Naujas Žvėris

Su dviem kamerom praktiškai neįmanoma padaryti sinchronizuoto OIS tarp abiejų kamerų Liūdnas

tai galėjo viena gerą įdėti ir būtų buvę viskas ok, o dabar prisireklamavo su savo “clearer photos” o gavosi šūdas

geriausia kad visi galvoja kad cia super duper startupas, o realiai - priklauso antram didziausiam telefonu gamintojui pasaulyje, kinu gigakorporacijai Cha cha

ibb.co/ey9NHkar taip galima “flagmanu žudikui”? mano daryta, paciupinejau 5min, visai neblogas ragelis būtų, maloniai rankoje laikosi, apie greitį nėra ka ir šbekėti, pirštų antspaudas tai ****ec kaip greit dirba… nu bet kamera Juokiasi

yo, jie viename pastate su oppo (gal ir tam pačiam kabinete) kedes susitume

RTFM: čia nuo tos bėdos žinok visi dualcam įrenginiai kenčia. man atrodo su tom dvigubom kamerom bus kaip su 3D telikuose - greitai nueis į užmarštį Cha cha

nenorėjau dėti visos fotkes, bet žmogus prie lango daug maž ok(truputi sulietas, nu bet matomas), langas ok, gelės matosi, bet va šitas kampas pipec, visas juodais taškais, kelias foto net pakartojau. O senasis samsius be problemų nufotkino

youtube.com/watch?v=hQtCeAJBp1Aklonas spartesnis Apakęs

kitaicai jau po 440 eur stumdo, prekyboje irgi yra, nepaėjo jiems korta, kiek pamenu ankščiau greit out of stock būdavo. Dar ir matosi kad liaudis nemažai pargrąžina dėl kameros

Jo, nustebintas ir aš, bele kiek grąžinimui, statistika nekažką Blogai Man ašis 3t sukasi kaip špulė Gerai

o kaip foto? nors jei neturi vaikų, tai px ir ta kamera

tai, kad CU daugiavaikis Cha cha

Tik 3. Mane tenkina ir net labai. Nervuoja, kad daug MB sveria Šypsena

cu, nesigirk, galim galinėtis Juokiasitai man ragelyje dabar kamera dėl vaikų ir reikalinga, nes fotiko tampytis nenoriu, o čia pyst, ištraukiai ir yra. Šventės, varžybos ir panašiai, o tie visi kiniečiai prie prasto apšvietimo tai šudinai fotkina. Gyventum afrikoje, px būtų, o LT tai pusią metų iš patalpų praktiškai neišlendi.

O man kamera, tiesą sakant, visai nereikalinga. Fotkinu su dslr, panaudoju nebent darbo reikalais, kokią nesąmonę kolegoms per vyberį numesti. Yra - gerai, nebūtų, neverkčiau.

as ir turiu dslr, bet eina jis nx, tampytis toki svori einant pasivaiksciot ar dviraciais vaziuojant, man kasdienem situacijom pilnai uztenka geros telefono kameros.

Kam vargti su tuo DSL? Ar tau tik pro turi būti ir niekaip kitaip?

Šiandien dar truputį paminkiau šedevrą, kitaicai tai paprasti, viskas kas custom romuose ar kitų ragelių sudėta, tai viskas pas juos oficialioje sukišta (double tap wake up/sleep, notifications, keičiami back/recents ir t.t.). Rankoje tikrai maloniai guli kad ir be dėklo (palyginus su stikliniais samsungais) bet nėra wireless charger. FHD rezoliucijos tikrai pakanka, nesimato jokių pixelių. Nu bet camera, kiek bandžiau, nieko gero neina išgauti viduje. O Jei dar kokį judantį vaiką, išvis tragedija. Baterija sakė porą dienų laiko. Nu būtų svarstytinas ragelis, jei ne kamera, aš rinkčiausi už tuos pačius pinigus s7edge

Ko tu ties tais samsiais užsiciklinai? Šypsena Yra gi HTC, Sony ir pan. Reikia kameros, imi su ois. Fhd yra tikrai sočiai Gerai

Htc10, u11, Huawei p10/plus, mate 9, lg g6, oneplus 5, 3t, viskas ok, bet Sony naujausi, tai visiška nesąmonė, po ir virš ekrano čiut ne po 2cm ir net mygtukų nesugebėjo įdėt.