Manda bled aaauu

Dr002 realiai zinok jau nejuokinga…paskutniai menesiai tiesiog jauciu kaip skurstu ant akiu… Pavargęs

tai o vln ka man gyde del tu tarpiniu keitimo. kai gerai, kad Porsas apsieme to reikalo. maza to, kad kainos pas ji geros, buvo atsirade ir niuansu nenumatytu. ash nekertu ka butu tie vln dielcai dare su tuo susidure. butu skambine, sake, zinai xyi znajet cia pzda viskam, atvaziuok pasiimk isrinkta masina. ai, dar dok rubliu uz isrinkima. Juokiasibln db epidemija to, kur bepasisuk, visur su tuo susiduri, ar tai kompu maestro, ar kirpejos, ar masinu maestros, hatu apdailininkai, nieko nemoka, bet babkiu nori bbz kokiu Apsvaigęs

As suomi bijau pagalvot, kaip tu ten tas oldskūlinis gyveni ir nedrimba putos vis dar, tarp tu barzdylu veganosu. Laikas atsigrezti i provincija Taip Cha cha sian parlekiai is darbu ryte, cioce po triobesius trinasi, vaikas mokykloje, tai sokom i pažarke ir i kaima, apsigrebem lapus, atejo vieni kiti kaimynai pasilabint, blia nu atgaiva bendraut, jokiu pontu, jokio materealizmo.

su genute gi kai buvo Juokiasi vln priesais akro elektriku depas. isrinko genute, sako perskambinom, nieks neturi tokiu komponentu, bet duok 20eur uz isrinkima Juokiasi Juokiasi Juokiasi o jei nori atsiimti aurinkta, tai 40 e ir px kad nieko nepadare Juokiasiir krc px, v ni kakaju ant savo mol jie teisus. paskui finale pagrasinau, sakau paleisiu per advordsus jusu shita lizda, kad xyunioj stradalinat, del tu 20 e uzsilenls jums visi srautai. tai per didziausius pykcius tik tada grazino isrinkta genera.

Dr… Cha cha padrimba jau ir putos…ir tojotas uzkliuna ir kuo toliau tuo labiau i soda traukia…bet rudeni…kai dacniku nera…bet raminu save kad cia rudenine depresucha Cha chaNakciau - maciau jutubej chebra keliavo po siberija ir sugriuvo ten kazkur…meistriokai santykiavo puse nakties…lakste po apylinkes ieskodami daliu…ir nepadare…nuleide akis ryte pralemeno kad “prostyte y poymyte” pas mus kaimas …kai anie paklause kiek skolingi anie ilgai nesuprato ko klausia - juk nesuremontavo, nesugebejo…net graudu ziuret buvo… P.s. ir rado juos ne servise…o jau namuose pas tetas su bonka…viska mete ir leke padeti Gerai mieste kur tokio jauciu nebutu, nei vln nei moskow…

Man atrodo kad veganai ir dauginasi tuose srotuose Cha cha as dabar arba naujas dali perku arba pas privat’ininka kuris savo masiniuka drasko…srotai seniai nuprotejo nuo bendzino garu savo pasiurese Juokiasi

Nepamenu, kada ka pirkes šrote, ten isvis saves negerbimas kazka pirkt

pas lenkus net dalis pirkti pigiau, ne tik maistą nei pas mus Blogai

Reikejo skambint Zizui, but daves kontaktus, kur bamperiu yr be liuftu Juokiasi

Juokiasi Juokiasi Juokiasitai kam jis tą mašiną gražią baltą spalva slėps po plionke durnius?

Tai kur dar ratai, uzdes ratus reikes dropo, o kur dar po ziemos bamperiai liuftus igaus, dabar lubas alkantrasint nori, siaip gal geriau jis neberodytu apie tas masinas, o dar barzda uzleidineja, tas languotas kAstiumas ir mocas kavines reicinginis Juokiasi kazkaip labai greit nusirito i pirdunkiemini dugna

Absvieskkt runkelius…apie kokia cia lalaila kalbat Nekaltas

Akėdemy, seminarai, podkėstai…nx pzdos pzda Girtas

Oi …mama…o may gaš…nakcius sako tiesa Žliumbia Liūdnas Užsispyręs

Ir kaip mums reikes gyvent tarp tu lyderiu motyvuotu? Pavargęs

Dr002 bet tu supranti, kad realiai ziuredamas vidosika …pagalvojau apie sunu savo…kaip jam bus sunku ir ant kiek vaikis mano yra adekvatus Idėja

tai pala, jis dar ledinį skydelį sugalvojo savo petakui įmesti Cha cha

Robi, be trolinimo…neziurejau daugiau…tikrai ne mano chebra… LiūdnasP.s. uzteko tik lista su pavadinimais paziureti…

suomis, aš pats šiandien pirmą kartą pražiūrėjau jo tuos video Cha cha

Robi, paziurek su shyskinu, viskai ok Taip