SKELBIMŲ LENTA

Tai ir as cia pareklamuosiu Drovusva, neoklasikinio sokio trupe “Releve” kviecia naujus narius Laimingas ypac vaikinus FlirtasNauju nariu priemimas kiekviena 6dieni 13h profsajungu rumuose, “Suktinio” salej Labas. Kaune cia, jei kas nezinot TūsasVa, pareklamavau Žvaigždė

Didysis Vilniaus teatras kviečia į teatro studiją: viska rasite čia Šypsena: whatson.delfi.lt/news/culture/article.php?id=5313291

Na wa labaij noreciau suzinoti, gal kasz nors Kaune lanko teatra… ??? Jei taijp taij kur ir kokiosz galimybes istoti… Labaij dekoju… Apkabinimas

kur rasti Klaipedoj “gatwes dailininku” dabar? man reikia, kad mane nupiestu uz minimalu mokesti.

Pirksiu Hermann Hesse knygu, isskyrus: Sidharta Peteris Kamencindas Knulpas Mazame mieste stepiu vilkas

atsidare PUIKI nauja MENO GALERIJA (darbai garsiu menininku + be pvm + galima deretis + isgerti kavos…ir pamatyti ten pat dirbancius menininkus Cha cha Apakęs ) adresas: Barboros Radvilaites 7 (Vilnius-senamiestis) SIULAU TIKRAI APSILANKYTI Gerai Taip"Menu kiemas"

Gal kas zinot kur Lietuvoj (geriausia Siauliuose) moko shokti svinga? Labas

Hevra,gal kas turit spektaklio “Black Rider” vaizdo irasa? Kazkada ALF turejo VHS formatu,bet,gal,kas turit CD?

turiu rinkini saukstu, sakuciu, šaukstuku ir t.t. dvylikai asmenu. yra serfitikatas. sidabriniai. is amerikos. senoviskas rinkinys. Juvelyras duoda man 2000 lt… bet nesamone jam parduoti… neapsimoka… gal zinot kam tokiu dalyku reikia?

Gal kas parduoda molberta? Nekaltas arba zino kur tokiu gauti? prasom i prvt,aciu Laimingas

Pirkčiau A. Škėmos raštus (I, II, ir III arba atskirai.)

chebrytia kas turi ir jau nebeskaito ar shiaip uzmirsho gal galetu pigiau nei kad knygyne parduoti J.Irvino knyga 'Pasaulis pagal garpa"

man labai reikia sios savaites referato…bet kokia tema apie daile…kadangi zinau pora is kur galima parsisiusti,bet nemoku instaliuoti…tai bijau likti su dvejetu…padekit kas nors…jei galit atsiuskit kaip prieda i mano e-mail…[email protected] is anksto dekoju Bučkis Gėlė

Už normalią kainą pirkčiau šias knygas: A.Baricco “Jūra Vandenynas” K.Vonnegut “Skerdykla nr.5” + “Čiampionų pusryčiai” (lietuviškai išleista vienoje knygoje) K. Vonnegut “Pianola” A.Pavlov “Mėnulio vaivorykštė” I ir II dalis Eridano PFAF serija: nepamenu autoriaus “Aleksandro žiedas” tas pats autorius “Mirtinas Gambitas” Viską J.L.Chalcker’io, išskyrus šias - Charonas, Medūza, Cerberis, Vidurnaktis prie sielų šulinio. (Mano paskaičiavimais, turėtų būti dar bent 5 knygos, Lilita including). M.Stinglas “Indėnai be tomahaukų”.

pirksiu K.Voneguto knygas: “Cempionu pusryciai”, “Kepykla Nr.5”.

jei kam įdomu, tai vilniuje, Salomėjos Neries gimnazijoje moko esperanto kalbos. nemokamai. kursa vyksta. jei įdomu, užsukite.

Turiu parduoti R.D.Sinelnikovo “Zmogaus anatomijos atlasa”(3 tomai,rusu klb,1966m).Ideali studijuojantiems medicina.Susidomejusiems rasyti [email protected]

Lankytojus kviečia naujas tinklapis, skirtas visiems kūribingiems žmogeliukams - pegasas.org

Taip kažkas stvėręs už gerklės švelniai sušnabždėjo rašytojui. Ir gimė jį išlaisvinusios “Iliuzijos”. Kviečiame Jus visus įžengti į laisvojo Pegaso pasaulį - kurti. Ir ne tik rašyti… Fotografuokite, pieškite popieriuje, kompiuterio ekrane… Visi Jūsų darbai labai laukiami. Čia turite galimybę ne tik paskelbti savo kūrinius, bet ir susirasti bendraminčių, diskutuoti Jums patinkančiuose forumuose, susilaukti įvertinimų, pagyrų ir kritikos (jos irgi reikia, juk kritika padeda tobulėti), bei patys vertinti, girti ir kritikuoti kitus… O svarbiausia, kaip rašė R.Bachas, tapti laisvi ŠypsenaLinksmų ir įdomių pasiskraidymų Pegasu! Projekto kūrėjai

…Jos angelo veidas,o akys zydros kaip dangus…Kai ji juokiasi,atrodo netoliese upelis teka…oda svelnesne uz arabu silka…ji mazas stebuklas… Man reikia nupiest jos portereta,nedideli,gal puse A4 formato,juodai-balta.Neskubei.Anksciau labai pagelbedavo dailininkas Vladas,tas, kuris buvo Pilies g., bet jo nerandu.Gal koks meno studentas noretu uzsidibti 20 Lt.Siulau darba.Aukstos meno technikos tikrai nereikia,laikas neribotas,galima atlikt grafika stiliumi. Laukiu tsakymo.Aciu.

Merginos ir vaikinai! Kvieciame lankyti: Hip-Hop, Street dance, Go-Go, RnB, Latina… Veiksmas vyksta Jaunimo klube (Justiniskiu 109a, Vilnius). Grupes: 13-16metu; 17-23 metu. Sausio menesi repeticijos vyksta 3dieniais 17:00 ir 6dieniais 12:00. Repeticijos trukme - 1,5val. Kaina - 50 Lt/men. Info/registracija - 861357997. Tai NE Zvaigzdiu takas! Šypsena