Vejapjovė, kokią pirkti?

tej nebeklaust?

Elektriniu vejapjoviu manualuose nerekomenduojama pjauti dregna zole. Netgi kai iskritusi rasa (pvz.: ryte). Tai vienas pagrindiniu (bent jau man) minusu. Niekada negali zinoti kada kokia izoliacija itruks ar pan.
kadangi dar nesijauciu pribrendes benzininei, naudoju mechanine (plotas apie 4 a). Kartais uzknisa pjauti, bet is kitos puses tai puikus sportas. Šypsena Nes ir taip gyvenimo budas labai jau pasyvus…

Klausk klausk!
!, “nulynojo” - tai ne pliaupe, bet aisku slapoka zole buvo… nu bet nesugedo kol kas Cha cha as azarto apimta vis tiek pjoviau Cha cha

Nieko- neuzmushCha cha
as kaip tik stengiuos kai dregna pjaut (elektrine) maziau dulkes kelia.

del vejapjoves manau geras surinkimo mechanizmas ir pjovimo kad butu o visa kita h…nia nes zinau 1 pasidare is diskinio pjuklo metalui vejapjove taigis…

labai idomus sprendimas,o gal tas diskinis pjuklas benzininis buvo?Gal galima smulkiau?

Siaip diskiniai pjuklai gaminami is irankinio plieno jei dar nezinojai…

ir ranka ta diska suka? Cha cha

apie ka mes cia?

Padaryk is paprasto plieno ir suk su ko nori- vistiek nespesi galast.

na renkantis vejapjovę mano kriterijai buvo tokie:
benzininė, savaeigė, guoliniais ratukais, didelio pjovimo pločio ir surinkimo talpos, patikimo variklio, daug ‘arklių’ ir db Cha cha
iki svajonių dar trūko: aliuminio korpuso, el. starterio ir sport. dušleros Laimingas
užvedi…į kitą ranką pasiimi alaus butelį ir visas rajonas žino kada išeini žolės pjauti:.

seip visai prikolnas dalykelis vejapjove su distanciniu valdymu, sedi sau pavesi, aluti mauki, ir veja pjauni… Girtas

dar troktoras vertas demesio,nereik is paskos begioti arba su distanciniu kaip minejo lorenso007

jo’ turbūt prikolnai atrodytų veja ne tiesiom linijom, o zigzagais:. Cha cha

O koks skirtuma: ne stadijonas gi ir ne ganyklos, o po medziais nesimatoLaimingas

JAu nusipirkau Bosch Rotak 34

Ir kiek atsejo?

Ir iš karto pradėjau abejoti ar tikrai vertėjo pirkti elektrinę o dar ir Bosch’a (labai jau daug plastmasiniu daliu) aišku dėl tos plastmasės ir svoris 11.5 ir kaina ne tokia kaip metalinės. “Seniuose” akcijinė kaina buvo 549,- Šypsena o man pardavė viena kontora už 428,- visiškai nežymus skirtumas Cha cha. Kai užaugsiu ir mano sklypas iš 8.9 aro pataps 15 pirksiu benzininę ir kokią SOLO nes kiek skaičiau ir pas konsultantus teko paklausinėti rimtas žvėris Šypsena. O dabar reikia ieškoti trimerio ir gyvatvorės žirklių. Bet čia tik kai žmonai kailinius nupirksiu Cha cha nes tipo jau iššvaisčiau šeimos pinigus visokiem “nereikalingiem dalykam”, kurių “tik man reikia” Piktas

Uzuojautos del zmonos.
O tu jai nesiulei su dalgiu po pieva pasimojuot, kad pakeistu nuomone del "nereikalingo sh…"?

pirkom tokia priesh pora meteliu. buvo uzhsilenkus pernai, guolis ten vienas toks labai nepatikimas, konstr klaida. bet shiaip nieko, tik pas mus tokiai plotai per dideli.