TARO kortos

O man galėtumėte paburti? Labai noriu pamatyt ateinančio pusmečio vaizdelįTaip

buvau vasara pas bureja ir ji man isbure labai jau gera ateiti…Nekaltas ir mna nelabai jau norisi tuo tiket, irgi bure su taro kortom , pasake kad viskas tai issipildys per 10-15 metu, kad susirasiu labai gera vyra, kuris mane labai myles,globos, bus labai turtingas itt.Juokiasi kad as isvaziuosiu gyvent i uzsieni turesiu savo versla…nu karocie tokius ivairius dalykus…Nekaltas
1.tiket ja ar ne?
2.ar gali taip buti, is tiesu tokia sviesi ir grazi ateitis kaip ji nuapsakojo?
3.ar teisa kad taro kortomis buriama i 10-15 metu i prieki?(kaip bureja man isbure)

P.S. ir dar tipo pabaigoj iskrito kazkokia tai labai jau gera korta kuri retai kam iskrenta.neprisimenu pavadinimo…

  • Laimes ratas? Saule? Pasaulis?
    kas buvo nupiesta kortoje?

zinok tirai neprisimenu, kas ten buvo nupiestaNe bet ar gali viskaks taip ir buti kaip ji man isbure???

Juokiasi o tai jei mes cia pasakysim - patikesi? Juokiasi

sakau - gali buti Taip, gali ir nebuti Ne

o Tu ka? nenoretum? tai tada stankis, kad butu taip, kaip pasake Cha cha

Žvaigždė

stengsiuosTaipLabasJuokiasiCha cha

1.: Tikėk arba ne Cha cha
2. ir 3.: Šviesi ir graži ateitis, žinoma, kad gali būti. Esmė ta, kad tokią ateitį tau išbūrė vasarą, o dabar žiema… Mūsų ateitis keičiasi ties kiekviena valanda. Tad tai, kas buriama į tokią tolimą ateitį, labai rimtai vertint nereikėtų, nes kol ateis tas laikas (po 10-15 metų) tavo ateitis gali būt pasikeitusi cielais 100 proc.
Iš savo patirties galiu pasakyt, kad mažiausia paklaida daroma buriant mėnesiui ir mažiau…

Asmeniškai aš po tam tikrų įvykių nebeburiu, tik studijuoju. Laikas pasakys, grįšiu prie šios "profesijos" ar ne Šypsena
Gal Rita galėtų tau paburt Nekaltas Tad jos pasiklausk.

Aciu ir uz taiŠypsena O po burimo gali kazkas atsitikti negero?

Daugelis teoretikų sako, kad būrėjos, naudojančios krištolo rutulius, kavos tirščius, paprastas kortas ir pan. gali pridaryti negerų dalykų, nes pasinaudoja pačių būriamųjų energija, juos savotiškai "nusiurbia" ir pakeičia jų "likimo erdvę", t.y. vieną etapą iškelia į paviršių, o toje vietoje palieka tuštumą, kurioje kaupiasi visos negerovės. Tad jei buvo pranašaujama, jog pvz. po 5 metų tu turėsi nuostabiausią savo gyvenimo periodą, gali tikėtis, kad realiai tas periodas bus pats blogiausias tavo gyvenime…
Taro kortos, kaip jau buvo kažkurioj žinutėj minėta, neburia konkrečių įvykių, o tik nurodo kelius ir galimybes, tad negerybių pridaryti nelabai gali.

Aha. Kaip idomu, kad tai kas isburta gali virsti atvirkstiniu variantuApakęs
Siandien buvau knygyne ir uz akis uzkliuvo knyga apie Taro kortas ir su paciomis kortomis, prisiminiau, kad vakar parasiau cia ziniuka, tad paemiau ja i rankas, pavarciau nes pasidare idomu, net pagalvojau kad gal nupirkti ir pabandyti paciai ka nors issiburti, bet tada sove mintis, kad geriau nereikia, padejau knyga ir nuzinsniavau prie kitu lentynu.

Reiškias nelemta arba ne laikas Laimingas

Matyt nelabai lemta - mane karta viena pazistama mokino, kaip su paprastomis kortomis burti, tai man pasirode, kad ten "tiomnyj les" - nemoku as suristi reiksmiu i viena kruva, o jai puikiai sekasi viska nupasakotiTaip

Su paprastom kortom burti daug paprasčiau, didelio mokslo nereikia, o ir pasakojimai tokie panašūs ir banalūs…

Aš ir vėl su klausimu į plačiąsias mases:
ar didelį visgi dėmesį kreipiate į padėtis tiesiai ir apversta?
Įtariu, kad visgi tai nėra esminis dalykas Nekaltas

manau, kad kiekvienas atranda savo metoda…
atvirkscia padetis gali reiksti kad bus priesingai nei kad teigiama reiksme, arba kad nebus taip gerai, arba bus kokios kliutys…
nors pavyzdziui man buna keista, kai iskrinta neigiam korta ir dar reversas - pavyzdziui bokstas arba setonas - kaip tada skaityti ta reiksme? Nekaltas

Žvaigždė

Va ir aš apie tą patį… Tiesą pasakius, pradedu į tai nebekreipti dėmesio. T.y. kaip suveikia intuicija (ar kas tai bebūtų), taip ir aiškinu. Ir dar ta balta korta… Turi ji visgi būt kaladėje ar ne? Svarbesni autoriai ir kortų kūrėjai jos nenaudoja, bet egiptietiškam variante yra… Tai kaip ten iš tiesų? Prieš porą dienų gavau dovanų dar vieną kaladę, o ten jos taip pat nėra… Gal tai irgi nuojautos reikalas? Pažiūri į žmogų, ir jau žinai kurią kaladę naudoti?

senokas irasas Cha cha ania Cha cha
bet gi juk pati atsakei - balta yra tikrai svarbi ir mes turetume ja naudoti… Nekaltas

Žvaigždė

O ką daryt, jei kaladėje jos nėra? Pamenu ką rašiau, bet dabar pati nebesusigaudau teorijose…

Gal kas matėt kur pirkt Alisterio Kroulio TARO? Išduokit paslaptį Drovus