Zemas kraujo spaudimas

mano spaudimas irgi zemas, nuolatinis jegu trukumas varo i depresija, nes darbu daug, o prisiverst juos daryt sunku, o ir patys darbo rezultatai tokioj busenoj prasti. man vaistininke patare eleuterokoko extrakto pagert rytais kelis laselius i arbata, bet kad efekta pajust reik kaip min menesi vartot, o as tiek kantrybes neturiu Liūdnas

o as ir nezinojau, kad jegu man truksta del mazo kraujo spaudimo… kad zemas, tai zinojau. bet galvojau, kad cia tik as siaip tingine - tingiu dirbtCha cha ach tai cia, pasirodo, zemas spaudimas kaltasNekaltas

gryda Gėlė, likimo drauge, ir man tenka vartoti gelezies preparatus, naturaliai gaunamu neisisavinu Nežinau

kaip man visa tai suprantama Mirkt

O, itariu, kad man del to visada dreba rankos Taip Bet ash tai su tuo susitaikiau. Ash net ishmokau sinchronishkai drebint pipetmana ir ependorfiuka, kad pataikychiau ten, kur reikia Juokiasi

Mano irgi zemas spaudimas.Kartais rytais vos kojas patempiu. Isgerus kavos geriau jauciuosi, geriu ir zaliaja arbata, sportuoju Gerai

gerk zensenio preparatus, jie tonizuoja, didina darbinguma esant mazam kraujo spaudimui. Kava duoda laikina, momentini efekta, bet ir tai kraujospudzio nepakelia iki normalios ribos. Dar, bandyk sportuoti, tai gerina kraujotaka ir normalizuoja kraujospudi Šypsena.

p.s. ir as turiu tokia problema Šypsena

geriausia iseitis - sportasGerai bent nedidele mankstele iskart patraukia ‘tinkleli’ nuo akiu is ta slykscia jausena lyg kas butu priplojes prie zemesPavargęs
aisku, kavyteKava [ypac dinamitinio stiprumoNiam niam] taip pat padeda, bet stengiuos nepadauginti…

ps. as irgi girdejau apie nedideles dozes alkoholio [tiksliau, konjako. nors nzn kodelNekaltas]. bet asmeniskai neisbandziauDrovus

As irgi turiu sia problema. Mazas spaudimas buna pastoviai. Geriu vien arbata, bet atrodo ji man nelabai padeda. Kavos negaliu pakest Veee Kartais kai pasportuoju, tai negerai buna, nes per greit spaudimas pakyla ir organizmas nespeja prisitaikyt PavargęsNekaltas

[quote]neziniuxe rašė:
Kartais kai pasportuoju, tai negerai buna, nes per greit spaudimas pakyla ir organizmas nespeja prisitaikyt PavargęsNekaltas
[/quote]

o aš kai sportuoju labai išbąlu Pavargęs ir pradedu žiovaut… taip miegas apima, nors griūk Cha chaNekaltas

Kai ziovauji, tai nebutinai nori miego Šypsena Zmogus gali ziovauti ir del prasto oro kambary (kai jis buna neisvedintas ir mazai deguonies). Taip pat ir del blogo sirdies darbo Nekaltas O jei miego uzsimanai, tai griuk ir miegok Mirkt

Pas mane viskas priklauso nuo oro. Kai oras keiciasi tai ar didelis spaudimas, arba mazas.Liūdnas

Kelia kraujo spaudimą:
jonažolė
debesylas
bitkrėslė
citrinvyčio lapai
kardažolės lapai
mandžiūrinės aralijos
žemšenis
kminė šizandra
leuzėja
rožinė radiola
juodųjų serbentų lapai

Tonizuoja:
šilokas kartusis
agurklė
rozmarinas
bananai
salierų sultys
morkų sultys.

Stimuliuoja smegenų veiklą:
morkos
ananasai
avokados
svogūnai
riešutai
krevetės
fig
os
kmynai
kopūstai
citrinos
mėlynės
ąžuolas

Abiem ausim as girdejau Cha cha

As irgi turiu pazeminta spaudima, bet nelabai ji jauciu.Na, buna, kad daznai nei is sio nei is to uzsimanau miego ir nors dabar griut ir kur nors pasnausti ŠypsenaStengiuosi daug buti gryname ore, gal tai ir padeda.

[quote]ingami7 rašė:
Kelia kraujo spaudimą:
Tonizuoja:
Stimuliuoja smegenų veiklą:
[/quote]

tik pastebėsiu, kad daug vaistažolių gali keisti vaistų poveikį. ypač į tai turėtų atsižvelgt Moteris, naudojančios kontraceptines tabletes apsaugai nuo nėštumo.

tik pastebėsiu, kad daug vaistažolių gali keisti vaistų poveikį. ypač į tai turėtų atsižvelgt Moteris, naudojančios kontraceptines tabletes apsaugai nuo nėštumo.

[/quote]

Va va, o dar kažkas forume vis tvirtina, jog liaudiškos priemonės neveiksmingos.

Nematau problemos- pas mane toks visada ir nieko- rytą puodukas kavos su pienu, ir daugiau nieko, na, dar sportuojuNekaltas Nors anksčiau to nedariau ir nieko, nors visada daug judėjau…

[quote]Tilia rašė:
Nematau problemos- pas mane toks visada ir nieko- rytą puodukas kavos su pienu, ir daugiau nieko, na, dar sportuojuNekaltas Nors anksčiau to nedariau ir nieko, nors visada daug judėjau…
[/quote]

negali taip tvirtint “toks visada ir nieko” Nekaltas koks TOKS? juk skirtingai jaučiasi žmonės, kai per mažas tik truputį ir kai labai Nekaltas

negali taip tvirtint “toks visada ir nieko” Nekaltas koks TOKS? juk skirtingai jaučiasi žmonės, kai per mažas tik truputį ir kai labai Nekaltas

[/quote]
Koks?- 90/60. Ir niekad daugiau nebuvo, o gal čia dar "neblogas"…