RADEON ar GeForce Kas geriau?

Čia kaip ir su pinigais, kuo pinigų/bit daugiau, tuo geriau …

Aš suprantu, bet kokia iš jų nauda ? Greičiau perneš duomenis ?

o va man idomu ar labai blogai nebus jeigu pas mane dabar integruota video yra ATI
bet vietoj jos isimesiu Nvidia kokianors
yra laisva PCI-E jungtis

nebus taip kad neveiks ? Cha cha

nes dabar su ta integruota neina DOOM 3 palost Valio
o counter strike jau nusibodo Juokiasi

Nebus, tik reiks disable bios’e padaryt. Pirk atitinkama korta savo sistemai.

i nauja pc pirma radeona savo gyvenime istates esu Cha cha nu ir nepatiko, turbinas kazkaip levai, draiveriai kalti matyt, draiveriai irgi kazkokie kreivi, geforce nors problemu su jais nebuvo ir turbinimas sklandziau vykdavo

trumpas paaiskinimas ka duoda tie 64/128/256Bit vaizdo ploksteje.
Tai yra sinos "plotis" kuria gpu bendrauja su videoram.
PVZ nr1 . per viena GPU takta (Hz) jis i rama nusiuncia 64/128/256Bit info.
Jei kaip atskaitos taska imtumem 128Bit sina kuri dirba 500MHz dazniu(video ram daznis)
tai norint pasiekt ta pati efektyvuma 64bit turi suktis ant 1GHz, o 256Bit uztektu 250MHz.
Privalumas yra tame, kad nereikia labai auksto video ram daznio norint efektyviai persiust info is gpu i vram.
PVZ nr2. mano video korta yra 256bit ramo daznis 1GHz. Jei pas mane butu 64 bita tai norint pasiekt ta pati efektyvuma vram daznis turetu siekti 4000MHz (kas yra visiskai nerealu) jei 128 tai 2GHz (kas irgi mazai tiketina). Jei butu 384 uztektu ir 666MHz.

O dazniausiai vaizdo ploksciu vram dazniai buna labai panasus 1.2-1.5GHz. Taig bit yra zymiai svarbiau renkantis VGA nei vram daznis. O gpu daznis yra jau architekturos reikalas…

trumpas paaiskinimas ka duoda tie 64/128/256Bit vaizdo ploksteje.
Tai yra sinos "plotis" kuria gpu bendrauja su videoram.
PVZ nr1 . per viena GPU takta (Hz) jis i rama nusiuncia 64/128/256Bit info.
Jei kaip atskaitos taska imtumem 128Bit sina kuri dirba 500MHz dazniu(video ram daznis)
tai norint pasiekt ta pati efektyvuma 64bit turi suktis ant 1GHz, o 256Bit uztektu 250MHz.
Privalumas yra tame, kad nereikia labai auksto video ram daznio norint efektyviai persiust info is gpu i vram.
PVZ nr2. mano video korta yra 256bit ramo daznis 1GHz. Jei pas mane butu 64 bita tai norint pasiekt ta pati efektyvuma vram daznis turetu siekti 4000MHz (kas yra visiskai nerealu) jei 128 tai 2GHz (kas irgi mazai tiketina). Jei butu 384 uztektu ir 666MHz.

O dazniausiai vaizdo ploksciu vram dazniai buna labai panasus 1.2-1.5GHz. Taig bit yra zymiai svarbiau renkantis VGA nei vram daznis. O gpu daznis yra jau architekturos reikalas…