Peiliai

kindzalas tai lenktas dviasmenis durklas ? dadu nelabai domina Šypsena shei ish fiksuotu peiliu… shiuo metu domina tik khukuri ( khukurihouseonline.com/Themes/Products/Large_1/1108959943.j pg ) butent medeliu kapojimui Šypsena uz kiek pagamintum ? (domintu kokiu 18"-20", 1,5-2 kg modeliukas su odiniu deklu Cha chao gal kas gamna ir lenktinius ? pora “buterbrodiniu” petelishkiu labai tiktu

Auksiniz, apie kurį čia tu? Jeigu apie “Nieto”, na jeigu ir nieko vertas, tai bent jau praktiniu jo panaudojimu tikrai nesiskundžiu, tarnauja patikimai, konservus atidarinėja be problemų, vielas pjausto, nekalbant jau apie virves, medį ir ašmenys puikiai laiko. Kietas

metala beliko tau papjaustyti, zmogau kas su peiliu velas pjausto? Nekaltas Juokiasi

mires, visai ne toks. Labai panasus pas mane peilis kaip nuorodoje, tik arabisko stiliau Cha chaNu nufotkinsiu ji ir parodysiu Šypsena

Matai, jeigu pjauna, tai ir pjausto Kietas Ir asmenims dar jokios zalos nepastebejau Nekaltas

nius ash irgi tiek izoliacija valau, tiek vielas pjaustau. no problemo (tiesa… vieloz zinoma ne 3mm grydinto plieno Šypsena jokiu problemu Cha cha(mano darbinis “arkliukas” 31lab.guru.lt/DSCF1784.JPG )

Auksiniz<-- O gal is sautuvu vamzdziu darai ???

nemanau kad shautuvo plienas tinkamas peiliams… ten truputi kitokie reikalavimai Šypsena shiaip kashkada buvau rades zmogenas, kuris irankius gamina. pagal uzsakymus. tai kai paaishkinau ko man reikia - atsisake. pasirodo yr istatymas kad uz ginklu gamyba pasodinti gali. o peiliuka galima ginklu pavadint Liūdnas

Jo… aš tai turiu originalų m-16 durtuvą. Visai nieko peiliukas. Tik va nepasinešiosi kasdien Cha cha

mires, mazas peiliukas Laimingas

tekinimu ar liejimu neuzsiemu…

kaip as noreciau tokio, siaip jis labai fainas Girtas

M7 ? nius neblogas shitas Šypsena nors man ish amerikiniu M9 labiau prie shirdies Šypsena dizaians ta prasme. realiai nei vieno nesu ciupinejas ŠypsenaHmm. pas nieka nesimeto koks rusishkas bayonetas uz teisinga kaina ? (pvz mielai patureciau AK versija su medine rankena Šypsena

To niekas ir nepraso tiesiog, reikia gauti vamzdi, kuri turintis patyrimo zmogus susmulkina, o po to jau daro geleztes sako, kad labai ilgai astruma laiko…

nu argumentuok kodel jis ilgai astruma laiko? NekaltasAle negirdejau tokio bajerio kaip is sautuvo madzio peilius darytu Cha cha

jei kalbam apie Gerber’io Mark II, beveik 10 metu eksploatavimo patirtis rodo, kad gerai vis delto butu rankena padengti mikroporine guma arba kitokia, neslystancia medziaga… Kas del plieno (440C, 425M arba 154CM, priklausomai nuo versijos) - jokiu nusiskundimu. Deklas is corduros taip pat labai gerai laiko, odinio bandyti neteko… props.steinschneider.com/pulser/gerber.htm

teko matyti ir is tartokinio pjuklo pagamintus, ir is dildziu… viena “samodelka” net is guolio veikejas aiskino, esa padares…

nu argumentuok kodel jis ilgai astruma laiko? NekaltasAle negirdejau tokio bajerio kaip is sautuvo madzio peilius darytu Cha chaSu argumentais sunkiau, is patyrimo galiu labiau pasakyti, mano tevakas turi toki peili neisvaizdus paprastas juoda plastmasine rankena, pagalanda syki metuose ir vienodai pjausto tiek popieriu tiek lasinius uzkandai Šypsena juokauju pjausto su juo viska ka reikia ir koki storesni laida ir medi…

Julas, isitrauk savo peili o as savo, ir kas greiciau 10 cm skersmens medi nukapos Šypsena tinka? ŠypsenaAs galandu peili daznai, nes noriu kad visa laika butu astrus Šypsenaech, per si tema panorau dar viena peili pasidaryti Cha cha

tikriausiai galandi peili daznai… nes jis ish minkshtesnio metalo Šypsena (tiesa, dar galandimas galandymui nelygu Šypsena vienas galanda shmirgeliu… kitas tik pora kart i shvelnia keramika brukshteli Šypsena