Padėkite išsirinkti spiningą

Ta prasme lubos,kad is croix nieko geriau nerasi?jei iki 14g.gaudai tai tau pats gazas butu buves xtreamas vienadalis kur iki 10,32g.uzmetimo,ziauriai jis man lipo prie rankos kai purciau,as butent ir rinkaus is siu dvieju variantu,bet tas vienadalis labai jau toks pagaliukas atrode mano darbiniems 15-21g.svoriems;o su situo galvoju gal ir ant menkiu sueis atsargiai metant kokius 35g.Laimingas

LXS76MF2 - čia LegendXtreme, pas St.Croix tai yra šiuo metu lubos, pats pats Cha cha
aš irgi dairiausi į šį modelį. Bet man nepatiko 2 dalykai:
1.Kad realiai darbinės gramatūros daug daug didesnės. Aš pvz. Kaunuškėse gaudau plonu valu ir naudoju svorius iki 14 gr. O šitam kotui tik nuo tiek, mano nuomone, prasideda komfortas.
Čia žinoma kiekvieno poreikiai ir naudojami svoriai skirtingi.
2.Nepatiko koto “šluotkočio” akcija. Nors mėgstu greitos akcijos kotus, bet šitas labai jau kietas.

Todėl pirkau, tam tikra prasme, šito spiningo kopiją.
http://www.bait.lt/meskeres/spiningai/major-craft/corzza/major-craft-c
orzza-czs-692ml.html

Blankas žinoma kitoks, žiedeliai ir jų išdėstymas analogiškas. Dėl tų mažų žiedelių ir aš abejojau, bet po pirmos žūklės likau laaaabai patenkintas (esant neigiamai temperatūrai negaudau). O ir koto akcija - Regular Fast - yra man gėris.
Mažus ir didesnius masalus meta super, žuvį laiko super ir kaina man priimtina.
Tiesa jeigu būtį sąžiningam blanko skambumas nusileidžia, bet minimaliai, tiek kad tai nesudaro man esminio skirtumo.

Ne svoryje ir ne konfigūracijoje reikalas. Vasarą su juo žvejoti gerai, bet rudenėjant, kada pradės šalti, tada Vaidukas supras, ką aš jam norėjau pasakyti.

Kas tu toks per korifejus,kad konsultuot kitus gali?man patare zmones kurie kaunuskese dzige daugybe kotu isbande ir galiausiai apsistojo ties sitom legendom,kauno mariom butent sis kotas ir bus skirtas.,o tau kiek prisimenu gumom pamoina gaudyt nes per pigios jos,tai ka tu man gali pakonsultuot gerbiamasai?

neklysti Gerai

Rankena???pripratimo reikalas.svoris 136g.jei neklystu

Vaiduk, kitą kartą kai pirksi, pasikonsultuok su manimi. Spiningas neblogas, vidutinės klasės, bet rankena-fuflo.

As pasiemiau dzigui LXS76MF2 dar nebandziau,bet galios rezervas atrodo irgi nemezas turetu but,dar kas krenta i akis tai labai mazi ziedeliai.,ir gal kas zino koks svoris jo?nerandu niekur…

Turėjau Graphiteleader Calzante EX GOCAXS-732UL-T - tai tikrai nebuvo šlanga. Džigui man neprilipo, "nesijautė" dugnas ir neinformatyvi viršūnėlė, bet mažiems vobleriams upeliuose su Tobularu pats tas.

Turėjau Graphiteleader G/L Nuovo Bosco GLNBS-642ML - tikras EX-EX-Fastas. Man jau per kietas, galios resursas didžiulis, bet lengvesnius masalus meta laaaabai blogai. Lyginom realiom sąlygom su St.Croix Avid’u panašaus ilgio ir gramatūros, tai mūsų nuomone tas pats arba geriau už Avid’a + pigiau.

Turėjau ir jūsų diskutuojamą St.Croix LES70MF2. Rūdras mėtyti be problemų, bet kokybiškai "išmušti" neina. Galios rezervas nesveikas, nes realios ir deklaruojamos gramatūros stipriai prasilenkia. Mėtant deklaruojamus minimalius 6 gr. didžiulis diskomfortas, realiai kotas pradeda dirbti nuo 12 gr.

Tiek mano pastebėjimų.

reiskiasi nesi croixsu ciupinejas.sis kaiptik ir tinka rudromsGerai

Kad pas Daiva ne kotas turetu but,nebent transvestitasJuokiasi

http://www.bait.lt/meskeres/spiningai/graphiteleader/nuovo-bosco/graph
iteleader-g-l-nuovo-bosco-glnbs-642ml.html#.VL1vltKUcqg(y
)

atsigauk zmogau ar as cia perku???Kvankt? as klausiu nuomones kas kur kaip??? kur tu matai,kad as noriu pirkt nepamates,nepaciupinejes kota??? tam ir yra skirtas forumas nuomones,atsiliepimai,o tu kad pasiemes kota ir po to klausi kaip kotas,tai viskas tuom pasakyta…Su tavim cia beviltiska diskutuoti,baigiu pokalbi su tavimLabas

Dikanai, jeigu tu, čia, forume, nori nusipirkti tau tinkantį spiningą, nepalaikęs jo rankose, tai tikrai tu pats esi d.u.r.nelis ir t.t.

Pries naujus metus triturusas nemaciau,kad situ kotu turetuNe

Nors vienas zmogus bent normaliai kazka paraso Apkabinimas turiu as calzante ex jis irgi fast ir yra slanga,bet ne tragedija!Butu idomu suzinoti ar tie zedeliai nepjaus valo? Nekaltas

Dikanai, tavo nuorodoje trumpi upetakiniai kotukai ir visi Fast, vienas net X-fast, nu tai nebus shlanga. Šypsena

ne nu bl klausiu apie kotus kokie ju atsiliepimai,o tu cia iskart ko cia klausineji nesamoniuKvankt? as klausiu del to ar ner slanga ir t.t. o kad tu nusipirkes kota ir klausi kaip jie tai cia as iziuriu Kvankt? nusipirk masina pries tai nepasidomejes,o po to klausk Juokiasi Kvankt? ar dar geriau nusipirk vaistus isgerk ir paklausk ar tie vaistai geri ??? nieko cia negalima paklaust,ko paklausi tai iskart ko cia klausineji nesamoniu,d.u.r.nelis ir t.t.

[c]
Dikanas ra:
[c]
Dikanas ra:
Gal kam teko turet http://stcroixrods.com/products/freshwater/trout-series/ ?
[/c]

nieks apie siuos kotus neturi atsiliepimu? ar trituruose turi uzsivee siu spiningu?
[/c]

Turiu aš tą St. Croix. Tai yra spiningai, o ne šepečio kotai. Ko tu nesąmonių klausinėji? Pirk ir girkis, kad nusipirkai.

nieks apie siuos kotus neturi atsiliepimu? ar trituruose turi uzsivee siu spiningu?