Plekšnės

dar tokio neteko matytApakęs 200gr 300grApakęs

200-300gr jau didelis.

jei rimtai, tai nelabai tikiu ar kasnors isvis bycioka yra svere, siaip jie kasmet kaip visi kalba dideja. Pagal mano patirti didesni kimba pavasari, tuo paciu metu kai ir pleksnes zvejai gaudo Šypsena Kimba nuo vietos. Jei is akies uzmetus tai jauciu kokiu 200-300g esu pagaves, didesnio tai nelabai manau Šypsena

Siaip rimtai klausiau Šypsena nes viena kart tik teko aplamai pametyt nuo tilto uztat ir idomu. Dar noretusi ir pabandyt pagaudyt su zmonem kurie si ta papasakot galetu. Pavydziu tiem kas netoli juros gyvena, tai bepigu sedi ant byrbes ir gaudai Cha cha o skonis to bikioko tai patiko

ziurint koki paliksi Cha cha

va toksApakęs

Gal kas galit pasakyti koks bikas jau yra didelis?

“pas mus Airijoje” Cha chaDDDDDDDDDDDDD.

perplesk su nyksciu ziaunas ir be jokio vargo istrauksi kabli .

pietinej norvegijos pakrantejMirkt

[/quote]

Aj, nu tada jasnaCha cha Pas mumi jos dar neišfyzdėjusios tiek. Užsiknisi kablius kol iš subinės beištraukiŠypsena

pietinej norvegijos pakrantejMirkt

gaudes jas esu tikrai gerokai virs simto kartLabas

Idomu butu suzinot naujienas,nes paciam jau yra noras lekt pabandyt

gal kas bandete nuo kranto peksne pagautiPaplepėkim

pritariu paciam teko gaudyt. prazioplinsi Be be be pleksne parodys !

Pas mus airijoj 7 pleksniu rusys, ir labai daznai buna, kad vos ne rankoj kota laikyt reikia, nes pakrato - nespeji ir viskas. priklauso ant kokios rusies uzsirausi

Na paciam dar neteko tuo isitikinti, bet sako ,kad juroj pintukas sueda ziedus. nes i ji prilenda astriu smulkiu smelio smilteliu.

tai kaip supratau vienintelis pliusas mono valo kad lengviau nukrapstyt zoles?ir kad svinas maziau gali isijudint? o tarkim marijus kaip rase kad susipina labai jei permeta kita sistema valas tai ir mono manau susipina tokiu atveju, ar maziau susipina mono?Šypsena

ir torskas gal pakomentuos kuo butent geriau mono valas?Šypsena

jo jo taip iseina, kad tavo vadinamos “lietuviskos” nedaedusios ryja kaip lydekos Šypsena Koks skirtumas kur ir kaip, viena zuvis ryja, kita ne, nesvarbu Lietuvoje ar NorvegijojePaplepėkim

norvegiskos pleksnes apsoliuciai skirias nuo lt, tikrai reik nepraziosot kibimo, nes neiryja jos kaip lietuviskos. jei nekerti tiesiog tuscios kablius istrauki.