neatlaike galios

Durnino čia kažkas mane, kai sakiau, kad tvarkingi 330i net ir anglai už tokias sumas neparsidavinėja. Kur čia tas kur dar už pigiau žadėjo 330i? Cha cha Pavyzdys nuotraukoje kokie gyvi už 1700eur ar kiek ten išeina.

alesionka, nedomina manes driftas, tai as ir neziuriu kas kur islinde. tik vat is bendro vaizdo nepanasi man ji i driftine. OK ?

Ketvirtadieni atlekiau i osla, pasitvarkiau reikalus penktadieni, siandiena oro uoste skrydi atsauke, gavau kambari dar parai nemokamai, ir skrydi per kitas oro linijas + refunda. Visai salia manes esi, nebuciau viesbucio bare atsigeres, butum galejas nuvezti parodyti oslo lankytinas vietas. Nu i ateiti zinosiu.

Nu davai Kostai pasitempk, ne paskutini karta cia skrendu, gal ka prasimusi normaliai ka veikti. Realiam gyvenyme, gal ne toks grybas kaip forume busi, tai bent kartais kur alaus norguose ismeigsim Mirkt

Juokiasi Juokiasi

O tai modelio papriziuret jau nebesisiulysi, ar cia plano dalis Cha cha

Tai per 15min kaciarga nuzude troike? Nežinau

Svarbu tepalus už 100eur supylė Cha cha

O priežastis kokia? Tepalus paleido ir užsidegė?

va bled kaip is opyimaliu parametru sauni maxa Cha cha

bl viskas buvo gerai kol nagu neprikisom prie smagracio, dejom sena smagrati nuo e34 krabo, buvo varztai per ilgi ir uzspaudem alkunini, uzstrigo motoras. meistras tipo patvarke, jaucoi linkes tas alkuninis buvo ir issidauze. nes uz 20m bloko dalys metes ;D ir pradejo degt, gesintuvu nebuvo tiesiog stovejom ir ziurejom kaip dega , kol trasos priziuretojas atveze gesintuva. bet keista apdege normaliai bet viskaa veikia is elektros ;D starteri ir ta suka dar, kita motora imesim ir toliau leks

Pradžioj dviratį pabandykit išrinkt ir surinkt, o tik po to prie mašinų rankas kiškit. Nes dabar panašu, kad tik laužyt mokat Cha cha

Rokas 11- Juokiasibl man reikia savo nika i koki 'afigienas, pasikeist, o tai baigiu nusikvasint Girtas beveik kožną savaitgalį Cha cha

na tai vadinasi bmw gal ir butu laikes gerai, jei ne sudarankiu rankos ir protas kazka chimycint. Pas mane juroj dabar siaures 8m bangos, supa platforma biski Šypsena

Ble uzskaitau dvizucha, ant tiek uzpjaut, kad dalys už 20m metes. Cha cha plius užsidegė GeraiPas mane irgi buvo motoras galėjai daryt su juo ką nori, kol i vidu neilista buvo Cha cha

nakčius kaip po studentės žarinimo kažkoks ne tokios nuotaikos Nežinau

nakacial vakar koksam Girtas Linksmybės Juokiasi reiks ryt vezt is kur paemiau. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

nakciau, a klauses DoHm sharange varange?

nebus straipsnio ???

Ty gal ant pagaliuko batarkė mod’u pavaryk dą prieš padedant iš kur pajamei? Cha cha