Perechodai lietuviški.

na pvz dabar viena masina darau lietuviu rinkai, sena srota 13metu senumo. Tai dureliu apacios korozijos siek tiek pagriauztos. Tai liepiau meistrui dazyti dureliu apacia iki moldingo, o ne visas duris perpust. nx man pusti visas duris, moket uz darba daugiau ir uz medziagas, kai gali iki moldingo. TIesa, moldingas eina ne per visas duris, taigi, irgi des perejima kur moldingas baigiasi, ten kokie 10cm tarpas Šypsena bet tai px nx man, gerai darant pelno nelieka. Kokia perkamoji galia, tokios ir masinos tsakant Šypsena

Rafi, zinok labai jau panasi tavo istorija su dazymu iki moldingu ir sita foto Taip Cha cha niekas ir nedazo visu dureliu, jei reikia iki moldingu Mirkt

tai detalės jei tik kampą kokį dažyt reik, tai dažo iki moldingo arba kanto kokio.

nepadedat jus atkalbet Juokiasi jo as irgi ziurejau kad kompa dasimetus ten belekiek susikelt galima su minimaliom investicijom. youtube.com/watch?v=cFpzjMw3lpE dar va ismetima remus isidejus. Itariu laikas eit ziuret po kiek vaiksto statuose.

dr002, normalia masina dazo visa detale, tikrai nedazys iki moldingo, jei moldingas neina per visa duru ilgi, o trumpesnis uz duris tarkim 10cm.

Rafi, pas tave gi nenormali, tai ir dazymas iki moldingu yra norma, o tas 10cm plocio uzmetimukas tikrai nesimatys.

Nereikia ten ir Remus’o, ugnis ir popcornus suprogramuoja ir su standartiniu Cha cha

Dr, ką vojakos išdarinėja? Kokie bandymai/mokymai vyksta kiba- žemė banguoja Apsvaigęs

su tuo naikinimu bbz, geriau atskira vamzdi nusipirkt, parduot paskui su standartu Šypsena

Jauciu geriausias sprendimas mano, ismest nx tuos egr, kat ir dpf. Bijojau biski del garso, bet gavosi, kad atsirades garsas virš 2.5rpm dziugina net, kiek gali dziuginti dyzelka. Nakciau, nieka nezinau man atostogos, kaime lentu atveze, kalu Cha cha

zapad vyksta.

dyzelis yra dyzelis, kazkaip neziuriu i ta puse as Šypsena

kad tu naglu boxu zemiskom kainom pilna Gerai jau pradejau nersima iaai, manau reiks tik nesudurniuot, leist mintim nusistovet, sulaukt kokio lapkricio kai masinos pigiausios ir jeigu dar noresiu ciupt, kaip tik vasarai butu Juokiasi

del ismetimo, va mano cl be mufleriu:youtube.com/watch?v=dF6QYa5rNAo&feature=youtu.be

nu kasdienai tai nekazka.

tomukas-kad labai faina masinele,paciam teko keleta tokiu pravaikyt tai ispudziai labai teigiami Cha cha ypac kai dedi kruopu nuo sankryzos dedem su x5…kitoj sankryzoj zvilgsnis buna mazdaug toks Vau! vienas beje su kazkokiu mitsubishiu sportiniu net klause kas cia daryta tam miniukui ir kodel as ji aplenkiau kai jis myne dugnais Cha cha Gerai jei ziuresi mini S is jav jokiais budais neimk 4 duru kaip mum gavos paskutini karta,nes pasirodo S kebulas skiriasi nuo paprasto ir teko paieskot nemazai laiko jam kito uzpakalio Baisus beje detaliu dauguma uzsisako naujom,o gtv gera kaina duoda…plius jei imtum turiu lyg jam visiskai naujus ratus su naujom padangom,galbut dar kazkokiu detaliu atlike Mirkt

Cu, bingo IdėjaGuliu, knyga skaitau, galvoju kas čia per hiernia, tokia kai banga po zeme nusirito. Ir vel… Galvoju gliukai Juokiasi Padėjau gulscia mineralkos bonke, akurat vanduo teliuskuoja. Va Va Gerai bus pzda jums beretes Juokiasi

nakčiau, žiūrėk kad netyčia koks sviedinys nejobteltų šalia Valiojei išlys koks padvodkės periskopas, tai patampyk žasį ruskiam emocingai Cha cha Juokiasi

Neturi jie veikianciu padvodkiu Ne

sixeri, nelabai ta melyna duma meta tas cl’as Šypsena gal taip tik atrode tam video.