Mezgimas

na taip, bet kad noreciau megzt reglanu kad gautusi toks kaklas

http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/404.431295.908…-=(187
3133068

tai ko tu iskart taip neklausi?
klausk kaip reglano rankoves padaryti.

pati reglaniniu nesu mezgus, radau sik tiek info…
o siaip nueik i google,paieskok.

paprastam rankovės "išėmimui" reikia pirmoj eilėj nuimti 3 akis, pakui 2, dar 2 , paskui 3 kart po vieną…reglano rankovėm tolygiai po vieną akį…

galima ir po dvi akis, bet visada po vienoda akiu skaiciu…

Pagaliau baigiau liemene! Oi, as tokia saunuole. Drovus Jei nebuciau paskaitinejusi zinuciu kazkurioj temoj, tai ir dabar dar kabetu tas mano mezginys kur nors. Bet paskaiciau, kad Joana jau baige (jei gerai pamenu pries 2 menesius …) savo liemene tai ir as susiemiau. Ir kaklas taip graziai gavosi Valio
Dar ir nupaveiksluociau, bet kazko negaliu i kompa ikelt, neberanda kompiuteris irenginiu prijungtu Nežinau

kelios idėjos ir iš mezgimo srities Flirtas

rozinis megstas megstinis
http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1474774-=(431346431

dvi baltos megstos palaidinės-liemenės
http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1474776-=(1104767806

kompa i taisykla Cha cha

Labai įdomus pats modelis, o megsti neturėtų būti sunku Apkabinimas Gėlė

megstas mėlynas topas užrišamas ant kaklo
http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1475558-=(46631578

nemegstu as tokiu bliuskuciu… man grazu, bet su liemenuku atrodo baisiai, o be liemenuko nepatogu…

tiesa, Jasenko, gal netycia zinai kaip siuva sportiniam sokiam sukneles? ten krutine kazkas laiko… o jos be liemeneliu buna…

apatija, aš tau į šokėją panaši?! gal dar į baleriną?! kažkur turėjau adresą, bet dabar ant smūgio nerandu Ne reik paieškot pasiklausti pramoginių šokių būreliuose Dileksoj kokioj…

tai žinoma pananaši Mirkt

būk gera, paklausk, būsiu dėkinga labai. jei kažką ten deda, tai gal paskays kur gauti, noriu suknelei vasarinei padaryt gudriau Cha cha o pasiklaust neturiu ko.

Nieko nieko, pati kaip nors susiremontuosiu … Cha cha

Sveikutes.Gal tarp jusu yra staltieseliu mezgeju?Labai labai reikia patarimoNekaltas

Rasa, kalbi apie megstas virbalais staltieses? Rašyk, kokia problema - bendrom jėgom išpręsim… Apkabinimas

Oi,aciu labai.Apkabinimas Matot,kazkada labai daznai jas megsdavau.Na,kas jas yra mezges,ta zino sistema:5 virbalai,ju galai uzkemsami(su kazkuo).Tai vat,man cia ir problema-su kuo?Anksciau tokius rusiskus guminius(labai patvarius)trintukus naudodavau,bet dabar tokiu nebera pirkti,Ka jus darot?Apakęs

Na,atrodo,kad mano klausimas ne is lengvuju pasitaikeJuokiasi

Rasa, aš irgi trintukus naudojau… bet čia mezgimui gal nelabai bus patogu - kur nors važiuojant, ar šiaip kai reikia virbalus sudėlioti, tai as juos sukaišioju i tas kolbikes, kur būna gėlės (ypač orchidėjos) puokštėse sukaišiotos. Bet tos kolbos tokios gan nemažos - apie 10 cm ilgio ir koks 1 cm skersmens. Tai mezgimui nebus labai patogu… Nekaltas

Na as turiu viena minti,bet nezinau,kaip ja igyvendinti.Manau,kad man vietoj tu trintuku turetu tikti kamstukai nuo laidziamu vaistu.Na,kur anksciau budavo(nezinau ar juos medicinoj benaudoja).Budavo tokie vaistai mazuose buteliukuose,kuriu nereikia atidaryti,o i svirksta sutraukiami per gumini kamsteli idurus adata.Tai va,tie kamsteliai,manau,butu idealu,bet as nezinau,kur ju gauti-ar eit i ligonines ir prasyt?JuokiasiTai vat,as taip pagalvojau,kad juk yra ir be manes kas mezga tas staltieseles,bet kaip!!!Vau!

Beje,dar noriu pasidalinti tokia idomia patirtimJuokiasiVakar savo 2m.sunui numezgiau vilnone kojine.Pradejau megst sestadieny(pries 3-4d.)Senai bebuvau mezgus,tai tiek laiko uzgaisau kol siaip ne taip nureguliavau,kiek tu akiu ant vieno virbalo uzdet,kad gautusi maza kojinyteApakęsNa,tai pradejau nuo 14 akiu,baigiau 8-iomJuokiasiFlirtasJau pusiaukelej maniau mesti-ir buvau numetus.Bet as labai nemegstu nebaigtu ir svarbiausia neisaiskintu dalykuJuokiasiLiežuvis,tai ir vel paemiau pabandytiDrovusAisku,as ja numezgiau,bet jauciu teks biski perdaryt,nes galas gavosi siek tiek ilgokasNekaltas

Rasa, su kojinem ir as vargau ilgai, mama nemoka,o as niekaip nepagavau kas yra tas uzkulnis ;]] bet dabar kai ismokau, tai labai savim didziuojuos Cha cha

labai gera tema palietet, tas stalstieses, galvoju mamai sijona vasarini numegsti is plonu siulu, tai mastau ar netiktu nuziureti kokia tokios apvalios staltieses ideja? ka manot?

labi jau noriu tokio sijono gausiai susimetusio klostemis, kaip paskutinese statkeviciaus kolekcijose ;]

nelabai supratau, kaip ten tuos virbalus kaisot? cia kad mezginys nenuslystu nuo galu?