Pienligė

Candidomikozes yra sisteminis susirgimas, tai ir gydyti reiktu netik vietiskai, bet visa organizma ir partneri. Didele itaka turi mityba, stresas,iklotai ,tamponai.

ačiū D. neturiu šios problemos . tfu tfu tfu Cha cha bet juk yra kažkokios geriamos tabletės - išgėrei 1 ir viskasa. Tik brangokos Nekaltas

Butina kartu gydyti ir partneri. Jei gydysies viena, tuscias reikalas… Galima naudot Macmiror zvakutes, o vyrui tinka tabletes Mycosyst. Vienos tabl. kaina apie 25-30 Lt. Bet jos vienos ir uztenka. Taip gydziausi pati, kol kas esu patenkinta rezultatu, jau virs metu liga nesikartoja.

O kokia Macmiror kaina? Nekaltas

turejau ta slikstine iki pastojau ir pirmais nestumo menesiais. paskui po gimdini tfu tfu ne karto nebuvo. o siaip vartojau zvakutes (3 suvartoji) ir kartu kompleksiskai tabletes prie to buvo Nekaltas

na aš kai neščia buvau vis negalėjau išsigydyt

Magic Bullet - visu amerikonu svajone, bet tik svajone. Cia kaip migrenos radikalus gydymo budas, decapitacija. Baisu

Atrodo apie 37 Lt.

Reikia dideli demesi atkreipti i muilus, kuriais prausiates. Geriausiai butu intymios higienos zele, neblogos ir ginekologu rekomenduotinos yra italu firmos “Genera”… Pasireiskus ligai patartina prausti medetkomis ar soda…

man ginekologe sake jog is pigesniu intymiai higienai skirtu prausikliu yra tik 2 geri,ir patare man vartot LACTACYD.jo kaina apie 17 lt,bet sake uzteks apie 1.5 metams Šypsena

Aš naudoju intymiai higienai skirtus prausiklius, nes kai tik išsiplaunu su muilu- reikia bėgti pirktis vaistų. Blogiausiu atveju- kur svečiuose panaudoju šampūną… Šypsena

va pasiskaitykite apie pienlige sveikas.lt/ligos_placiau2.asp?iID=256

skaiciau,kai prisireike Taipnetgi labai atidziai Mirkt

O man ginekologe sake, kad visas musu organizmas vienodas ir praustis reikia tuo paciu, kuo plauni rankas ir t.t. Kiek zmoniu tiek nuomoniu Piktas Kaip rasti sprendima? Nekaltas

Man irgi gydytoja sake, kad muiliukas geriausiai tinka viskam. Bet kiekvienam savo.

bet juk ir muilas muilui nelygu… Žvaigždė