Lempos stintu ir ne tik žūklei

“šaudė to šaudė”
A.B.Juokiasi

Kad abejoju del pykimo ant taves, kad juokiasi, tai taipMirkt gerai rase, kad tau atsakymai nereikalingi, tau diskusija reikalinga apie betka betkaipJuokiasi

Aš patirtį renku, žinias. O tu , šaudyt nešaudyt . man negėda klausti kai konors nesuprantu ar nežinau, kas čia blogo. Aišku visa tai galima ir be forumo pačiam atskapstyt iš googlo ir youtubo. Bet pačiam neįdomu, forume įdomiau . dar atsiranda piktų dėdžių kurie susierzina

Gal gana jau pastoviai sau i koja saudytNekaltasDrovusJuokiasi

Aš organizavimo ir vadybos mokslus krimtau, ne fizikos. jei tau nu to bus lengviau Laimingas

Ir taip raso visiukuos mokslus krimtes ir 10 metu dirbantis telekomunikaciju srityjePavargęs

Tu pirma dirbtinius kvepavimus tiems numireliams padaryk, pries testuodamas Cha cha

Dėkui, video naudingas Gerai Nieko nelaukiau, turiu pažįstamą turi auto servisą. Paskambinau, sako turiu atlėk. Nuvežiau akumą, rodoo BAD, tipo batai jam. Nors praktika porodė kad iš bėdos 7 valandas atveiktų. reiks visus perkrėst per testerį, gal rasiu dar gyvų. Tik va vieno dalyko dar iki galo neįkirtau, ar reikia matuoti pilnai pakrautus akumus,. reiks pamėgint automobilio pasimatuot, tokio stovio kaip dabar yra kiek ten generatorius prikrauna, ir spec. pilnai įkrautą nuo su pakrovėju.

Parsisiusk , kai ledo ner , galesi laisvu laiku dar ir Pinigai uzkalti ir ceki isduoti Gerai https://goo.gl/7Jgusn Cha cha

https://bast.ru/battery-service/skat-t-auto Cha cha https://www.youtube.com/watch?v=UGAj8Qm8JI8

Tai geriau visus lavonėlius parduot ir nusipirkt pagal poreikius gerą

nieko man iš tavęs nereikia. Aš klausiau žmonių kurie žino kaip talpa nustatoma, nebūtinai tam lavonui kur aš turiu . O bendrai. Pas mane tokių lavonėlių yra ne vienas, prie kiekvieno lemputės nejunginėsiu . Norėtum būtum atsakęs į klausimą jau seniai, o tau rūpi pasipizdavojimai, man jie nerūpi. tai ačiū ir viso gero

pzdc,tau reikia mokslinio ismatavimo,nors jungsi tai - galu gale lemputeŠypsenaBus geriau,jei ismataves zinosi,kad talpumas 7Ah,o lempte svies 7h?Juokiasi

respektai jei vargsti su rūgštiniu tai nevark. 100 ah metų akumas išimtas iš auto xenoną belaikė 12 val. dar po metų 8 val. Nepatinka jiems iškrovimai. Dabar turiu naują gelinį, matysiu kaip su juo bus.

Yra, specialiu prietaisu pamatuoja talpuma

čia mokslinis išmatavimas ? Cha cha pajungus lemputę >? Man įdomu ar yra būdas paprastesnis. Ta prasme testeriu , ar kažkaip kitaip.

tai ismatuok,nors jau ir ismatavaiŠypsena 7hx1A=7Ah likes talpumas vietoj deklaruojamo. 40AhLabas
P.S.kaip rusai sako: netupi!

pamatavau įdomumo dėlei, turiu 3 ledines lemputes iš senukų 6 w deklaruoja. Pajungiu pamatuoju rodo 0.5-0.6 ampero kad vartoja, kiek suprantu teisingai deklaruoja.
Dėl akumo prikėlimo, prikelt man jo nereikia, jis priima krovimą viskas gerai. Bet kaip patikrinti kiek liko realios talpos . Kaip kad rašot, nunešiau prikėlė, gerai prikėlė, bet ar po prikėlimo jis vertas naudojimo ? Aš irgi va prikėliau kažkokį senai nenaudotą, bet kad po 7 valandų jau duoda dubą 1 amperiuką pajungus, kai teoriškai turėtų 40 valandų laikyt. Krovimą priima, bet nelaiko. Tai akumui jau šakės ?
p.s Info gali būti ir iš rusų forumų, nebūtinai iš asmeninės patirties. Rusai ir ne tik rusai tikrai turi nemažiau už mus patirties. Jei pačiam jų patirtis nepriimtina, tai galima nesivadovauti (raimme)

As rasiau aplamai apie sviestuvo galia , o ne apie led cipa . Sustacius ant ausinimo platformu led cipus , sudejus galingesnius draivus , galima ir 30% daugiau galios gaut . Nu bet as cia ne specas Nekaltas

Nieks ten 30%JuokiasiJuokiasiBučkisnesiskiria nuo led galios,suo pakastas kitur…,jei visuotinai priimtai raso 3w led,jems vidinio draiverio dazniausia nustatyta mazdaug +_ 700mA,sujungti 2 kart po po 3vntx3v,tai ant ju krenta -+9v.Skaiciuojam: ± 700mAx2=1.4AX9v=12.6W…taupus kinietis naudoja pigu draiveri PT4115,kuris prie 1,4A jau dirba ribiniam rezime,sroves nustatymas jame yra sumazinama iki kokiu 1,2A,(2x600mA)tada ir perskaiciavus gaunasi 10,8W.Bet kadangi LED sudeti tipo po 3 w,isdidziai paraso 6x3W =18W.Pirkejui gi reikia WATTUUUUUU!!!Plius ir LEd maziau kaista ir neperdegaCha cha