wtf tele2?

Reiketu gerai pergalvoti kokius gyvenime kelius pasirinkai ir kur ne ten pasukai, kad pas suaugusi zmogu tokios problemos ispuola Cha cha Juokiasi

Čia kokią dabar filosofinę mintį tu bandai iškakoti?

Jei bunant uzsieni reiketu aiskintis kodel neveikia ir vesti tuos kodukus kiekviena karta norint kam nors paskambinti, keliautu tokia kortele tiesiai i siuskliadeze. Ir butu giliai pohui, kad normaliai veikianti paslauga kainuotu kokiais 5eur brangiau. Jau isivaizduoju per koki meetinga reiketu pasukt kolegai kazko greitai pasiklaust… sakai ‘sorry I can’t, or wait until I key in those bloody codes correctly’. Arba jei koks emergency nutinkta, o tu aiskinies stresinej situacijoj kaip cia pasukt gelbetojam kai tavo vaikas tuo metu skesta (nelinkiu). Sekmes skrudze. Cha cha

Tu ■■■■■■■ gal ar tik šiaip meningitu sirgęs? Šitą kortelę su šiuo numerių aš turiu jau turbūt daugiau negu 15 metų ir toks bajeris nutiko po to, kai EU buvo panaikinti roamingo mokesčiai (praeitų metų birželį ar kada čia). Teko operatoriams kažkaip suktis, tai šiuo atveju Tele2 pasinaudojo callback’u, kad bent jau į minusą neiti (jei įdomu - plačiau: en.wikipedia.org/wiki/Callback_(telecommunications), o aš apie tai sužinojau tik kai jau užsinorėjau tiesiog pasiskambinti. Problemos iš to nedarau. Jei tu manai, kad aš dėl šitų pasikeitimų kelsiu isterijas ir pulsiu maikę draskyti (arba kaip tu sakai - kortelę į šiukšliadėžę) tam, kad čia taip nebūtų tų kodų, tai tu stipriai klysti. Neesu toks stradalintojas kaip tu, kad dėl tokio niekalo kelčiau bangas. Man, keliaujant po kitas šalis, nereikia taip jau dažnai skabinėti kažkur, kaip, kad tavo tas gudrus pvz. su kokiu tai ten kolega ar kuo ten. O jei ir reikės, tai išsprendžia elementarus appsas kuris roamingo metu, mato kad esi ne LT ir pats kokius tik nori kodus sudeda skambinant. Ir neesu toks lūzeris kaip tu, kuris meetingo metu skambinėja kolegoms palindęs po stalu: eeemm… hehe… sorry, I can’t answer this question, but wait until I call to my coworker… mmm’kay? JuokiasiApskritai tie callback numeriai yra normali paslauga DAUG KELIAUJANTIEMS ir tuo pačiu dar ir DAUG SKAMBINANTIEMS kurie leidžia sutaupyti ne vieną ir ne antrą šimtą eurų. Bet kalba ne apie tai. P.S. Emergency atveju, jei tu dar nežinai, skambinti gali ir apskritai be kortelės, bet kai tu čia bandai tokį kietą primesti, tai ir pridėjai šita pavyzdį, kad pasirodyti baisiai šmaikščiu, nors jis realiai tik iš piršto laužtas.

Matos malka esi ir keliauji tik ekonominiu, del to turbut viskas taip ir atrodo, ir kad taip ir turi buti. Kai pasakai, kad gali buti kitaip, tai atrodo is fantastikos srities. Akivaizdziai operatorius iklijavo giadi: “ai cia baudziauninkai is rytu europos, sueis jiem kaip geras”. Ir jie yra teisus. Gali toliau sugarcoatinti kiek tik nori, bet tai nieko nekeicia. Cha cha

Panašu, kad sunki meningito forma ŽliumbiaNu ką padarysi. Ne kiekvienam gyvenime su sveikata korta paeina. P.S. Tai, kad tau kelionių metu yra baisiai svarbu maskatuoti liežuviu į telefoną, tai nereiškia, kad visam pasauliui tai yra be galo svarbu. Bet nieko nuostabaus, kai bobos hormonų pertekęs esi, tai tik duok pakalbėti be trikdžių.