininga. Eit toliau link maskvos turbūt neis nebent dėl krymo pareis atomkė... bet dominavimo jai dabar per akis.

Primečiau europai gerai tokia tokia gentis prieš muslimus ir kinus ,idealu tiesiog todėl rusai palaidoti dar nepradėje

HondaChf™ | 05-12 17:41
Ukrai ruskius puolė? Cha cha Pz pz

boka | 05-12 17:43
Honda? Visi kalba apie šio karo neišvengiamumą dėl konkurencijos ,tai būtų prasidėję anksčiau ar vėliau
Arestovičius ir daug kitų tą glagolija.

painkiller | 05-12 17:53
Ok, tarkim visko ruskiai, bet kontingentas, kuris perka susiaurejo, ryskiai. Demesio klausimas, po pirmo vakaru kapitalo nuplikymo, kuris bus JAV iniciatyva kaip parodomasis, ar bus dar rizikuojanciu kazka kazkur pardavinet Šypsena Tarpininkus irgi apskus, tai laiko klausimas, be abejo dabar ieskomi aplinkeliai, jie randami, bet sekmingai bus ir uzdaromi.

Remigis™ | 05-12 17:57
Nu jei jau Arestovičius sakė tai tikrai tiesa Juokiasi Tas bled baisiau už delfį nusikalba

nanotec | 05-12 17:58
boka>Visi kalba apie šio karo neišvengiamumą dėl konkurencijos ,tai būtų prasidėję anksčiau ar vėliau

konkurencija tame ka ua noreji but arciau eu o ne ru.

Remigis™ | 05-12 18:01
Kaip bebuvę, bet iš šito šūdo Amerika ir vėl išlips praturtėjus iki bbž kiek. Dujos į Europą ON, nafta į Europą ON, ginklų pramonė kils kokius 1000 nuošimčių. Visos tos dešimtys milijardų dolerių Ukrainai pareis atgal su bbž kokiais procentais.

boka | 05-12 18:04
Ne man sprest kiek jis nusikalba... ir turbūt ne tau.Tik daug daug žmonių kalba apie tą patį. Ir iš ties nori jie nuo parašos atsiskirti broliai ,tau kaip toks fintas,manai būtų praėje be pasekmių?
Jelcinas pats liberaliausias istorijoj vadas tiek nusikaltimų pridares karinių,kad achujelintum,navalnas krymo nori,karaulov rusų nacistas,juriy dud rusistas, demura irgi. Čia klounai rusofašistai. Aš kalbu apie kitus normalius žmones,kurie ta tema pasisake yra.
Nors tu galvok ką nori

HondaChf™ | 05-12 18:05
Viskas su JAV gerai. Europą reikia purtyt už krūtų. Orbanus visokius pradžiai Taip

boka | 05-12 18:09
Nanotec,ne tik tame,konkurencija pas juos visose srityse. Pvz 2 pasauliniam xaxolai bene dominavo apdovanojimuose ordinų.
Techninėj srity,kosmoso ,ginklų vadovai xaxolai. Net iki šių dienų buvo. Žemės derlingiausios europoje eu ukrainoje.O Rusija eksportuoja daugiausia grūdų. Metalurgija ir daug sričių konkurencija.
Mentalitetas absoliučiai kitas. Ir propogandai visiškai nepasiduodantis.
Velikaja Rus ,tai kijevas,o ne maskva istoriškai
Žodžiu...

Robis | 05-12 18:13
*kekšė* tik nereikia apie gerą xaxolų mentalitetą pasakot- nagli ir už****ntys kaip judai.

painkiller | 05-12 18:16
O kame problema, kad JAV išlips geriausiai? Čia jau aišku, kad geriau JAV mokėti 50 metu nei gyvent be tuliko ir zodzio

qwasas | 05-12 18:17
tai Lenkija turi mumis pult, nes jie stipresni , o mes savinamės istoriją, LDK, karaliai gediminaičiai, ATRe jie šlėktos, o mes mažieji broliai, su Wilno istorija nebaigta, dėl Seinų krašto pas mus revanšinės nuotaikos gali realizuotisCha cha

boka | 05-12 18:18
Kaip sakoma kur prasiėjo xaxolas žydui nebėr kas veikt Cha cha žydelis gerai pasakė,nežino rusai su kuo susidėjo ,odesitai jei norėtų būtų pakėlę maskvos laivą nuo dugno perdažę,pardavę rusam ir vėl paskandinę Šypsena
Nesakiau geras,sakiau kitoks,ne vergo ypač po šių įvykių

painkiller | 05-12 18:18
Robi apipiso su bamperiu, tai visa tauta nurasei? Patys irgi nepamirškime kiek sroto išstūmėm į ua, po to pas ua blogerius šviečia Lt numeriais mašinos kur spakliu daužo plaktuku🙂taip kad ir mes pasike esam

boka | 05-12 18:23
Qwasas,jei lenkam užtektų naglumo ir debilumo kodėl gi ne Šypsena naglumo jiem užtenka,bet nato visa kita...
Antra armija pasaulyje,trys dienos karo ir pats būčiau susigundes.
Visi kas nepakluso ir nato nepriklausė ,visi kentėjo. Čečėnai,gruzinai ir ne taip senai.
Nes vadam reikia reitingo,o liaudžiai kraujo įsivaizduojamos didybės ,bendro priešo ir problemų užmaršties

Robis | 05-12 18:27
ne dėl bamperio, o aplamai. Tenka gi su tais perikupais bendraut, paimk ruskį, bulbą ir xaxolą. Nu nx xaxolus. Nakčius plačiau istorijų papasakot galėtų kokie ten gero mantaliteto žmogai Valio

boka | 05-12 18:36
Paskutinis variantas gan aktualus skaitau,kad JAV ne itin skuba su pagelba. Viską galėjo bidonas dar prieš mėnesį patvirtint. O bidenas nėra patvirtines nei lend lizos ,nei 40mlrd paramos,ką turėjo padaryti vietoj jo kongresas. Viskas pasirodo,tempiama ant rinkimų lapkričio mėnesio... Cha cha norima pasisavinti pergalę.
kova tarp respublikonų ir demokratų baisinė,spauda priklauso vieniem arba kitiem Cha cha
afganų karui į dieną skirdavo daugiau nei ukr į mėn
pirminis planas ir buvo toks ,kad ruošė 3 dienų karui...

brisiausgalas | 05-12 18:36
Apie pvz Rafio perekupavima irgi galima knyga ar net kelias parasyt Cha cha
Zmonos megane kazkada pardavinejau, tai pora xoxolu is Zaporozes buvo atvare paziuret- nu nieko blogo negaliu pasakyt.....

boka | 05-12 19:01
dar pabaigai man gan įdomu stebėti,kaip aktyviai rusų žydeliai youtube kišasi į visą šitą.
Šiaip ukraina istorškai nuo 10amžiaus yra chazarų teritorija muslimų banditų ,kurie gyveno tik iš reketo ir paskui pakeitė tikėjimą į žydų ir buvo dominuojantys ten ilgą laiką. Nuo seno ukraina yra jų pažadėta žemė. Planavo joje apsistoti dar prieš izraelį.
o dabar turint omeny kokie pinigai pareis į ukr po karo kaip ir nieko keisto,kad jie taip gviešiasi žinomumo ir visi į pagelbą eina. Toks gordonas aišku paskutinis žmogus tame,bet jo fake ašaros ir pergyvenimai...nebent dėl NT kijeve buvo... dar bent 10 youtube aktyvius žydelius žinau ir jie sudaro vos ne daugumą va tas baisokoka

kirvelainenas | 05-12 19:20

painkiller | 05-12 19:29
Tai atsukit juostą atgal, prie bideno išėjimas iš afganistano ir milijardai nuleistų baksų į tuliką. Net būdami itin atsargūs amerikiečiai, nenorėdami pakartoti failo 2nd in the row lenkia eu su pagalba.

boka | 05-12 19:31
kada pirmą kartą išgirdai apie skiriamą lend lease? Prieš mėnesį.
2 pasaulinio karo metu JAV prezidentas pasirašė lend lease per 1 dieną.
Bidonas tempė mėnesį. su 40 mlrd parama ta pati istorija,Kongresas buvo išėjes atostogų 2 savaitėm,Bidonas laukė lyg niekur nieko tylėjo,iki šiol nepadelu dabar nebent veto gali dėti Cha cha
ten tikrai nečysta situacija totaliai yra

kol tie įstatymai įsigalios bidonas turės 60 dienų paskirti žmones,kurie koordinuos lend lease... turint omeny,kad dabar ru meta visas savo paskutines pajėgas ir yra esminis momentas,tai stipru

dėl paramų...nustebino,kad lietuviai žydelį šitą pakalbino. https://www.youtube.com/watch?v=2mEDHqpzpIU

boka | 05-12 19:36
ble esu beveik tikras,kad prie trumpo jau būtų ten viskas supista. o greičiausiai net nebūtų puolę žinant trumpą....

kirvelainenas | 05-12 19:52
Bidenas specialiai tempe ant 9 dienos, kad ruzzams igelt su pobedobesije uz visam pasauliui sekamas ju pasakas, kad jie vieni nugalejo fasistus.
Jau vien iki dabar kiek pateike paramos
https://t.me/nexta_live/28165

JZHS | 05-12 19:55
Jav žvalgyba viską mato ir apskaičiuoja. JAV veiksmai specialiai užtęsiami tiek kiek jiems reikia. JAV tikslas nustekenti ru. Per sankcijas atsiriekti kuo didesnę rinką, įgyti kuo daugiau partnerių įskaitant Nato plėtrą. Neabejoju kad JAV tikslas yra atkovoti visas ukr teritorijas, ypač visą pajūrį, kuriame glūdi milžiniški dujų klodai. Kuriuos JAV įmonės ateity siurbs ir tieks aplinkiniams taip dar labiau įsitvirtinat šiame kontinente.

boka | 05-12 19:57
laukt mėnesį,kad įgelti? kopijuoju tikslią nuorodą ,kad būtų aiškiau
https://youtu.be/2mEDHqpzpIU?t=254

boka | 05-12 20:00
jav tempia gumą akivaizdžiai su pagalba. ji pati galėtų nupist rusiją per kelias dienas.Nesikišant,
jei mėnesį atgal būtų pradėje tiekti tai ko reikia situacija šiai dienai irgi būtų kita.

metas mesti iliuzijas apie visokeriopą jav pagelbą Cha cha

JZHS | 05-12 20:04
Neviską mes žinom. Klausimas ką ukr valdžia mainais už tai turi įsipareigoti. Vyksta vidinės derybos manau ir tiek. Manau JAV nenaudinga tiesiog paimti ir supisti rus. Ir taip JAV kišasi gerokai per daug. Iš šono labai įtartinai atrodo. Jaičiasi kad kyšo rimtos ausys. Matomai kažkokie rimti reikalai ukr buvo užsukti. Žinoma mes už tai turim būt jiems itin dėkingi. Nes kitu atveju frontas jau pas lenkus ir mus būtų

Tom4s | 05-12 20:07
boka, sakai taip lengva ranka galima dalinti milijardus ir ginklus be jokių ten biurokratinių procedūrų?

Zhakas | 05-12 20:07
Tik pagal perekupus apie tautą ir kalbėt. Pas mus toli gražu irgi ne visi šventi ir tokių pat veikėjų pilna. Studijų laikais su ukrainiete draugavau, nieko blogo negaliu pasakyt Cha cha

boka | 05-12 20:09
kirvelainen,paskutinė tavo nuoroda apie pagalbą galėjo būti dar iki karo...

lėktuvus jav atšaukė,nors lenkai savus sutiko atiduoti. daugiau anglai ,vokiečiai,lenkai ,kažką tiekė ,bet irgi minimaliai kol kas. esminiai jav du projektai popieriuje priimti tik dabar!!! o kol juos įgyvendins normaliai...

boka | 05-12 20:10
Tomas jav žvalgyba jau turėjo mėnesy(o dabar jau du),kad įsitikinti kas vyksta. esmė,kad prezikas turėjo teisę ,po senato sprendimo paskirti lend lease dar prieš mėnesį!

brisiausgalas | 05-12 20:15
bloga JAV, bloga....

boka | 05-12 20:18
brisiau JAV labai gera galiu patvirtint,bet politikai ten nemažiau supuve ir reikia vertint viską adekvačiai.
nelabai seku lt žiniasklaidą,,bet tam interve sako,kad lend lease net iš lt filadelfijų repertuaro mėnesiui stebūklingai dingo,ar nesuprato kas vyksta ar kad gin die nepasakyti,kad jav bloga Šypsena

dr002™ | 05-12 20:19
Ble naivuoliai sofos kariuomene...sake,atsauke,nedave,dave Juokiasi
Paklausiu,is kur renkat info?

painkiller | 05-12 20:19
Faktas paprastas, be esamos pagalbos ua jau būtų prie ru prijungta, su dideliais be abejo nuostoliais. 2 meteliai ir rusai eitų toliau. Labai gaila civilių, ypač vaikų, ten reiktų labiau susikoncentruoti. Dabar bandoma rusija isjungti ateinantiems 10 metu nuo tokiu bezpridelu, manau ir pacios rusijos nebepaleis sava vaga. Kaip ir sake JAV sieks viduje tureti svertu, nes ateity butu patogu pacios rusijos rankomis pries kinus kovoti.

boka | 05-12 20:20
dakaras skaityt razučylsa?

dr002™ | 05-12 20:21
Girdejot,kad vel ant bangos šukis "spasybo diedu za popiedu"?Cha cha tik tiek,kad tam plakate su šukiu nupieštas BaidensJuokiasiGerai

boka | 05-12 20:22
tik bidons tau paikę dozuoja nematai Cha cha

kirvelainenas | 05-12 20:23
Galejo, negalejo.... Kaip lengva dabar matyti kaip tada is pat pradziu reikejo ir turejo daryti ir ka i tai ruzzkiai butu atsake. Nu nera ten neismaneliai susirinke tokie kaip is sono atrodo abiejose karo pusese. Tiesiog viskas vyksta pagal taktika ir galimybes.

JZHS | 05-12 20:24
Jei rus būtų perėmę ukr per 3d. Tai jie be didelių nuostolių iš inercijos būtų ėję pas mus. Moldovos ir kitos ne nato šalys butu po ultimatumo pačios prisidavusios, nebūtų jiems reikėję iki ten net eiti. dėkui išvogtos armijos bei ukr pasidarytų namų darbų.

dr002™ | 05-12 20:24
Jei imanoma,mintis deliok aiškiau ,nes bbi suprasti ka cia dainuoji. As klausima uzdaviau lyg ir paprasta.

boka | 05-12 20:24
girdėjau tik iš vieno saldafono,kad mūsiškius iki triusikų nurengė dar iki bidono ir pakaitos dar nelabai atsiuntė

boka | 05-12 20:26
nu ble galėjo negalėjo įstatymas JAV yra aiškus pažodžiui kas gali būti aiškiau?
JAV prezidentas galėjo priimti visokeriopą pagalbą dar prieš mėnesį bet nieko nepadarė,todėl kongrasas išėjo atostogų Cha cha karo metu

puikiai įvertinta Cha cha

dr002™ | 05-12 20:28
Taviškiai siaip ten tie kur ryškia liepsna dega nuo Bairaktaru. Nei tu girdejai,nei ka..

boka | 05-12 20:30
tau vėl vaidenasi?
nori pasakyti LT nepadėjo xaxolams? atiduodami beveik viską ką turi?
klounas
už ką mums dėkingi jie

painkiller | 05-12 20:31
Kad ir iki triusiku musiskius isrenge, su ta iranga ukr kaip matom atjungs ru armija ilgam, tai kaip ir bus laiko apsirengti vel.

HondaChf™ | 05-12 20:32
Išminuotojų nesiunčia, kad ruskio nenervint Cha cha

boka | 05-12 20:32
tai čia nieko blogo,kad mus išrengė aš nematau.
saldofonas nuo šiaulių bairaktarą jau mato ketvirtą nakties

dr002™ | 05-12 20:34
Agirdi priedurniau, pasikartosiu nuimk nouneime gaza. Atidave viska ka turi? Mano vienas geras draugelis arsenale nuo 1997m dirba, Staska. Viska ka turiJuokiasi deve deve. Perdave ukram viska,kas buvo skirta mokymams siems metams ir kitiems. Bet ka as cia kiekvienai nesamonei aiskinsiu,kuri nesugeba susirinkt info zmoniskai.

boka | 05-12 20:34
šiaip jav padės ir tik jų dėka ukr karą laimės.
čia buvo tik detalės. gal kažkam įdomios ir tiek
man pikta,kad tempiama bereikalinga guma siekiant politinių tikslų ir taip aukojant daug daug gyvybių

boka | 05-12 20:35
ašb bendravau asmeniškai su kareivėliu..
manau suvoki,kad kiekvienam daliny situacija individuali?
tiek to nesipyk

dr002™ | 05-12 20:39
Ant tiek bukaprotis,jei nesuvoki kas yra ARSENALAS, ir kažka bandai vimPtelt apie daliniusKvankt? As parasiau,kad mokymai bus apriboti,nes daug irangos skirtos pratyboms isvaziavo. Galvok...ai ,kad galvot turi turet su kuom tai daryt.

brisiausgalas | 05-12 20:40
https://www.youtube.com/watch?v=gfaJUio-T_0

ble kad lesa, 2:30 bokstelis irgi aukstai pakilo Gerai

boka | 05-12 20:43
kas tau minėjo žodį arsenalas? išrengė pa trusam jo žodis,jei manai,kad tai turėjo apimti absoliučiai visas atsargas,tai manyk iš naujo ble.
paėmė ką turėjo geriausio ir patys liko be tų daiktų. sandėliuose kažkur kitko turbūt gal ir yra
aborigenas

HondaChf™ | 05-12 20:45
Tai *pimp...*ovai, kad išvažiavo. Jibani fricai Putlerį išsiaugino, ne lietuviai Špyga

painkiller | 05-12 20:50
Principe vokiečiams vėl reikia reparacijas užmestiCha cha

boka | 05-12 20:58
šiaip mosado profas patarė mažiau klausyti niekada nekariavusių mažų valstybių patarimų Šypsena su užuomina į baltijos šalis. Kas manau visiškai normalu.
pažįstu asmeniškai žmogų LT kariuomenės iš ~100vnt ,tų kurie turėtų eiti pirmi atėjus priešui. jis gyrėsi,kad mikimauzai už juos žymiai lepesni,bet pamiršo paminėti,kad pas juos intelektualūs ginklai.. info lempinė ,nes niekas nepuls čia ant mūsų jau seniai aišku,bet gal kam įdomu

kirvelainenas | 05-12 21:01

HondaChf™ | 05-12 21:03
Pz pz sėdim prie Kaliningrado ir bulbų, mokymų normalių negalėsim rengt, nes viskas išvežta. Aišku išvežta dėl pačių ir Europos saugumo. Bet fricai tuo pat metu stumdosi dėl kelių haubicų jptvmt. Maladiec dr, kad leptelėjai apie arsenalą Gerai Anksčiau ar vėliau viskas išlis ir bus sudėliota. Kurie paskutines maikes ukrams atidavė, o kurie apsišikę berlynuose tupėjo nx Blogai

boka | 05-12 21:05
kam perdėt taip? juolab pirmom karo dienom viską atidavė prieš du mėnesius Cha cha

dr002™ | 05-12 21:07
Išrenge iki trauzu? Tu nustok kliedet. Ka galejo atimti is kareivio,kas yra po jo amunicijos kurpineje ir taseje? Maikes,miegmaisius,dujokauke,o gal ateme g36? Juokiasi Bent supranti ka rašai?

boka | 05-12 21:08
na nereikia suprast ant tiek tiesiogiai.
o kas blogo tame,kad davė viską ką turėjo geriausio ant karštųjų?
man tai pasirodė sveikintina ir net nepradėjau klausinėti ką paliko ką atėmė.
klausimas tik kaip greitai atstatys viską. bet čia buvo pirmom karo savaitėm.

ot diskusija apie nieką

dr002™ | 05-12 21:12
H, is esmes nera gerai ,kai personalas ..gal ne del PKT,tie tikrai moka ir dzin ten tie metai ,bet labiau blogai del šauktiniu,kad netures pilnos programos mokymu. Tikrai pvz OGB sauktiniai negaus mokymam paleist i jura uztaiso brangaus. BlogaiGerai bet ta uztaisa ukrai i vatas paleis. Einam vabank. Jauciu sprendimas geras,duot ukram ,kad neateitu pas mus. Bet del tu nurengimu iki trauzu,tai 100% vatnikiniai kliedesiai.

boka | 05-12 21:15
vata ausyse nebent.

dr002™ | 05-12 21:16
Boka, pasikartosiu . Is personalo niekas.nieko neateme. LK atidave viska ,kas buvo skirta pratybom. Tiesa, is atiduotu stingeriu LK,jau 2 naikintuvus pagulde. Kas nera blogai ziurint procentaliai.

Tom4s | 05-12 21:17
tai triusikus irgi atėmė iš kareivukų ar bent jau tuos paliko? Nekaltas

boka | 05-12 21:19
Ką kareivėlis pasakė,tą ir perdaviau,man net nepasirodė tai keista... ok nesvarbu... čia esmės jokios nėra absoliučiai. jei ir atidavė per du mėn atsatyti įmanoma IR dvigubai žinant situaciją

HondaChf™ | 05-12 21:19
Ble čia perkeltinė prasmė. Tabokines ir auksinų kapšus irgi atėmė museit Cha cha

dr002™ | 05-12 21:20
Ir dar. Nereikia tiket viska tiesiogiai ka sneka politikai ar generolai. Net vaiku futbolo komandos treneriai prieš varzybas blefuoja,kad tas ar anas vaikas nezais ar yra traumuotas,o cia karas. Matet gyvaciu salos ataka su rusiskais naikintuvais,kai istaske viska po bairaktaro atakos kur sudegino prieslektuvine usfanofke? Is kur spekit tie naikintuvai?

boka | 05-12 21:23
ne nieko neatėmė lt nieko nedavė ua ,bereikalo čia mums dėkoja Cha cha nes mes skirtingai nuo mikimauzų,vokiečių,fr nuo pat pirmų dienų viską tiekėm.
net žmonės kiek ten fūrų kojinių pririnko ką ten trauzų...

dr002™ | 05-12 21:25
Boka,perklausk tiksliai ka is jo ateme? Uniforma tikrai keistai ziuresis lietuviska,trauzai musiskiai lievi,geriau isvis be ju,maikes galiu padovanot,nes perku čekiškas is militarijos,miegmaiši tikrai neatims,kariausiu del jo iki mirtiesJuokiasi g36 priskirtas asmeniskai,sito be valčiu atimt, batus vokiskus padovanosiu, turiu MilTecus nusipirkes. Ka galetu paimti,tai šovinius pratyboms skirtus,bet kazin ar jiems tiks?Paplepėkim lokatorij isvis be valčiu paimt, neimanoma net norint .

boka | 05-12 21:25
dr iš kur info? čia prisigalvoti galima ką nori Šypsena

boka | 05-12 21:27
dr bijau ,kad apie aprangą ten jokios kalbos nebuvo apie rimtesnius reikalus ėjo kalba
,ginkluote labiau
šalmai ,liemenės,naktinio matymo įranga ginklai atitinkami.
kuo lt armija(kariuomenmė) galėtų padėti? niekuom turbut... Cha cha

boka | 05-12 21:30
šiaip apie tikėjimą kas kuo pasakė labai teisingai pastebėta. niekas beveik neturi tikros operatyvinės info. gal artestovičius. daugiau aš tokių nežinau. šneka kiti beleką iš bendro supratimo ar pagal antraštes.

Robis | 05-12 21:31
kur kirptis?

dr002™ | 05-12 21:36
Tai as viska sudeliojau. Arsenale rezervai neliesti, isveze ginkluote skirta isleist i ora mokymo tikslams. Kas ziurint nera gerai 2022-23m sauktiniu mokymams ir pkt formos palaikymui. Nuo tavo draugelio kareivio ginklu neateme 100%, max kas bus ,tai praleis saudymo pratybas is savo.technikos. Asmeniskai tam salagai pisciau per ausi uz tokius šdus,jei fiziskai stiprus tai su rusiska taburete is galo per galva. TaipBet cia norma, visada buvo panikioru kariuomeneseTaip

dr002™ | 05-12 21:38
Arestovicius turi info,bet ka šneka i eteri tai nera tai,ka norim girdet. Tikrai Arestovicius i eteri nekalbes apie ukru strategija ir planus . Nes cia butu Alementarno ,valstybes paslapciu isdavyste.

brisiausgalas | 05-12 21:45
Tai taburetes pas jus rusiskos??!!

boka | 05-12 21:45
ne tas kur į šimtuką papuola čia kitas.
apie triusikus kitas kareivėlis kalbėjo. ir jis ten profas jau ne salaga. nieks iki triusikų nenurengė,tiesiog kažkokias pozicijas atidavė (pa nuliam) bet ir čia px yra ,problema nebent jiem tik tai sekundei karo bijant tebuvo...

Arestovičius kalba ką reikia masėms. bet tik jis turi bent kažkokią info,kitų nžn

brisiausgalas | 05-12 21:47
Ko cE sikat del to ka atidave, kiek supratau mikiai per lendlyza aCtatys kas atidOta....

dr002™ | 05-12 21:50
Brisiau, kaime pora turiu . Jei reikes isimesiu i bagazineCha cha
Boka, tai nuo to ir reikejo pradeti..paeme kažkokias pozicijas is ginkluotes. Daleiskim sarvuotus džYpus ..bet mes juos trumpam galim pakeisti senienom is Norges ar Svedu kur lABdara atidave. Sakau tas panikos kelimas biski už****,ypač ten kur as pats esu ir jos nematau.

boka | 05-12 22:06
niekas čia panikos nekėlė... mūsų niekas nepuola čia tik pirmom dienom buvo strioko visiem. Mergos aišku ir dabar delfi prisiskaičiusios bijo tik spėk ramint.

dr002™ | 05-12 22:13
Zinau ne viena seima,kuri prisikabino priekaba ir ispyzdino i ispanija,sleptis madingai nuo karoJuokiasi zvengiau susiriesdamas is ju. Po 4sav parsivilko atgal,baigesi eurai,karo nera,lizingai,zoles pjovimai ir tt. Juokiasi
As tai zinau kada tept slides reikes ,bet nesakysiu Cha cha bet ir nereikes,ltu kareiviu trauzais uzmetysim laukinius Taip

fatun | 05-12 22:24
Robis, eik pas Terese, kur yra maximoje, tai kitoje kelio pusėje link tavęs TaipTaip yra Ukrainiete kerpeja, gal į savo sritį Paviliosi Gerai

fatun | 05-12 22:25
Dr002, tepti slides kai Amerikos ambasada susikraus lagaminus ? Cha cha

Robis | 05-12 22:27
kokia terese? JuokiasiJuokiasi ash ten ir kerpuosi, bet tereses nepamenu Cha cha ukrainiete zinau

boka | 05-12 22:28
pas mane tai viskas tolygiai,dar pora savaičių prieš karą surinkau info,kad nepaims ukrainos su tokiom pajėgom. o antrą karo dieną pamenu pareiškiau,taigi laimim,ramiai Šypsena nors apie karą sužinojau tik vakare,nors per pietus paklausus kas gero, draugė sako kas čia bus-karas,galvojau darbe eilinis Cha cha po poros valandų supratau...

dr002™ | 05-12 22:37
As tai dar nelabai isitikines ir dabar,kad karą laimės ukrai. Tikrai toli grazu iki laimejimo.
Fatun,lagaminu nepamatysi..i kamina reikia ziuret.

Auris | 05-12 22:43
"2 pasaulinio karo metu JAV prezidentas pasirašė lend lease per 1 dieną. "

Aha Juokiasi

Tom4s | 05-12 22:46

dar pora savaičių prieš karą surinkau info,kad nepaims ukrainos su tokiom pajėgom. o antrą karo dieną pamenu pareiškiau,taigi laimim,ramiai

Cha cha Juokiasi Cha cha

boka | 05-12 22:49
ru resursai ant ribos užims lugandono ribas arba ne. kad ir užims ukr pasilieka teisę juos iš ten išrūkinti ir jie nenusiteikę derėtis, ko dabar nori rusai Šypsena
su laiku vis tiek ginkluotė ateis ir bus vieni vartai,kai jau dabar visi likučiai metami,o mobilizacijos bijoma ,nes nėra kuo juos apginkluoti.
.Kai tuo tarpu UA vainkomatai užgrūsti,o ginkluotė vis plūsta,čia nepralošiamas karas,būk ramiai...

boka | 05-12 22:51
tomas gordonas kvietė visus įmanomus specus į studiją tuo klausimu karinius dvi savaites iš eilės nė vienas nepasakė,kad logiška

boka | 05-12 22:53
auris aš esu tikras žinant koks ožys esi,kaip tau sunku pripažinti,kad esi neteisus ,tau šita info per sudėtinga ,bet gali pabandyti
https://youtu.be/2mEDHqpzpIU?t=244

iš vis į ką bandomą apeliuoti? kad bidonas negalėjo balandžio 6 patvirtinti lem lease?

Auris | 05-12 23:10
Priedurni, kada WW2 prasidėjo? Kada patvirtino landlizą? Cha cha
Youtubės linkais jis mėtosi. Cha cha Cha cha

boka | 05-12 23:16
? gal tu nebesigilink durneli

Auris | 05-12 23:25
Sofos ekspertiniai specai, mokykloj istorijos pamokas praleidę. Cha chaGerai
Tiksliau buvę per kvaili suprasti kažką. Cha cha

yo!žas | 05-12 23:27
boka, nueik nuo išmanaus prietaiso su internetu, per kurį rašai, nes dakuja šūdo rašai. Pailsėk Ufff

Auris | 05-12 23:42
Man atrodo, kad jis gerai įfisęs šitas trydas į eterį transliuoja. Cha cha tokioje pačioje būsenoje ir savo youtube žiūri su gordonais ir aristovičiais. Juokiasi

yo!žas | 05-12 23:46
Arestovičius, šiaip, gerai šneka - ten ir psichologijos, ir PR, ir padjobkių, ir apsimetimo šlanga, ir dar kai kurių dalykų gali atrasti.
Gerai

Auris | 05-12 23:47
Kaip Dr sakė, turi turėti galvojimo organą, kitu atveju… patys matom. Cha cha

dr002™ | 05-12 23:48
As jau noriu paprasyt bokos adreso ir paziuret jam i akis,ant kiek ten ta clio mandriTaip
Bliamba,as asmeniskai ne karo zmogus,as is kariniu machanikelektriniu. Bet kadangi nuo 97m kaip profas,pridekim 12men sauktinis, tai kazkaip daugiau turiu pazinciu,nei saldafono/vatniko draugelis su clio. Atsimerkiam ir ramiai paziurim. Lizingas is usa pasirasytas? Taip. Ir dabar pamastom,karas vyks 2men ar 2metus? Isvis reiketu is faktu susideliot paveiksla bendra,daug visokios info,atsirink reikia teisingai

Auris | 05-12 23:52
Aš tai išvis to beraščio pagrindinės minties nepagavau - kažkoks durnos pasamonės srautas. Cha cha aš net sapnuoju rišliau. Cha cha

dr002™ | 05-12 23:54
Arestovicius **** i vienus vartus rus,tiksliau ukrai kara internetini laimi i vienus vartus. Arestovichiaus misija aiski,palaikyt tautos kovine dvasia. Puikiai susitvarko. Bet viska sukramtyt ir praryt ka jis sneka,tai beveik tas pats,ka itiket salavjovuiTaip

yo!žas | 05-13 00:00
dr002™, aš, kaip viešųjų ryšių ir rinkodaros [tavo terminu vadinant] pratybas praėjęs ir net šiek tiek toj srity pakariavęs, tai didžąją dalį jo šnekos gan sėkmingai išgliaudau. Aišku, yra ten ir užnešimų iš eigos į vieną ar kitą pusę, bet visumoj jo misija ir žinutė aiški.

dr002™ | 05-13 00:13
As tai irgi daug maž ,tim tiek kad pas ji kiek pastebejau samoningai viskas veluojama per 12val grubiai. Zaviuosi usa taktiku vadovavimu karui ir zaviuosi ukr kariuomene,kuri dirba taip, kaip zf8 su B58Apkabinimas

Stalaktitas | 05-13 05:38
putleris istorijos vadovėlyje jau užsirezirvavo sau vietą tarp didžiausių pasaulio šalių valdovų pridurkų. visas planas neišdegė, dabar pas juos tikimasi kad ponieštuminė tabletė suveiks, jinai irgi nelabai veikia - nuo Harkovo nx nustumti bedalagos, bet to net Mariupolio, Kauno dydžio mieto negali paimti, sunaikino miestą ir vistiek negali jo paimti Juokiasi tai jau yra daug žiauriau nei kad Napoleono nesėkmės. RF realiai tai Hersoną pajamė bei kažkokius vienkiemius, ir tai klausimas kiek ilgam...o Odesoje jų laukia jau seniai, ten pasitikimas irgi bus atitinkamas, jau dabar per 200 km laivai naikinami. momentumas praėjo ir nebegrįš, fyzda šitai "operacijai"

painkiller | 05-13 06:14
Fiksuokit ekspertus, arestovicius po karo žadėjo dalį, kurią bus galima, tiesos atskleisti. Susitikrinsit kas prie ko Cha cha

Tom4s | 05-13 06:52
tai ką čia fiksuoti? Gi viskas aišku, boka paskaičiavo dar prieš karą, kad ruzzija negali laimėti Gerai ramybėlė Gerai

Stalaktitas | 05-13 06:53
kas ten ką žadėjo ir kaip ten bus tai galima iš kavos puoduko nuosėdų spėlioti Cha cha atskleis gal po 40 metų... prieš kelionę pas Abraomą sužinosi

painkiller | 05-13 07:12
Stalaktitai, ekspertinė nuomonė užfiksuotaCha cha

Stalaktitas | 05-13 07:30
tabletuk, jau užkandai ar vis dar egzpertų egzpertas ant vakarykčių garų varomo lokomotyvo? Cha cha

Stalaktitas | 05-13 08:22
Rafi, leidžiu tau panaudoti mano meną teisme, arba gali perpiešti pats ant savo situacijos satelito foto.

Auris | 05-13 08:45
Žemaitaičiui irgi bloga diena buvo, mačiau. Cha chaGerai

Tips | 05-13 13:35
Susidegino kartu su bokasransku Juokiasi


Komentuoti gali tik užsiregistravę lankytojai. Užsiregistruokite, arba jei esate užsiregistravęs, prisijunkite.

Visa "Banga.lt" klubuose ir forumuose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos specialiosioms tarnyboms.

Pastebėjusius draudžiamą informaciją "Banga.lt" klubuose ir forumuose, prašome informuoti apie tai portalo redakciją el. paštu [email protected]


Aplankyk:

Bangiečiai
Dabar Banga.lt
Gėdos stulpas
Garbės pakyla
Visos foto
Visos nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Visų klubų nuotraukos

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai