Upėtakiai

As taip pat sveikinu visus upeliu karaliu draugus su sventemis!!! Žvaigždė

Nedaug liko iki Kiaulė metų.visiems linkėjimai. ir nuo ZIAVIENĖS Apkabinimas.
gerų žvejybinių akimirkų.

Tai nieks nežinot del to pratesimo iki 15d?

prie ko cia tas 15 dienu, is kur cia istrauketKvankt?

viena bobute girdejau sake Taip

ir as kazka zukles parduotuveje gidejau , kaip zvejai kazka kalbejo apie draudimo pratesima iki 15 d Piktas
Bet man poh… cia pletkai manau ir as vis tiek varysiu zvejoti Cha cha .
Ir taip per ilgai reikia laukti , o cia dar pratesines Piktas

siemet sy men kelis netyciom pagavau , vienas net jau imites po nershto buo pyktas lb Šypsena grazhus, bet per keleta metu nevieno neimu ir tegaudau juos dazniausiai savo upelyje Šypsena

As tai po naujuku manau nuvarysiu i savo vietikes Valio
pasigausiu kelis didzkius ir susisudysiu Niam niam

už tokį bazarą čia- tau už tai gali ir skalpą nulupt NekaltasTaip

(beje- pasakyk iš kur ir kelintą išvažiuoji- aš paseksiu gerų viečikiųMirkt )

Ir kas gi cia man nulups skalpa ? Piktas
Tipo cia visi paleidinetojai upetakiu Juokiasi
tik nereikia lia lia Be be be
maciau as cia fotkes gulinciu upetakiu Juokiasi ir labaij daug
beje as mazesniu kaip puskiliniu nejamu , visi lekia atgal paugeti iki normos Kietas ir isvis negaudau tokiom sukremis kaip kad maciau cia pas kai kuriuos fotkese Veee
pas mane prasideda nuo 3 nr . gauvdau dabar tik 3 ir 4 nr sukremis , kad nereiketu ranku teptis ir atkabineti mazus upetakius Kietas, o jei ir pakimba mazensnis tai atlaisvini vala ar papurtai ir nulekia Mirkt

TAi jo , jeigu kas ir nešates upėtakius namo tai bent imkit nuo 35cm ,nes tokie gerai ir pakovoja ir nemažai ikru subrandina.

ar verta ieskoti upetakiu nevezio intakuose?

Ne

Nevezis be sansu. Neris, sventoji(aukstaiciu), merkys, zeimena, minija, jura, nemunas tai pagrindines upes kuriu intakuose gali buti upetakiu Šypsena Manau geriausia tikrinti vasara. Atvaziuoji prie upelio, paziuri ar vandens pakankamai, ar sraunus. Tada ikisi pirsta ir ivertini temperatura. Jei vanduo saltas, gali bandyti ieskoti. Aisku gerai butu termometra tureti, bet apytiksliai galima matuoti ir pirstu Šypsena

Juokiasi oi ple,pirstu kombinacijaValio

Labai blogai, kad nėra sniego, visokie degradai, kurie viską ima, nužvejos upelius. Jau girdėjau, kad šiuo metu žvejų daug. Galėtų ribą bet iki 35 cm pakelti. Nors, ką aš čia šneku, rašyk nerašęs, vis tiek nesilaiko taisyklių. Ai, amžina tema, tik susigraudenu, tpfu…

Dar neparasiau kad galima ne tik pirstu tikrinti temperatura Klasta
Cha cha Cha cha Cha cha
Tskant su kuo patogiau Baisus

O as manau kad sitas forumas yra viena is nedaugelio, taciau veiksmingu priemoniu ugdant zveju kultura, mentaliteta ir t.t.
Siulau nenuleisti ranku, laikytis patiems taisykliu ir tai sveikai propaguoti. Bent dalis tai tikrai supranta ir pradeda vertinti viska kiek kitaip.
Zinoma kokiam pabrades zmogenui, baigusiam 3 klases aiskink, neaiskines vistiek nesupras kaip galima zvejoti ne del maisto Kvankt?
Zodziu visu zveju neatvesi i doros kelia, bet stengtis reikia Šypsena

manau siuo metu zvejai i mazus upelius nelenda, visos zuvys patraukusios i didesnes upes Nekaltas noreciau savo upej pabandyt uzveist upetakiu, manau salygos butu liuks Klasta jei elektrikai maziau darbuotusi Piktas anksciau ir laisu upelis yra mates…

Jei tikrai lasisu mates, tai upetakiai tikrai gyventu. I ka iteka tas upelis?

O iš kur tu gausi marguju? ar vaivorikštinius žadi veist.