Neris ties VILNIUMI.

Gal kada planuoji ten palėkt, galima kokį mini meetą-žvejybą būtų suorganizuot? Nekaltas

galvoju si savaitgali tik ne ten o biski i kita vieta, kur presingas dar mazesnis. tik va kur matyliaus gaut nezinau. tai jei negausiu, tai gal ir niekur neleksiu Nekaltas

Laikas zvejoti savanoriuose yraMirkt

aciu, reiks uzlekt paziuret.

sestadieni buvau prie neries.
a vanduo pakiles Vau!, pievos uzsemtos…
nors siaip tai vanduo skaidrus ir siuksliu nenese.
per pora valandu rezultatas du pugzliai ant donkes ant matyliaus.
dar prie kranto viena kart kazkoks is akies apie kila plesrunas issivertes buvo.
nustebes buvau, kad tokiu metu galima toky vyxoda upej pamatyt.
mazu su spiningu buciau gaudes gal kas ir butu buve.
Nekaltas

Tai prie Vilniaus kimba ?

Taip

Is Pabrades vare

https://m.diena.lt/naujienos/lietuva/salies-pulsas/kazlu-rudoje-pratyb
ose-atlikta-bendra-lietuvos-jav-ir-jk-kariu-operacija-1066357

činukai wilmo praskrido??? nu negiedėjau šian… nieko nemaisai?

Sveiki,

Ar įmanoma dabar pagauti kojas/šapalus netoli Vilniaus/Vilniuje?
Kokias duobes rekomenduotumėt?

žiemą gal ir užtenka tokio valo, nesu jų žiemą pagavęs nes net nežinau kur ir kaip ieškoti… o va vasarą tai su 0,14 net neverta rizikuoti- aš perėjau prie 0,16, nes 0,14 negalėdavau minimaliai suvaldyti didesnio- dėdavo iš ritės žilkos sau ir pavysdavo po srovės žolėm ten ęstrigdavo kablys ir nusipurtydavo- nubrendi ar valtim priplauki matai žoles ir vobleris jose o šapalas jau ate ate padaręs

Nu ką biški vandens.
Manau ,kad upei tai yra gerai išsineš maurai, dumblas. Atsiras naujos vietos žvejojimui.

0,14 cE pas tave valas ar pavadelis ?

Šapalai moka plonesnius pavadėlius draskyt, man nepadeda, nei atleistas stabdis, nei minksta meskere. Ant storesnio pavadelio kaip tycia nepaima didesnis.

.

plia kad drasus Apakęs

Tai baika buvo gi. Paskui gi rimciau buvo tekste Šypsena

tai gali uzdet ‘plastelino’ ir 10 pravodkiu laikys…

Gali Zimunuose paleist ir tada su auto varyt iki Valaku pazet ar plude atplauke… Cha cha
Jei rimciau, tiesiog nunesa plude, tada timpteli kelis metrus atgal ir vel gali leist. O ar ten like ant kablio …

Pas jus gal pravodke valandą trunka?Cha cha

Sita dalis man irgi sunkiausia isikirst… Ar dar tebera batons ant kablio jei nieks nejudina… Nes jei permest, tai jau nauja reik det…

Atvaryk prie Tuskulenu. Ten suolai tribunos auksciau ant slaito yra. Matosi kaip hebra ant batono traukia miaksrus Taip