Pripuciamos valtys is pvc

o seip tai jau mastau pirkt plastikiny trimorana-tik beda,kad siemet kazin ar pavyks-ryt vel emigruoti tenka

tada plauksi zuvaut,ir pajebat bus ar saule ar -40

Ir kas tada bus kai pripūsi ?

ar ymanoma y sia pusle pripust montaziniu putu…girdejes,kad eina,gal kas kontaktus kokius

Kiek žinau dedasi fanera ir stovi

Stabilumo dadeda, kad visos kylinės turi kietą dugną arba air deck. Kaip yra su lentučių dugną turinčiom valtimis?

Kylis tik plaukiant kryptį padės išlaikyti ir reikalingas labiau benzmotoriui, Žvejojant stovint stabilumo nedades

Sėdimos nenoriu. Nes problemos su nugara ir sėdėjimas tam džiaugsmo nekelia. Antra nepatinka sėdint ir automatiškai reik trumpesnių kotų. O mano turimi dabar 2.7. Stovint su jais valtyje pats gazas ir toli numeti ir tarp žolių plyšių liuks gaudyti ar laviruoti. Dabar galvoju jei pasiimčiau ką nors lentučių dugnu, bus be kylio ir nelabai stabilus pagrindas, ar iš tokios patogu būtų spinigauti ir plaukioti? Kaip su stovėjimu jose, ar pastoviai reik pusiausvyrą gaudyti? Jų pliusas, kad sąlyginiai pigios galima pasiimt už ~250€ ir lengvai surenkamos iš išrenkamos, išleidi orą ir susukęs įmeti į minivieno bagažinę. Na dar akis kliuvo už tokios http://www.sandro-online-shopping.it/nautica/viamare/tender-viamare-25
0/
biški mažoka, norėtųs gal 2.8, bet spėju airdeckas pavestų.

Tai tavo atveju aš pasiimčiau ką nors nors pigaus su lentučių dugnu 2.5-2.8m pripūtei pasinaudojai, kai nebereik išleidi orą susuki ir įmeti į auto. Ar net šiaip bet kokią pūsle lengvą, kurią greit išleidi greit pripūti ir jokio dugno surinkinėjimo, pagrindinis kriterijus būtų svoris ir surinkimo/išrinkimo laikas/patogumas.

P.s. kur jūs randant pirkti naudotų? Nes skelbimuose tik naujos visokios neaiškios, o naudotų tik nyrok mačiau… Ar čia reik sugebėti išlaukti savo ir pastoviai skenuot pasiūlą? Nekaltas

Nededu Šypsena
Pardavėjas pridėjo labai dailiai iš 2 dalių sukirptą fanerinį papildą. Bet aš tinginys, tai tas dugniuks tebestovi celofane, garaže, atremtas į sieną. O dugną pripučiu skaudokai, pėdos mano dyyyydelės, stoviu visai neprastai. Kaip minėjau, vientisas kietas būtų stabiliau. Bet mane tenkina, nes žvejoju 99 proc. vienas, su priekabom užsiimt- ne mano ceremonijoms. Metu ant ragų…

tai spiningavimui neišradinėk dviračio, arba kietu dugnu, arba kietą dugną fanieros pagalba pats pasidarysi. Koks ten spiningavimas kai reikės linguot kad ligsvarą išlaikytum. net nesapnuočiau apie jokius airdekus, ar tas dugno lenteles. Nebent sakau, isimesi papildomai fanieros lakštą, .

Iš kitospusės spiningaviams spiningavimui nelygus. Būdavo kažkada iš ufimkų spiningaudavom ir gerai buvo, nebūtina stovėt kad spiningą užmestum ar lydeką ištrauktum. Jei labai aktualu svoris ir tingi nešiotis , kaip vat aš tingiu kruštis su tom pvc didelėm, tai imk 2.60 vienvietę su airdeck ar dugno lentelėm, ir gaudysi sau ramiai iš sėdimos padėties.

Nu jei priekaba spec, o ne ten ant paprastos sabačini ir privažiuot eina saugiai arti tai tada viskas gal ir ok, jei ir oras dar geras pasitaiko. Cha cha Bet kai reik pačiam nusikelti užsikelti ant paprastos priekabos, tada dar nutysti 50 m ir daugiau iki vandens, o ten dar nepatogu įleisti ją. Po to pašėrus ir užvilkus masalus reik kažkur prišvartuoti patogiai… O po visko atgaliene tvarka parvilkti, tai tie 50kg pavirsta 500kg. Cha cha Tai aš žiūrėčiau max 30kg. Todėl ir sau vis pasižiūriu gal ką spingivaimui užmatysiu tokio. Nes vietom reik daugiau nei 50 m pasinešti iki vandens. Cha cha Kai dviese esi tai tas 50 kg zuikio dainos, nuneši parneši užmeti numeti ar įmeti kur nori…

Zukles pradzioj dar nieko, bet po visko kai reikia susipakuot tai nafig, kad to nereiktu turiu priekaba, istumi i valti ir pirmyn, po zukles ant priekabos ir namoCha cha

Draugas su tokio pat kalibro valtim ir gaudė karpius, tai sukandęs dantis buvo ir niek per daug nesakė. Bet vienam kai reikėjo nutįsti partįst tikrai norėjo mažesnės, kitą kart berots pasiskolino iš kažko pūslę paprastą.

3.3m kietu dugnu pas mane sveria 56kg, paserimui tik visiskai nereikalingas gemarojus bus, ir ieskok kuo imanoma mazesnes, uzteks tau ir 1.8m kokios

Nu aš nerandu niekaip norimos valties, nes nėr tikriausiai ir geros supratimo, o ir kaina kartais atrodo neadekvati kokybei siūlomai… Noriu būtinai kylinės, kad būtų stabili. Ir dugnas kad stovėt būtų galima, bet mano svoris grubiai 100kg kas daug ir sako air deck jau nelabai. Žvejyboj nieko nesutinku kas turėtų jį ir būtų galima pabandyti. Vilioja mane jų svoris vis, bet jei sakot kad neian stovėti padoriai tai vėl š…

Draugas turi promarine 330cm su mediniu dugnu. Tai valtis smagi, bet biški per sunki man vienam susitvarkyti ir ant auto stogo užmesti. Ieškau kažko 30-40kg, žvejoti vienam ir kartais dviese spinigu. Čia jei kokią paną į valtį Cha cha ar šiaip iš reikalo.

aisku airdeko dugne dar dedi faneraNekaltas

[quote]
Auriz ra:

Nepirk turejau, pvc plona, su-das ne valtis, balionu skersmuo l.mazas, atsistojes ten joje nepaspinigausi,ten dugnas toks netikras airdecas, ji nebent karpiams pasarui uzvezt ir su vaiku pliaze pasitaskyti Juokiasi. Atsistojus spiningaut tik su kietu dugnu valtis.

Antri metai spiningauju iš airdeck`inės valtikės, tame tarpe ir atsistojęs - nematau jokių problemų. Gal kad nesunkus esu Cha cha, tik 75kg. Žinoma, ant ištiso kieto dugno būtų geriau, tačiau man reikėjo nelabai sunkios, nes saulelė vakarop Juokiasi Zodiac, pirkau gerokai naudotą, 31 kg

3 metru su kietu dugnu ir svers 30 kilu. Cia jau nei lengvas nei greit surenkamas isrenkamas. Gal kas parduodat nuo 2 iki 2 su puse metro vienviete pvc. Susidimeciau

zinau kas Zodiaka parduoda mažai naudota apie 3 metrų , bet jis lyg su kietu dugnu ir su 5 AG merkurio varikliu . apie 800evru komplektas

Laiveliai tie stipriai nepatikimas reikalas. Vienas draugas suplojo krūvą pinigų už gavnmo , baisu. būtų nebloga vatis išėjus. O rankos ir irklai patikimiausias reikalas. Nusipirko tą laivelį, plaukia lėtai, valdymas visiška nesąmonė, kaina visiška nesąmonė. paprašiau to laivelio pasišėrimui, galvojau priversiu kibirą pašaro , , tai kur tau, beverčiant pašarą dingo kontaktas su laiveliu, kažkas ten išsijungė Cha cha Cha cha tai krc , pinigia dideli, o valdyt to mė šlo negali nuo kranto, tweko laukt kol bangos į priešingą krantą išneš. gal ir yra gerų laivelių , bet pinigai 10 kart didesni už irklinę valtį, kur 200 eu kur 2000 eu . jei jau imčiau laivelį tai tik su gps navigacija ir echu , kuris pats randa šertą tašką. O tie pigūs ir dar nepatikrinti, pinigų švaistymas. Čia nuorodoj kažkokio lietuvio gaminta, ne faktas kad po 5 išplaukimų nenueis kokia elektronikos fignia. Geriau jau patikimai rankytėm pamojuosiu, ir dar tuo labiau vežiam bučių su laiveliu nepastatysi. Reikia valties.