Tele2 Pildyk ir saskaitos isklotine

Tame ir esme kad ne sms, na kartais ilendu i si puslapiuka http://www.vejasgalvoje.lt/wap/ bet jie raso kad info yra nemokama. Šypsena

detalios saskaitos yra neteikiamos prepaidams Mirkt (labas, extra…jau nekalabant apie gaidzius ir mazus).

ir man atrodo, tai labai logiska, nes detalia saskaita galima suteikti tik teisetam jos savininkui. o sim korteles turejimas, dar to matyt neirodo Šypsena

Nukalineja bapkes nuo 5 iki 20lt,grupiokam tep buvo,ir man taip patLiūdnas paskutinius 5lt pasidovanojo. Ci tan skambinan.+87… Man atrodn kad divertu ant pildyk negalim daryt… Tik jokeriam ir kt abonentam. Tele2 neleidzia jungtis prie wap,o uz bandymus nukramto pinigelius.

jo, divertsai ant prepaidu taipogi nepraeina, tik i balso pasta…

su labuku, skambini i cc ir kalbiesi del isklotines, nepasakys visko, bet galima issiaiskinti ar tikrai buvo skambinta, kada kur… todel iskilus kai kuriom problemom, tikrai padeda. bet tikrai nezinau kaip su pildyku, gal kas apsvies?

na galu gale, nemanau, kad pinigelius tele2 nuimineja…cia gi ne tox biznius Šypsena kiekvienam operatoriuje yra dalis klientu, kuriem atrodo, kad juos kompanija apvagia Mirkt