ne Kaunas vs Kaunas. 2015 Lapkričio 7d.

Jankunas su Kleiza siaip seniai jau banga skaito, tai pries turnyra zadejo pasijungti i diskusijas Cha cha

TaipGerai , tą savaitgalį kai Moude negalės Cha cha

nu tai priklausytų spalio/lapkričio mėnesį KauneTaip

Kazka galvojam siemet pajudet dar su oranziniu kamuoliu?

awdrwli bliamba, tu manim nepasitiki? as tau ble apranga kazkur is kliniku paimdinejau, tai paisitikkejimas buvo kai reikejo, o dabar bl…

na būčiau galėjęs ir ateinantį savaitgalį, bet jeigu 02 23 tai pabandysiu pasiderint irgi.

ok Šypsena

Jei pavyks tai as irgi prisijungsiu prie kaunieciu.

nu as planuoju but, bet vienas nevaziuosiu, reiketu kad kazkas is Kauno daugiau pasijungtu.

Carteris 2 svaites kamuolio nelaike rankose, nes sirgo. Šypsena Ir dabar atejo dar visas karstas zaisti uz kauna. Bet aisku, nereikia cia teisintis Šypsena visada galima geriau.

Jei ne Setonas pirmoj partijoj Vilnius nebutu dvizenklio skaiciaus tasku surinkes Cha cha

tai shrnz out…negi su Arūniuku teks sudaryti smogiamaja Kauno gyneju pora? Cha chaCha cha

o ka tada apie vilniecius sakyt… NB elektrenai, cilofanas jonava, balys siauliai…

o lėtus baltaodžius nežaidusius krepšinio porą metų priimat? Cha cha

priklausomai nuo datos galiu lošt ar Vilniuj ar Kaune Šypsena
smagiau aišku būtų futbolą, nes kašio jau porą metų nežaidžiau Šypsena

Matosi, kad tingi pajudint sėdynes daugelis…

man irgi tinka, kam dar tinka?Kietas

Gerai man tinka

Na imam tarkim spalio 11, kokia 15val.

man arba sestadienis nuo kokiu 15 val, arba sekamdienis nuo kokiu 13 val tiktu Šypsena niekas nenori zaist, nes nemoka Cha cha o kurie galvoja, kad moka, jau pasisake, kad dalyvautu… bet tik nematau noro isdiskutuot kuri diena ir laikas yra patogiausiNekaltas