Terminatorius vis dėlto pasuko į politiką

kiek zinau jo turtas siekia 500 mln. dol. man uztektu Juokiasi jo, pats laikas i politika.

geraiGerai

Tai cia dar menkniekis Cha cha Dzulija Robert turi 1 mlrd. is filmu tai ten isvis Cha cha

[dF]

menkniekis 500 mln.??? ok, tu labai labai turtingas zmogusMirkt

Turejau omeny pries 1 mlrd, 500 mln yra menkniekis Cha cha

[dF]

Tik dvigubai daugiau ir viskas.

o galejo ir nepasukt. Taip toliau vaidint filmuose. man patinka visi filmai kur jis vaidino.ŠypsenaTaip

man ne visi. matai, gali ir nelaimet…

bent kokiu atveju 500 mln. ne menkniekisMirkt

tai, kad jis jau per senas filmams, juk zmogui vis tik 56metai

Kol sirdis isgali vadinasi ne senas Mirkt

[dF]

jo, 56 metai pats tas i politika. kine jis daugiau jau nieko nepasieks. politikos platus vandenysCha cha

Swarcas yra Myliu gerai Cha cha Terminatorius visus ziurejau po n kartu ir dar paziureciau tiek pat Girtas

Jo, dabar ten tvarka darysCha cha

Gaila, kad Arnis ne USA gimęs. Galėtų tada pretenduoti ir į prezidento postą.

jo, bet pasipriesinimas holivude nemazas ir tai liudija sitas strapsnis:

Vis daugiau Demokratų partijos narių Holivude yra prieš aktoriaus Arnoldą Schwarzeneggerį (Arnoldo Švarcnegerio) ketinimus tapti naujuoju Kalifornijos valstijos gubernatoriumi.
"Tai būtų didžiausia tragedija Kalifornijos valstijos istorijoje, - per TV šou "Kaip patekti į Holivudą" kalbėjo aktorė Cybilė Shepherd (Sibilė Šepard). - Manau, jog tapsime pajuokos objektu pasaulyje, jei A.Schwarzeneggeris dalyvaus gubernatoriaus rinkimuose".

"Manau, jog jis yra dviveidis. Esu įsitikinęs, jog gali iškilti jam labai nemalonių faktų iš praeities. Neketinu apie juos kalbėti, tačiau jie tikrai labai nekokie", - kalbėjo aktorė.

Martinas Sheenas (Martinas Šynas), suvaidinęs JAV prezidentą populiariame seriale "Baltieji Rūmai: valdžios godulys", per tą patį šou pareiškė esąs prieš savo kolegos ketinimus siekti gubernatoriaus posto ir prieš tai, jog tokiems A.Schwarzeneggerio planams vadovauja Baltieji rūmai.

"The New York Post" penktadienį rašė, kad Tomas Hanksas (Tomas Henksas), Woody Harrelsonas (Vudis Hasrelsonas), Carrie Fisher (Keri Fišer) bei minėtasis Martinas Sheenas (Martinas Šynas) įeina į grupę, Holivude organizuojančią kampaniją prieš Austrijoje gimusio aktoriaus ir Holivudo žvaigždės ketinimus laimėti gubernatoriaus vietą turingiausioje ir tankiausiai gyvenamoje JAV valstijoje.

Pasak laikraščio, prie minėtos kampanijos ketina jungtis ir Barbara Streisand (Barbara Straizand), Stevenas Spielbergas (Stivenas Spilbergas), Warrenas Beatty (Vorenas Bytis), Susan Sarandon (Suzan Sarandon), Edas Asneris, Mike’as Farrelas (Maikas Farelas) bei Robas Reineris (Robas Raineris).

idomu kodel jie tai bijo???

Na cia gera straipsni atkopinai Gerai O del bijojimo tai net nezinau Nekaltas Gal netinkamas jis, gal jis daugiau tinkamas filmu vaidybai Šypsena daug priezasciu…

[dF]

[quote]dragon_2 rašė:
idomu kodel jie tai bijo???

[/quote]

o Arnie demokratu ar respublikonu atstovas?

Kalifornija terminuojasi - Shvarcas nugalejo! Kietas

Valioooooo Laimingas