mergina su vaiku = brokuota preke?

Tas vaikas niekada netaptu tavo vaiku!!!

Aisku tokie vyrai, kurie palieka savo vaikus yra … (cia koks nors baisus baisus zodis, tingiu galvoti, sugalvokit patys). Bet jeigu, kazkokia porele prisivire koses, kodel as turiu ja srebti (ta prasme, auginti ne savo vaikus). Mano vaikai yra mano kunas ir kraujas ir jie neprilygsta kazkokiem benkartam. Jei tas vaikas neturi normalios seimos cia yra ne mano problema. Svetimu vaiku niekada negaleciau pamilti kaip tikras tevas…

Kilo daugybė minčių - dabar visų ir sugaudyt nespėju…
Pirmiausia tai nedrįstu nieko smerkti, nes kiekvienai ir netgi kiekvienam gali taip nutikti. Aišku, retesni atvejai, tačiau vyrai irgi augina vaikus vieni.
Psichologų nuomone vaikui yra svarbiausia matyti laimingą mamą (tėtis tik antroj vietoj, deja, bet taip jau yra). Taigi ar ji viena, ar su vyru, ar su penkiolika vyrų - nesvarbu. Svarbu, kad laiminga, švytinti ir mylinti savo vaiką.
Dar viena nuomonė : vaikus vyras myli tol, kol myli moterį, kurios yra tie vaikai (nesvarbu - žmona, meilužė ar kaimynė). Dėl to galima būtų ginčytis, bet…

O šiaip negali būti išskirtinės nuomonės apie moterį su vaiku. Niekada nebūna vieningos nuomonės. Ir galų gale koks skirtumas? Vienų nuomonė mums lieka svarbi, o kitų visai nereikšminga. Svarbiausia tai, kaip jautiesi pats, kiek sugebi padaryti taip, kad gerai jaustūsi tavo vaikas. Ar man būtų svarbi bobulės nuomonė, jei besilaukdama į kaimo parduotuvę atvažiuočiau dviračiu su trumpu sijonėliu? Šypsena Nemanau. Lygiai tiek pat būtų svarbi nuomonė vyro, kuris man nerūpi apie mano tris vaikus.

Beje, jei pati mergina visiem skundžiasi, kad yra vargšė - apie ją taip ir pamanys. Jei sakys, kad ją palikęs vaikinas gyvulys - dauguma smerks vaikiną. Jeigu miegos su kiekvienu pasitaikiusiu - žmonės kalbės, kad pati prisidirbo. Na, o jei jausis laiminga, šypsosis ir džiaugsis tuo, ką jai padovanojo gyvenimas, tai apie kitų nuomonę nėra nei ką šnekėt.

Oj, dzhony bravo, jaunas tu dar… nors 22 meteliu sulaukes galetum jau nuo jaunatvishko maximalizmo bent kiek ir ishsivadaves buti ! Uzh merginos su vaiku ishbrokavima pirmiausia, kaip zhadejau, tau virtualiai i marmuze Piktas Liūdna !!!
O antras dalykas, niekada nesakyk niekad ! nei del “susidejimo” su moterim turinchia vaika, nei del to kad nepaliktum pastojusios merginos! Negali zhinoti visu fatalishkumo vingrybiu. Na bac ir pamilsi moteri. Na tures ji vaika nuo ankstesnio vyro. tai ka - ta fakta suzhinojus tavo meile baigsis??? nesamone !

2 larsen >> Prasiplauk galva…Piktas Pati tu kazkokia nenormali… Taip atrodo, kad as eisiu, gatve ir bac paimsiu ir isimylesiu mergina is pirmo zvilgsnio. Taip nebuna, tu ka pasaku pasaulyj gyveni, o gal internetas tavo smegenis veikia?
O del virtualios marmuzes dauzymo… PiktasPiktasPiktas Patampyk man uz…PiktasPiktasPiktas

Hehehe Cha cha
Auksinio berniuko žodžiai Cha cha

Brokuota, nebrokuota… Ar mergina is viso yra preke?

Ne. Bet koks zmogus nera preke.

cia viso labo buvo cituojami kazkada, nepamenu pati, kazkokio vyro istarti zodziai.citata gal netiksli, bet labai atspindi kai kuriu vyru psichologija. kagi, skaudu, bet taip buna…

Net jei jus nesugyvensit… vaikas kentes… vis tiek jos nepaliksi… o gal egriau pasiulysi darytis aborta, kad vaikui nereiketu gyvent nepilnoje sheimoje?
O svetimas vaikas tapt tarsi savo tikrai gali. Ash pati turejau patevi ir tikrai nejauchiau jokio diskomforto… Tachiau apskritai, tai sheima gali but nevisaverte ir kur yra abu tevai, ir kur yra vienas. Ne toki kriterijai manychiau taikomi turetu but.

GeraiGėlės

Netikiu, kad svetimas vaikas gali tapti kaip savas. Taip nebuna!!!
O del kriteriju visavertei seimai, tai yra viskas nustatoma pagal visuomene. Seima su vienu tevu niekada nebus visaverte. Patikek as tai zinau. Savo kailiu patyriau…Nustebęs

Na jei butent Tau gyvenime nepasiseke, tai ash Tave nuoshirdzhiai uzhjauchiu. Tau buvo blogai, nes Tu neturejai kazhkurio ish tevu… kazhkam kitam buvo kitos bedos… Man pvz. nebuvo blogai del to, kad mano tevas turejo tris zhmonas, o mano mama buvo pirmoji ish ju. Ash turejau mama, mochiute, teta ir kruva kaimynu simpatiju Gerai Teko ir persikraustyt ish vienos vietos i kita , ir i kita miesta persikraustyt ir vel atgalios grizht, bet niekur nejauchiau nieko blogo. Visur turejau draugu - ir suaugusiu, ir vaiku. Niekas niekada manes nebrokyjo del to, kad mane augino tik mama. O ka ir kodel patyrei Tu savo kailiu ash nezhinau…

O zhinai chia kazhkur tokia tema ganosi “Niekada nesakyk niekada” gero kelio tau Liežuvis