Ledo grąžtai

ir visgi manau kad rusiski geriau na aisq jei nori pasimavyt pries draugus gali pirk svediskus po pora simtu litu,bet ash kazakip visgi rinkciausi ruska Šypsena

Rusiški visai neblogi (ypač pagal kokybės/kainos santykį), tik būtinai reikėtų pirkti lengvesnį modelį (grąžtai iš išvaizdos būna panašūs, bet vieni sunkūs, o kiti truputį brangesni, bet pastebimai lengvesni).Taip

Turiu rusiska, kieno gamybos nezinau, gal Leningrado, toks triju daliu pilkas su oranzinem rankenom. Naudoju jau gal 5 sezona. Turiu tik antra komplekta peiliuku, su tuo antru jau greziu trecia sezona. Lengva pagalasti, pačiam. Ir grezia kazkaip patikimiau ir kita karta geriau nei svediski. Svarbu nenudaužyti peiliuku galų. Lyg masciau pirkti svedišką, bet mąstau jau du sezonus…Šypsena Ko gero jei pirkti tai tik žalius su sferiniais peiliais, tie geriau laiko (nors brangesni), vienas turejo melyną nusipirkęs, tai atšipo po pirmo sezono…Liūdnas

Aš taip pat turėjau rusiška ir dar turiu, bet nusipirkau svediška žalia sferinį. Skirtumas yra didelis. Ir dar rusiško gražto plasmasinės rankenos, man per sezoną šaibom nueidavo. Tik paspaudi daugiau ir išsilaksto per sujungimus. švediškame tokių bajerių nesu matęs.

leningradskas is 2 daliu

As pats turiu leningrado gamybos grazta ir galiu pasakyti jog jo niekas nepakeis jokiu problemu peiliuku yvales turguj ir pats du kart gali galast o svediska pirko mano biciulis tai nepykit tie kas turi pasakysiu meslas jis jau po dveju sezonu prisibaige ir teko pirkt nauja rusiska seip leningrado nesikeite gaminimo stilius o Bernaulo dabar tapo lengvesni tik ju sulenkimas suprastejo taip kad nepagailekit keliu litu Leningrado gamyklos graztui Laimingas

"barnaulas" tikrai Gerai kam pirkt leningradska jei "barnaulo" tvirtinimas per sulenkima zymiai geresnis, o del grezimo kokybes tas pats beje ir peiliai tinka nuo "leningrado" taigi visgi as uz "barnaula" Šypsena

tai nesupratau, kurių sujungimas yra geresnis? Prieštaravimas gavosi. Ir kas gamina titaninius palengvintus: leningradas ar barnaulas?

O tu išgerk ir viską suprasi Šypsena

sujungimas geresnis neabejotinai "barnaulo" o kas gamina titaninus nzn Ne

As manu kad is rusisku gero tik tiek kad peiliuku kaip prisikta (del to kad keist daznai reikia)

na ne daznaiu nei svediskus Šypsena bet jai abi rankos kairios tai tikari daznokai keisi Cha cha

aš ne sauliukas, žinoma, ir varžybose nedalyvauju, dideli lydekai nekimba, bet ir peiliukai nešimpa Ne

Sena tema, bet manau ne tik man, bet ir kitiems ketinantiems issgyti grazta tampa aktuali.

Galvoju pakeist savo grazta (patiktu carui, bet man nebepatinka) i koki importini.

Mintis generuojas apie Rapala graztus. Kokios mintys, pamastymai, pasiulymai, gal kas geriauNekaltas, koks diametras idealus…

DankeKatė

Būtum tu solidus ramus posėslis kuojų gaudytojas kaip aš Cha cha - tai rekomenduočiau 125 mm diametro grąžtą. O kadangi tu kuojas išdaveiTaip ir patapai smulkių ešeriukų dubasintojuCha cha, o dar ir po varžybas valkiojiesi, tai tau geriau kuo mažesnio diametro grąžtas - maksimum 110 mm, o galima būtų pagalvoti ir apie mažesnio.
Mažesnio diametro grąžtais daug greičiau ir lengviau gręžiasi eketės, pavyzdžiui, 100 mm grąžtu išgręžtos eketės plotas yra net 1.69 karto mažesnis nei išgręžus 130 mm grąžtu. Atitinkamai maždaug 1.69 karto greičiau ir lengviau gręšis.

Juokiasi malacius, gerai dejai i vietaJuokiasi Gerai

Siaip po pimp… varzybos ziema, tingiu begiotCha cha Siaip ir didele skyle nebuvo reikalinga niekada (nepasitaiko ziema tokiu zuvu), todel didelis diametra manau nereikalingasNe
VA kas papiz davos RapalaNekaltas

manau rapalos minusas (ziurint kur gaudai) yra keiciama galva o ne peiliai ir jai tarkim zukles metu jie nusigrezia nelabai patogu su savim valkioti antra galva.Mirkt

Negi tie peiliai gali taip staiga atbukti neskaitant išskirtinių atvejų, kai gręžiamas koks nors upės lede įšalęs smėlis???
Aš ir paprasto grąžto atsarginių peilių niekad į žvejybą neimu, taip kad man dėl to jokio skirtumo nebūtų.

kaip ir minejau ziurint kur gaudoma, tarkim pas mus zvejojant nemuneli ar musoj tai gana rizikingas reikalas netgi zinant upe kartais pavyksta igrezti i dugna ar akmeni aktyviai ieskant zuvies, beto ir ledas toks purvinas kad peiliai labai greit bunka. zinoma kai kuriems tai ne motais jie tiesiog nebegreze ar greze mazdaug pusvalandi viena eketeŠypsena, kiti eina skolintis pas tuos pas kuriuos graztas ima. Va pastarieji mane labiausiai biesina nes jai skolini tai greiciausiai ir tavo tuoj nebegrs o jai pasakai kad neduosi tai taip paziuriKanda

as naudoju perdaryta rusiska grazta t.y grazta kurio pakeistas peiliuku kampas ir labai liuks grezia netgi atsipes
peiliukus parinkau tokio metalo kuris grudinasi tai irgi gana normaliai laiko ,bet visada del viso pikto veziojuosi galastuva dezeje ir jei tik reikia rusisko grazto tiesius peiliukus lengva pagelasti>tiesa rusisku graztu silpna vieta yra rankena tai suvirinau su kempu ir dabar liuks visviena masinoj vietos uztenka ir neisardytam graztuiŠypsena