Romada aferistai?!?!

nu blia, as gi ne boba Moteris Flirtas, kokia minute sugaisau kol pasimatavau, nesistaipiau pries veidrodiFlirtas tik paskui apziuret norejau kad broko nebutu, nu buciau dar kokia minute sugaises, bet po kiauliasnukio klausimo teko uztrukt ŠpygaJuokiasi

Tai kam pardavinėja rites su 1 val. resursu?

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

nu aisku rite ir gera buvo- parduotuvej smigoJuokiasi
aisku pardavejui ir ne kas jei rite pardoj sugeba uzsilenktŠypsena

Vis dėlto reklama tikrai tapusi prekybos varikliu. Ypač dabar, kai visi visko turi. Tai ir belieka dar nusipirkti ką nors, kam paskelbta akcija. Cha cha Pats taip nusipirkau visokių daiktų ateičiai Cha cha, gal “ūkyje pravers”…

tikrai ne tu vienas- pas mani ta pati bedaŠypsena

tiesiai i vartotoju teises…jei neklystu zvejybinei irangai galioja metu garantija(kazka buvau skaites vartotoju teisese)Nekaltas

nu jei produktas geras, tai reklama reikalnga prekiniam zenklui vien del jo palaikymo. zmones gi kazkaip turi suzinot, kad toks daiktas egzistuoja rinkoj. o jei nesireklamuosi, tai is kur suzinos?

Taip, tačiau “Romada/geras produktas/gera reklama” man kažikaip nesiderinaNeNekaltas

Išsisėmus tema…
Tik va pagalvojau kodėl dažnai apie blogus dalykus taip daug kalbama;
o apie gerus ne…?

tai as cia bendrai apie reklama parasiau, man is vis zukles prekes Lietuvoj ir geras produktas sunkiai derinasi, nes to gero produkto tai katino asaros syrpotrebo kalnuose…

Romada=RovanaVeee

TaipBlogaiIgnoruoju

nu baikit jau baikit, ir vieni ir kiti turi po viena kita nebloga preke, kuriu kitur negausi…

Po vieną kita…

Taip

o tu nurodyk parduotuve, kurioje visa tai derinasi, plyz?

LT tai nelabai rasiNeNustebęs

trumpai ir aiskiaiGerai

va cia tai tikrai galiu tik pritart, vienintele parduotuve daugiau ar maziau solidziai atrodanti. Cia aisku jei apie ta, kur fabijoniskiu g. 2

o kaip tu supranti tą “solidų atrodymą”? Nekaltas