Padėkite išsirinkti spiningą

Vilniuj "Abu partneriuose"

Nemalkit patys Mirkt , normalus ten tas marijampolinis Gerai.
Normaliai paklausi, normaliai atsako Gerai.
O kad šiandien vienas anas dirbo, liaudies daxu.a. manau kad vakare anas buvo Pavargęs

Na jo yra biski,uztai s…da malt moka tik duok

Cia, Kaune, Romadoj matot dirba dideli ponai ir anu ne bet ko gali paprasytTaipKad nesutrukdytum ju brangaus laiko su draugeliais papliurptPiktas
Kur cia buvai, kurioj parduotuvej?

o as buvau nulekes loomio kotu paciupinet po darbo apie katruos cia snekejom daug. tai HSR1021 biski ziaurus pasirode. Biskyti turbut zmogu su anuo uzmust galima. O va STR1025 tai Gerai. pats tas butu Nemunan.

a tai sunku buvo paprasyt, kad kompe paziuretu ar katroj kitoj parduotuvej ant Lietuvos to koto nera?
Nekaltas

oi blia kaip jus visi ta Aleksandra ir Loomi mylit. Kaip gejai kokie praktiskai. Ot podumajesh vietas zino kazkurioj konkrecioj vietoj. Nekaltas

zacepas,
Gerai pavariai!
Pries kelis metus, dar nepazynojau Aleksandra. Stovim prie prakeikto pirmo betono Skirvyteje.
Karstis apie +30. Juodas nekibimas. Atvaziuoja Aleksandras, pasisvekino, juokiu klausymu. Vietinis senbuvis vardu Gedas, kuri visa Lietuva pazista ir kuris pastoviai ten trinasi, man sako - Toj prasides. Sakau kas? Gedas sako ziurek.
Istrauke Aleksandras savo ta 1141, mete 3 kartus ir 2.5kg sterkas jau ant betono.Parukem paplepejom, pazvengem. Dave Gedui kelis twisterius. Tas fruktas is visu kaulija tvisterius.
Tuo tarpu niekam nekimba ir zmoniu apie 10 stovi kaip visada. Pora kartu dar mete Aleksandras ir mobiliakas juo suskambejo. Sako savo chebrantui telefonu- Toj atvaziuoju. Dar maksimum 15-20 kartu meta ir der vienas sterkas. Deda spininga i masina ir parodo man ir draugui , kur siuo momentu stovi sterkai. Isvaziuoja. Atvaro Gedas besijuokdamas ir sako - Na kaip? Sakau, na nuskilo zmogui. Taip, sako Gedas nuskilo, bet jau 4 diena is eiles sia savaite. Tik pirmos 3 dienas is pirmo metimo pagaudavo. Blin prisijuokiau.
Svarbiasia yra tas kad ir mes pagavome sterku po to ir butent ten kur Aleksandras parode.
Na ne kiekvienas zvejas taip pasakoja kur reikia zvejoti.

…blogas darbuotojas JuokiasiMirkt

o siaip tai jus sakykit ka norit, bet as irgi maniau, kad Aleksandras rimtas zvejys, bet po to kai siandien parase, kad starkius Nemune gaudo su 1141 ir tai jam geriausias kotas ir i nieka kita nekeistu, tai as tuo labai suabejojau. arba aisku cia kitas momentas yra. nei jis gaudo nei ka tuo kotu, bet cia kalbejo, nes ji finansinis interesas verte taip kalbet kruvas situ kotu pardavus. nes jei dabar parasytu, kad zymiai geresniu tam reikalui kotu yra. tai gaujos susirinktu tuos kotus is jo pirkusiu jam i nugara anuos sulauzyt Nekaltas

Toks kalbos stilius yra konstruktivus. As taip pat nieko neturiu pries paminetus gamyntojus.
Bet sitas pavyzdis tikrai nera geras. Kitame forume, pries pora menesiu as rasiau apie tai kad ST.Croix bankrutavo ir buvo parduota tik uz 10mln.doleriu. Firma dirba, bet seimininkai pasikeite ir vietoj vieno savynininko siuo metu tai yra investicinis projektas. Reskia yra keli seimininkai kurie siekdami tureti pelna investavo savo lesas i sita gamykla. Ir tai kad Kinijoje gamynama serija Triumph sekanciai metai bus gerokai platesne, parodo kad situacija nera gera. Tokia pat situacija ir su Lamiglas, kurie taip pat jau kelios serijos gamina Kinijoje.
Vienas is istoriniu pavyzdziu yra Fenwick. Sita firma yra pirma pasaulije, kuri pradejo meskerykociu gamyba is anglies pluosto. Bet nesugebejo islaikyti savo poziciju ir buvo priversta pradziuoje dalinai o veliau pilnai perkelti visa savo gamyba i Petryciu Azija.

Gloomis, ir sekanciais metais neturi juokiu planu gaminti savo produkcija kitose vietose. Tik Amerikoje!
Kada mes kalbame apie bet kuri is Amerikieciu gamyntoju, nereikia uzmirsti ir apie museliavima. Amerikoje, tai yra didziule rinka ir kam sitame segmente sekasi gerai, tas ir sugeba nukonkuruoti savo oponentus. Zodziu poziuris i viena ar kita Amerikos gamyntoja tik spiningu atzvilgiu yra praktiskai nepilnas ir viska lemia butent museliavimas. Lamiglas, per pastaruosius 10 metu jau 2 kartus stabdydavo museliniu meskeriu gamyba.
As neteigiu kad produktas pagamintas Kinijoje - yra blogis. Bet kada sitam produktui yra duodama metine, ar 5 metu garantija, vietoj iprastos Amerikoje pagamintams Lifetime( amzina), cia jau yra ispejamas potencialus pirkejas apie tai, kad jis nupiks produkta zemesnes kokybes.

Spiningu ir museliniu meskeriu stistika, tai yra atskira kalba.

Manau kad nelabai gerai kaip vos ne dvigubai ketini viršyti viršutinę ribą.
Aš esu taip vieną kotą padėjęs į vietą Liūdnas

aš jį turiu (berods smoke splava), bet užvyniojau ant “secondary” būgnelio. ir net secondary ritės, nes jis tikrai netinkamas dirbti tarp akmenų, “lengvų zacėpų” neišimsi, “netšausi”, staigiai apšerpetoja ir metant sunkesnius masalus !!! jis net mėgsta plyšti dėl apkrovos metimo momentu. taip esu nuskraidinęs 2-3 vartykles ir iškart dar ant kranto persivyniojau į 0,16.
o secondary 0,18 berkley fireline crystal, bet ans eina tik ten kur metimai tikrai netolimi, nes jo kietumas ir mano ritė tikrai ne visada skraidins masalą ten kur noriu.

mein valas 0,16 power zone, kiti rybokai jį įvertino labai skeptiškai, sako pynimas lievas, bet žinant kad per dieną žūklės valas sutrumpėja 5-10m, man visiškai px ant to "lievo" pynimo, faktas kad tie patys rybokai stebisi kaip aš tiek, atrodytų, mirtinų zacėpų išėmu ir dar su svetimom blizgėm. beje, vakar ir mano vieną blizgę išėmė. reikėtų paminėti, kad kabliai owneriai 1/0 ir jie tikrai neišsilankto.

museliniu nevezam

paskutinis postas vieni kodai Apsvaigęs

Romadoi pabandik paklausinet gal tures kazka is Daiwos spiningu iki 7 gr. Pas kitus nezinau ar rasi ,nes kiek klausinejau tai visi sako ka su togiu gaudai Kvankt?

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

uz 500lt daba nieka nenupirksi, va padvigubinus…Valio

kur kaune rast mikriukam kota ik 7gr uz 500lt???

Jau ne pirmus metus perku Team Dragon produkciją: spiningas, feederis, ritės, šiandien ir match’as - kol kas nenuvylė, esu patenkintas.