Salačiai

sian kibo salaciai, pagavom ir geru, foto mano blog’e

Paskutini karta turbut buvau Salaciaut pries 3sav. tai KM rytais musdavo kazkiek, bet nepanasu, kad rimtieji, daugmaz kilograminiai ir mazesni Šypsena
O Nemune ir Nery visiskai nesiseke ju rasti, yra varaintu kur Nery reiktu ieskot, bet gana dideli plotai ten ir toloka vaziuot - tai taip ir liko tos vietos ateiciai… Nekaltas

ties Jurbarku draugai kurie salacius gaudydavo kiekviena diena po kelis ,tai dabar šnipstas.nesuprasi kur jie dingo Ne

O ties kur KM gaudai ir ar musa rytais aktyviai?
Dar turetu pries pat temstant suaktyvejimas buti.

as medzioju, bet ne Neri ne Nemune o KM, sian isvarau 1:30 ant KM-o, ten zvejyba nuo 3 ir tik ~5:30, uzkibo(smugis) ar nieks neuzkibo(smugio nebuvo) varyk namo, sansu labai mazai veliau pagaut. Del smugiu salatininkai mane supras Šypsena

dar nebandziau medzioti- nusipirkau benzin motora, padarysiu “abkatke” ezeruose ir tada nery ieskosiu usu. na o veliau bandysiu ir salvius… prisizadejau sau- arba usas arba salvis siemet Šypsena kita met laukia samas… ir tas vienas ko simet nepagausiu Šypsena

Sveiki Labas
Ar dar liko medziojanciu Salacius? Cha cha
Nemune ir Nery pakiles vanduo kiek teko pastebet vaziuojant pro sali vis… Nekaltas Tai idomu kaip su Salaciais. Ar i dugna(duobes) pasidave, ar i pakrantes ieskoti auksliu?
Kas nors is Jusu mato juos bemusancius?? Šypsena

as kelis esu pagaves tai ant rapala x-rap. bet netoli kranto. neina ju toli uzmest Ne

Niekad neesu salacio paemes ant voblerioNeKaip jums pavyksta juos toli uzmest nuo kranto?? Gal kokius sunkesnius perkat? Man ikiso kazkokius Rapala, atrodo labai neblogai, dirba irgi, bet gaidziai lengvi, toli uzmest neina. Visus salacius beveik esu suviliojes ant sukriuNekaltas

Bandysiu praeit siandien Nerimi nuo Sodu iki tilto. Kaip ten situacija? Girdejau kad dauk sudo pavirsium plaukia ir sunku pravest.

tai tada paru duot, bet geriausia mum zvejam pamatai brakusa ir pridauzai bl…

Na man irgi siandien nery uz NemencinesIgnoruoju net isejimo nemaciau, o aplankiau tris mano zinomas vieteles, kur imanoma pagaut salati… ;/ galu galiausiai dar ir uzbuksavau Šypsena teko eiti pora km iki artimiausio namo prasytis pagalbos, kad padetu istraukt… tai gerai, kad geri zmones pasitaike Mirkt db likau skolingas Alus

Siandien nuo 19val iki beveik 21 ir nieko Špyga Viena is klaidu, kad per aukstai masala traukiau, o kita ta, kad vanduo sukiles siek tiek Nery ir murzinokas vanduo - tai manau taip ir turejo buti, kad nieko, na bent jau masalu nepalikau Cha cha
Sutikau zveja - tai sis vakar (kai visi zinom koks oras sh buvo) pagavo 2 salacius ir starki Šypsena Ant gumos ir palei dugna trauke, manau reiks paziuret kokios pas mane gumos tinkamos ir bandyt dugnais sienaut kai tokie orai sh… Cha cha

AIsq Mirkt na labai knieti siandien apie 20h nuvaziuot nuo Nemencines bishki auksciau pametyt blizge, bet ziuriu, kad debesys kaupiasi, tai nzn kaip bus. Jei praeis, tai tikrai leksiu Mirkt

nu su rulete nematavau, bet atstumas tikrai buvo ne 20m.

Jie taip visada medzioja Taip tik 50 metru tai kaskaip daugoka 10 -20 manau. Mirkt

o kaip mano patyre salatininkai, ar salaciai medzioja sukdami ratais? vakar pastebejau, kad salatis ejo krantu koki 50 metru ir vel grizo i ta vieta, kur buvo pradejes? ar dar kas nors tai yra pastebejes?

va gyvos ir nebandziau. gal ir neblogas pasiulymas, reiktu pamegint

Oi bėgsim bėgsim varlę pirkti bėgsim Cha cha

Galu gale susiruosiau ir nusipirkau siandie iranki turedamas mintyse pirmiausiai salacius, nes vis gaudziau irankiais uz 50 litu . Labai gera konsultanta turejau parduotuvej. Issirinkau uz 200 litu Shimano 3 metru , svoris metomu masalu iki 35 berods. O jau lengvumas tai pasaka…Vau!…as apakes, daba bus vienas malonumas uzmest ir ranka nepaskaus, nes desine ranka jau taip raumenimis aptekus Juokiasi

Siaip mano salatiniai masalai yra 15-21 gramo. Su sunkesniais jau problematiska vilkt per srove. Bet cia sunku pasakyt ka naudot…viskas priklauso nuo zvejo ir gaudymo vietos.