Tele2 Pildyk ™ vartotojų klubas

oi tik 2lt pigiau pasiule Šypsena

neduoda

Man atrodo tik iš kitų tinklų

prašom Šypsena

Tele2 gerai bet su trukumais

Trūkumų turi visi, tik skirtumas tame, kad vieni jų turi mažiau, o kiti daugiau Mirkt

niex nera tobulas… Cha cha

Blogai

daugiausiai teleduke laukiu gprso.

Siaip, pildyk zjbs, turiu jau nuo tinklo atsiradimo pradzios, jau net korteles virsus nuo senumo pradeda luptis (bet px). Tik kas uzpi…a galetu nx jau geriau visuose tinkluose padaryt ta sms 1ct, nes uzknisa kartais kaitaliot korteles, jei nori i kokia bites tinkla daug zinuciu rasyt. Nors siaip, as juos suprantu tokia jau ju strategija.

As esu Pildyk vartotojas nuo 2000 metu. Labai patogu naudotis, nes rysys veikia visur kur as dazniausiai bunu. Be to, labai gerai, kad uz piimtus skambucius gaunu 10 ct premija, kadangi as pats retai kam skambinu, o dazniausiai skambina man, tai Pildys yra geriausias man is visu esanciu isankstinio mokejomu… Mirkt

bet rimtesni wartotojai renkasi labas arba extra.

ir kuom gi rimtesni tie vartotojai pas bite ar omni? kad yra gprs? pats pildyk pasirinkau vien tik del to kad daugiausia tenka skambinti i t2. dauguma draugu turetu bite - rinkciausi bite. elementaru vatsonai.

as kalbu apie paslaugu kieki ir ju kokybe.wat ka as manau.

Turiu tele2 abonenta,bet naudoju ir pildyk nuo pradziu kaip tik atsirado,nes pigesni pokalbiai.

T2 valgyt irgi reikia, sutik? Dar Mažyli reikia išlaikyti…

Kanda IgnoruojuPildyk truputi šū…ds nėra mms siuntimo tik abonentams o tai 80 % mėšlas Veee Veee Veee Veee Ignoruoju Ignoruoju Ignoruoju

tik kad rysys geresnis butu…

Vien su Pildyk neissiversciau.Dar pasitaiko gan daznai, kai keletui valandu dingsta rysys,nor miesto centre gyvenu.Reikia nesiotis 2 telefus:su Pildyk ir Labas.Visiskas fanas patapsiu tik tada, kai idiegs GPRS - man tai butina. Ir,reikia pripazinti,cia TELE2 smarkiai atsilieka. Pvz. koks idomumas PILDYKA mesti i Nokia 3660, jei daugumos f-ju negalesi panaudoti? Linkiu greiciau susitampyti …

Vien su Pildyk neissiversciau.Dar pasitaiko gan daznai, kai keletui valandu dingsta rysys,nor miesto centre gyvenu.Reikia nesiotis 2 telefus:su Pildyk ir Labas.Visiskas fanas patapsiu tik tada, kai idiegs GPRS - man tai butina. Ir,reikia pripazinti,cia TELE2 smarkiai atsilieka. Pvz. koks idomumas PILDYKA mesti i Nokia 3660, jei daugumos f-ju negalesi panaudoti? Linkiu greiciau susitampyti …