Virtuvės remontas...

Patariu: jei jau ieškosit balto … niekada nerasykit http://www.google.lt ko nors panašaus kaip aš parašiau Cha cha

Virtuvės baldai Tai dieve dieve kiek išmetė Apakęs Nežinojau, ką rinktis Šypsena

Bet radau, ko norėjau Šypsena Susiradau foto, pasikviečiau baldų gamintoją ir viską susitvarkėm Šypsena Dabar belieka laukti, kol pagamins ir atveš Šypsena

Na kai baldų klausimas išspręstas, noriu paklaust dėl kriauklės Šypsena
Kokios firmos imt ? Kokio gamintojo ?

Nes žinau, kad kai kurios kriauklės labai greitai pasidaro dėmėtos (jas ar tai nuo riebalų, ar dar nuo kažko) "išberia". Na jūs žinot Šypsena Ir aš noriu, kad man taip neatsitiktų… Gal kas gali parekomenduot kokius gamintojus ? Ar firmas Šypsena

Ačiū Mirkt

geriausia plautuve yra dirbtinio akmens, net ir po daugelio metu ji atrodys kaip nauja, taciau minusas yra jos kainoje, ji kainuoja nuo 600 lt.didesni kainininka gali rasti ego-3baldai.tinklapis.lt -medziagos-plautuves
taigi cia bus firmos SCHOCK plautuves.
toliau yra metaliniu/plieniniu REGINOX , ju maciau galima isigyti Vokeje. kainos nuo 100 lt. rodos,siaip tiksliai nepamenu, seniai buvau.

beje kai pagamins virtuves baldus imesk kur foto, butu smagu pasidziaugti tavo virtuves baldais kartu. Šypsena

Domina kokia Vilniuje firma gamyna nebrangius bet kokybiskus baldus. Zodziu koki gamyntoja pasirinkti?

379 pasistengsiu Šypsena

aha pirkit vokes baldus ir mokekit uz varda o ne baldus Cha cha Voke gamyna is tokiu pat medziagu is kuriu ir kitos firmos. Tai jei pas tevukus susitarkavo baldai tai reiskia tevukai suda mala o ne gamyntojei Liežuvis

isvada:pigus daiktas buti geras negali. tad jei kazkas cia man aiskina, kad uz linksmucio virtuves dydzio virtuves baldus moketi 6000 lt yra daug, tai tegu po to neverkia kad baldai subyrejo.nes taip ir turejo buti.